230

Що робити якщо немає всіх зубів.
Якщо видалили всі зуби.
Протезування беззубих щелеп.

Цю послугу у наших клініках надають:
Стоматолог хирург имплантолог Мастеров Дмитрий Васильевич - Люми-Дент Киев
Мастєров Дмитро Васильович
Стоматолог хірург імплантолог
Стоматолог хирург-имплантолог Павлюченко Евгений Юрьевич - Люми-Дент Киев
Павлюченко Євген Юрійович
Лікар хірург-імплантолог
Стоматолог хирург-имплантолог Кириленко Александр Викторович - Люми-Дент Киев
Кириленко Олександр Вікторович
Лікар хірург-імплантолог
Стехна Роман Миколайович
Лікар хірург-імплантолог
Радик Назарій Ярославович
Лікар хірург-імплантолог
Лещук Олена Олександрівна
Лікар хірург-імплантолог
Дивитися відео
Вам буде цікаво

Вирвані та видалені всі зуби взагалі – що робити? Повністю немає зубів – це вирок?

Якщо вирвали всі зуби на щелепах – це, звичайно, вкрай неприємно. Зазвичай, така ситуація відбувається внаслідок пародонтозу – системного захворювання спричиненого дегенеративно-дистрофічною природою, при якому генералізовано розсмоктується і знищується кісткова тканина альвеолярних лунок, в яких на зв’язках висять зубні корені. При пародонтозі всі зубчики видалені через їх сильне розхитування, адже вони вже не можуть виконувати присутню їм функцію розжовування їжі. Єдиний вірний шлях при пародонтозі, якщо видалені всі зуби – це імплантація, тобто, встановлення титанових зубних коренів і фіксація на них протезів, які повністю відновлять втрачені зубчики.

Людина почуває себе старою, якщо повністю немає зубів, але найгірше – вона не може нормально розмовляти, посміхатись, вживати їжу. Якщо зовсім немає зубів – висота нижньої третини обличчя значно зменшується. При беззубих щелепах обличчя набуває характерний старячий вигляд, западають губи, поглиблюються підборідні і носогубні складки.

Як правило, раніше, якщо були видалені всі зуби, не було причин сумніватись в тому, що лікарі приймали рішення ставити пластмасовий повний знімний протез на беззубу частину. Людина знову отримувала хороший зовнішній вигляд, але якість життя покращувалась незначно.

В чому причини цього?

Знімний протез не може стійко триматись на беззубих щелепах, так як він тримається тільки завдяки відносній фіксації за атрофовані анатомічні структури щелеп, і за допомогою молекулярного присмоктування слини між протезом і яснами.

Вирвані всі зуби що робити протез Люмі-Дент Київ

Однак цих сил недостатньо, щоб знімний протез нормально утримувався на щелепі, де вирвані всі зубчики, і протистояв жувальному тиску при пережовуванні їжі. В підсумку, знімний протез не тримається і постійно падає, а також натирає ясна. Повним знімним протезом можна пережовувати лише м’яку і мілко порізану їжу.

Кожний раз після прийому їжі його необхідно знімати і промивати від залишків їжі, що забились між протезом та яснами.

До того ж границі вставної щелепи надзвичайно широкі і закривають все піднебіння. Як наслідок, довге звикання до його носіння, відсутність відчуття температури і смаку їжі.

Всі описані недоліки знімних протезів змусили фахівців шукати нові можливості для фіксації штучних зубчиків на щелепах, на яких вирвані всі зуби. Встановити імпланти – це нова можливість повернути рідні зубчики, і назавжди забути про проблему.

Якщо немає всіх зубів – можна поставити всі імпланти з титану, схожі на шурупи-саморізи – в кісткову тканину беззубих щелеп. Титанові імпланти служать як рідні корені зубів, на них виготовляються і прикріплюються зубні протези.

Є декілька варіантів використання імплантації при пародонтозі на беззубих щелепах:

 1. Якщо немає всіх зубів, які видалені по причині пародонтозу – встановити два імпланти, одягти на них шаровидні головки, на які буде фіксуватись повний знімний протез (див. фото). При цьому, протез не опирається на встановлені імпланти, а лише утримується з їх допомогою.

Вирвали всі зуби що робити Київ фото Люмі-Дент

Плюси: знімний протез не падає, можна значно скоротити його границі – це полегшить звикання, дасть можливість відчувати більше смакових і температурних відчуттів.

Мінуси: така конструкція не довговічна, потрібно завжди міняти замки. Також залишається регулярна гігієна після кожного прийому їжі, так як їжа постійно забивається між яснами і протезом. Також, як і раніше, присутня низька ефективність пережовування твердої їжі – передача тиску на ясна не дозволяє витримувати нормальні жувальні навантаження.

 1. Якщо немає всіх зубів – поставити 4-6 імплантів, на них виготовити балочну конструкцію, на яку і буде одягатись і фіксуватись знімний протез (див. фото).

Повністю немає зубів фото імпланти Київ Люмі-Дент

При такому варіанті границі протезу можна значно скоротити, при цьому навантаження з протезу частково передається і на імпланти, що значно знижує тиск на ясна і дозволяє такому протезу чудово витримувати пережовування навіть жорсткої їжі. Зовні така конструкція естетична, її не потрібно знімати після кожного прийому їжі. Ця конструкція активно використовується і по сьогоднішній день. Особливо ефективна така схема протезування та імплантації при пародонтозі і сильній атрофії щелеп – вона дозволяє маскувати втрату кісткової тканини і ясен, і дає можливість мати гарний зовнішній вигляд при посмішці і розмові.

 1. Якщо немає всіх зубів – вставити імпланти 5-6 штук на верхню щелепу і 4 штуки на нижню щелепу, і одягти на них незнімні мостовидні протези. Ця технологія має назву «all-in-4», чи всі на чотирьох. Цей варіант повністю відновлює жувальну ефективність і дозволяє досягнути непоганого зовнішнього вигляду, за умови незначної атрофії альвеолярного відростка беззубих щелеп.

Немає всіх зубів поставити імпланти в Києві Люмі-Дент

В ідеальному варіанті, якщо видалені всі зуби – вставити імпланти можна і на місце кожного видаленого кореня. Але на практиці, якщо на щелепі видалені всі зуби, до такого методу рідко вдаються, через велику вартість, травматичність лікування, і відсутність доцільності.

Отже, що робити, якщо вирвані всі зуби? Якщо їх повністю немає на щелепах?

Щоб визначитись, які імпланти обрати, рекомендуємо Вам звернутись на безкоштовну консультацію в одну з клінік зубної імплантації Люмі-Дент в Києві, вони знаходяться на масивах Позняки і Оболонь.

Хірурги-імплантологи уважно вивчать будову Ваших щелеп, проведуть огляд порожнини рота і порекомендують Вам, які імпланти краще встановити для вирішення Вашої проблеми, з урахуванням Ваших побажань і фінансових можливостей.

Для отримання правильного діагнозу про стан кістки беззубих щелеп – необхідно зробити комп’ютерну томографію – КТ. Це обстеження Ви зможете зробити в будь-якій із наших стоматологій на цифровому конусно-променевому комп’ютерному томографі Vatech PHT-6500. Для клієнтів, які звернулись за встановленням імплантів – ця послуга безкоштовна, по акції.

Наша мережа клінік Люмі-Дент в Києві займає лідируючі позиції по зубній імплантації в Україні, ми ставимо імпланти більше за всіх, це підтверджують постачальники ведучих брендів імплантаційних систем – Straumann, Nobel Biocare, MegaGen, MIS.

Для Вас працюють 6 професійних хірургів-імплантологів, які разом з десятьма лікарями-протезистами консультують і протезують наших багаточисленних клієнтів.

Ось статистика по зубній імплантації і протезуванню в наших клініках за 2017 рік:

133

пацієнтів в день

3996

пацієнтів в місяць

212

операцій по імплантації в місяць

1135

операцій по імплантації на рік

258

зубних імплантів в місяць

3102

зубних імплантів на рік

Якщо взагалі немає зубів, всі видалені, на сьогоднішній день – це не вирок. Ціна рішення питання не така висока! І не потрібно мучитись із знімним протезом, що не тримається в роті. Поверніть собі рідні зубчики, посміхайтесь на всі 32, і жуйте будь-яку їжу!

Крім вищезазначених плюсів, звернення в наші клініки принесе Вас ще багато інших бонусів:

 • Наша команда використовує цифровий протокол планування і проведення імплантації з протезуванням. Ми одні з перших запровадили цей протокол В Україні. Всі процеси, починаючи з цифрових відбитків без зліпкової маси, плануванням розміщення імплантів, виготовленням навігаційних хірургічних шаблонів, і закінчуючи комп’ютерною виточкою зубних протезів в найновішому сучасному фрезері – з’єднані в одне ціле і автоматизовані. Ця найновіша система роботи дає приголомшливі результати у відношенні швидкості лікування і якості виконаної роботи.
 • Всі маніпуляції в наших клініках ми проводимо під надійною унікальною комп’ютерною анестезією STA, під час якої навіть сам процес введення анестезуючого препарата безболісний. Забудьте про укол шприцом!
 • По бажанню клієнтів, ми можемо провести будь-яку процедуру в стані медикаментозного сну – Ви спокійно засинаєте під контролем нашого анестезіолога і бачите красиві сни. А в цей час наші спеціалісти лікують Вас, встановлюють імпланти, виконують зубне протезування. Це абсолютно безпечна процедура, наші клініки мають спеціальну ліцензію і навчений персонал для проведення таких послуг.
 • Нам немає що приховувати від наших клієнтів, на сайті Ви можете побачити багато фотографій наших робіт.
 • До нас звертається велика кількість людей, у яких повністю немає зубчиків. Ми допомагаємо всім повернути красиву посмішку! Відео відгуки великої кількості наших задоволених пацієнтів можна побачити в розділі «Відгуки». Приєднуйтесь до їхнього числа!
 • Наші лікарі персонально ведуть Вас протягом всього часу проходження лікування. Вони самі будуть Вам телефонувати і контролювати Ваш стан і відчуття після кожної проведеної процедури – Ви не будете відчувати себе непотрібним, залишеним наодинці зі своїми думками і хвилюваннями. Ви зможете звернутись за будь-якою консультацією до лікуючого Вас лікаря – ніколи Ваші запитання не залишаться без уваги.
 • Ви завчасно через Інтернет можете замовити для себе бонусну карту з початковою знижкою від 5%. Для цього достатньо на будь-якій сторінці нашого сайту внизу сторінки натиснути на кнопку «Поділитись» в будь-якій з наступних соціальних мереж: Facebook, Twitter, Google+.

Що робити, якщо видалені всі зуби? Якщо вирвали – без зволікання звертайтесь в будь-яку із наших клінік імплантації в Києві!

Немає зубів вставити імпланти фото Київ Люмі-Дент

В наших клініках можна вставити імпланти різноманітних відомих виробників, відмінних між собою по ціні:

 • Neobiotech (Южная Корея) – економ
 • MIS (Израиль) – стандарт
 • MegaGen (Южная Корея) – стандарт
 • Straumann (Швейцария) – бізнес
 • Nobel (Швейцария) – VIP

Більше детально інформацію, які імпланти обрати, Ви можете прочитати тут.

Якщо вирвали всі зубчики – що робити? Скоріше записатись на безкоштовну консультацію в будь-яку із клінік мережі Люмі-Дент!

На безкоштовній консультації наші імплантологи проконсультують Вас, які імпланти краще ставити, підберуть оптимальний вид імплантатів з урахуванням клінічної ситуації в роті, а також Ваших бажань і матеріальних можливостей.

Якщо повністю немає зубів, поставити імпланти по акційній ціні можна професійно в мережі клінік Люмі-Дент. Подробиці акції і розрахунок всіх цін на встановлення імплантів – читайте на головній сторінці з імплантації зубів.

Немає всіх зубів – вставити імпланти в беззубі щелепи зараз можна без болю, швидко і комфортно.

Консультація в наших клініках завжди безкоштовна!

Зведена статистика по встановленим зубним імплантатам за 2017 рік в клініках Люмі-Дент:

Neobiotech

230

MIS

96

Megagen

1249

Straumann

740

Nobel Biocare

316

Ціни на послуги клінік Люмі-Дент по імплантологічному протезуванню щелеп без усіх зубів, що були видалені по причині пародонтозу, Ви можете побачити зверху цієї сторінки, а також в таблиці нижче:

Найменування послуги

Ціна, гривень

Огляд, консультація стоматолога.

безкоштовно

Комп’ютерна томографія верхньої і нижньої беззубої щелепи в прикусі (акція).

безкоштовно

Комп'ютерна анестезія STA.

320

Імплантат Neobiotech (акція).

3 650

Імплантат Mega Gen (акція).

7 400

Імплантат Straumann (акція).

13 500

Імплантат NobelActive.

21 699

Більше інформації по цій темі можна прочитати тут.

Приклади робіт наших лікарів:

Вирвані всі зуби ціна Київ стоматологія Люмі-Дент фото

Немає зубів взагалі фото результат імплантації Люмі-Дент Київ

Беззуба щелепа фото лікування лікар Люмі-Дент Київ

Вилучені всі зуби вставити імпланти Київ фото Люмі-Дент

← Повернутися до списку статей

1 голосов, оценка: 5 из 5

Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!