Рейтинг стоматології Люмі-Дент

Похвалити себе може кожен, але якщо оцінка дається об'єктивна, то нічого особливого в такій саморекламі немає. Клініці сімейної стоматології Люмі-Дент в цьому плані соромитися абсолютно нічого: у нас прекрасні фахівці, найсучасніше обладнання та чудовий менеджмент.

На перший погляд це всього лише слова, вірити яким зовсім не обов'язково, але перевірити нашу чесність можна дуже легко: рейтинг стоматологій на спеціальних сервісах покаже, що ми не обманюємо.

Що ще за рейтинг?

Сучасні цифрові технології значно ускладнили конкуренцію. Тепер ставити білборди, купувати більше ефірного часу на радіо і телебаченні, засипати газети і журнали рекламними оголошеннями - мало.

Завдяки інтернету, будь-яка людина може в два-три кліка знайти ресурс, на якому люди описують свої враження від відвідин тієї чи іншої клініки. На підставі таких описів-відгуків створюється автоматичний список, в якому верхні позиції займають лише найкращі стоматологічні клініки.

Рейтинг стоматологівВиходить, що скільки б грошей не витратити на інформаційну кампанію і рекламу - якщо очікування клієнтів будуть обмануті - розраховувати на хороші відгуки не варто. Єдине, що може посприяти просуванню вгору - професіоналізм, якісна робота і чесність.

Ми просто дотримуємося ці три принципи і робимо це добре. Такий підхід дозволив клініці Люмі-Дент досягти лідируючих позицій практично у всіх основних рейтингах стоматологій Києва і закріпитися там.

Чому нам ставлять гарні оцінки?

Давайте подивимося, на що розраховує людина, якій потрібна стоматологічна допомога.

По-перше - отримати цю саму допомогу якомога швидше. У нас всього одне представництво в Києві, але там працюють відразу п'ять лікарських кабінетів. Відкрито щодня, з 8-ї ранку і до 9-ї години вечора, без перерв і вихідних. Записатися на зручний час можна за допомогою сервісу на сайті, або зателефонувавши по одному з багатоканальних телефонних номерів.

По-друге - бажаний якомога більший спектр послуг. Ми робимо дуже багато:

  • Знімаємо наліт
  • Пломбуємо
  • Чистимо канали
  • Протезуємо
  • Інструктуємо
  • Ставимо вініри
  • Лікуємо кишені зубних ясен
  • Видаляємо
  • Виправляємо прикус і ще багато чого

Право проводити видалення зубів мають деякі столичні клініки, тому що це - хірургічна стоматологія та для цього напрямку діяльності потрібна окрема ліцензія. У нас вона оформлена з дотриманням усіх вимог МОЗ.

По-третє - допомога і послуги повинні бути якісними. І з цим теж в порядку. Наші фахівці є дійсними членами Української Асоціації стоматологів, беруть активну участь в семінарах, тренінгах та наукових конференціях.

Стоматологія рейтинг

Ми заохочуємо закордонні стажування лікарів в передових країнах Європи, а найсучасніші та ефективні напрацювання - впроваджуємо. Унікальні знання і багатий досвід лікарів якраз те, завдяки чому клієнти пишуть позитивні відгуки, і рейтинг стоматології Люмі-Дент залишається стабільно високим.

По-четверте - потрібно щоб не було боляче. Взагалі-то цей пункт можна вважати найважливішим, але для нас надати стоматологічну допомогу безболісно - щось само собою зрозуміле. До послуг клієнтів унікальний апарат для комп'ютерної анестезії, який робить можливим безін'єкційне знеболювання окремого зуба. Якщо потрібно - проведемо всі процедури, зануривши людину в медикаментозний сон (м'який наркоз).

І по-п'яте - щоб це було не дорого. Запевняємо, що звернення до нас, швидше за все обійдеться дешевше, ніж навіть діагностичний огляд в іншій клініці. Однак безкоштовне та якісне обслуговування поєднуються погано, і ми не економимо на здоров'ї відвідувачів.

Лише продумана організація і ефективна логістика, дозволяють цінами нашої стоматології триматися на мінімальному рівні і вигідно відрізнятися від інших пропозицій, що теж позитивно позначається на нашому рейтингу.

Всі побажання клієнтів Люмі-Дент реалізуються на найвищому рівні. Ми пишаємося високопрофесійним колективом, першокласним оснащенням, високоефективною організацією роботи.

В чому секрет?

Секрету немає. Наші лікарі використовують індивідуальний підхід, а реалізувати цей принцип повною мірою, їм дозволяє ультрасучасне обладнання. Впливає на рейтинг? Звичайно!

Рейтинг стоматологічних клінік

В діагностиці користуємося панорамним рентгенапаратом, робимо комп'ютерну томограму і цифрову візіограмму. Оцінити стан прикусу та зробити його ідеальним дозволяє революційна технологіяT-Scan. Багато хто чув про прилад для електродіагностики зуба? А наші відвідувачі на собі відчувають його переваги.

Хороші враження залишаються після косметичних процедур з використанням лазеротерапії. Для лікувальних маніпуляцій застосовуємо сучасні стоматологічні мікроскопи, завдяки чому робота лікарів набуває ювелірну точність. За допомогою апарату VECTOR в повній комплектації, швидко і без болю усуваємо проблеми кишень зубних ясен.

Надсучасна техніка одного разу спровокувала негативний відгук: відвідувач залишився незадоволений, не знайшовши у нас інтраоральної камери. Насправді їх шість штук - камери встановлені на кожній установці, але нам вдалося розробити альтернативний, більш ефективний і унікальний у своєму роді фотопротокол. Інтраоральні камери ж застосовуємо в міру необхідності.

Вирівнюємо прикус дорослим і дітям з практично однаковою ефективністю. Те, що в нашій стоматології якісно і професійно працюють з клієнтами дитячого віку, також сприяє підвищенню рейтингу. Адже батьки дітлахів бачать позитивні зрушення своїми очима.

А ще проводимо безкоштовні онлайн-консультації з фотографії зубів, заздалегідь розраховуємо і обговорюємо вартість послуг, можемо організувати кілька різних дисконтних програм для різних категорій населення, в тому числі - і для учасників АТО.

Ми впевнені, що Люмі-Дент по праву завоювала високі рейтингові місця серед стоматологій Києва і навіть України. Повідомляємо, що наші двері відкриті не тільки для жителів столиці: надамо якісну допомогу відвідувачам з будь-якого куточка нашої країни.

Зведена статистика по деяким послугам наданим за 2017 рік:

Проведено комп'ютерних анестезії STA 6954
Лікувань під седацією (лікування зубів уві сні) 165
Простих видалень зубів 2084
Видалень зубів мудрості 870
Встановлено пломб 4585
Професійне відбілювання зубів 453
Комплексних чисток зубів 2430
Встановлено імплантів 1834
← Повернутися до списку статей
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту

1 голосов, оценка: 5 из 5

Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!