8695

Лікування та видалення зубів під наркозом дітям і дорослим
Загальна седація у сні в стоматології

Ціни на послуги
Седація закисом азоту (15 хвилин) 675 грн
Лікування зубів уві сні дорослому (1 година) 2640 грн
Консультація дитячого анестезіолога 640 грн
Лікування зубів уві сні дітям (1 година) 3600 грн
Виведення дитини з наркозу (1 година) 2600 грн
Видалення зуба під наркозом от 2890 до 3470 грн
Видалення зуба мудрості під наркозом от 3360 до 4550 грн
Огляд, консультація безкоштовно
Зміст:
 • Видалення та лікування зубів під загальним наркозом у дітей і дорослих
 • Хто вибирає видалення або лікування під загальним зубним наркозом:
 • Яким дітям підійде загальний наркоз?
 • З якого віку можна лікувати зуби під наркозом дитині?
 • Як відбувається введення в медикаментозний сон?
 • Технологія лікування зубів під наркозом у 2020 році
 • Де лікувати зуби уві сні в Києві дитині і дорослим людям?
 • Види седації в стоматології
 • Наявні очевидні переваги поверхневого зубного наркозу:
 • Як проходить зубна седація за одне відвідування
 • Глибока седація в стоматології
 • Скільки коштує послуга дорослим і дітям?

 

У 2020 році в стоматологічних клініках Люмі-Дент в Києві на Оболоні і Позняках - працюють лікарі анестезіологи, які за невисокою ціною за одне відвідування можуть забезпечити видалення або лікування зубів під загальним наркозом (уві сні, під седацією) - дітям і дорослим - Ви не будете відчувати біль від маніпуляцій і страх.

Точніше, робиться введення дитячого або дорослого організму в стан медикаментозного сну - так звана загальна седація в стоматології.

Видалення та лікування зубів під загальним наркозом у дітей і дорослих

Лікування зубів під загальним наркозом дітям Київ Люмі-Дент

Послуга лікування уві сні (загальна седація) у дорослої та дитячої стоматології користується популярністю у відвідувачів стоматологічних клінік, у дорослих пацієнтів і дітей, зважаючи на великий страх у певного кола людей перед будь-якою процедурою у стоматолога.

Під загальною седацією дитині і дорослому пацієнту може бути проведено видалення молочних і постійних зубів, мудрості в тому числі, імплантація, протезування, і всілякі інші напрямки стоматологічної допомоги.

Досить багато відвідувачів нашої стоматології мають певне занепокоєння перед стоматологічними процедурами. Це страх породжений ще радянською медициною, коли анестетики були слабкими, а підхід стоматологів - не клієнтоорієнтований.

Кілька разів випробувавши серйозну біль на прийомі у лікаря, великого бажання знову повернути неприємні відчуття, звичайно, не виникає.

Тому багато людей свідомо не йдуть до лікаря при появі проблеми, забивають біль таблетками в надії, що "саме пройде". Але ця позиція є досить серйозною помилкою, яка призводить до поглиблення проблеми, подорожчання вартості стоматологічних послуг, і часто до видалення зубів, і згодом до недешевої зубної імплантації.

На щастя, за допомогою загальної седації (медичного сну) в стоматології - сьогодні Ви можете назавжди перестати боятися візиту лікаря стоматолога.

А хто з нас не мріє вилікувати усі зубки за один раз, тим більше у сні? В одне відвідування заснути, і прокинутись після седації вже повністю вилікуваним?

Лікування зубів під загальним наркозом Київ фото Люмі-Дент

Хто вибирає видалення або лікування під загальним зубним наркозом:

1) Ті, хто має великий страх перед будь-яким відвідуванням стоматолога - уві сні нічого не відчувається;

2) Люди з алергією на місцеві анестезуючі препарати;

3) Бажаючі вилікувати все за один раз, з максимальним комфортом для себе, особливо якщо має бути довга робота, більше 2 годин. Вилікувати всі зубні проблеми за один раз без зубного наркозу досить складно, так як важко довго тримати рот відкритим. При лікуванні уві сні цю роботу виконує спеціальний фіксатор.

Досить часто лікувати зуби уві сні вважають за краще наші клієнти при встановленні за одне відвідування вінірів, імплантів, тотальному протезуванні, множинному карієсі.

4) Видалення зубів мудрості під наркозом - дозволяє не мучитися довгий час пацієнтові, адже часом така операція займає годину і більше, і весь час доводиться тримати рот максимально широко відкритим, адже до вісімок часто вкрай важко підібратися. Видалити зуби мудрості під загальним наркозом значно легше і хірургу, так як пацієнт в медикаментозному сні тихо лежить, і не заважає лікарю виконувати вкрай складне і відповідальне видалення, часто з випилюванням пьезотомом ділянки кістки щелепи, і з наступним накладенням швів на важкодоступну ділянку. Видалення зуба мудрості уві сні є вкрай популярною процедурою у наших пацієнтів.

5) Особливо актуальна ця послуга при видаленні і лікуванні молочних зубів у дітей. Більшість з них дуже боїться відкривати рот лікареві, а тим більше давати там щось зробити.

У клініках стоматології Люмі-Дент працює спеціальна дитяча анестезіологічна команда, маюча ліцензію по дитячій анестезіології. Лікування зубів дітям під наркозом абсолютно безпечно, до того ж у дитини не буде формуватися довічна боязнь походів до стоматолога.

Правда, ціна лікування молочних зубів під загальним наркозом у дітей на порядок вище, ніж медикаментозний сон для дорослих людей. Це зумовлено іншою ціною на дитячі препарати, обладнання, і оплату роботи фахівців дитячої стоматології.

При лікуванні зубів під загальним наркозом дитині - лікар застосовує дещо інші седативні препарати. Крапельницю для маленьких діток можуть не використовувати, щоб не налякати їх уколами. Малюк або вдихає препарат через маску, або отримує необхідну дозу анестетика через катетер і засинає, а по завершенні всіх процедур (через 10-15 хвилин) - дитячий анестезіолог виводить його зі стану медикаментозного сну.

Лікування зубів під наркозом фото Люмі-Дент

Яким дітям підійде загальний наркоз?

Лікування дітям зубів під наркозом рекомендується в наступних випадках:

 • дитина вередує;
 • є негативний досвід відвідування стоматолога (було боляче, сильно неприємно, консультація тривала довго, і у малюка сформувався страх, або гостре небажання відвідувати стоматологічну клініку);
 • великий обсяг необхідних процедур (коли часу немає, а необхідно провести видалення або лікування відразу декількох молочних зубчиків; лікувати зуби під наркозом дитині зручніше, простіше і швидше, ніж під локальною анестезією).

З якого віку можна лікувати зуби під наркозом дитині?

Як і будь-яка медикаментозна процедура, у даній лікувальній стоматологічній практиці є свої протипоказання. Вік малюка до 1 року - перше з них, після досягнення мінімального віку лікар вже може працювати з малюками під зубною седацією за умови, що малюки повністю здорові.

Перед початком терапії в обов'язковому порядку проводиться інтерв'ю з батьками, на предмет відсутності у маленького пацієнта алергічних реакцій на лікарські препарати. У нас дбають про безпеку вашої дитини - загальна седація в стоматології Люмі-Дент проводиться тільки за підсумками ретельного обстеження.

Як відбувається введення в медикаментозний сон?

Після введення катетера (використання маски) дитина засинає протягом 5-7 секунд. Поки маленький пацієнт перебуває під седацією, ніяких неприємних відчуттів він не відчуває. Щоб при введенні препарату у нього теж не виникло дискомфорту, часто застосовують легкі анестетики в місці закріплення катетера.

Будити після закінчення процедур діток починають через 10-15 хвилин. Повне пробудження - протягом години. У цей час діти не відчувають ніяких неприємних відчуттів (нудоти, головного болю, запаморочення).

Лікування зубів уві сні фото ЛюміДент

Технологія лікування зубів під наркозом у 2020 році

Дозволяє перетворити відвідування стоматології в дуже комфортну процедуру. Ви можете більше не турбуватися про будь-які неприємні або болісні відчуття. Прийшли в клініку, лягли в крісло, спокійно заснули. Коли прокинулися - все вже зроблено. Нічого не боліло і не болить. Ви нічого не бачили і не пам'ятаєте. Що може бути ще краще і комфортніше?

Де лікувати зуби уві сні в Києві дитині і дорослим людям?

Однозначно тільки у професіоналів, так як це вкрай відповідальна процедура.

Ми з усією відповідальністю заявляємо, що команда мережі клінік Люмі-Дент володіє всіма необхідними навичками, дозволами, обладнанням, і кваліфікованим персоналом - для проведення поверхневої і глибокої загальної седації на високому, і найголовніше - безпечному рівні для здоров'я дитини і дорослої людини.

До Ваших послуг професійні лікарі анестезіологи, які гарантують повний комфорт, надійність, і безпеку процедури під наркозом, якщо Ви приймете рішення полікуватися в стані сну.

Найважливіше - клініки Люмі-Дент на Правому та Лівому березі Києва, на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна - мають все необхідне обладнання і препарати, а також спеціальну медичну ліцензію, що дозволяє нам лікувати під час сну в стоматологічній практиці.

Лікування зубів уві сні дітям Київ фото Люмі-Дент

Види седації в стоматології

Надання стоматологічної допомоги в стані медичного сну відбувається за наступними ступенями проведення - поверхнева і глибока.

При глибокій зубній седації в стоматології клієнт повністю введений у стан медикаментозного сну, і не пам'ятає всі деталі лікувального процесу.

Під час поверхневої - пацієнт знаходиться при свідомості, але у нього абсолютно відсутня біль, страхи і переживання, пов'язані з проведенням лікарської маніпуляції.

Наявні очевидні переваги поверхневого зубного наркозу:

 • Пацієнт контактує, реагує на слова лікаря, тому лікувальний процес відбувається більш якісно - є можливість робити контрольні знімки, повертати голову, полоскати рот і так далі;
 • Відбуваються менші токсичні навантаження на організм, так як вводиться набагато менша кількість препарату;
 • Значно зменшуються ризики, пов'язані із зупинкою дихання, проблемами з боку серцевої системи.

До проведення процедур під загальною седацією в стоматології немає абсолютних протипоказань, відносні виключення складають тільки серйозні захворювання психіки і серцево-судинної системи.

Загальна седація в стоматології фото ЛюміДент

Як проходить зубна седація за одне відвідування

Людина лягає на крісло, і лікар-анестезіолог вводить в вену руки звичайний катетер від крапельниці, після чого ручним методом (шприцом) або автоматичним методом (за допомогою спеціального приладу - інфузометра) починає вводити спеціальний препарат для загальної седації. Після чого настає швидкий і глибокий сон, під час якого відвідувач не відчуває болю або інших неприємних відчуттів.

Після проведення лікування зубів в загальному наркозі протягом години пацієнт знаходиться в наших стоматологічних клініках в Києві під контролем анестезіолога. Через годину можливо займатися звичайною діяльністю, працювати, керувати автомобілем.

Глибока седація в стоматології

На сьогодні - це безпечна процедура, але є більш легка альтернатива у вигляді абсолютно безболісної місцевої комп'ютерної анестезії. Такою технологією оснащені всі наші стоматологічні клініки, і вона по праву користується найбільшою популярністю у відвідувачів стоматологій Люмі-Дент.

Скільки коштує послуга дорослим і дітям?

Вартість послуги видалення і лікування зубів під загальним наркозом дорослим пацієнтам - ціна за 1 годину 2640 гривень.

Для дітей розрахунок вартості загального наркозу складніший. Консультація дитячого анестезіолога обійдеться в 640 гривень. Лікування уві сні за 1 годину - коштує 3600 гривень, також необхідно буде сплатити послугу виведення дитини з седації - 2600 гривень.

Також вартість на цю та інші послуги представлені в розділі "Ціни стоматології в Києва".

Для тих, хто не має сильного страху перед відвідуванням стоматолога - ми раді запропонувати дуже надійну і повністю безболісну систему місцевої комп'ютерної анестезії - без використання шприца. При проведенні цього знеболювання - безболісний навіть етап введення анестетика в тканини.

Детальніше про цю технологію читайте на сторінці "Комп'ютерна анестезія в стоматології".

Відео відгуки наших пацієнтів можна побачити в розділі "Відгуки стоматології Києва".

Зведена статистика по деяким послугам клінік Люмі-Дент на Правому та Лівому березі Києва, на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна - наданим за 2019 рік:

Проведено комп'ютерних анестезій STA 6594
Процедур у стані медикаментозного сну 165
Лікування зубів дітям під наркозом 96

 

Вилікувати зуби за один раз не складно!

Запишіться в будь-яку нашу клініку в Києві на безкоштовну консультацію!

 

Автор: Полушведкін Сергій Сергійович, лікар анестезіолог мережі клінік Люмі-Дент

Автор: Полушведкін Сергій

Відгуки про нас

12 голосов, оценка: 4.8 из 5

Навігація
×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest