8:00 - 21:00
ua

Взагалі Немає Всіх Зубів - Що Робити?

Дивіться відео з нашими лікарями стоматологами
Зміст:
 • Вирвані, видалені всі зуби взагалі - що робити?
 • Як вставити зуби при їх відсутності - види протезів
 • Що можна зробити клієнту без зубів через пародонтоз
 • Як тримаються знімні протези на щелепі без зубів?
 • Видалили зуби - що робити? Без зубів не тримається знімний протез?
 • Якщо видалені всі зуби - вставити імпланти
 • Отже, що робити, якщо видалені всі зуби?
 • Ось статистика по зубній імплантації та протезуванню в наших клініках на 2022рік
 • Що робити, якщо видалені всі зуби через пародонтоз?
 • Знімні вініри якщо немає зубів
 • Якщо вирвали всі зуби - що робити?

Вирвані, видалені всі зуби взагалі - що робити?

Що робити, якщо повністю немає зубів через пародонтоз?

Якщо вирвали всі зуби – це вкрай неприємно. Якщо немає зубів - вініри або зубні мости не поставиш, адже зовнішнім накладкам або коронкам необхідно на щось спиратися, потрібні хороші стійкі зубні корені.

 • Якщо не вініри і коронки - то що робити з щелепою без зубів?
 • Залишається лише один вирок для беззубої щелепи - повний знімний протез?
 • Що можна поставити при відсутності зубів?

Детально опишемо сучасні технології - як робиться зубне протезування на повністю беззубих щелепах.

Як вставити зуби при їх відсутності - види протезів

Щелепа без зубів фото Люмі-Дент

Що можна зробити клієнту без зубів через пародонтоз

Як правило, відсутність зубів відбувається внаслідок пародонтозу – системного захворювання дегенеративно-дистрофічної природи.

При пародонтозі генералізовано розсмоктується і зменшується кісткова тканина альвеолярних лунок, в якій на зв'язках висять зубні корені.

Часто при пародонтозі всі зуби видалені повністю внаслідок їх сильного розхитування, вони вже не можуть виконувати властиву їм функцію розжовування їжі.

Найкраще протезування щелепи без зубів при пародонтозі роблять за допомогою встановлення зубних імплантів.

Імплантація при пародонтозі – якщо видалені всі зуби – вставити імпланти - єдиний правильний шлях.

Якщо через пародонтоз вирвали всі зуби - замість них необхідно вставити титанові імплантати, і поставити на них повноцінні зубні протези.

Якщо немає тільки задніх зубів - що робити? При відсутності зубів можна встановити імпланти, на які надягають коронки, або задню опору мостовидного протеза.

Якщо немає задніх зубів - тільки імплантація може повноцінно повернути рідні зубки.

Фото. В пацієнта щелепи без зубів - приклад протезування при пародонтозі в Люмідент.

Вирвані всі зуби взагалі що робити вставити імпланти Люмі-Дент Київ

Якщо повністю немає зубів через пародонтоз – людина відчуває себе старою, але найгірше – вона не може нормально розмовляти, усміхатися, приймати їжу.

Крім неможливості щелепами без зубів пережовувати їжу – організм починає швидше старіти, оскільки природне жувальне навантаження підтримує в тонусі весь організм.

Є спеціальні області в головному мозку, які відповідають за профілактику старіння, і розвиток багатьох захворювань.

Ці центри нормально функціонують, і оберігають нас від багатьох хвороб, тільки за умови, якщо при жуванні - через зубні корені, або титанові імпланти – до них передаються спеціальні імпульси.

Якщо немає зубів взагалі – висота нижньої третини обличчя значно зменшується. 

При беззубих щелепах:

 • обличчя набуває характерного старого вигляду,
 • впадають губи,
 • поглиблюється підборіддя і носогубні складки.

Як правило, раніше, якщо були повністю видалені всі зуби - немає причин в цьому сумніватися - приймали рішення ставити пластмасовий повний знімний протез на беззубу щелепу.

Людина отримувала назад хороший зовнішній вигляд, та ось тільки якість її життя поліпшувалася незначно.

Як тримаються знімні протези на щелепі без зубів?

Знімний протез не може стійко триматися на беззубих щелепах. Він утримується тільки завдяки відносній фіксації за атрофовані анатомічні структури беззубої щелепи, і за допомогою молекулярного присмоктування слини між протезом і яснами.

Фото. Знімні протези при відсутності зубів, так раніше робили протезування при пародонтозі.

Вирвані всі зуби що робити протез Люмі-Дент Київ

Однак цих сил явно недостатньо, щоб знімний протез нормально утримувався на беззубій щелепі, і протистояв жувальному тиску при пережовуванні їжі.

У підсумку – без зубів не тримається і постійно падає знімний протез, а також натирає ясна. Повним знімним протезом можна пережовувати лише м'яку і дрібно порізану їжу.

Кожен раз після їжі його необхідно знімати і промивати від залишків їжі, забитих між протезом і беззубими яснами.

До того ж межі вставної щелепи надзвичайно широкі, і закривають все піднебіння. В результаті – довге звикання до його носіння, відсутність відчуття температури і смаку їжі.

Якщо без зубів падає знімний протез – зараз рекомендують використовувати спеціальні клейкі креми або порошки, типу «Корега». 

Дійсно, з допомогою цих препаратів вдається домогтися кращої присмоктуваності та фіксації знімної конструкції на беззубих щелепах. До того ж він перешкоджає прониканню їжі між протезом і яснами.

Також – фіксуючий крем володіє:

 • дезодоруючими властивостями (забезпечує гарний запах),
 • антимікробною активністю, що дуже допомагає підтримувати хорошу гігієну при використанні знімних протезів.

Немає зубів - відсутня необхідність щоразу після їжі діставати знімач, і виполіскувати залишки їжі.

Фіксуючі креми дійсно змінюють життя людей без зубів в кращу сторону, проте не настільки сильно, як це звучить в багатьох рекламах на екранах телевізорів.

Крем Корега лише трохи додає комфорту. Кожному з нас хочеться повернути назад час, щоб нічого не треба було виймати, діставати, прополіскувати.

Щоб не треба було переживати – впаде знімний протез чи ні, кожен раз при прийомі їжі.

До того ж через знімачі постійно закрите піднебіння, що не дає людині нормально говорити, а також повноцінно відчувати смак їжі.

Смак їжі – необхідний фактор для вироблення слини, який є серйозним очищувальним фактором в порожнині рота.

Не мале значення має і психоемоційна сторона. Коли немає зубів - ми все одно повинні відчувати задоволення при прийомі їжі, це нормалізує наше самопочуття і знімає стрес.

Всі описані недоліки знімних протезів змушували фахівців шукати нові можливості протезування при пародонтозі, для покращення фіксації штучних конструкцій на щелепах, на яких видалені всі зуби.

Видалили зуби - що робити? Без зубів не тримається знімний протез?

Якщо повністю видалили зуби - поставити імпланти – це нова можливість повернути собі зубки назад, і назавжди забути про проблему пародонтозу.

Щелепа без зубів фото Люмі-Дент

Титанові імпланти служать як рідні зубні корені, на них виготовляються і прикріплюються зубні штучні конструкції, у тому числі і незнімні протези.

Якщо видалені всі зуби - вставити імпланти

Є кілька варіантів використання імплантації при пародонтозі на беззубих щелепах:

    1. Якщо немає всіх зубів, видалені з причини пародонтозу – поставити два імпланти, надягнути на них шаровидні головки, на які буде надягатися повний знімний протез (див. фото).

При цьому він не спирається на встановлені імпланти, а лише утримується на беззубій щелепі з їхньою допомогою.

Вирвали всі зуби що робити Київ фото Люмі-Дент

Плюси: навіть без зубів знімний протез не падає, можна значно скоротити його межі – це полегшить звикання, дасть більше смакових і температурних відчуттів.

Мінуси: така конструкція недовговічна, треба постійно міняти замки. Також залишається регулярна гігієна після кожного прийому їжі, оскільки їжа постійно забивається між яснами і протезом.

Також як і раніше присутня низька ефективність пережовування твердої їжі – передача тиску на ясна не дозволяє витримувати нормальні жувальні навантаження.

    2. Якщо немає всіх зубів – поставити 4-6 імплантів, виготовити балкову конструкцію, на яку надягається і фіксується знімний протез.

Фото. Імплантація при відсутності зубів в Люмі-Дент.

Повністю немає зубів вставити імпланти Київ Люмі-Дент фото

При цьому варіанті межі протеза можна скоротити значно, при цьому жувальне навантаження частково передається і на імпланти, що значно знижує тиск на ясна, і дозволяє такому протезу добре витримувати пережовування навіть жорсткої їжі.

Зовні така конструкція естетична, вона активно використовується і по сьогоднішній день, її не треба знімати після кожного прийому їжі.

Особливо ефективна така схема протезування та імплантації при пародонтозі і сильній атрофії щелеп. Вона дозволяє маскувати спад кісткової тканини і ясен, і дає гарний зовнішній вигляд при усмішці й розмові.

    3. Якщо немає всіх зубів – вставити імплантати 5-6 штук на верхню щелепу і 4 одиниці на нижню щелепу, і надягнути незнімні протези - мостовидні конструкції (див. фото). Ця технологія носить назву «all on 4» (all on 6), або все на чотирьох (шести).

Цей варіант повністю відновлює ефективність при жуванні і дозволяє досягти непоганої естетичності, за умови незначної атрофії альвеолярного відростка беззубих щелеп.

Фото. В пацієнта немає зубів, зробили тотальне видалення коренів внаслідок пародонтозу, і встановили протези на імплантатах.

Нема всіх зубів поставити імпланти в Києві Люмі-Дент фото

В ідеальному варіанті, якщо видалені всі зуби – вставити імпланти можна на місце кожного видаленого кореня.

Але на практиці, якщо на щелепі видалені всі зуби – до такого методу вдаються рідко, з огляду на велику вартість, травматичність лікування, і відсутність доцільності.

Отже, що робити, якщо видалені всі зуби?

Якщо повністю немає зубів на щелепах - треба встановити імпланти.

Щоб визначитися – які імпланти обрати – рекомендуємо Вам звернутися на консультацію в одну з клінік зубної імплантації Люмі-Дент.

Хірурги імплантологи:

 • уважно вивчать будову Ваших щелеп,
 • проведуть огляд порожнини рота,
 • порекомендують Вам – які імпланти краще ставити для вирішення Вашої проблеми, з урахуванням Ваших побажань і фінансових можливостей.

Для отримання правильного діагнозу про стан кістки беззубих щелеп – необхідно зробити комп'ютерну томографію – КТ щелепи.

Це дослідження Ви можете зробити в будь-якій з наших стоматологій на цифровому конусно-променевому комп'ютерному томографі Vatech PHT-6500. Для клієнтів, що звернулися встановити імпланти – ця послуга йде в подарунок.

Наша мережа клінік стоматології Люмі-Дент посідає передові позиції по зубній імплантації, ми ставимо імпланти більше всіх, це підтверджують постачальники провідних брендів імплантаційних систем: 

Для Вас працюють 6 професійних хірургів-імплантологів, які спільно з 12 лікарями-протезистами, хто протезує зуби на імплантатах.

Фахівці консультують і ставлять незнімні протези нашим численним клієнтам.

Ось статистика по зубній імплантації та протезуванню в наших клініках на 2022 рік

133

пацієнта на день.

3996

пацієнтів на місяць.

212

клієнтам встановлені імпланти на місяць

1135

пацієнтам поставили імпланти на рік.

258

зубних імплантатів на місяць.

3102

зубних імплантів на рік.

Якщо повністю немає зубів взагалі, всі вирвані – на сьогоднішній день це не вирок. І не треба мучитися зі знімачами, що не тримаються в роті. 

Фото. Зубний протез на імплантатах в Люмідент.

зубні протези при повній відсутності зубів фото Люмі-Дент

Крім вищевказаних переваг, імплантація в наших клініках принесе Вам ще багато інших бонусів:

 • Наша команда використовує цифровий протокол планування і проведення імплантації з протезуванням. Ми одні з перших впровадили цей протокол в нашій країні. Всі процеси, починаючи з цифрових відбитків без зліпкової маси, плануванням розташування імплантів, виготовленням навігаційних хірургічних шаблонів, і закінчуючи комп'ютерним виточенням зубних протезів в новітньому стоматологічному фрезері – в нас з'єднані в єдине ціле і автоматизовані. Ця новітня система роботи дає приголомшливі результати щодо швидкості лікування і якості виконаної роботи.
 • Якщо зуби видалені давно і на беззубій щелепі немає достатньо кістки, щоб ставити імпланти - ми проведемо кісткову пластику щелепи, за допомогою остеопластичних матеріалів.
 • Всі маніпуляції ми проводимо під анестезією STA, при ній навіть сам процес введення анестезувального препарату безболісний. Забудьте про уколи шприцом!
 • За бажанням клієнтів – ми можемо будь-яку процедуру провести під загальним наркозом (в стані медикаментозного сну) – Ви спокійно засинаєте під контролем нашого анестезіолога, і бачите красиві сни. А в цей час наші фахівці протезують зуби, встановлюють імпланти. Це абсолютно безпечна процедура, наші клініки мають спеціальну ліцензію і навчений персонал для проведення таких послуг.
 • Нам нічого приховувати від наших клієнтів – на сайті Ви можете побачити багато фотографій наших робіт до і після імплантації.
 • До нас звертається велика кількість людей з беззубими щелепами. Ми допомагаємо всім повернути назад красиву усмішку! Відеовідгуки великої кількості наших задоволених пацієнтів можна побачити в розділі «Відгуки стоматології Києва». Приєднуйтесь до їх числа!
 • Наші лікарі персонально ведуть Вас протягом усього часу проходження лікування. Вони самі будуть Вам телефонувати і уточнювати Ваш стан і відчуття після кожної проведеної процедури – Ви не будете відчувати себе непотрібним, залишеним наодинці зі своїми думками і переживаннями. Ви зможете звернутися за будь-якою консультацією до лікаря, який Вас лікує – ніколи Ваші питання не залишаться без уваги.
 • Ви можете заздалегідь через інтернет замовити для себе бонусну карту з початковою знижкою від 5 %. Для цього достатньо на будь-якій сторінці нашого сайту внизу сторінки натиснути на кнопку «поділитися» в будь-якій із наступних соцмереж: Facebook, Twitter.

Що робити, якщо видалені всі зуби через пародонтоз?

Протезування зубів при пародонтозі ускладнене зменшенням кісткової тканини та її витонченням (остеопорозом). У таких умовах ускладнюється встановлення імплантів.

В деяких випадках при пародонтозі вдаються або до виготовлення знімних протезів, або роблять умовно-знімні, з фіксацією на імпланти.

Якщо зуби видалили – без зволікання звертайтеся в Люмі-Дент!

Нема зубів вставити імпланти фото Київ Люмі-Дент

В Люмідент на беззубі щелепи можна вставити імпланти різних відомих світових виробників:

 • Neobiotech (Південна Корея) – економ
 • MIS (Ізраїль) – стандарт
 • MegaGen (Південна Корея) – стандарт
 • Straumann (Швейцарія) – бізнес
 • Nobel (Швейцарія) – VIP

Знімні вініри якщо немає зубів

Якщо у пацієнта відсутні зуби, установка вінірів при цьому абсолютно не можлива. Для надійної фіксації накладок потрібні міцні зубні корені. У цій ситуації необхідно вдатися до альтернативного методу відновлення зубів.

Якщо вирвали всі зуби - що робити?

Коли немає зубів - треба скоріше записатися на безкоштовну консультацію в Люмі-Дент!

Немає всіх зубів – в беззубі щелепи вставити імпланти зараз можна без болю, швидко і комфортно.

На імплантати вініри вже не поставити, але чудову естетику під час усмішки та розмови, а також ефективне пережовування їжі - можна зробити за допомогою цирконієвих коронок, дуже красивого і неймовірно міцного матеріалу.

Показання для встановлення вінірингу на зуби - можна прочитати на сторінці «вініри в Києві».

Запишіться в клініки Люмі-Дент, на безкоштовну консультацію!

Щелепи без зубів в наших клініках протезують лікарі стоматологи
Поширені запитання та відповіді
Чи можна поставити вініри, якщо немає зубів?

Знімні вініри при повній відсутності зубів поставити неможливо, оскільки вони представляють собою зовнішні пластинки, які надягаються ззовні на зубні ряди.

В разі беззубих щелеп ситуацію врятує зубна імплантація, з подальшим протезуванням незнімним протезом з діоксиду цирконію, або аналогічних матеріалів.

Зовнішній вигляд таке протезування матиме не гірший, ніж усмішка з вінірами.

Чи можна ставити імплант, якщо зуб видалений давно?

Імплант ставити можна, якщо кістки в місці видаленого зуба досить. Якщо зуб видалений давно - можливо знадобиться попередня або одночасна кісткова пластика - нарощування кістки щелепи в місці імплантації.

Як поставити коронку, якщо немає 1 зуба?

Якщо немає одного зуба, спочатку треба поставити зубний імплант, а на нього встановити коронку.

Також замість коронки на відсутнє місце можна встановити:

 1. тимчасово - знімний протез метелик;
 2. постійно - зубний міст, що спирається на сусідні зуби.
Що робити, якщо немає задніх зубів?

Жувальні зуби - основний сектор зубного ряду, призначений для пережовування їжі.

Тому відсутність жувальних зубів необхідно відновлювати якомога швидше, тому що зволікання загрожує глобальними проблемами для шлунково-кишкового тракту, і всього організму в цілому.

При відсутності задніх зубів роблять:

Чи можна при пародонтозі ставити імпланти?

Можна і потрібно, пародонтоз не є абсолютним протипоказанням для імплантації.

Чи можна вставити вирваний зуб назад?

Так, можна, ця процедура називається «реімплантація» зуба. Однак у неї є суворо обмежені показання, тому вона застосовується рідко. Найчастіше відразу ставлять імпланти в лунку видалених зубів.

Що робити з зубами при повній їх відсутності?

При повній відсутності зубів - є 2 варіанти протезування беззубих щелеп:

Другий варіант - більш сприятливий для протезування щелепи без зубів.

Якщо відсутні зуби нижньої щелепи - що можна поставити?

При відсутності зубів на беззубій нижній щелепі є 2 варіанти:

 • повний знімний протез - не тримається навіть з Корегою, оскільки внизу відсутні хороші умови для вакуумного клапана;
 • протезування all-on-4 - ставлять 4 імпланти, на них надягають балку і умовно-знімний протез - це найкращий варіант (див. фото нижче).

Фото. Нижня щелепа без зубів - балка на імплантах. 

немає всіх зубів відсутність фото Люмі-Дент

Видалили зуб - що поставити замість нього?
 • зубний міст, якщо «сусіди» з місцем видалення зруйновані, або немає грошей на імплантацію;
 • замість видаленого зуба поставити імплант, і на нього встановити коронку;
 • як тимчасове рішення, на період приживлення імпланту - зробити знімний іммедіат протез.
Чи можна ставити брекети при відсутності жувальних зубів?

Якщо немає жувальних зубів - брекети ставити можна, однак тут мова йде про постійний прикус.

В період зміни молочного прикусу на постійний - для вирівнювання зубних рядів замість брекетів, використовують пластинки або трейнери.

Зуби давно видалені, що можна поставити?

Якщо з моменту видалення пройшло багато часу, напевно має місце велика атрофія кістки, тому утримування знімного протезу на щелепі без зубів буде поганим.

Рекомендуємо встановити імпланти, і на них надягнути незнімний протез, як це показано на фото нижче.

немає всіх зубів фото Люмідент

Що робити, якщо немає зубів на верхній щелепі?

Ось варіанти протезування щелепи зверху (спочатку найдешевший):

 • повний знімний акриловий протез;
 • 2 імпланта і знімний протез з акрилу на кнопковій фіксації;
 • 4-6 імплантів і незнімний акриловий або цирконієвий протез зі штучними яснами, що спирається на них.
Що робити, якщо немає грошей на протезування зубів?

При відсутності грошей Ви можете оформити розстрочку від Приват банку у 2 варіантах:

 • «Оплата частинами» на три місяці;
 • «Миттєва розстрочка» на 2 роки.
Як жити без зубів?

В 30 років, 40, 50, 60 та і будь-якому іншому віці людина без зубів не може жити повноцінним життям. 

Найкращий вихід - імплантація, поставити зубні імпланти і протези на них можна без болю в стоматологічних клініках Люмі-Дент в Києві.

Якщо взагалі немає зубів: що робити?

При адентії – у ситуаціях, коли пацієнт із якоїсь причини не має жодного зуба, ортодонти пропонують встановлювати протези на міні-імпланти чи повноцінні імпланти зубів. Імпланти виконують роль опори для фіксації як незнімного, і знімного протеза.

Якщо немає жувальних зубів: що робити?

Вийти зі становища можна кількома способами, встановивши протези:

 1. Пластинчасті знімні – виготовляють із пластмаси;
 2. Нейлонові знімні – для їх виготовлення використовують дуже гнучкий та м'який нейлон;
 3. Базальні імпланти – незнімний метод, встановлюються прямо в кісткову тканину.
Чи можна вставити зуби, якщо їх немає зовсім?

Якщо навіть у пацієнта відсутні повністю всі зуби (так звана адентія), є вихід із ситуації, що склалася. У цьому випадку можливе знімне та незнімне протезування. Спочатку встановлюються імпланти, потім на конструкцію кріпляться зубні протези.

Як можна зробити протезування, коли вже немає зубів?

При повній відсутності зубів протезування можна зробити у вигляді знімної ортопедичної конструкції. Альтернатива знімній конструкції - повне відновлення зубного ряду імплантами. Можливий також комбінований варіант з мостовидним протезом чи All-on-Four.

Як тримаються зубні протези, якщо немає зубів?

Завдяки опорним зубам фіксація часткових знімних протезів зазвичай міцна. Часткові знімні протези чіпляють за наявні зуби за допомогою спеціальних гачків – кламерів, це називається кламерною фіксацією зубних протезів. Телескопічне кріплення протезів відноситься до замкового типу фіксації, відтворюється за допомогою замочків.

Скільки потрібно імплантів, якщо немає зубів?

Для відновлення всіх зубів на нижній щелепі зазвичай достатньо від 2 до 6 імплантів. Приживлення виробів на нижній щелепі відбувається протягом трьох місяців. Для знімного протезування у разі необхідно ставити від 2 до 4 імплантів.

Верхня щелепа за своєю структурою менш щільна ніж нижня, тому для протезування потрібно встановлювати від 4 до 8 імплантів. Загоєння, відповідно, відбувається довше – до 6 місяців.

Чи можна носити вініри, якщо немає зубів?

Якщо зовсім немає зубів, вініри встановити неможливо, оскільки кріпляться вони до живої тканини. А готовим штучним зубам (імплантам, протезам) можна надати будь-якої естетичної форми та вигляду, у додаткових накладках немає необхідності.

Які краще поставити зубні протези за повної відсутності зубів?

Є кілька варіантів, у міру зростання зручності та ціни за протезування:

 1. Повний знімний акриловий протез;
 2. Той же знімний протез, але з фіксацією кнопками на 2-4 зубні імпланти;
 3. Незнімний зубний протез із цирконію, з опорою на 4-8 імплантатів.
Чи можна видалити всі зуби та поставити протези?

Це зробити можливо, але має сенс видаляти тільки зруйновані чи рухливі зуби, інші краще пролікувати та залишити.

У разі видалення всіх зубів можливо:

 • на беззубу щелепу виготовити повний знімний протез;
 • або поставити зубні імпланти, і на них надягнути незнімні зуби зі штучними яснами.
Чим можна замінити протезування зубів?
 • Якщо йдеться про знімне протезування - можна замість нього поставити зуби на імплантах;
 • Якщо необхідно відновити зруйновані зуби з пролікованими коренями – можна замість коронок зробити фотополімерну реставрацію з опорою на штифти.
Що буде, якщо не вставляти зуби?

Чому не можна відкладати протезування зубів?

Якщо вчасно не зробити зубне протезування, можуть виникнути небажані наслідки:

 • деформація прикусу та зовнішнього вигляду обличчя. Зуби висуваються у бік відсутнього протилежного побратима, щелепа починає атрофуватися, знижується нижня третина обличчя;
 • через поганий зовнішній вигляд можуть виникнути психологічні проблеми;
 • через недостатнє пережовування їжі страждає травна система, і весь організм загалом.
Як можна приховати відсутність зуба?

Відсутній зуб можна приховати під одним із видів зубних протезів:

 • Коронкою на імпланті;
 • Мерілендським мостом;
 • Іммедіат-протезом метеликом.
Чи можна жити без зубів?

Якщо зовсім немає зубів, можна користуватися повними знімними протезами, при цьому естетика і жувальна ефективність будуть на задовільному рівні.

Взагалі без протезів при беззубих щелепах жити можна, але це загрожує низьким рівнем комфорту життя, раннім недоумством, і появою багатьох захворювань в організмі.

Які зараз можна вставити зуби?

Існує велика кількість сучасних протезів зубів:

 • Коронки з діоксиду цирконію;
 • Незнімні протези на імплантах;
 • Накладки на передні зуби (вініри та ультраніри);
 • Бюгельні протези на замках.

Які саме краще поставити зуби в Вашому індивідуальному випадку – підкаже лікар стоматолог на особистій консультації.

Скільки грошей треба, щоби вставити зуб?

Все залежить від ситуації в порожнині рота, і виду протеза, що необхідно буде зробити.

Діапазон цін на протези зубів:

 • від 5820 грн. - металокерамічна коронка;
 • до  5820 грн. – коронка з діоксиду цирконію.
Скільки років можна носити зубні протези?

Зазвичай знімні протези використовують 5 років, після чого їх необхідно перебазувати, або замінити на нові. Це пов'язано з фактом, що кістка щелепи постійно зменшується, і незабаром фіксація протеза почне погіршуватися.

Скільки можна ходити без зубів?

Відсутність зубів негативно позначається на:

 • зовнішньому вигляді;
 • психологічному стані;
 • рівні комфорту життя;
 • здоров'ї всього організму.

Тому чим менше Ви залишатиметеся без зубів, тим краще.

Що ставлять на місце, де немає зуба?

Є такі способи вставити зуб - зробити:

 • Коронку на імпланті;
 • Мостовидний протез;
 • Мерілендський міст;
 • Знімний протез-метелик.
Чи можна жити без своїх зубів?

Якщо зробити якісне зубне протезування, можна досить комфортно жити, не маючи свої зуби.

Як навчитися жити з зубними протезами?
 • Регулярно відвідувати лікаря-стоматолога на корекції протезу;
 • Використовувати фіксуючий крем типу «Корега» перед встановленням знімного протеза;
 • Через кілька тижнів після початку використання протезу - виникне адаптація та звикання.
Чим можна замінити зуби?
 1. Коронками, встановленими на зубні імпланти;
 2. Містоподібними протезами;
 3. Знімними протезами;
 4. Якщо немає 1-3 зубів – іммедіат протезом-метеликом.
Як роблять протезування верхньої щелепи за відсутності зубів?

Є кілька варіантів:

 1. Зробити повний знімний акриловий протез;
 2. Поставити 2 імпланти з кнопками, на них зафіксувати вказаний вище знімний протез;
 3. Встановити на верхню щелепу 6-8 імплантів, з опорою на який виготовити незнімні зубні протези на всю щелепу, зі штучними яснами.
Як жити із імплантами зубів?

Зубні імпланти працюють як рідні зуби, за ними потрібен регулярний догляд:

 • гігієнічне чищення зубів 2 рази на день після їжі;
 • по можливості зменшити чи припинити куріння;
 • раз на півроку робити огляд та профчистку зубів у стоматолога.
Чим можна замінити імпланти?
 1. Повним знімним протезом, у беззубої людини;
 2. Іммедіат-протез, якщо немає 1-3 зубів;
 3. Мостоподібним протезом, за відсутності 1-4 зубів;
 4. Бюгельним протезом, якщо на щелепі залишилося не менше 4-6 стійких зубів;
 5. Частковим знімним пластмасовим або нейлоновим протезом;
 6. Мерілендським мостом, якщо відсутні 1-2 зуба.
Чи роблять імплантацію зубів при пародонтозі?

Так, роблять, пародонтоз не є абсолютним протипоказанням для імплантації зубів.

Поряд з проведенням імплантації, при пародонтозі призначають препарати з кальцієм, покликані зупинити процес розсмоктування кісткової тканини і остеопорозу.

Чи можна при пародонтозі ставити імпланти?
 • Пародонтоз не є абсолютним протипоказанням для встановлення імплантів.
 • Ми рекомендуємо ставити імпланти під час або після медикаментозного лікування пародонтозу.
Як змінюється обличчя після вставлення зубів?
 • Нижня третина обличчя збільшується;
 • Губи перестають западати;
 • Розгладжуються носогубні та підборідкові складки;
 • В цілому обличчя починає виглядати красивіше та молодше.
Чим можна замінити імплантацію?
 • мостовидним протезом;
 • іммедіат-протезом метеликом;
 • знімним протезом.
Чи можна замінити усі зуби на імпланти?

Це зробити можливо, однак у всьому має бути доцільність.

Треба міняти зуб на імплант тільки якщо:

 • зуб зламаний значно нижче рівня ясен;
 • на зубному корені є велика кіста;
 • зуб має рухливість другого та вище ступеня.
Кому не можна робити імпланти зубів?

З абсолютних протипоказань можна назвати лише наявність злоякісних пухлин, чи серйозних системних захворювань крові. І то за стабілізації цих станів - імплантацію зубів проводити можна.

Які найкраще вставляти зуби?
 • З коронок - цирконієві;
 • Знімні протези - бюгельні або нейлонові;
 • За відсутності коренів зубів - протези на імплантатах.
Хто ставить протези на зуби?

Встановленням зубних протезів займається лікар стоматолог ортопед, він же протезист.

Нема грошей на імпланти, що робити?

Замість імплантів можна поставити:

 • зубний міст;
 • адгезивний протез;
 • знімний протез-метелик;
 • якщо немає багато зубів – бюгельний чи нейлоновий протез.

Також можна оформити розстрочку на встановлення зубних імплантів у Приват банку.

Як можна вставити зуб?
 1. На зубному імпланті;
 2. Мостовидним протезом;
 3. Адгезивнім мостом;
 4. Іммедіат протезом- метеликом.
Дата публікації: 16.10.2018
Дата редагування: 25.08.2023
Відгуки про нас
Дивитися більше
Повернутися до списку статей
4 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію