Вініри або реставрація: що краще і для яких випадків

Дата публікації: 27.09.2019
Дата останнього редагування: 06.01.2021
Наши послуги
Огляд, консультація безкоштовно
Керамічний вінір
Акція! – Тільки до 31 березня!
4241 грн
Седація закисом азоту (30 хвилин) 1350 грн
Ультратонкий керамічний вінір (без підпилювання емалі)
Акція! – Тільки до 31 березня!
8212 грн
Седація закисом азоту (15 хвилин) 675 грн
Прямий терапевтичний вінір 2490 грн
Реставрація зуба от 770 до 2490 грн
Комп'ютерна анестезія STA 350 грн
Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.
Зміст:
 • Вініри або реставрація зубів - що краще?
 • Реставрація: суть, переваги і недоліки
 • Вініри: основні плюси і мінуси популярної технології
 • Люмі-Дент: вініри та реставрація в кращому вигляді

Вініри або реставрація зубів - що краще?

Вініри або реставрація зубів - вибір, з яким пацієнти регулярно стикаються. Якщо емаль виглядає погано, це неминуче відбивається на всьому зовнішньому вигляді, тому потрібно одне з поширених професійних рішень. Розглянемо дві технології окремо і визначимося з тим, що краще: вініри або реставрація.

Реставрація: суть, переваги і недоліки

Сенс реставрації (нарощування) в тому, що за допомогою спеціальних пломбувальних матеріалів лікар коригує недосконалості зуба: прибирає відколи, нерівності, досягає необхідної форми.
Робиться це безпосередньо в момент відвідування стоматолога, як правило, не потрібно складної підготовки або дуже точних вимірів: фахівець орієнтується по факту.

Фото. Приклад роботи по установці вінірів в клініці Люми-Дент.

Вініри або реставрація зубів Київ фото Люмі-Дент

Переваги реставрації проти вінірів виглядають так:

 • Доступна ціна - це пов'язано і з доступністю пломбувальних матеріалів, і з тим, що результат не розрахований на дуже тривалий термін. Періодично для реставрації потрібна корекція - але плюс ще і в тому, що при корекції необов'язково сточувати всю пломбу і робити нову. Нерідко досить обробити пломбу тільки зверху і додати свіжий матеріал поверх залишків старої.
 • Такий же доступний варіант ремонту, якщо трапилося щось непередбачене: з вінірами така поломка накладки виллється вам в кругленьку суму.
 • Збереження емалі на тій частині зуба, що не піддається обробці - не потрібно сточувати поверхню там, де коронка повністю здорова і відмінно себе почуває.
 • Можливість точкового усунення дефекту: вініри частіше ставляться по парній кількості, і не менше 4-х одиниць - тому що в цьому випадку ефект буде найбільш природним, а накладки не стануть вибиватися із загального ряду. Але якщо потрібно виправити щось незначне, це просто недоцільно - в такій ситуації на допомогу прийде точкова реставрація.

Вініри або художня реставрація - це ще й вибір, який обов'язково враховує мінуси технологій.

У випадку з реставрацією, це складності з підбором ідеально відповідного кольору, а це на передніх зубах відіграє серйозну роль. Ще така технологія передбачає, що пацієнт буде регулярно приходити на корекцію, щось підправляти і шліфувати загальний вигляд пломби.

Фото. Приклад роботи до і після вінірування в клініці Люмі-Дент.

Вініри або реставрація зубів що краще фото Люмі-Дент

Недоліком реставрації є той факт, матеріали для неї вбирають різні барвники: це відбувається повільно, поступово, але в один момент пацієнт виявить, що ділянки зуба відрізняються по відтінках.
Це теж вимагає додаткової корекції, але у випадку з віддаленими зубами такий момент не має ніякого значення - цих переходів ніхто не побачить.

Вініри: основні плюси і мінуси популярної технології

Вибираючи між вінірами, люмінірами та реставрацією зубів, враховуйте всі плюси вінірів, на які ви можете сміливо розраховувати:

 • Бездоганний зовнішній вигляд - є всі можливості для того, щоб зробити вашу усмішку бездоганно-білосніжною або натурального кольору. При створенні накладок імітують навіть переходи кольору: до основи зуби при необхідності роблять трохи жовтими - ніхто з оточуючих навіть не здогадається, що це не ваша власна усмішка.
 • Довговічність: вініри радують терміном служби - в середньому це п'ятнадцять років. Але конкретні показники залежать ще й від пацієнта: якщо він доглядає за порожниною рота, не зловживає шкідливими звичками, веде здоровий спосіб життя, забезпечує зубам правильну гігієну, то може розраховувати на максимальні обіцянки виробників.
 • Виправлення складних плям і дефектів, які не піддаються реставрації, або виглядають після неї негарно. Вініри дають рівний колір покриття, добре перекривають переходи кольору і темні ділянки на емалі. З їх допомогою прибирають проміжки, щілини між зубами, вони змінюють форму коронок: так, зуб можна подовжити, зробити ширше. В руках досвідченого стоматолога це інструмент, який кардинально змінить властивості усмішки в кращу сторону.

Мінуси тут теж є: вініри проти реставрації зубів коштують мінімум в два рази дорожче, а то і в кілька разів - все залежить від конкретної технології, а їх зараз чимало. Дешевше обійдуться пластини в тому випадку, якщо у вибраній стоматології є власна зуботехнічна лабораторія (як у Люмі-Дент) - в цьому випадку клієнтам пропонують доступні рішення при високій якості виконання.

Неймовірна міцність вінірів - це теж характеристика, що вимагає додаткового уточнення: зламати накладки при необережному поводженні все-таки можна.

Однак для цього доведеться гризти щось дуже тверде або з гострими шматочками: тобто власникам вінірів все ж треба стежити за тим, що вони їдять і як це роблять.

З урахуванням того, що ремонт мікропротезів обходиться набагато дорожче реставрації, це вагомий, але все ж не визначальний мінус.

Фото. Приклад вінірування пацієнтці Люмі-Дент.

Реставрація зубів або вініри що краще фото Київ Люмі-Дент

Люмі-Дент: вініри та реставрація в кращому вигляді

Визначитися між вінірами і реставрацією допоможуть стоматологи клінік Люмі-Дент: у нас працюють досвідчені професіонали, націлені на результат.

Лікарі відповідатимуть на всі ваші запитання, проведуть ретельну діагностику і розкажуть про всі плюси тієї чи іншої технології.

А ще в Люмі-Дент клієнтам пропонують всі стоматологічні послуги, які популярні або необхідні кожній людині.

Це та ж гігієнічна професійна чистка зубів - вона потрібна і тим, хто стежить за зубами після реставрації, і щасливим власникам вінірів, люмінірів, ультранірів.

Чистка усуває наліт, камінь і допомагає зберігати зуби здоровими набагато довше - стосується це і ясен, тому що нерідко камінь утворюється і під ними.

Професіонали стоматологічних клінік Люмі-Дент завжди готові допомогти у виборі процедури, технології, а також в тому, щоб підібране рішення було виконано на сто відсотків грамотно і професійно.

Важливо! Наша стоматологія пропонує 2 роки гарантії на всі послуги, усі інші клініки - 1 рік. З нами надійніше!

 

Обирайте кращих у своїй справі!

Запишіться на безкоштовну консультацію!

 


2 голосів, оцінка: 5 з 5

Навігація
×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest