8:00 - 21:00
ua

H Dent імпланти
Доступна технологія відновлення зубів

Дата публікації: 23.01.2020
Дата редагування: 21.01.2022
Дивіться відео з нашими лікарями стоматологами
Зміст:
  • H-Dent імпланти зубів
  • Усмішка, яка продовжує життя
  • Технічні особливості ізраїльського зубного імпланта Dent H
  • Чим покритий імплант (що собою являє SLA-поверхня імплантанта)
  • Які плюси має штучний зуб Dent H Classic (титановий імплант, Ізраїль)?
  • Зубний імплантат Dent H Classic: встановлення

 

H-Dent імпланти зубів

Хто сказав, що поставити один імплантат (штучний зуб з коренем) або навіть замінити весь зубний ряд на одній або обох щелепах - послуга для багатих людей?

Всього років 5 назад, можливо, на це скаржився кожен другий відгук, але сьогодні, коли новітні технології від провідних світових виробників матеріалів для зубної імплантації прийшли до Києва, повернути красиву здорову усмішку може кожен пацієнт клініки Люмі-Дент - стоматологія стає доступною.

Імпланти H dent фото Люмі-Дент

Усмішка, яка продовжує життя

А заодно продовжити собі життя, адже якісно встановлений зубний імплант (або вся щелепа) дає правильне навантаження на кістку, що не перевантажує її, і як показали дослідження, де-факто продовжує людям життя. В мережі клінік Люмі-Дент вам можуть вживити штучний зуб з коренем, застосовуючи матеріали всіх визнаних виробників світу. Серед останніх - і компанія, яка випускає імплантат Dent H (Ізраїль).

Ключова особливість даної продукції - вельми приваблива вартість імплантату (або імплантанта) в поєднанні з відмінною якістю.

Зубний імплант Dent H - це вдалий вибір для пацієнта і лікаря. Перший отримає новий зуб (можлива установка одиниці або відновлення всього ряду) за адекватною ціною, стоматолог буде працювати з матеріалом, який встановлювати - одне задоволення.

H Dent імпланти фото ЛюміДент

Технічні особливості ізраїльського зубного імпланта Dent H

Продукція Dent H (ізраїльський стоматологічний імплантат) сертифікована на території України і користується популярністю у всьому світі. Конструктивно зубний імплант представляє собою кручену титанову конструкцію з покриттям S.L.A.

Імплант Dent H Classic (корінь, на який нарощують новий зуб) - Самонарізний, має конічну форму і внутрішній шостигранник.

Його верхня частина - коротка (паралельна) з різними розмірами платформ (три варіанти під майбутній зуб від 3,3 до 3,75 мм).

Завдяки особливостям конструкції імплантат відмінно підходить, якщо зуб треба відновити в більш м'яких типах кістки без проведення пластичних операцій (остеопластики).

За рахунок обробки титану імплантат Dent H демонструє відмінну первинну стабілізацію імпланта.

В наших клініках його встановлення може проводитися абсолютно безпечно - зуб відновлюється із застосуванням спеціального хірургічного шаблону.

H Dent імплант київ ЛюміДент

Чим покритий імплант (що собою являє SLA-поверхня імплантанта)

Поверхня Sand-blasted, Large grit, Acid-etched (S. L. A.) імплантату (імплантанта) Dent H виходить в результаті складних видів обробки.

Її методи (крупнозернистий піскоструй з подальшим кислотним травленням) і зашифровані в назві.

В результаті такої обробки виходить лакунарне покриття імплантанта (з лакунами, що повторюють «малюнок» кісткової тканини), схоже на структуру молодої клітини кістки.

Поверхня S. L. A. забезпечує високу якість остеоінтеграції імплантанта (про що говорить ваш відгук якими повниться форум фахівців).

У перекладі з лікарської термінології це означає: зубний імплант Dent H прекрасно приживається в кістку. Досвідчений лікар, який встановлював імплантат Dent H (Ізраїль), може говорити про переваги імплантанта довго. Але хто краще розповість про його плюси, ніж самі пацієнти, які скористалися можливістю відновити зуб швидко і недорого.

H dent імпланти зубів фото Люмі-Дент

Які плюси має штучний зуб Dent H Classic (титановий імплант, Ізраїль)?

Про які переваги розповідає будь-який відгук про імплант Dent H:

  • гарне приживлення імплантанта (штучний зуб приживається більше ніж в 98% випадків);
  • короткий термін реабілітації та адаптації (зубний імплантат Dent H демонструє відмінну первинну стабільність);
  • універсальне застосування (Ізраїль - столиця медичних технологій - один з тих, хто взяв курс на виготовлення матеріалів для зубної імплантації, з якими встановлення проводиться без великої кількості унікальних інструментів);
  • виправдана вартість імплантанта (ізраїльський зубний імплантат Dent H збалансований в плані ціни і результату, ця імплантація доступна кожному).

Зубний імплантат Dent H (Ізраїль) - це гарантія якості лікування, на що вказує кожен хвалебний відгук більш ніж на 50 мовах світу.

Вся продукція серії, включаючи ізраїльський імплант Classic, сертифікована по ISO (9001, 13485) і CE (європейська система стандартів).

H Dent установка фото ЛюміДент

Зубний імплантат Dent H Classic: встановлення

Вживлення, в якому використовується ізраїльський імплант Dent H Classic, може проводитися одним з двох методів.

За класичною технологією зуб відновлюється в два етапи, якщо не брати до уваги проміжної стадії (15 днів) носіння формувача ясен після встановлення імплантанта.

Спочатку імплантується зубний імплант (процедура повністю безболісна, якщо це стоматологічні клініки Люмі-Дент, ми застосовуємо унікальну технологію комп'ютерної анестезії), потім - сам зуб, коронкова частина імплантату (імплантанта).

При одномоментній імплантації новий зуб формується повністю за один підхід: зубний імплант імплантується відразу після видалення, потім на нього ставиться абатмент імплантанта і проводиться протезування.

Такий спосіб вживлення імплантату відрізняється комфортом для пацієнта (про що свідчить кожен відгук носія імплантанта) і займає менше часу на те, щоб відновити зуб, звикнути до нього.

Важливо! Наша стоматологія пропонує 2 роки гарантії на всі послуги, всі інші клініки - 1 рік. З нами надійніше!

 

Вибирайте поруч кращих у своїй справі!

 

Запишіться сьогодні на безкоштовну консультацію!

 

Наші ціни
Ціни на зубні імпланти (із встановленням):
Імплант H-Dent Classic SLA (Ізраїль)
Акція! – Тільки до 28 лютого!
3650 грн
Імплантація зубів от 3650 до 21699  грн
Цю послугу в наших клініках надають лікарі стоматологи
1 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію