Лікування каналів

Цю послугу у нашій клініці надають:
Лєбєдєва Євгенія Іванівна

Головний лікар
Лікар стоматолог-терапевт

Дудко Тетяна Віталіївна

Лікар стоматолог-терапевт, гігієніст

Нагірна Юлія Михайлівна

Лікар стоматолог-терапевт

Ципко Зоя Валеріївна

Лікар стоматолог-терапевт

Радченко Марина Віталіївна

Лікар стоматолог-терапевт

Новицький Вадим Валерійович

Лікар стоматолог-терапевт

Лікування пульпітів і періодонтитів

Пульпіт - запальне захворювання нерва (пульпи).

Пульпіт характеризується пульсуючим приступообразной болем, переважно вночі, яка може віддаватися на всю половину щелепи, нерідко в область вуха і інших ділянок голови. Біль також може виникати від температурних подразників.

Основні методи лікування пульпіту:

  • Консервативний (біологічний), при якому життєздатність пульпи зберігається - використовується досить рідко;
  • Хірургічний (основний), при якому запалена пульпа віддаляється, а канал кореня зуба заповнюється пломбувальних матеріалів.

Біологічний метод застосовується при випадковому розтині порожнини зуба. Метод ефективний в основному у молодих здорових людей.

Уявіть, що Ви в клініці. Якщо доктор пропонує Вам поставити миш'як - можете заплатити за консультацію і сміливо йти. Миш'як в наш час ставлять вкрай рідко, за винятковими показаннями, коли у пацієнта сильна алергія на всі інші анестетики.

Основні етапи хірургічного лікування пульпіту:


  • Якісна анестезія.


  • Розкриття пульповой камери зуба.


  • Видалення пульпи (депульпування) та підготовка зубного каналу до пломбування. Проводиться спеціальними ендодонтичними інструментами, і набором ендодонтичних препаратів. Також часто використовуються ендодонтичні інтелектуальні мотори, які набагато спрощують і роблять більш якісну підготовку каналу до пломбування.


  • Пломбування каналу за допомогою пломбувальних матеріалів і канальних ущільнювачів (в основному гутаперча).

Періодонтит.

Періодонтитом називають запалення тканин періодонта - які знаходяться між коренями зуба і кісткової стінкою, навколо зуба.

Простіше кажучи - це ускладнення пульпіту, коли запальний процес поширюється на кісткову тканину навколо кореня зуба, через верхівку кореня зуба. Періодонтити мають свою окрему класифікацію, але Вам потрібно знати лише деякі основні поняття з цього захворювання.

Основним симптомом періодонтиту є біль при натисканні на зуб, відчуття "зуба, що виріс", біль стає сильнішою при прийомі теплої і гарячої їжі, і вщухає від холодного.

Основні етапи хірургічного лікування періодонтитa:


  • Наочне зображення періодонтиту. Зуб зруйнований, інфекція потрапила через канал на верхівку кореня зуба, і там знаходиться виражене запалення.


  • Проводиться розкриття порожнини зуба, обробка зубних каналів, розширення верхівки кореня. Залежно від форми періодонтиту в зуб ставиться ліки і тимчасова пломба. Через певний час ліки можна замінити на інше або вже остаточно пломбувати канали.


  • Встановлюється тимчасова або постійна пломба на зуб.

Якщо періодонтит не лікувати - це призведе до видалення зуба, виникненню кісти або остеомієліту (гнійне розплавлення щелепи) або пухлиноподібних новоутворень.

Скловолоконні штифти.

Основне правило Люмі-Дент - максимально зберігати цілі тканини зубів, і існуючу структуру зубного ряду.
Для реконструкції травмованих і сильно зруйнованих зубів використовуються скловолоконні штифти. Серед явних переваг скловолоконних штифтів можна виділити міцність, зручність застосування, еластичність, відсутність окислення і корозії, відмінну адгезію з композитними матеріалами, естетичність, завдяки яким скловолоконні штифти набувають все більшої популярності.

Художня реставрація зуба.

У століття досконалих технологій клієнти пред'являють до відновлених переднім зубам підвищені вимоги щодо естетики. Клієнти хочуть мати досконалу модель здорових зубів, нічим не відрізняється з естетики і функціональності від натуральних здорових.

Детальніше...

Навігація
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!