Лікування зубів під наркозом Київ

Ціни на послуги
Лікування зубів уві сні (1 година)
2000 грн
Дивитися відео

Лікування зубів під наркозом Київ

Підготовка до маніпуляцій - лікування зубів під наркозом.

За запитом клієнта ми запрошуємо в клініку спеціаліста загального профілю, який може виконати загальну седацію організму, в народі кажуть - лікування зубів під загальним наркозом, хоча більш правильно називати цей стан медикаментозним сном. Під час медикаментозного сна Ви не будете відчувати біль від маніпуляцій, не відчуватимете страх.

Види загальної седації

Існує декілька ступенів проведення загальної седації - поверхнева і глибока.

При глибокії седації пацієнт повністю введений у стан медикаментозного сну, і не пам'ятає всі деталі лікувального процесу.

При поверхневій седації пацієнт знаходиться в свідомості, проте у нього абсолютно відсутне відчуття болю і всі страхи і переживання, пов'язані з проведенням лікарської маніпуляції.

Очевидні переваги поверхневої седації:

  • Пацієнт контактний, і реагує на слова лікаря, тому лікувальний процес відбувається більш якісно - є можливість робити контрольні знімки, повертати голову, полоскати рот і так далі
  • Відбувається менше токсичне навантаження на організм, оскільки вводиться набагато менша кількість препарату
  • Значно зменшуються ризики, пов'язані із зупинкою дихання, проблемами з боку серцевої системи і так далі

Після проведення лікування зубів під загальним наркозом (а точніше - медикаментозним сном) в нашій клініці в Києві протягом години пацієнт знаходиться в нашій клініці під контролем анестезіолога. Через годину можливо займатися звичайною діяльністю, працювати, вести машину. Глибока седація на сьогоднішній день - безпечна процедура, однак завжди є легша альтернатива у вигляді абсолютно безболісної місцевої комп'ютерної анестезії STA. Такою комп'ютерною анестезією обладнані всі наші кабінети, і вона по праву користується найбільшою популярністю в наших пацієнтів.

Вартість цієї послуги медикаментозного сну - перша година 2000 гривень, кожна наступна година - ціна 1200 гривень. Вартість на цю та інші послуги представлені в розділі "Ціни".

Навігація
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту

4 голосов, оценка: 5 из 5

Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!