944

Вініри або реставрація: що краще і для яких випадків

Дивіться відео з нашими лікарями стоматологами
Зміст:
  • Реставрація: суть, переваги і недоліки
  • Вініри: основні плюси і мінуси популярної технології
  • Люмі-Дент: вініри та реставрація в кращому вигляді

 

Вініри або реставрація зубів - вибір, з яким пацієнти регулярно стикаються. Якщо емаль виглядає погано, це неминуче відбивається на всьому зовнішньому вигляді, тому потрібно одне з поширених професійних рішень. Розглянемо дві технології окремо і визначимося з тим, що краще: вініри або реставрація.

Реставрація: суть, переваги і недоліки

Сенс реставрації (нарощування) в тому, що за допомогою спеціальних пломбувальних матеріалів лікар коригує недосконалості зуба: прибирає відколи, нерівності, досягає необхідної форми.
Робиться це безпосередньо в момент відвідування стоматолога, як правило, не потрібно складної підготовки або дуже точних вимірів: фахівець орієнтується по факту.

Фото. Приклад роботи по установці вінірів в клініці Люми-Дент

Вініри або реставрація зубів Київ фото Люмі-Дент

Переваги реставрації проти вінірів виглядають так:

  • Доступна ціна - це пов'язано і з доступністю пломбувальних матеріалів, і з тим, що результат не розрахований на дуже тривалий термін. Періодично для реставрації потрібна корекція - але плюс ще і в тому, що при корекції необов'язково сточувати всю пломбу і робити нову. Нерідко досить обробити пломбу тільки зверху і додати свіжий матеріал поверх залишків старої.
  • Такий же доступний варіант ремонту, якщо трапилося щось непередбачене: з вінірами така поломка накладки виллється вам в кругленьку суму.
  • Збереження емалі на тій частині зуба, що не піддається обробці - не потрібно сточувати поверхню там, де коронка повністю здорова і відмінно себе почуває.
  • Можливість точкового усунення дефекту: вініри частіше ставляться по парній кількості, і не менше 4-х одиниць - тому що в цьому випадку ефект буде найбільш природним, а накладки не стануть вибиватися із загального ряду. Але якщо потрібно виправити щось незначне, це просто недоцільно - в такій ситуації на допомогу прийде точкова реставрація.

Вініри або художня реставрація - це ще й вибір, який обов'язково враховує мінуси технологій.

У випадку з реставрацією, це складності з підбором ідеально відповідного кольору, а це на передніх зубах відіграє серйозну роль. Ще така технологія передбачає, що пацієнт буде регулярно приходити на корекцію, щось підправляти і шліфувати загальний вигляд пломби.

Фото. Приклад роботи до і після вінірування в клініці Люмі-Дент

Вініри або реставрація зубів що краще фото Люмі-Дент

Недоліком реставрації є той факт, матеріали для неї вбирають різні барвники: це відбувається повільно, поступово, але в один момент пацієнт виявить, що ділянки зуба відрізняються по відтінках.
Це теж вимагає додаткової корекції, але у випадку з віддаленими зубами такий момент не має ніякого значення - цих переходів ніхто не побачить.

Вініри: основні плюси і мінуси популярної технології

Вибираючи між вінірами, люмінірами та реставрацією зубів, враховуйте всі плюси вінірів, на які ви можете сміливо розраховувати:

  • Бездоганний зовнішній вигляд - є всі можливості для того, щоб зробити вашу усмішку бездоганно-білосніжною або натурального кольору. При створенні накладок імітують навіть переходи кольору: до основи зуби при необхідності роблять трохи жовтими - ніхто з оточуючих навіть не здогадається, що це не ваша власна усмішка.
  • Довговічність: вініри радують терміном служби - в середньому це п'ятнадцять років. Але конкретні показники залежать ще й від пацієнта: якщо він доглядає за порожниною рота, не зловживає шкідливими звичками, веде здоровий спосіб життя, забезпечує зубам правильну гігієну, то може розраховувати на максимальні обіцянки виробників.
  • Виправлення складних плям і дефектів, які не піддаються реставрації, або виглядають після неї негарно. Вініри дають рівний колір покриття, добре перекривають переходи кольору і темні ділянки на емалі. З їх допомогою прибирають проміжки, щілини між зубами, вони змінюють форму коронок: так, зуб можна подовжити, зробити ширше. В руках досвідченого стоматолога це інструмент, який кардинально змінить властивості усмішки в кращу сторону.

Мінуси тут теж є: вініри проти реставрації зубів коштують мінімум в два рази дорожче, а то і в кілька разів - все залежить від конкретної технології, а їх зараз чимало. Дешевше обійдуться пластини в тому випадку, якщо у вибраній стоматології є власна зуботехнічна лабораторія (як у Люмі-Дент) - в цьому випадку клієнтам пропонують доступні рішення при високій якості виконання.

Неймовірна міцність вінірів - це теж характеристика, що вимагає додаткового уточнення: зламати накладки при необережному поводженні все-таки можна.

Однак для цього доведеться гризти щось дуже тверде або з гострими шматочками: тобто власникам вінірів все ж треба стежити за тим, що вони їдять і як це роблять.

З урахуванням того, що ремонт мікропротезів обходиться набагато дорожче реставрації, це вагомий, але все ж не визначальний мінус.

Фото. Приклад вінірування пацієнтці Люмі-Дент

Реставрація зубів або вініри що краще фото Київ Люмі-Дент

Люмі-Дент: вініри та реставрація в кращому вигляді

Визначитися між вінірами і реставрацією допоможуть стоматологи клінік Люмі-Дент: у нас працюють досвідчені професіонали, націлені на результат.

Лікарі відповідатимуть на всі ваші запитання, проведуть ретельну діагностику і розкажуть про всі плюси тієї чи іншої технології.

А ще в Люмі-Дент клієнтам пропонують всі стоматологічні послуги, які популярні або необхідні кожній людині.

Це та ж гігієнічна професійна чистка зубів - вона потрібна і тим, хто стежить за зубами після реставрації, і щасливим власникам вінірів, люмінірів.

Чистка усуває наліт, камінь і допомагає зберігати зуби здоровими набагато довше - стосується це і ясен, тому що нерідко камінь утворюється і під ними.

Професіонали стоматологічних клінік Люмі-Дент завжди готові допомогти у виборі процедури, технології, а також в тому, щоб підібране рішення було виконано на сто відсотків грамотно і професійно.

Важливо! Наша стоматологія пропонує 2 роки гарантії на всі послуги, усі інші клініки - 1 рік. З нами надійніше!

 

Обирайте кращих у своїй справі!

Запишіться на безкоштовну консультацію!

 

Автор: стоматолог ортопед Павло Дацюк 

Автор: Павло Дацюк


2 голосов, оценка: 5 из 5

Навігація
×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest