988

Гігієна ротової порожнини Київ

Ціни на послуги
Комплексна професійна чистка зубів (за 2 щелепи)
Акція! – Тільки до 31 січня!
900 грн
Ультразвукова чистка зубних відкладень (1 щелепа)
225 грн
Зняття зубного нальоту Air-Flow
340 грн
Цю послугу у наших клініках надають
Зубной гигиенист Власюк Светлана Петровна - Люми-Дент Киев
Власюк Світлана Петрівна
Зубний гігієніст
Сімрок Ксенія Тарасівна
Лікар стоматолог-терапевт
Симончук Оксана Віталіївна
Зубний гігієніст
Докутіна Ольга Олександрівна
Лікар стоматолог-терапевт
Крижановська Юлія Ігорівна
Лікар стоматолог-терапевт
Малашенко Людмила Андріївна
Лікар стоматолог-терапевт
Дивитися відео

Гігієнічна чистка зубів у стоматолога в клініках Люмі-Дент в Києві на Оболоні, Позняках, Осокорках, Дарниці, Лівобережній, Русанівці, Березняках, Харківському масиві:

 

 

 

Гігієна порожнини рота

Чистка зубів у стоматолога

Гігієнічна чистка зубів

Відео з нашим фахівцем зі зняття зубних відкладень:

Професійна гігієнічна чистка зубів. Зняття зубних відкладень air flow і скейлером

Доведено, що зняття зубних відкладень air-flow і скейлером - це один з визначальних факторів здоров'я зубів. Саме відсутність гігієнічної чистки зубів в стоматології є головною причиною появи карієсу, пародонтиту та гінгівіту.

Системне зняття зубних відкладень скейлером разом з індивідуально підібраною системою гігієни порожнини рота дозволить не допускати розвитку цих недуг.


Які проблеми може вирішити гігієнічна чистка зубів у стоматолога?

Професійна чистка зубів у стоматолога позбавить від наступних проблем:

  • поганого запаху з ротової порожнини;
  • відкладень, які спотворюють їх природний білий колір зубної емалі;
  • запалення ясен;
  • чорної або коричневої кайми біля ясен;
  • відчуття шорсткості на їх поверхні;
  • карієсу.

Які послуги з видалення зубних відкладень може запропонувати лікар стоматолог?


Чистка зубних відкладеньДля початку доктор проведе уважне обстеження. Визначить гігієнічний індекс, оцінить стан слизових оболонок, а також тканин пародонту. На підставі проведеного обстеження він зробить загальний висновок.

А систематичні огляди і видалення зубного каменю дозволять діагностувати і робити профілактику більшості стоматологічних захворювань на початкових етапах.

Це означає, що лікування буде не тільки максимально ефективним, але і безболісним.

Після діагностики лікар почне процедуру професійної чистки зубів - видалення зубних відкладень. Так як абсолютно у всіх людей в різних ступенях занедбаності є камені і наліт, від якого треба обов'язково позбавлятися.

Адже без видалення зубних відкладень рано чи пізно може спровокюється поява запальних процесів ясен, карієсу, а також інших небезпечних захворювань.

Рекомендується відвідувати стоматолога для зняття зубних відкладень air flow і ультразвуковим скейлером не рідше ніж раз у шість місяців.

Все частіше лікарі виконують процедуру гігієни порожнини рота в 2 етапи:

1) Видалення зубного каменю ультразвуковим скейлером.

2) Видалення зубного нальоту апаратом Air Flow.

 

1 етап професійного чищення зубів у стоматолога

Ультразвукове видалення зубного каменю

Стоматолог робить видалення зубного каменю скейлером - ультразвуковим приладом. Наконечник скейлера створює ультразвукові хвилі високої частоти, які при контакті з каменем викликають його руйнування.

Одночасно на наконечник подається вода, яка виробляє по шматочках зняття каменів з поверхні кореня в підясневої частини зуба.

Процедура зняття каменів безболісна, іноді присутній незначний дискомфорт, який можливо усунути місцевим проведенням комп'ютерної анестезії в особливо чутливій ділянці.

Після видалення зубного каменю на шийці і корені зуба залишається шорстка поверхня, яка знову може приєднувати частинки їжі, і згодом його утворення. Тому поверхню кореня додатково полірують, для профілактики утворення нових каменів.

 

 2 Етап чистки зубів у стоматолога

Видалення зубного нальоту і пігменту над яснами. Безконтактне зняття зубних відкладень Air flow

Спеціаліст використовує замість ручного інструменту спеціальний піскоструминний апарат для видалення зубних відкладень Air Flow (система для зняття пігментованого нальоту).

Air flow чистка зубів в стоматології 

Це не тільки ефективна, але і абсолютно не викликаюча дискомфорту процедура. Сенс цієї процедури полягає в тому, що за допомогою високого тиску апарат для видалення зубних відкладень розпорошує суміш - повітря, воду і абразивну речовину на поверхню зубів.

В результаті відбувається руйнування нальоту і інших відкладень без шкоди для емалі, а зуби при цьому знаходять свій природний колір.

Після цієї процедури кілька днів буде присутній деяка набряклість ясен, і можливо незначна ясенева кровотеча, в основному при домашньої чищенні зубів щіткою з пастою.

Ці симптоми швидко пройдуть, і ясна отримують красивий рожевий колір, дихання буде свіжим. Ви будете відчувати чудову легкість під час руху язиком, пережовуванні їжі, розмові і посмішці.

Для швидкого відновлення ясен і профілактики приєднання інфекції на відкриті ділянки ясен після зняття каменів, фахівець Вам порекомендує дотримуватися дворазову домашню гігієну щіткою з пастою, а також полоскання і мазі.

Приклад лікарського призначення:

1) Розчин "Ротокан". Настоянка на корі дуба. Має в'яжучий, кровозупиняючий і протизапальний ефект. Застосування: 1 столову ложку розчинити з склянці теплої води. Полоскати 3 рази в день.

2) Мазь "Метрогіл Дента" - має пролонговану антибактеріальну, болезаспокійливу і протизапальну дію. Рекомендується наносити мазь після приймання їжі.

3) Розчин Орасепт (Orasept) або Лістерін (Listerine). Це спеціальні ополіскувачі рота, які освіжають подих, знищують бактерії і вимивають продукти їх життєдіяльності, роблять профілактику утворення нальоту і відкладень, а також запалення ясен. При цьому ополіскувачі зміцнюють емаль зубчиків, і усувають їх чутливість. Також ротові ополіскувачі мають відбілюючий ефект.

Всі ці процедури забезпечують прекрасну сяючу посмішку, і здоров'я Ваших ясен і зубів на дуже довгий час.

Чистка зубів

Для інформації:

Швидкість утворення нальоту і каменю залежить від багатьох факторів:

1) В'язкості слини людини.

Чим більш в'язка слина, тим гірше вимиваються залишки їжі, і швидше утворюються відкладення.

2) Характеру їжі людини.

Якщо Ви їсте здорову їжу, де переважає хліб грубого помелу, каші, рідка їжа, кисломолочні продукти, а також багато овочів і фруктів - у Вас буде найменше утворюватиметься наліт.

Якщо ж навпаки - Ви багато їсте мучного і солодкого, і зовсім не їсте овочі та фрукти - Вам часто доводеться відвідувати стоматолога для проведення професійної гігієни порожнини рота.

3) Ступеня скупченості зубів. Чим більше скупченість - тим складніше робити якісну домашню гігієну порожнини рота. Тим наліт утворюється швидше.

4) Регулярності та правильності гігієни порожнини рота вдома за допомогою щітки, пасти, флосів, іригаторів і ополіскувачів. Чистити необхідно не тільки зубчики, а й язик і слизову поверхню щік, правильними рухами. Флосами необхідно акуратно проходити міжзубні проміжки, для евакуації залишків їжі, які щітка видалити не може. І звичайно ж - закінчувати необхідно спеціальними ротовими ополіскувачами.

 

Згідно з рекомендаціями фахівців, кожній людині бажано проходити видалення зубного нальоту регулярно 1 раз на протязі півроку.

Адміністратори нашої стоматології в Києві будуть дзвонити Вам, і заздалегідь нагадувати про рекомендації візиту в клініку для безкоштовного огляду і видалення зубного нальоту.

Текстові та відео відгуки наших клієнтів можливо подивитися на сторінці "Про клініки" - "Відгуки".

Ціни на послуги можна побачити вгорі цієї сторінки, а також на сторінці "Ціни".

Звертайтеся в наші стоматологічні клініки Люмі-Дент в Києві на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна - за цією недорогою і вкрай корисною процедурою! Завжди Вам раді!

Зведена статистика за кількістю наданих послуг за 2017 рік:

Гігієнічних чисток зубів в стоматології 2430
Професійних відбілювань 453

 

Процес професійної чистки зубів в стоматології Люмі-Дент:

Зняття зубних відкладень air flow Профессійна Чистка зубів

1 голосов, оценка: 5 из 5

Навігація
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!