Брекети Даймон (Damon) - найкраща технологія в брекет-системах

Вартість встановлення брекет-систем (одна щелепа):
Встановлення брекет-системи металевої
5999 грн
Встановлення низькопрофільної брекет-системи металевої
7099 грн
Встановлення брекет-системи керамічної
12999 грн
Встановлення брекет-системи Damon-3 mx (металевої) самолігуючої
13399 грн
Встановлення брекет-системи Damon Q (металевої) самолігуючої
13399 грн
Встановлення брекет-системи Damon 3 clear (керамічної) самолігуючої
18199 грн
Встановлення лінгвальної (внутрішньої) брекет-системи
22440 грн
Ці послуги в нашій кліниці надають:
Ковальчук Юлія Сергіївна

Лікар стоматолог-ортодонт

Повєлягіна Марина Юріївна

Лікар стоматолог-ортодонт

Коржев Руслан Вікторович

Лікар стоматолог-ортодонт

Брекети Даймон пропонуються в трьох модифікаціях:

 • Напівестетичні - Даймон-3
 • Металеві - Даймон-3 MX
 • Металеві - Даймон-Q. Це остання розробка серії Даймон - найбільш тонкі і зменшені за розміром брекети. Принципово нова система відкриття і закриття замку - надзвичайно зручна і для пацієнта і для лікаря. Даймон Q - це найновіші, найменші брекети . Вони в два рази менше Даймон 3.

Для фіксації дуг брекетів Damon не використовуються гумові або дротові лігатури. Дуга кріпиться в пазах брекетів за допомогою замків, що є складовою ланкою самого брекета. Цей замок контролює роботу дуги.

Важливу відмінність брекет-систем Damon від систем традиційних брекетів можна побачити на наступній схемі:

Брекети з лігатурами. Еластичні лігатури викликають тертя і вимагають більшої сили, частих відвідувань ортодонта.

 

 

 

 

Самолігуюча система Damon 3
Брекети Damon 3 дають зубам свободу переміщення, швидке досягнення потрібного ефекту при невеликих зусиллях, і більш рідкісних відвідуваннях ортодонта
.

 

 

 

Система Damon-3

Система Damon-3 - це симбіоз новітньої технології виправлення прикусу доктора Дуайта Деймона і високотехнічних пасивних безлігатурних брекетів.

 

 

 

 

Damon - це безлігатурні брекети. Для фіксації дуг Damon не використовують гумові або дротові лігатури. Кріплення дуги в пазах брекетів відбувається за рахунок замків, що є складовою частиною самого брекета. Цей замок гарантує надійний контроль за роботою дуги (дуга знаходиться в замкнутому просторі). Під час носіння брекетів Damon відбувається безперервна робота дуги допомогою постійних, незначних зусиль.

У класичній брекет-системі брекети наклеюються на зуби і з'єднуються з дугою спеціальними лігатурами. В системі Damon не застосовують лігатури для з'єднання дуги з брекетами. Брекети Damon закриваються кришечками, і самі утримують дугу. Перевага DAMON SYSTEM в тому, що дуга вільно ковзає в пазах брекетів, даючи можливість використовувати більш м'які дуги. Це називається " пасивне " лігування.

Ще одна особливість системи Damon - малий коефіціент тертя дуги в пазах брекетів, що дає можливість застосування малих сил для переміщення зубів на всіх етапах лікування.

Сили, які присутні при застосуванні системи Damon-3 - достатні для стимуляції клітинної активності, але вони не порушують кровопостачання навколозубних тканин, тобто знаходяться в діапазоні оптимальних сил. Мала сила дуги і низьке тертя дають явну перевагу - при використанні таких брекетів спостерігається набагато менше ускладнень. При використанні брекетів Деймон не вимагається частою активації дуги, також скорочується кількість відвідувань лікаря - ортодонта.

Також є ще один позитивний момент.

В системі Damon є кілька видів брекетів для передніх зубів, видних при усмішці. Програма брекета - це програма, закладена безпосередньо в ньому. Можливість вибору програми дозволяє зробити лікування кожного пацієнта максимально індивідуальним.

Використання системи Damon також робить можливим проводити виправлення прикусу одночасно з видаленням непотрібних зубів. Але у великій кількості випадків, там де при лікуванні класичними брекетами зуби потрібно було видаляти - Damon дозволяє уникнути цього. Всі переваги цих брекетів дозволяють знайти відсутнє місце в зубному ряду.

Основними популярними марками системи Damon , є два види брекетів: Damon 3MX і Damon 3 (Clear ), незначно відрізняються між собою за структурою.

На даному фото можна побачити основну різницю між естетичними брекетами Даймон - 3 (Clear ) і металевими брекетами Даймон 3 -MX:

Докладніше про естетичні брекети Даймон - 3 ( Damon Clear ), читайте тут.

Металеві брекети Даймон -Q ( Damon -Q )

Основні переваги брекетів Даймон - 3:

 • Низьке тертя
 • Жорсткий контроль за роботою дуг
 • Малі сили
 • Можливість індивідуалізувати лікування
 • Можливість уникнути видалення зубів
 • Зниження ризику ускладнень
 • Зниження кількості відвідувань і загального часу лікування
 • Комфортність носіння та обслуговування
 • Найбільш оптимальне співвідношення:
  ЦІНА – ЯКІСТЬ (РЕЗУЛЬТАТ)

У чому ж особливості пасивного лігурування за допомогою брекетів Damon?

 • На відміну від інших систем переміщення зубів відбувається більш природно. Дуга тільки позиціонує зуби в те положення, яке необхідно для кореекціі.
 • Немає обмежень за віком (від 12 і старше).
 • За рахунок фізіологічного переміщення зубів менше страждають околозубние тканини.
 • Завдяки відсутності лігатур гігієна порожнини рота проводити набагато простіше, в порівнянні з лігатурними брекетами.

Самолігіруючі брекет-система ідеально підходять для тих, хто цінує свій час і хоче отримати якісне ортодонтичне лікування, спрямоване на додання вашій посмішці краси, а зубам здоров'я.

Навігація
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!