4328

Лікування зубів під наркозом Київ

Ціни на послуги
Лікування зубів уві сні (1 година)
2640 грн
Огляд, консультація
безкоштовно
Цю послугу у наших клініках надають
Дивитися відео


Лікування зубів під наркозом Київ

У клініках Люмі-Дент в Києві на Оболоні, Позняках, Осокорках, Дарниці, Лівобережній, Русанівці, Березняках, Харківському масиві - працюють лікарі анестезіологи, які за невисокою ціною можуть забезпечити видалення або лікування зубів під загальним наркозом (уві сні) - Ви не будете відчувати біль від маніпуляцій і страх. Точніше, робиться введення організму в стан медикаментозного сну - так звана седація.

Лікування зубів під наркозом

Користується популярністю у відвідувачів стоматології, зважаючи на великий страх у певного кола людей перед будь-яким стоматологічним втручанням. Це може бути видалення зубів, імплантація, протезування, і всілякі інші напрямки стоматологічної допомоги.

Досить багато відвідувачів наших стоматологій мають певне занепокоєння перед стоматологічними процедурами. Це страх породжений ще з радянської медицини, коли анестетики були слабкими, а підхід стоматологів - не клієнтоорієнтований. Кілька разів випробувавши серйозну біль на прийомі у лікаря, великого бажання знову відновити неприємні відчуття, звісно, не виникає.

Тому багато людей свідомо не йдуть до лікаря при появі проблем, прибирають біль таблетками в надії, що "саме пройде". Але ця позиція є досить серйозною помилкою, яка призводить до поглиблення проблеми, подорожчання вартості стоматологічних послуг, і часто до видалення зубів.

На щастя, сьогодні Ви можете назавжди перестати боятися відвідин стоматолога. Технологія лікування зубів під наркозом дозволяє перетворити відвідування стоматології в дуже комфортну процедуру.

До Ваших послуг професійні лікарі анестезіологи, які гарантують повний комфорт, надійність, і безпеку процедури під наркозом, якщо Ви приймете рішення лікувати зуби уві сні.

Найважливіше - клініки Люмі-Дент на Правому та Лівому березі Києва, на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна - має все необхідне обладнання і препарати, а також спеціальну медичну ліцензію, що дозволяє нам лікувати зуби уві сні в стоматологічній практиці.

Види седації в стоматології

Надання стоматологічної допомоги в стані медичного сну відбувається за кількома ступенями проведення — поверхнева і глибока.

При глибокої седації в стоматології клієнт повністю введений у стан медикаментозного сну, і не пам'ятає всі деталі лікувального процесу.

Під час поверхневої - пацієнт знаходиться при свідомості, але у нього абсолютно відсутня хворобливість, страхи і переживання, пов'язані з проведенням лікарської маніпуляції.

Маємо очевидні переваги поверхневого наркозу:

  • Пацієнт контактує і реагує на слова лікаря, тому лікувальний процес відбувається більш якісно — є можливість робити контрольні знімки, повертати голову, полоскати рот і так далі;
  • Відбувається менше токсичне навантаження на організм, так як вводиться набагато менша кількість препарату;
  • Значно зменшуються ризики, пов'язані із зупинкою дихання, проблемами з боку серцевої системи.

До проведення процедур під загальною седацією в стоматології немає абсолютних протипоказань, відносні виключення складають тільки серйозні захворювання психіки і серцево-судинної системи.

Як проходить седація:

Людина лягає на крісло, і лікар-анестезіолог вводить у вену руки звичайний катетер від крапельниці, після чого ручним методом (шприцом) або автоматичним методом (за допомогою спеціального приладу - інфузометра) починає вводити спеціальний препарат для загальної седації. Після чого швидко настає швидкий і глибокий сон, під час якого відвідувач не відчуває болю або інших неприємних відчуттів.

Після проведення лікування зубів в загальному наркозі у наших клініках в Києві протягом години пацієнт знаходиться під контролем анестезіолога. Через годину можливо займатися звичайною діяльністю, працювати, вести машину.

Глибока седація в стоматології

На сьогодні - це безпечна процедура, але є більш легка альтернатива у вигляді абсолютно безболісної місцевої комп'ютерної анестезії STA. Такою комп'ютерною анестезією оснащені всі наші кабінети, і вона по праву користується найбільшою популярністю у відвідувачів стоматологій Люмі-Дент.

Скільки коштує послуга?

Вартість послуги лікування зубів під загальним наркозом - ціна за 1 годину 2640 гривень. Вартість на цю та інші послуги представлені в розділі "Ціни".

Зведена статистика по деяким послугам клінік Люмі-Дент на Правому та Лівому березі Києва, на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна - наданим за 2018 рік:

Проведено комп'ютерних анестезій STA 6594
Процедур у стані медикаментозного сна 165
 
Обирайте кращих у своїй справі!
Запишіться на безкоштовну консультацію!

 


11 голосов, оценка: 4.8 из 5

Навігація
×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!