5600

Лікування та видалення зубів під загальним наркозом дітям та дорослим
Загальна седація уві сні в стоматології

Ціни на послуги
Огляд, консультація безкоштовно
Консультація дитячого анестезіолога 640 грн
Лікування зубів уві сні дорослому (1 година) 2640 грн
Лікування зубів уві сні дітям (1 година) 3600 грн
Цю послугу у наших клініках надають
Дивитися відео

 

У стоматологічних клініках Люмі-Дент в Києві на Оболоні, Позняках, Осокорках, Дарниці, Лівобережній, Русанівці, Березняках, Харківському масиві - працюють лікарі анестезіологи, які за невисокою ціною можуть забезпечити видалення або лікування зубів під загальним наркозом (уві сні) - Ви не будете відчувати біль від маніпуляцій і страх. Точніше, робиться введення організму в стан медикаментозного сну - так звана седація.

Лікування зубів під наркозом

Лікування зубів під загальним наркозом дітям Київ Люми-Дент

Користується популярністю у відвідувачів стоматології, зважаючи на великий страх у певного кола людей перед будь-яким стоматологічним втручанням. Це може бути видалення зубів, імплантація, протезування, і всілякі інші напрямки стоматологічної допомоги.

Досить багато відвідувачів наших стоматологій мають певне занепокоєння перед стоматологічними процедурами. Це страх породжений ще з радянської медицини, коли анестетики були слабкими, а підхід стоматологів - не клієнтоорієнтований. Кілька разів випробувавши серйозну біль на прийомі у лікаря, великого бажання знову відновити неприємні відчуття, звісно, не виникає.

Тому багато людей свідомо не йдуть до лікаря при появі проблем, прибирають біль таблетками в надії, що "саме пройде". Але ця позиція є досить серйозною помилкою, яка призводить до поглиблення проблеми, подорожчання вартості стоматологічних послуг, і часто до видалення зубів. 

На щастя, сьогодні Ви можете назавжди перестати боятися відвідин стоматолога. Технологія лікування зубів під наркозом дозволяє перетворити відвідування стоматології в дуже комфортну процедуру.

До Ваших послуг професійні лікарі анестезіологи, які гарантують повний комфорт, надійність, і безпеку процедури під наркозом, якщо Ви приймете рішення лікувати зуби уві сні.

Найважливіше - клініки Люмі-Дент на Правому та Лівому березі Києва, на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна - має все необхідне обладнання і препарати, а також спеціальну медичну ліцензію, що дозволяє нам лікувати зуби уві сні в стоматологічній практиці.

Види седації в стоматології

Лікування зубів під загальним наркозом Київ фото Люми-Дент

Надання стоматологічної допомоги в стані медичного сну відбувається за кількома ступенями проведення — поверхнева і глибока.

При глибокої седації в стоматології клієнт повністю введений у стан медикаментозного сну, і не пам'ятає всі деталі лікувального процесу.

Під час поверхневої - пацієнт знаходиться при свідомості, але у нього абсолютно відсутня хворобливість, страхи і переживання, пов'язані з проведенням лікарської маніпуляції.

Маємо очевидні переваги поверхневого наркозу:

  • Пацієнт контактує і реагує на слова лікаря, тому лікувальний процес відбувається більш якісно — є можливість робити контрольні знімки, повертати голову, полоскати рот і так далі;
  • Відбувається менше токсичне навантаження на організм, так як вводиться набагато менша кількість препарату;
  • Значно зменшуються ризики, пов'язані із зупинкою дихання, проблемами з боку серцевої системи.

До проведення процедур під загальною седацією в стоматології немає абсолютних протипоказань, відносні виключення складають тільки серйозні захворювання психіки і серцево-судинної системи.

Як проходить седація:

Людина лягає на крісло, і лікар-анестезіолог вводить у вену руки звичайний катетер від крапельниці, після чого ручним методом (шприцом) або автоматичним методом (за допомогою спеціального приладу - інфузометра) починає вводити спеціальний препарат для загальної седації. Після чого швидко настає швидкий і глибокий сон, під час якого відвідувач не відчуває болю або інших неприємних відчуттів.

Після проведення лікування зубів в загальному наркозі у наших клініках в Києві протягом години пацієнт знаходиться під контролем анестезіолога. Через годину можливо займатися звичайною діяльністю, працювати, вести машину.

Лікування зубів під наркозом фото Люмі-Дент

Глибока седація в стоматології

На сьогодні - це безпечна процедура, але є більш легка альтернатива у вигляді абсолютно безболісної місцевої комп'ютерної анестезії STA. Такою комп'ютерною анестезією оснащені всі наші кабінети, і вона по праву користується найбільшою популярністю у відвідувачів стоматологій Люмі-Дент.

Скільки коштує послуга?

Вартість послуги лікування зубів під загальним наркозом - ціна за 1 годину 2640 гривень. Вартість на цю та інші послуги представлені в розділі "Ціни".

Зведена статистика по деяким послугам клінік Люмі-Дент на Правому та Лівому березі Києва, на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна - наданим за 2018 рік:

Проведено комп'ютерних анестезій STA 6594
Процедур у стані медикаментозного сна 165
Лікування зубів дітям під наркозом 96
 
Обирайте кращих у своїй справі!
Запишіться на безкоштовну консультацію!

 


11 голосів, оцінка: 4.8 з 5

Навігація
×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!