H Dent імпланти
Доступна технологія відновлення зубів

Наші ціни
Огляд, консультація безкоштовно
Комп'ютерна анестезія STA 350 грн
Седація закисом азоту (15 хвилин) 675 грн
Лікування зубів уві сні дорослому (1 година) 3200 грн
КТ в.щ. + н.щ. у прикусі 720 грн
Видалення зуба от 250 до 830 грн
Ціни на зубні імпланти:
Імплант H-Dent Classic SLA (Ізраїль)
Акція! – Тільки до 31 травня!
(з установкою) 3650 грн
Імплантація зубів (з установкою) от 3650 до 21699 грн
Імплант MegaGen AnyOne (Південна Корея) (з установкою) 8699 грн
Імплант MegaGen AnyRidge (Південна Корея)
Акція! – Тільки до 31 травня!
(з установкою) 9599 грн
Імплант Straumann BLT, SLA, Ti (Штрауман, Швейцарія)
Акція! – Тільки до 31 травня!
(з установкою) 13699 грн
Імплант Nobel Biocare Active (Швейцарія) (з установкою) 21699 грн
Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.
Зміст:
  • H-Dent імпланти зубів
  • Усмішка, яка подовжує життя
  • Технічні особливості ізраїльського зубного імпланту Dent H
  • Чим вкритий імплант (що собою являє SLA-поверхня імплантанту)
  • Які плюси має штучний зуб Dent H Classic (титановий імплант, Ізраїль)?
  • Зубний імплантат Dent H Classic: встановлення

H-Dent імпланти зубів

 

Хто сказав, що поставити один імплантат (штучний зуб з коренем) або навіть замінити весь зубний ряд на одній або обох щелепах - послуга для багатих людей?

Всього років 5 назад, можливо, на це скаржився кожен другий відгук, але сьогодні, коли новітні технології від провідних світових виробників матеріалів для зубної імплантації прийшли до Києва, повернути красиву здорову усмішку може кожен пацієнт клініки Люмі-Дент - стоматологія стає доступною.Імпланти H dent фото Люмі-Дент

Усмішка, яка подовжує життя

А заодно подовжити собі життя, адже якісно встановлений зубний імплант (або вся щелепа) дає правильне навантаження на кістку, що не перенавантажує її, і як показали дослідження, де-факто подовжує людям життя. У мережі клінік Люмі-Дент вам можуть вживити штучний зуб з коренем, застосовуючи матеріали усіх визнаних виробників світу. Серед останніх - і компанія, яка випускає імплантат Dent H (Ізраїль).

Ключова особливість даної продукції - вельми приваблива вартість імплантату (або імплантанту) у поєднанні з відмінною якістю.

Зубний імплант Dent H - це вдалий вибір і для пацієнта, і для лікаря. Перший отримає новий зуб (можливе встановлення одиниці або відновлення усього ряду) за адекватною ціною, стоматолог буде працювати з матеріалом, який встановлювати - одне задоволення.

H Dent імпланти фото ЛюміДент

Технічні особливості ізраїльського зубного імпланту Dent H

Продукція Dent H (ізраїльський стоматологічний імплантат) сертифікована на території України і користується популярністю у всьому світі. Конструктивно зубний імплант представляє собою кручену титанову конструкцію з покриттям S.L.A.

Імплант Dent H Classic (корінь, на який нарощують новий зуб) - самонарізний, має конічну форму і внутрішній шестигранник.

Його верхня частина - коротка (паралельна) з різними розмірами платформ (три варіанти під майбутній зуб від 3,3 до 3,75 мм).

Завдяки особливостям конструкції такий імплантат відмінно підходить, якщо зуб треба відновити в більш м'яких типах кістки без проведення пластичних операцій (остеопластики).

За рахунок обробки титану імплантат Dent H демонструє відмінну первинну стабілізацію стержня (імпланта).

У наших клініках його встановлення може проводитися абсолютно безпечно - зуб відновлюється із застосуванням спеціального хірургічного шаблону.

H Dent імплант київ ЛюміДент

Чим вкритий імплант (що собою являє SLA-поверхня імплантанту)

Поверхня Sand-blasted, Large grit, Acid-etched (S. L. A.) імплантату (імплантанту) Dent H виходить в результаті складних видів обробки.

Її методи (крупнозернистий піскоструй з подальшим кислотним травленням) і зашифровані у назві.

В результаті такої обробки виходить лакунарне покриття імплантанту (з лакунами, що повторюють «малюнок» кісткової тканини), схоже на структуру молодої клітини кістки.

Поверхня S. L. A. забезпечує високу якість остеоінтеграції імплантанта (про що говорить будь-який відгук якими повниться форум фахівців).

У перекладі з лікарської термінології це означає: зубний імплант Dent H чудово приживлюється до кістки. Досвідчений лікар, який встановлював імплантат Dent H (Ізраїль), може говорити про переваги імплантанту довго. Але хто краще розповість про його плюси, ніж самі пацієнти, які скористалися можливістю відновити зуб швидко і недорого.

H dent імпланти зубів фото Люмі-Дент

Які плюси має штучний зуб Dent H Classic (титановий імплант, Ізраїль)?

Про які переваги розповідає будь-який відгук про імплант Dent H:

  • гарне приживлення імплантанту (штучний зуб приживається більше ніж в 98% випадків);
  • короткий термін реабілітації та адаптації (зубний імплантат Dent H демонструє відмінну первинну стабільність);
  • універсальне застосування (Ізраїль - столиця медичних технологій - один з тих, хто взяв курс на виготовлення матеріалів для зубної імплантації, з якими встановлення проводиться без великої кількості унікальних інструментів);
  • виправдана вартість імплантанту (ізраїльський зубний імплантат Dent H збалансований в плані ціни і результату, це імплантація доступна кожному).

Зубний імплантат Dent H (Ізраїль) - це гарантія якості лікування, на що вказує кожен похвальний відгук більш ніж на 50 мовах світу.

Вся продукція серії, включаючи ізраїльський імплант Classic, сертифікована по ISO (9001, 13485) і CE (європейська система стандартів).

H Dent встановлення фото ЛюміДент

Зубний імплантат Dent H Classic: встановлення

Встановлення, в якому використовується ізраїльський імплант Dent H Classic, може проводитися одним з двох методів.

За класичною технологією зуб відновлюється в два етапи, якщо не брати до уваги проміжну стадію (15 днів) носіння формувача ясен після встановлення імплантанту.

Спочатку імплантується зубний імплант (процедура повністю безболісна, якщо це стоматологічні клініки Люмі-Дент, ми застосовуємо унікальну технологію комп'ютерної анестезії), потім - сам зуб, коронкова частина імплантату (імплантанта).

При одномоментній імплантації новий зуб формується повністю за один підхід: зубний імплант імплантується відразу після видалення, потім на нього ставиться абатмент імплантанту і проводиться протезування.

Такий спосіб вживлення імплантату відрізняється комфортом для пацієнта (про що свідчить кожен відгук носія імплантанту) і займає менше часу на те, щоб відновити зуб, звикнути до нього.

Важливо! Наша стоматологія пропонує 2 роки гарантії на всі послуги, усі інші клініки - 1 рік. З нами надійніше!

 

Обирайте поруч кращих у своїй справі!

Запишіться сьогодні на безкоштовну консультацію!

 

Відгуки про нас

1 голосів, оцінка: 5 з 5

Навігація
×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest