8:00 - 22:00
ua

Вініри або реставрація: що вибрати і в яких випадках?

Дата публікації: 27.09.2019
Дата останнього редагування: 31.05.2021
Дивіться відео з нашими лікарями стоматологами
Зміст:
 • Вініри або реставрація зубів - що краще?
 • Реставрація зубів: суть, переваги і недоліки
 • Вініри: основні плюси і мінуси популярної технології
 • Люмі-Дент: вініри, або реставрація, в кращому вигляді

 

Вініри або реставрація зубів - що краще?

Вініри або реставрація зубів — вибір, з яким пацієнти регулярно стикаються. Якщо емаль виглядає погано, це неминуче відбивається на всьому зовнішньому вигляді, тому потрібно одне з поширених професійних рішень. Розглянемо дві технології окремо і визначимося з тим, що краще: вініри або реставрація зубів.

Реставрація зубів: суть, переваги і недоліки

Сенс реставрації (нарощування) в тому, що за допомогою спеціальних пломбувальних матеріалів лікар коригує недосконалості зубної форми: прибирає відколи, нерівності, добивається необхідного розміру.

Робиться це безпосередньо в момент відвідування стоматолога, як правило, не потрібно складної підготовки або дуже точних вимірів: фахівець орієнтується по факту.

Фото. Приклад роботи з реставрації зубів, стоматологія Люмі-Дент.

Вініри або реставрація зубів Київ фото Люмі-Дент

Переваги реставрації проти вінірів виглядають так:

 • Доступна ціна — це пов'язано і з доступністю пломбувальних матеріалів, і з тим, що результат не розрахований на дуже тривалий термін. Періодично для реставрації потрібна корекція — але плюс ще і в тому, що при корекції необов'язково сточувати всю пломбу і робити нову. Нерідко досить обробити пломбу тільки зверху і додати свіжий матеріал поверх залишків старої.
 • Такий же доступний варіант ремонту, якщо трапилося щось непередбачуване: поломка вініра виллється в кругленьку суму.
 • Збереження емалі на тій зубній поверхні, що не піддається обробці — не потрібно сточувати поверхню там, де тканини повністю здорові і відмінно себе почувають, на відміну від вінірів — є обробка зуба, хоч і невелика, але рівномірно зовні.
 • Можливість точкового усунення дефекту: вініри частіше ставляться по парній кількості, і не менше 4-х одиниць — тому що в цьому випадку ефект буде найбільш природним, а вініри не стануть вибиватися із загального ряду. Але якщо потрібно виправити щось незначне, це просто недоцільно — в такій ситуації на допомогу прийде точкове нарощування.

Вініри або реставрація зубів — це ще й вибір, який обов'язково враховує мінуси технологій.

У випадку з реставрування — це труднощі з підбором ідеально відповідного кольору — а на передніх зубках це грає серйозну роль. Ще така технологія передбачає, що пацієнт буде регулярно приходити на корекцію, щось підправляти і шліфувати загальний вигляд пломби.

Фото. Приклад роботи до і після встановлення вінірів в клініці Люмі-Дент.

Вініри або реставрація зубів Київ фото Люмі-Дент

Недоліком реставрації є той факт, матеріали для неї вбирають різні барвники: це відбувається повільно, поступово, але в один момент пацієнт виявить, що ділянки зуба відрізняються по відтінках.

Це теж вимагає додаткової корекції, але у випадку з далекими жувальними молярами такий момент не має ніякого значення — цих переходів ніхто не побачить.

Вініри: основні плюси і мінуси популярної технології

Вибираючи між люмінірами, вінірами або реставрацією зубів, враховуйте всі плюси вінірування, на які ви можете сміливо розраховувати:

 • Бездоганний зовнішній вигляд вінірів — є всі можливості для того, щоб зробити вашу усмішку бездоганно білосніжною або натурального кольору.
 • Довговічність: керамічні вініри радують терміном служби — в середньому це п'ятнадцять років. Але конкретні показники терміну служби вінірів залежать ще й від пацієнта: якщо він доглядає за порожниною рота, не зловживає шкідливими звичками, веде здоровий спосіб життя, забезпечує правильну гігієну, то може розраховувати на максимальні обіцянки виробників.
 • Виправлення складних плям і дефектів, які не піддаються реставрації, або виглядають після неї негарно. Вініри дають рівний колір покриття, добре перекривають переходи кольору і темні ділянки на емалі. За допомогою вінірів прибирають зазори, міжзубні щілини, вони змінюють форму коронок: так, зубну коронку можна подовжити, зробити ширше. В руках досвідченого стоматолога вініри - це інструмент, який кардинально змінить властивості усмішки в кращу сторону.

При створенні вінірів імітують навіть переходи кольору: до основи зубки при необхідності роблять трохи жовтими — ніхто з оточуючих навіть не здогадається, що це не ваша власна усмішка.

Мінуси тут теж є: вартість вінірів та реставрації зубів розрізняються мінімум в два рази, а то і в кілька разів (вінірування завжди коштує дорожче) — все залежить від конкретної технології, а їх зараз чимало. Дешевше обійдуться вініри в тому випадку, якщо у вибраній стоматології є власна зуботехнічна лабораторія (як в Люмі-Дент) — в цьому випадку клієнтам пропонують доступні рішення при високій якості виконання.

Неймовірна міцність вінірів — це теж характеристика, що вимагає додаткового уточнення: зламати накладки при необережному поводженні все-таки можна.

Однак для цього доведеться гризти щось дуже тверде або з гострими шматочками: тобто власникам вінірів все ж треба стежити за тим, що вони їдять і як це роблять.

З урахуванням того, що ремонт вінірів обходиться набагато дорожче реставрації, це вагомий, але все ж не визначальний мінус.

Також незначним мінусом буде обробка зуба під вінір — велике спилювання зубів зовні все ж таки присутня. Однак під ультра тонкі вініри - ультраніри - її практично немає, лише злегка матують емаль. До того ж всі інші плюси вінірів з лишком покривають незначну обробку зуба.

Фото. Приклад встановлення вінірів пацієнтці Люмі-Дент.

Реставрація зубів або вініри що вибрати фото Люмі-Дент

Люмі-Дент: вініри, або реставрація, в кращому вигляді

Визначитися між вінірами або реставрацією зубів допоможуть стоматологи клінік Люмі-Дент: у нас працюють досвідчені професіонали, націлені на результат.

Лікарі відповідатимуть на всі ваші запитання, проведуть ретельну діагностику і розкажуть про всі плюси і мінуси тієї чи іншої технології.

А ще в Люмі-Дент клієнтам пропонуються всі стоматологічні послуги, які популярні або необхідні кожній людині.

Це та ж гігієнічна професійна чистка зубів — вона потрібна всім, хто стежить за гарною усмішкою після реставрації зубів, або вінірів, люмінірів, ультранірів.

Чистка усуває наліт, камінь і допомагає зберігати зуби здоровими набагато довше — стосується це і ясен, тому що нерідко камінь утворюється і під ними.

Професіонали стоматологічних клінік Люмі-Дент завжди готові допомогти у виборі технології (реставрації зубів, або вінірів), а також в тому, щоб підібране рішення було виконано на сто відсотків грамотно і професійно.

Важливо! Наша стоматологія пропонує 2 роки гарантії на всі послуги, всі інші клініки - 1 рік. З нами надійніше!

 

Вибирайте кращих у своїй справі!

 

Запишіться на безкоштовну консультацію!

 

Наші послуги:
Огляд, консультація безкоштовно
Керамічний вінір
Акція! – Тільки до 31 липня!
4241 грн
Седація закисом азоту (30 хвилин) 1350 грн
Ультратонкий керамічний вінір (без підпилювання емалі)
Акція! – Тільки до 31 липня!
8212 грн
Седація закисом азоту (15 хвилин) 675 грн
Прямий терапевтичний вінір 2490 грн
Реставрація зуба от 770 до 2490 грн
Комп'ютерна анестезія STA 350 грн
Поширені запитання та відповіді
Які мінуси реставрації зубів, в порівнянні з вінірами?
 • менший термін служби;
 • гірше естетика;
 • може бути реакція ясен у вигляді гінгівіту.
Ці послуги в наших клініках виконують лікарі стоматологи
2 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію