Рейтинг стоматології Люмі-Дент

Похвалити себе може кожен, але якщо оцінка дається об'єктивна, то нічого особливого в такій саморекламі немає. Клініці сімейної стоматології Люмі-Дент в цьому плані соромитися абсолютно нічого: у нас прекрасні фахівці, найсучасніше обладнання та чудовий менеджмент.

На перший погляд це всього лише слова, вірити яким зовсім не обов'язково, але перевірити нашу чесність можна дуже легко: рейтинг стоматологій на спеціальних сервісах покаже, що ми не обманюємо.

Що ще за рейтинг?

Сучасні цифрові технології значно ускладнили конкуренцію. Тепер ставити білборди, купувати більше ефірного часу на радіо і телебаченні, засипати газети і журнали рекламними оголошеннями - мало.

Завдяки інтернету, будь-яка людина може в два-три кліка знайти ресурс, на якому люди описують свої враження від відвідин тієї чи іншої клініки. На підставі таких описів-відгуків створюється автоматичний список, в якому верхні позиції займають лише найкращі стоматологічні клініки.

Виходить, що скільки б грошей не витратити на інформаційну кампанію і рекламу - якщо очікування клієнтів будуть обмануті - розраховувати на хороші відгуки не варто. Єдине, що може посприяти просуванню вгору - професіоналізм, якісна робота і чесність.

Ми просто дотримуємося ці три принципи і робимо це добре. Такий підхід дозволив клініці Люмі-Дент досягти лідируючих позицій практично у всіх основних рейтингах стоматологій Києва і закріпитися там.

Чому нам ставлять гарні оцінки?

Давайте подивимося, на що розраховує людина, якій потрібна стоматологічна допомога.

По-перше - отримати цю саму допомогу якомога швидше. У нас всього одне представництво в Києві, але там працюють відразу п'ять лікарських кабінетів. Відкрито щодня, з 8-ї ранку і до 9-ї години вечора, без перерв і вихідних. Записатися на зручний час можна за допомогою сервісу на сайті, або зателефонувавши по одному з багатоканальних телефонних номерів.

По-друге - бажаний якомога більший спектр послуг. Ми робимо дуже багато:

  • Знімаємо наліт
  • Пломбуємо
  • Чистимо канали
  • Протезуємо
  • Інструктуємо
  • Ставимо вініри
  • Лікуємо кишені зубних ясен
  • Видаляємо
  • Виправляємо прикус і ще багато чого

Право проводити видалення зубів мають деякі столичні клініки, тому що це - хірургічна стоматологія та для цього напрямку діяльності потрібна окрема ліцензія. У нас вона оформлена з дотриманням усіх вимог МОЗ.

По-третє - допомога і послуги повинні бути якісними. І з цим теж в порядку. Наші фахівці є дійсними членами Української Асоціації стоматологів, беруть активну участь в семінарах, тренінгах та наукових конференціях.

Рейтинг стоматології Люмі-Дент

Ми заохочуємо закордонні стажування лікарів в передових країнах Європи, а найсучасніші та ефективні напрацювання - впроваджуємо. Унікальні знання і багатий досвід лікарів якраз те, завдяки чому клієнти пишуть позитивні відгуки, і рейтинг стоматології Люмі-Дент залишається стабільно високим.

По-четверте - потрібно щоб не було боляче. Взагалі-то цей пункт можна вважати найважливішим, але для нас надати стоматологічну допомогу безболісно - щось само собою зрозуміле. До послуг клієнтів унікальний апарат для комп'ютерної анестезії, який робить можливим безін'єкційне знеболювання окремого зуба. Якщо потрібно - проведемо всі процедури, зануривши людину в медикаментозний сон (м'який наркоз).

І по-п'яте - щоб це було не дорого. Запевняємо, що звернення до нас, швидше за все обійдеться дешевше, ніж навіть діагностичний огляд в іншій клініці. Однак безкоштовне та якісне обслуговування поєднуються погано, і ми не економимо на здоров'ї відвідувачів.

Лише продумана організація і ефективна логістика, дозволяють цінами нашої стоматології триматися на мінімальному рівні і вигідно відрізнятися від інших пропозицій, що теж позитивно позначається на нашому рейтингу.

Всі побажання клієнтів Люмі-Дент реалізуються на найвищому рівні. Ми пишаємося високопрофесійним колективом, першокласним оснащенням, високоефективною організацією роботи.

В чому секрет?

Секрету немає. Наші лікарі використовують індивідуальний підхід, а реалізувати цей принцип повною мірою, їм дозволяє ультрасучасне обладнання. Впливає на рейтинг? Звичайно!

В діагностиці користуємося панорамним рентгенапаратом, робимо комп'ютерну томограму і цифрову візіограмму. Оцінити стан прикусу та зробити його ідеальним дозволяє революційна технологіяT-Scan. Багато хто чув про прилад для електродіагностики зуба? А наші відвідувачі на собі відчувають його переваги.

Хороші враження залишаються після косметичних процедур з використанням лазеротерапії. Для лікувальних маніпуляцій застосовуємо сучасні стоматологічні мікроскопи, завдяки чому робота лікарів набуває ювелірну точність. За допомогою апарату VECTOR в повній комплектації, швидко і без болю усуваємо проблеми кишень зубних ясен.

Надсучасна техніка одного разу спровокувала негативний відгук: відвідувач залишився незадоволений, не знайшовши у нас інтраоральної камери. Насправді їх шість штук - камери встановлені на кожній установці, але нам вдалося розробити альтернативний, більш ефективний і унікальний у своєму роді фотопротокол. Інтраоральні камери ж застосовуємо в міру необхідності.

Вирівнюємо прикус дорослим і дітям з практично однаковою ефективністю. Те, що в нашій стоматології якісно і професійно працюють з клієнтами дитячого віку, також сприяє підвищенню рейтингу. Адже батьки дітлахів бачать позитивні зрушення своїми очима.

А ще проводимо безкоштовні онлайн-консультації з фотографії зубів, заздалегідь розраховуємо і обговорюємо вартість послуг, можемо організувати кілька різних дисконтних програм для різних категорій населення, в тому числі - і для учасників АТО.

Ми впевнені, що Люмі-Дент по праву завоювала високі рейтингові місця серед стоматологій Києва і навіть України. Повідомляємо, що наші двері відкриті не тільки для жителів столиці: надамо якісну допомогу відвідувачам з будь-якого куточка нашої країни.

← Повернутися до списку статей
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту

1 голосов, оценка: 5 из 5

Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!