8:00 - 21:00
ua
342

Які Зубні Імпланти Краще Поставити

Дивіться відео з нашими лікарями стоматологами
Зміст:
 • Які імпланти зубів краще обрати
 • Найкращі зубні імпланти економ класу
 • Найкращі імпланти зуба бізнес класу
 • Якісні швейцарські дентальні імпланти
 • Переваги дорогих зубних імплантів
 • Які імпланти краще обрати
 • Переваги мережі клінік Люмі-Дент в Києві
 • Які імпланти зубів поставити - підкаже імплантолог Люмі-Дент

Які імпланти зубів краще обрати

Сьогодні поговоримо про те, які імпланти краще ставити при імплантації зубів.

Перш ніж зважитися на встановлення імплантів, варто розібратися:

 • які є види імплантів зубів;
 • чим вони відрізняються один від одного;
 • які імпланти зубів найліпші та найкращі?
 • у чому краща чи гірша одноетапна імплантація.

При порівнянні імплантів зубів береться до уваги не тільки зручність для пацієнта, але й усі показання та протипоказання, особливо об'єм кісткової тканини.

Це важливий параметр – якщо кістки достатньо - імплант буде надійно закріплений.

Важливо враховувати той факт, що чим більше Ви ходите без протезу, тим важче потім ставити імплант зуба.

Після видалення зубного кореня – щелепа в цій ділянці буде схильна до сильної атрофії, тобто зменшення в розмірах.

Які імпланти кращі фото ЛюміДент

Фахівці наших клінік завжди намагаються скоротити терміни між встановленням самого імплантату та коронки. Зазвичай потрібно 3-6 місяців, щоб імплантат повністю прижився. Саме встановлення триває 1.5 години.

Для комфорту пацієнта процедура встановлення імпланта зуба часто відбувається з використанням медичного сну.

За нашою статистикою, відхиляється не більше 1-2% встановлених імплантантів. Протипоказань дуже мало.

Яке краще - одноетапне чи двоетапне протезування краще обрати, лікар вирішує за результатами рентгену.

Після чого робиться підготовка – видаляються зубні відкладення, лікуються проблемні зуби. Якщо етапів протезування два, то після вживлення імплантату ясна зашиваються, і початок протезування відбувається не раніше ніж через 3 місяці.

Найкращі зубні імпланти економ класу

Всі представлені імпланти зубів мають помірну ціну, дозволяють пацієнтові без проблем усміхатися, розмовляти та краще пережовувати їжу.

Отже, ось основні виробники імплантів економ класу на сьогоднішній день.

Ми опублікували найнадійніші та передові, щоб Ви могли отримати повне уявлення про те, які імпланти зубів краще ставити.

Ось дешеві імпланти зубів за виробником:

 • NeoBiotech IS (Південна Корея) – імплант сегменту економ. Підходить для двоетапної імплантації, через 4-6 місяців можна ставити коронку.
 • NeoBiotech SII (Південна Корея) – удосконалені імпланти, тут термін між встановленням та протезуванням вже скорочується в деяких випадках до 3 міс. Це робить повернення усмішки пацієнтові більш комфортним.
 • Megagen AnyOne (Південна Корея) – цей варіант передбачає встановлення коронок та мостів вже через 3-4 місяці як на верхній, так і на нижній щелепі.
 • Megagen AnyRidge (Південна Корея) – відрізняється від попереднього варіанту тим, що він створений спеціально для складних клінічних ситуацій. При встановленні не потрібна кісткова пластика, що помітно скорочує як відсоток ускладнень, так і час імплантації. Ці імплантати поєднали естетику, функціональність та універсальність. Вироби більш короткі, тому вони дорожчі. І з цієї причини при їх встановленні не потрібна операція синус-ліфтингу. Використання якісного високоочищеного титану зменшує кількість ускладнень. Індивідуальні особливості пацієнта можна врахувати завдяки широкому вибору розмірів. Особливо ці імпланти краще потавити на верхній щелепі, при близькому розташуванні гайморових пазух.
  При встановленні застосовується всього 1 свердло, не потрібно додаткових інструментів. Дуже високий відсоток успішного приживання Megagen AnyRidge, вони міцно сидять в кістці. Протезування можна починати через 3 місяці після імплантації. При достатньому бюджеті відповідь на питання, з бюджетного сегменту - які імпланти краще ставити - буде саме такою – ми рекомендуємо MegagenAnyRidge. І є ще одна причина – поверхня імпланту вкрита шаром кальцію, що прискорює відновлення кісткової тканини.

Фото. До та після встановлення імплантів зубів в клініках Люмі-Дент.

Який імплант краще ставити фото ЛюміДент

 • MIS M4 (Ізраїль). Ще одна унікальна пропозиція в наших клініках. Вони більш доступні за ціною, що тішить наших пацієнтів. Незважаючи на це, вони можуть застосовуватися у великій кількості клінічних ситуацій. Все, що потрібно для встановлення – стандартний хірургічний набір. Зазвичай операція триває близько години. Імплант MIS M4 відповідає міжнародним стандартам, виготовлений з високоякісного хірургічного титану. Практично виключаються алергічні реакції та випадки відторгнення.
 • MIS С1 (Ізраїль). Якщо Вас цікавить, які імпланти краще обрати, придивіться до цього. Вони універсальні, їх можна встановити як у разі одноетапного, так і двоетапного протезування. Спеціальне подвійне різьблення забезпечує надійну фіксацію на десятиліття. Після операції дуже швидко наростає нова кістка – імплант імітує природне навантаження при жуванні. Стерильна фінальна фреза йде в комплекті, що полегшує роботу нашим лікарям. Вже через півтора місяці після встановлення приживлення імпланта завершується, коронку ми ставимо через 4 міс.

Найкращі імпланти зуба бізнес класу

Якісні швейцарські дентальні імпланти

Які зубні імпланти краще поставити, якщо хочете якомога швидше приступити до протезування коронками?

Які імпланти краще обрати:

 1. Straumann BLT SLA.
 2. Straumann BLT Roxolid SLA.
 3. Nobel Biocare Active.

Ось де справжня швейцарська якість. І непогана для такого варіанту ціна.

Переваги дорогих зубних імплантів

 • Встановлення коронок або протезів може проводитися без паузи, в день встановлення імплантанта. В низці випадків роблять двоетапну імплантацію, за показаннями. Однак пауза між імплантацією та протезуванням невелика – близько 30 – 40 днів.
 • Можуть встановлюватися в місця з недостатнім об'ємом кістки. Зважаючи на те, що ці імплантанти можуть нести на собі підвищене навантаження – є можливість обирати менші їх розміри за довжиною та шириною.
 • Мають більш тривалий термін служби, завдяки більш якісному обростанню їх кісткою.

Фото. Приклад встановлених зубних імплантів в Люмі-Дент.

Який імплант вибрати фото ЛюміДент

На консультації, яка обійдеться Вам безкоштовно, за результатом рентгена або КТ зубів, лікар визначить, який вид імплантів зуба встановити краще в конкретно Вашому випадку.

Переваги швейцарських імплантів науково обґрунтовані, їх краще поставити для довготривалих естетичних реставрацій.

Творці цих зубних імплантів ставили за мету зробити протезування більш прогнозованим в довгостроковій перспективі. Зменшилася кількість ускладнень, що підтверджують відгуки наших пацієнтів.

Особливі гідрофільні властивості матеріалу підвищують контакт поверхні імпланта з кров'ю. Завдяки цьому:

 • в кістку надходить більше імунних клітин та поживних речовин;
 • коротшає період реабілітації;
 • покращується приживлення.

Поверхня титанового імплантанта шорстка, що створює ідеальні умови для скупчення кров'яних клітин. У нас накопичений великий клінічний досвід застосування саме цієї лінійки.

Які імпланти краще обрати

Звертайтеся до нас, ми детально розповімо:

 • чим імпланти відрізняються між собою;
 • про порівняння різних імплантів між собою, покажемо всі відмінності, переваги та недоліки кожного;
 • які зубні імпланти краще обрати й чому.

Що таке імплант зуба - читайте за позначеним посиланням.

Переваги мережі клінік Люмі-Дент в Києві

 • З нами Ви отримуєте гарантію на імпланти зуба.
 • Ми за місяць встановлюємо близько 300 одиниць, використовуємо цифрові сканери, створюємо об'ємні комп'ютерні моделі щелеп.
 • Усі необхідні рентгенівські дослідження Ви робите безпосередньо в наших клініках, на нових комп'ютерних томографах Vatech південнокорейського виробництва. Для клієнтів, які встановлюють імплантати – діагностичне рентгенологічне дослідження проводиться безкоштовно.
 • 8 кваліфікованих хірургів імплантологів постійно працюють в нас та відповідають за якість зробленої роботи.
 • Під час операції Вам буде проведена надійна місцева комп'ютерна анестезія, або, за Вашим бажанням - будете занурені в медикаментозний сон. Це вид легкого та безпечного наркозу, після якого можна працювати через кілька годин. Такий вид знеболювання не створює навантаження на серце.
 • Можна побачити багато фото наших робіт до та після імплантації, в розділі «Наші роботи».
 • Регулярно ми пропонуємо значні знижки на імплантацію, детальніше про акції можна дізнатися на нашому сайті в розділі «Акції».

Фото. Зубний хірург імплантолог Павлюченко Євген Юрійович з пацієнткою.

Який зубний імплант обрати фото ЛюміДент

Які імпланти зубів поставити - підкаже імплантолог Люмі-Дент

Часто для імплантації потрібна кісткова пластика, для збільшення об'єму кістки в місці встановлення імплантантів. В наших клініках є всі необхідні прилади та матеріали, для якісної кісткової пластики.

Де це можливо, ми обходимося без цього етапу, просто обираючи підходящий тип імпланта зуба, орієнтований на такі складні випадки.

Як бачите, можна вирішити навіть проблему повної відсутності зубів - вони не відрізнятимуться від натуральних.

Єдине, що доведеться змінити - це гігієну порожнини рота. Вам доведеться більше приділяти цьому уваги, частіше робити професійну чистку.

Чим здоровіші будуть Ваші справжні зуби, тим довше прослужать їхні штучні аналоги.

Обирайте клініку, яка знаходиться в зручному для Вас районі Києва, та записуйтеся на безкоштовну консультацію вже зараз.

Ми зробимо все, щоб процедура імплантації пройшла комфортно і безболісно, ​​залучимо найкращих хірургів, які мають потрібні сертифікати та необхідні навички.

Вік не є завадою для встановлення імплантів. Ми працюємо з віковими пацієнтами з безліччю супутніх захворювань. Вони часто приходять до нас через небажання носити знімний протез, і ми допомагаємо.

Молоді пацієнти з пародонтозом у нас також не рідкість. Через своє захворювання вони втрачають здорові зуби. Їм краще обрати ті зубні імпланти, які не будуть завдавати клопоту багато десятиліть.

Часто такі випадки пов'язані з повною втратою зубів на одній щелепі. Раніше єдиним варіантом була вставна щелепа. Сьогодні вдається уникнути в молодих пацієнтів безлічі психологічних проблем та комплексів завдяки інтенсивному розвитку імплантації.

Сюди ж відносяться часті випадки втрати зубів під час автомобільної аварії або внаслідок спортивної травми, падіння з великої висоти.

В наших лікарів виходить попередити:

 1. деформації обличчя;
 2. втрату кісткової тканини;
 3. можливість нормально жувати.

Все це здавалося неможливим ще 20 років тому.

Краще поставити ті зубні імпланти, які:

 • оптимальні за співвідношенням ціна-якість;
 • ідеально підходять під ваші умови в порожнині рота;
 • рекомендовані досвідченим хірургом-імплантологом. 

Фото. Зображення імпланта з коронкою.

Які зубні імпланти кращі фото ЛюміДент

 

До вартості на встановлення імплантатів, вказаної в таблиці вгорі цієї сторінки - включені всі роботи, в тому числі створення необхідних моделей, знімки та коронки.

В разі відторгнення гарантуємо заміну імпланта зуба на новий.

Щодо коронок, то ідеальний варіант – на основі діоксиду цирконію. Ми повністю відмовилися від встановлення металокерамічних коронок, оскільки вони мають масу недоліків. Ця технологія значно застаріла.

Наявність у нас власних томографів та мікроскопів - говорить про хороші інвестиції в медичний заклад. Нам вдалося прискорити процес імплантації завдяки наявності власної цифрової зуботехнічної лабораторії.

Якщо виникне необхідність дещо прискорити реабілітацію після імплантації, ми готові запропонувати нашим пацієнтам процедуру Плазмоліфтингу.

Вона являє соою ін'єкції в ясна власної плазми пацієнта, сприяє швидкій регенерації тканин. Застосування цього методу покращує віддалені результати протезування на імплантатах.

Якщо бажаєте поставити імплант зуба - ціна присутня за вказаним посиланням. 

Стоматологія в Києві Люмі-Дент допоможе Вам повернути назад рідні зуби. 

Краще обрати ті імпланти зубів, що порадить лікар, якому Ви довіряєте!

Запишіться на безкоштовну консультацію!

 

Які імпланти зубів кращі - Вам підкажуть
Поширені запитання та відповіді
Які найкращі імпланти для зубів?

Краще поставити імпланти, які порадить Вам наш хірург-імплантолог на безкоштовній консультації в клініці.

При цьому лікар обов'язково врахує не тільки ситуацію в порожнині рота, а й Ваші фінансові можливості.

Наша порада - обирайте не які імпланти зубів краще поставити, а авторитетну клініку і професійного хірурга імплантолога.

Чи варто ставити імпланти зубів?

Якщо:

 • Ви не приймаєте знімні протези;
 • Хочете повернути назад свої зуби;
 • Бажаєте мати красиву усмішку;
 • Хочете пережовувати будь-яку їжу;
 • Маєте достатні фінансові можливості,- 

- зубні імпланти варто поставити однозначно. 

Дата публікації: 05.10.2021
Дата редагування: 17.06.2024
Відгуки про нас
Дивитися більше
Повернутися до списку статей
1 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію