4633

Видалили всі зуби - що робити?
Якщо немає всіх зубів взагалі -
Вставити імпланти в Люмі-Дент

Ціни на послуги:
Огляд, консультація безкоштовно
Комп'ютерна анестезія STA 350 грн
Виготовлення повного знімного акрилового протеза 12410 грн
Лікування зубів уві сні дорослому (1 година) 2640 грн
Седація закисом азоту (15 хвилин) 675 грн
Використання стерильного набору (1 зуб) 100 грн
Телерентгенографія (ТРГ) в прямій проекції 300 грн
Телерентгенографія (ТРГ) в бічній проекції 300 грн
Ціни на імпланти
Імплант Neobiotech IS-II Active поверхня S.L.A. (Південна Корея) (з установкою) 5830 грн
Імплант MegaGen AnyOne (Південна Корея)
Акція! – Тільки до 31 липня!
(з установкою) 7400 грн
Імплант Straumann BLT, SLA, Ti (Штрауман, Швейцарія)
Акція! – Тільки до 31 липня!
(з установкою) 13699 грн
Імплант Nobel Biocare Active (Швейцарія) (з установкою) 21699 грн
Дивіться відео з нашими лікарями стоматологами
Вам буде цікаво
Зміст:
 • Вирвані, видалені всі зуби взагалі – що робити?
 • Що робити, якщо повністю немає зубів?
 • Видалили зуби - що робити? Не тримається знімний протез?
 • Якщо видалені всі зуби - вставити імпланти в клініках Люмі-Дент
 • Є кілька варіантів використання імплантації при пародонтозі на беззубих щелепах
 • Отже – що робити, якщо видалені всі зуби?
 • Якщо повністю їх немає на щелепах
 • Cтатистика по зубній імплантації та протезуванню в наших клініках на 2019 рік
 • Що робити, якщо видалені всі зуби? Якщо їх видалили – без зволікання звертайтеся в будь-яку з наших клінік імплантації Люмі-Дент!
 • Якщо видалили всі зуби – що робити? Швидше записатися на безкоштовну консультацію в будь-яку з клінік мережі Люмі-Дент!
 • Часті питання і відповіді

 

Вирвані, видалені всі зуби взагалі – що робити?

Що робити, якщо повністю немає зубів?

Якщо вирвали всі зуби – це вкрай неприємно. Якщо немає зубів - вініри або мости не встановити, адже зовнішнім накладкам або коронкам необхідно на щось спиратися, потрібні хороші стійкі зубні корені. Якщо не вініри і коронки - то що робити? Залишається лише один шлях - повний знімний протез? Чи це так?

Детально опишемо сучасні технології протезування на повністю беззубих щелепах.

Щелепа без зубів фото Люмі-Дент

Як правило, така ситуація відбувається внаслідок пародонтозу – системного захворювання дегенеративно-дистрофічної природи, при якому генералізовано розсмоктується і зменшується кісткова тканина альвеолярних лунок, в якій на зв'язках висять зубні корені.

Часто при пародонтозі всі зуби повністю видалені внаслідок їх сильного розхитування, вони вже не можуть виконувати властиву їм функцію розжовування їжі.

Імплантація при пародонтозі – якщо видалені всі зуби вставити імплантати - єдиний правильний шлях. Якщо видалені всі зуби вставити необхідно титанові імплантати, і поставити на них повноцінні зубні протези.

Якщо немає тільки задніх зубів - що робити? Тут також можна встановити імпланти, на які одягають коронки, або задню опору мостовидного протеза. Якщо немає задніх зубів - тільки імплантація може повноцінно відновити зубний ряд.

Фото - приклад роботи лікарів стоматологів Люмі-Дент

Протезування з негайним навантаженням з опорою на встановлені імплантанти

Вирвані всі зуби взагалі що робити вставити імпланти Люмі-Дент Київ

Якщо повністю немає зубів – людина відчуває себе старою, але найгірше – вона не може нормально розмовляти, усміхатися, приймати їжу.

Крім неможливості пережовувати їжу – організм починає швидше старіти, так як природне жувальне навантаження підтримує в тонусі весь організм. Є спеціальні області в головному мозку, які відповідають за профілактику старіння і розвитку багатьох захворювань. Ці центри нормально функціонують, і оберігають нас від багатьох хвороб, тільки за умови, якщо при жуванні - через зубні корені, або титанові імплантати – до них передаються спеціальні імпульси.

Якщо немає зубів взагалі – висота нижньої третини обличчя значно зменшується. При беззубих щелепах особа набуває характерний старший вигляд, впадають губи, заглиблюється підборіддя і носогубні складки.

Як правило, раніше, якщо були повністю видалені всі зуби – немає причин у цьому сумніватися - приймали рішення ставити пластмасовий повний знімний протез на беззубу щелепу. Людина отримувала назад гарний зовнішній вигляд, та ось тільки якість його життя покращувалося незначимо.

У чому причини такого факту?

Знімний протез не може стійко триматися на беззубих щелепах, так як він утримується тільки завдяки відносній фіксації за атрофовані анатомічні структури щелепи, і за допомогою молекулярного присмоктування слини між протезом і яснами.

Вирвані всі зуби що робити протез Люмі-Дент Київ

Однак цих сил явно недостатньо, щоб знімний протез нормально утримувався на беззубій щелепі, і протистояв жувальному тиску при пережовуванні їжі.

У підсумку – не тримається і постійно падає знімний протез, а також натирає ясна. Повним знімним протезом можна пережовувати лише м'яку і дрібно порізану їжу.

Кожного разу після їжі його необхідно знімати і промивати від залишків їжі, забитих між протезом і яснами.

До того ж межі вставної щелепи надзвичайно широкі, і закривають все піднебіння. В результаті – довге звикання до його носіння, відсутність відчуття температури і смаку їжі.

Якщо падає знімний протез – зараз рекомендують використовувати спеціальні клейкі креми або порошки, типу «Корега». Дійсно, з допомогою цих препаратів вдається домогтися кращої фіксації знімної конструкції на щелепах. До того ж він перешкоджає прониканню їжі між протезом і яснами.

Також – фіксуючий крем володіє дезодоруючими властивостями (забезпечує гарний запах) і антимікробною активністю, що дуже допомагає підтримувати хорошу гігієну при використанні знімних протезів. Немає необхідності кожного разу після їжі діставати знімач, і виполіскувати залишки їжі. Фіксуючі креми дійсно змінюють життя людей в кращу сторону, проте не настільки сильно, як це звучить у багатьох рекламах на екранах телевізорів.

Крем лише трохи додає комфорту. Кожному з нас хочеться повернути час назад, щоб нічого не треба було виймати, діставати, прополіскувати. Щоб не треба було переживати – впаде знімний протез чи ні, кожен раз при прийомі їжі.

До цього ж, через знімачі постійно закрите піднебіння, що не дає людині нормально говорити, а також повноцінно відчувати смак їжі. Смак їжі – необхідний фактор для вироблення слини, яка є серйозним очищаючим фактором в порожнині рота. Не мале значення має і психоемоційна сторона – ми повинні відчувати задоволення при прийомі їжі, це нормалізує наше самопочуття і знімає стрес.

Всі описані недоліки знімних протезів змушували фахівців шукати нові можливості для фіксації штучних зубів на щелепах, на яких видалені всі зуби.

Видалили зуби - що робити? Не тримається знімний протез?

Якщо повністю видалили зуби - поставити імплантати – це нова можливість повернути рідні зуби, і назавжди забути про проблему.

Щелепа без зубів фото Люмі-Дент

При беззубих щелепах можна поставити імпланти з титану, схожі на шурупи-саморізи. Титанові імплантати служать як рідні зубні корені, на них виготовляються і прикріплюються зубні штучні конструкції.

Якщо видалені всі зуби - вставити імпланти в клініках Люмі-Дент

Є кілька варіантів використання імплантації при пародонтозі на беззубих щелепах

    1. Якщо немає всіх зубів, видалені з причини пародонтозу – поставити два імпланта, одягнути на них головки округлої форми, на які буде одягатися повний знімний протез (див. фото). При цьому він не спирається на встановлені імпланти, а лише утримується з їх допомогою.

Вирвали всі зуби що робити Київ фото Люмі-Дент

Плюси: знімний протез не падає, можна значно скоротити його межі – це полегшить звикання, дасть більше смакових і температурних відчуттів.

Мінуси: така конструкція недовговічна, треба постійно міняти замки. Також залишається регулярна гігієна після кожного прийому їжі, оскільки їжа постійно забивається між десною і протезом. Також раніше присутня низька ефективність пережовування твердої їжі – передача тиску на ясна не дозволяє витримувати нормальні жувальні навантаження.

    2. Якщо немає всіх зубів – поставити 4-6 імплантів, на них виготовити балкову конструкцію, на яку і буде одягатися і фіксуватися знімний протез (див. фото).

Повністю немає зубів вставити імпланти Київ Люмі-Дент фото

При цьому варіанті межі протеза можна значно скоротити, при цьому жувальне навантаження частково передається і на імпланти, що значно знижує тиск на ясна, і дозволяє такому протезу добре витримувати пережовування навіть жорсткої їжі.

Зовні така конструкція естетична, вона активно використовується і по сьогоднішній день, її не треба знімати після кожного прийому їжі.

Особливо ефективна така схема протезування та імплантації при пародонтозі і сильній атрофії щелеп – вона дозволяє маскувати спад кісткової тканини і ясен, і дає гарний зовнішній вигляд при усмішці і розмові.

    3. Якщо немає всіх зубів – вставити імплантати 5-6 штук на верхню щелепу і 4 штуки на нижню щелепу, і одягнути на них незнімні мостовидні конструкції (див. фото). Ця технологія носить назву «all on 4» (all on 6), або все на чотирьох (шести). Цей варіант повністю відновлює жувальну ефективність і дозволяє досягти непоганого зовнішнього вигляду, за умови незначної атрофії альвеолярного відростка беззубих щелеп.

Фото. На верхній і нижній щелепі нашому пацієнту зробили тотальне видалення коренів внаслідок пародонтозу, і встановили повні протези з опорою на імплантати

Нема всіх зубів поставити імпланти в Києві Люмі-Дент фото

В ідеальному варіанті, якщо видалені всі зуби вставити імплантати можна на місце кожного видаленого кореня. Але на практиці, якщо на щелепі видалені всі зуби – до такого методу вдаються рідко, зважаючи на велику вартість, травматичності лікування і відсутності доцільності.

Отже – що робити, якщо видалені всі зуби?

Якщо повністю їх немає на щелепах

Щоб визначитися – які імпланти вибрати – рекомендуємо Вам звернутися на консультацію в одну з клінік зубної імплантації Люмі-Дент.

Хірурги імплантологи уважно вивчать будову Ваших щелеп, проведуть огляд порожнини рота, і порекомендують Вам – які краще ставити імпланти для вирішення Вашої проблеми, з урахуванням Ваших побажань і фінансових можливостей.

Для отримання правильного діагнозу про стан кістки беззубих щелеп – необхідно зробити комп'ютерну томографію – КТ щелепи. Це дослідження Ви можете зробити в будь-якій з наших стоматологій на цифровому конусно-променевому комп'ютерному томографі Vatech PHT-6500. Для клієнтів, що звернулися встановити імпланти – ця послуга йде в подарунок.

Наша мережа клінік стоматології Люмі-Дент займає лідируючі позиції по зубній імплантації, ми ставимо імпланти більше всіх, це підтверджують постачальники провідних брендів імплантаційних систем – Straumann, Nobel Biocare, MegaGen, MIS.

Для Вас працюють 6 професійних хірургів-імплантологів, які спільно в 12 лікарями-протезистами консультують і протезують наших численних клієнтів.

Cтатистика по зубній імплантації та протезуванню в наших клініках на 2019 рік

133

пацієнта в день.

3996

пацієнтів на місяць.

212

операцій по імплантації в місяць.

1135

операцій по імплантації в рік.

258

зубних імплантів в місяць.

3102

зубних імплантів на рік.

Якщо повністю немає зубів, взагалі, всі вирвані – на сьогоднішній день це не вирок. І не треба мучитися з знімачами, що не тримаються в роті. Поверніть собі рідні зубки, усміхайтесь на всі 32, і жуйте будь-яку їжу!

Крім вищевказаних переваг, звернення в наші клініки принесе для Вас ще багато інших бонусів:

 • Наша команда використовує цифровий протокол планування і проведення імплантації з протезуванням. Ми одні з перших запровадили цей протокол в нашій країні. Всі процеси, починаючи з цифрових відбитків без зліпкової маси, плануванням розташування імплантів, виготовленням навігаційних хірургічних шаблонів, і закінчуючи комп'ютерною виточкою зубних протезів у новому стоматологічному фрезері – у нас з'єднане в єдине ціле і автоматизовано. Ця новітня система роботи дає приголомшливі результати щодо швидкості лікування та якості виконаної роботи.
 • Всі маніпуляції в наших клініках ми проводимо під надійною унікальною комп'ютерною анестезією STA, під час якої навіть сам процес введення анестезуючого препарату безболісний. Забудьте про уколи шприцом!
 • За бажанням клієнтів ми можемо будь-яку процедуру провести під загальним наркозом (в стані медикаментозного сну) – Ви спокійно засинаєте під контролем нашого анестезіолога, і бачите гарні сни. А в цей час наші фахівці лікують Вас, встановлюють імпланти, виконують зубне протезування. Це абсолютно безпечна процедура, наші клініки мають спеціальну ліцензію і навчений персонал для проведення таких послуг.
 • Нам нічого приховувати від наших клієнтів – на сайті Ви можете побачити багато фотографій наших робіт.
 • До нас звертається велика кількість людей з беззубими щелепами. Ми допомагаємо всім повернути назад красиву усмішку! Відео відгуки великої кількості наших задоволених пацієнтів можна побачити в розділі «Відгуки стоматології Києва». Приєднуйтесь до їх числа!
 • Наші лікарі персонально ведуть Вас протягом усього часу проходження лікування. Вони самі будуть Вам телефонувати і уточнювати Ваш стан і відчуття після кожної проведеної процедури – Ви не будете відчувати себе непотрібним, залишеним наодинці зі своїми думками і переживаннями. Ви зможете звернутися за будь-якою консультацією до лікуючого Вас лікаря – ніколи Ваші питання не залишаться без уваги.
 • Ви можете заздалегідь через інтернет замовити для себе бонусну карту з початковою знижкою від 5 %. Для цього достатньо на будь-якій сторінці нашого сайту внизу сторінки натиснути на кнопку «поділитися» в будь-яку з наступних соцмереж: Facebook, Twitter.

Що робити, якщо видалені всі зуби? Якщо їх видалили – без зволікання звертайтеся в будь-яку з наших клінік імплантації Люмі-Дент!

Нема зубів вставити імпланти фото Київ Люмі-Дент

В наших клініках можна встановити імплантати різних відомих світових виробників:

 • Neobiotech (Південна Корея) – економ
 • MIS (Ізраїль) – стандарт
 • MegaGen (Південна Корея) – стандарт
 • Straumann (Швейцарія) – бізнес
 • Nobel (Швейцарія) – VIP

Більш детальніше інформацію – які імплантати обрати – Ви можете прочитати на сторінці "Види зубних імплантів".

Якщо видалили всі зуби – що робити? Швидше записатися на безкоштовну консультацію в будь-яку з клінік мережі Люмі-Дент!

На безкоштовній консультації наші імплантологи проконсультують Вас – які краще ставити імпланти – підберуть оптимальний вид імплантатів з урахуванням клінічної ситуації у роті, а також Ваших бажань і матеріальних можливостей.

Якщо повністю немає зубів – вініри не підійдуть, а ось поставити імплантати можна і потрібно, за акційною ціною, професійно, в мережі клінік Люмі-Дент. Подробиці акції по імплантам – читайте на головній сторінці імплантації.

Немає всіх зубів – встановити імпланти в беззубі щелепи зараз можна без болю, швидко і комфортно.

На імплантати вініри вже не поставити, але чудову естетику при усмішці і розмові, а також ефективне пережовування їжі - дадуть цирконієві коронки, досить красивий і неймовірно міцний матеріал. Показання для встановлення вінірів на зуби можна прочитати на сторінці вінірів.

Важливо! Наша стоматологія пропонує 2 роки гарантії на всі послуги, всі інші клініки - 1 рік. З нами надійніше!

Консультація в наших клініках завжди безкоштовна!

Зведена статистика по встановленим зубним імплантам за 2019 рік в стоматологічних клініках Люмі-Дент:

Neobiotech 230
MIS 96
Megagen 1249
Straumann 740
Nobel Biocare 316

 

Часті питання і відповіді

Питання: Можна поставити вініри, якщо немає зубів?

Відповідь: Вініри при відсутності зубів поставити неможливо, так як вони представляють собою зовнішні пластинки, які наклеюються зовні на зубні ряди. У разі беззубих щелеп ситуацію врятує зубна імплантація з наступним протезуванням незнімним протезом з діоксиду цирконію, або аналогічних матеріалів. Зовнішній вид такого протезування буде мати не гірше, ніж усмішка з вінірами.

Питання: Як тримаються зубні протези на зубах, щелепах?

Відповідь: Незнімні протези (коронки, мости) - тримаються на зубах чи імплантатах за допомогою стоматологічного цементу, балок або спеціальних гвинтів (умовно-знімна конструкція). Часткові знімні протези кріпляться на щелепи за допомогою кламерів - спеціальних відростків, які чіпляються за зуби, що залишилися. Повні знімні протези тримаються на беззубій щелепі за допомогою вакуумного клапана - присмоктування зі слиною до ясен, якщо пояснювати простою мовою.

 

Звертайтеся до кращих у своїй справі!

Запишіться на безкоштовну консультацію!

Автор: лікар ортопед клініки Люмі-Дент на Позняках-

Дністранський Вадим Ігорович

Автор: Дністранський Вадим Ігорович 


2 голосов, оценка: 5 из 5

×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest