8:00 - 21:00
ua

Зубні Імпланти– Які Краще Поставити?

Дата публікації: 05.10.2021
Дата редагування: 06.04.2023
Дивіться відео з нашими лікарями стоматологами
Зміст:
 • Які імпланти зубів краще обрати
 • Огляд зубних імплантів економ класу
 • Імплантати бізнес класу
 • Якісні швейцарські дентальні імпланти
 • Основні переваги дорогих імплантантів
 • Переваги мережі клінік Люмі-Дент у Києві
 • Додаткова інформація

Які імпланти зубів краще обрати

Сьогодні поговоримо про те, які імпланти краще ставити під час імплантації зубів.

Перш ніж зважитися на встановлення імплантів, варто розібратися:

 • чим вони відрізняються один від одного;
 • у чому краща чи гірша одноетапна імплантація.

Береться до уваги не тільки зручність для пацієнта, але і всі показання та протипоказання, особливо обсяг кісткової тканини.

Це важливий параметр - якщо кістки достатньо, імплантат буде надійно закріплений.

Важливо враховувати той факт, що чим більше Ви ходите без протезу, тим важче потім встановити імплант зуба. Після видалення зубного кореня – щелепа в цій ділянці буде схильна до сильної атрофії, тобто зменшена в розмірах.

які імпланти краще фото ЛюміДент

Фахівці наших клінік завжди намагаються скоротити терміни між встановленням самого імплантату та коронки. Зазвичай потрібно 3-6 місяців щоб імплантат повністю прижився. Сама установка триває 1.5 години.

Для комфорту пацієнта процедура встановлення імпланта зуба часто відбувається із використанням медичного сну.

За нашою статистикою, не приживаються трохи більше 1-2% встановлених імплантантів. Протипоказань дуже мало.

Яке краще – одноетапне чи двоетапне протезування обрати, лікар вирішує за результатами рентгена.

Після цього робиться підготовка – видаляються зубні відкладення, лікуються проблемні зуби. Якщо етапа протезування два, то після застосування імплантату зашивають ясна, і початок протезування відбувається не раніше ніж через 3 місяці.

Огляд зубних імплантів економ класу

Усі представлені види імплантів зубів мають помірну ціну, дозволяють пацієнтові без проблем усміхатися, розмовляти та краще пережовувати їжу.

Отже, ось основні виробники імплантів економ-класу на сьогоднішній день.

Ми опублікували найнадійніші та передові, щоб Ви могли отримати повне уявлення про те, які імпланти краще ставити:

 • NeoBiotech IS (Південна Корея) – імплант сегменту економ. Підходить для двоетапної імплантації, через 4-6 місяців можна ставити коронку.
 • NeoBiotech SII (Південна Корея) – удосконалені імпланти, тут термін між установкою та протезуванням вже скорочується у деяких випадках до 3 міс. Це дозволяє комфортніше повернути усмішку пацієнтові.
 • Megagen AnyOne (Південна Корея) – цей варіант передбачає встановлення коронок та мостів вже через 3-4 місяці як на верхній, так і на нижній щелепі.
 • Megagen AnyRidge (Південна Корея) – відрізняється від попереднього варіанту тим, що він створений спеціально для складних клінічних ситуацій. При встановленні не потрібна кісткова пластика, що помітно скорочує як відсоток ускладнень, так і час імплантації. Ці імплантати поєднали естетику, функціональність та універсальність. Вироби коротші, тому вони дорожчі. І з цієї причини при їх установці не потрібна операція синус-ліфтингу. Використання якісного високоочищеного титану зменшує кількість ускладнень. Індивідуальні особливості пацієнта можна взяти до уваги завдяки широкому вибору розмірів. Особливо актуальною є установка такого типу конструкцій на зубах верхньої щелепи, при близькому розташуванні гайморових пазух.
  При установці застосовується лише 1 свердло, не потрібно додаткових інструментів. Дуже високий відсоток успішного приживання Megagen AnyRidge, вони міцно сидять у кістці. Протезування можна розпочинати через 3 місяці після імплантації. При достатньому бюджеті відповідь на питання, з економ-класу - які імпланти краще ставити - буде саме такою - ми рекомендуємо MegagenAnyRidge. І є ще одна причина – поверхня імпланту вкрита шаром кальцію, що прискорює відновлення кісткової тканини.

Фото. До та після встановлення імплантів зубів у клініках Люмі-Дент.

який імплант краще ставити фото ЛюміДент

 • MIS M4 (Ізраїль). Ще одна унікальна пропозиція у наших клініках. Вони більш доступні за ціною, що тішить наших пацієнтів. Незважаючи на це, вони можуть застосовуватися у великій кількості клінічних ситуацій. Все, що потрібне для встановлення – стандартний хірургічний набір. Зазвичай операція триває близько години. Імплант MIS M4 відповідає міжнародним стандартам, виготовлений із високоякісного хірургічного титану. Практично виключаються алергічні реакції та випадки відторгнення.
 • MIS С1 (Ізраїль). Якщо Вас цікавить, які імпланти краще обрати, придивіться до цього імпланту. Вони універсальні, їх можна встановити як у разі одноетапного, так і двоетапного протезування. Спеціальне подвійне різьблення забезпечує надійну фіксацію на десятиліття. Після операції дуже швидко наростає нова кістка імплант імітує природне навантаження під час жування. Стерильна фінальна фреза йде в комплекті, що полегшує роботу нашим лікарям. Вже через півтора місяці після встановлення – приживлення імпланту завершується, коронку ми ставимо через 4 місяці.

Імплантати бізнес класу

Якісні швейцарські дентальні імпланти

Які імпланти краще встановити, якщо хочете якнайшвидше розпочати протезування коронками?

Придивіться до наступних імплантантів.

 1. Straumann BLT SLA.
 2. Straumann BLT Roxolid SLA.
 3. Nobel Biocare Active.

Ось де справжня швейцарська якість. І непогана для такого варіанту ціна.

Основні переваги дорогих імплантантів

 • Встановлення коронок або протезів може проводитись без паузи, в день встановлення імплантанта. У деяких випадках роблять двоетапну імплантацію, за показаннями. Однак пауза між імплантацією та протезуванням невелика – близько 30 – 40 днів.
 • Можуть встановлюватись до місць з недостатнім об'ємом кістки. Зважаючи на те, що ці імплантанти можуть нести на собі підвищене навантаження – є можливість обирати менші їх розміри за довжиною та шириною.
 • Мають більш тривалий термін служби, завдяки більш якісному обростанню їх кісткою.

Фото. Приклад встановлених зубних імплантів Люмі-Дент.

який імплант вибрати фото ЛюміДент

На консультації, яка обійдеться Вам безкоштовно, за результатом рентгена або КТ, лікар визначить, який вид імплантів встановити краще у Вашому випадку.

Переваги швейцарських імплантів науково обґрунтовані, вони спеціально створювалися для довготривалих естетичних реставрацій.

Творці цієї лінійки ставили за мету зробити протезування більш прогнозованим у довгостроковій перспективі. Зменшилася кількість ускладнень, що підтверджують відгуки наших пацієнтів.

Особливі гідрофільні властивості матеріалу підвищують контакт поверхні імпланта з кров'ю. Завдяки цьому:

 • в кістку надходить більше імунних клітин та поживних речовин;
 • коротшає період реабілітації;
 • покращується приживлення.

Поверхня титанового імплантанта шорстка, що створює ідеальні умови для накопичення кров'яних клітин. Ми маємо великий клінічний досвід застосування саме цієї лінійки.

Звертайтесь до нас, ми докладно розповімо, які є імпланти зубів, які краще та чому.

Переваги мережі клінік Люмі-Дент у Києві

 • З нами Ви отримуєте гарантію на дентальні імпланти.
 • Ми за місяць встановлюємо близько 300 одиниць, використовуємо цифрові сканери, створюємо об'ємні комп'ютерні моделі щелеп.
 • Усі необхідні рентгенівські дослідження Ви проводите безпосередньо у наших клініках, на нових комп'ютерних томографах Vatech південнокорейського виробництва. Для клієнтів, які встановлюють імплантати – діагностичне рентгенологічне дослідження проводиться безкоштовно.
  6 кваліфікованих хірургів імплантологів постійно працюють у нас та несуть відповідальність за якість зробленої роботи.
 • Під час операції Вам буде зроблено надійну місцеву комп'ютерну анестезію, або, за Вашим бажанням - зануритесь у медикаментозний сон. Це вид легкого та безпечного наркозу, після якого можна працювати через кілька годин. Такий вид знеболювання не створює навантаження на серце.
 • Можна побачити багато фотографій наших робіт до та після імплантації, у розділі «Наші роботи», за посиланням.
 • Ми регулярно пропонуємо значні знижки на імплантацію, детальніше про акції можна дізнатися на нашому сайті в розділі «Акції».

 Фото. Зубний хірург імплантолог Павлюченко Євген Юрійович з пацієнткою.

який зубний імплант фото ЛюміДент

Додаткова інформація

Часто для імплантації потрібна кісткова пластика, збільшення обсягу кістки у місці установки імплантантів. У наших клініках є всі необхідні прилади та матеріали для якісної кісткової пластики.

Де це можливо, ми обходимося без цього етапу, просто обираючи відповідний тип імпланту зуба, орієнтований на такі складні випадки.

Як бачите, можна вирішити навіть проблему повної відсутності зубів - вони не відрізняються від натуральних.

Єдине, що потрібно змінити - це гігієну порожнини рота. Вам доведеться більше приділяти увагу цьому, частіше робити професійне чищення.

Чим здоровіші будуть Ваші справжні зуби, тим довше прослужать їхні штучні аналоги.

Обирайте клініку, яка знаходиться у зручному для Вас районі Києва, та записуйтесь на безкоштовну консультацію вже зараз.

Ми зробимо все, щоб процедура імплантації пройшла комфортно та безболісно, ​​залучимо найкращих хірургів, які мають потрібні сертифікати та необхідні навички.

Вік не є завадою встановлення імплантів. Ми працюємо з віковими пацієнтами, які мають багато супутніх захворювань. Вони часто приходять до нас через небажання носити знімний протез, і ми допомагаємо.

Молоді пацієнти з пародонтозом у нас також не рідкість. Через своє захворювання вони втрачають здорові зуби. Їм потрібні імплантати, які не завдаватимуть клопоту багато десятиліть.

Часто такі випадки пов'язані з повною втратою зубів однієї щелепи. Раніше єдиним варіантом була вставна щелепа. Сьогодні вдається уникнути у молодих пацієнтів безлічі психологічних проблем та комплексів завдяки інтенсивному розвитку імплантації.

Сюди ж відносяться часті випадки втрати зубів під час автомобільної аварії або внаслідок спортивної травми, падіння з великої висоти.

Нашим лікарям вдається попередити:

 1. деформації обличчя;
 2. втрату кісткової тканини;
 3. можливість нормально жувати.

Все це видавалося неможливим ще 20 років тому. 

Фото. Зображення імпланту з коронкою.

які зубні імпланти краще фото ЛюміДент

 

До вартості на встановлення імплантатів, вказаної в таблиці вгорі цієї сторінки, включені всі роботи, у тому числі створення необхідних моделей, знімки та коронки.

У разі відторгнення гарантуємо заміну імпланта зуба на новий.

Щодо коронок, то ідеальний варіант – на основі діоксиду цирконію. Ми повністю відмовилися від встановлення металокерамічних коронок, оскільки вони мають безліч недоліків. Ця технологія значно застаріла.

Наявність у нас власних томографів та мікроскопів – говорить про значні інвестиції в медичний заклад. Нам удалося прискорити процес імплантації завдяки наявності власної цифрової зуботехнічної лабораторії.

Якщо виникне необхідність дещо прискорити реабілітацію після імплантації, ми готові запропонувати нашим пацієнтам процедуру Плазмоліфтингу.

Це ін'єкція в ясна власної плазми пацієнта, яка сприяє швидкій регенерації тканин. Застосування цього методу покращує віддалені результати протезування на імплантатах. 

Стоматологія в Києві Люмі-Дент допоможе Вам повернути назад рідні зуби. 

Обирайте найкращих у своїй справі!

Запишіться на безкоштовну консультацію!

 

Прийом проводять
Відгуки про нас
Дивитися більше
Повернутися до списку статей
1 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію