8:00 - 21:00
ua

Фото Імплантації та Протезування Зубів

Етапи імплантації на прикладі однієї нашої операції:
Етапи імплантації
1. Діагностика та планування кількості, розміру і місця зубної імплантації в нижню щелепу.
2. Виготовлення на підставі 3-D сканування індивідуального хірургічного шаблону для точного введення зубних імплантатів у щелепну кісту. Введення зубних імплантатів за допомогою хірургічного шаблону.
3. При відсутності необхідної кількості кістки в місці введення імплантатів - використовується виготовлення тромбоцитарних згустків з власної крові пацієнта (технологія IPRF, верхній знімок), а також можлива підсадка штучної кістки (кісткова пластика, нижній знімок).
4. Накладення мембрани і ушивання слизової в місці операції. Через кілька місяців пацієнт вже буде жувати цими зубами.
5. Фінальний результат через 2,5 місяці після операції. Встановлення цирконієвих коронок. Загальне зведення усіх етапів.
Клінічний випадок 1
Клінічний випадок 2
Діагноз:
Генералізований пародонтит 2 стадії
Лікування:
Видалення всіх зубів, протезування all-on-6 з опорою на імпланти на верхній і нижній щелепі. Протези з діоксиду цирконію з штучними яснами.
Клінічний випадок 3
Діагноз:
Повна адентія верхної щелепи
Лікування:
Імплантація та протезування незнімним протезом з діоксида цирконію
Клінічний випадок 4
Лікування:
Пацієнтка з Великобританії, приїхала всього на 4 дні. Видалили виступаюче ікло, була проведена імплантація з негайним навантаженням, і протезування цирконієвими коронками
Клінічний випадок 5
Лікування:
Проведена імплантація зубів, встановлені цирконієві коронки
Клінічний випадок 6
Лікування:
Встановлення зубних імплантатів з фрезерованими коронками з діоксиду цирконію
Клінічний випадок 7
Лікування:
Протезування беззубих щелеп з опорою на імпланти
Клінічний випадок 8
Клінічний випадок 9

Більше інформації про встановлення зубних імплантів в Люмі-Дент — за посиланням

Приклад цифрового планування – (Відео) імплантації зубів в щелепі в наших клініках

Порада - клікайте на фото, що нижче - вони відкриються у великому розмірі та у гарній якості. Приємного перегляду

 

Клінічний випадок 10
Лікування:
Імплантація нижніх зубів і верхніх, з фіксацією на імпланти незнімних протезів.
Клінічний випадок 11
Клінічний випадок 12
Пацієнт К
Скарги:
Велика рухливість зубів, що залишилися. Неможливість пережовувати їжу, розмовляти, усміхатися
Діагноз:
Пародонтоз 3 стадії
Лікування:
Видалення, що залишилися рухомих зубів. Установка імплантів Straumann на верхню і нижню щелепу. Виготовлення повних протезів з штучними яснами, що опираються на імплантати.
Клінічний випадок 13
Клінічний випадок 14
Пацієнтка В.
Скарги:
немає можливості носити знімний протез.
Діагноз:
значна атрофія альвеолярного гребеня.
Лікування:
була проведена імплантація 6 зубних імплантатів MIS. Заключний етап імплантації - надлегка незйомна конструкція на нижню щелепу з матеріалу Peek з гвинтовою фіксацією на імплантах.
Клінічний випадок 15
Клінічний випадок 16
Клінічний випадок 17
Клінічний випадок 18
Клінічний випадок 19
Клінічний випадок 20
Клінічний випадок 21
Клінічний випадок 22
Клінічний випадок 23
Клінічний випадок 24
Клінічний випадок 25
Клінічний випадок 26
Клінічний випадок 27
Клінічний випадок 28
Клінічний випадок 29
Клінічний випадок 30
Клінічний випадок 31
Клінічний випадок 32
Клінічний випадок 33
Клінічний випадок 34
Клінічний випадок 35
Клінічний випадок 36

Вище представлені фото до і після встановлення зубних імплантів на верхню і нижню щелепи - відновлення зубів у пацієнтів клінік Люмі-Дент.

Протезування та імплантація в щелепи зубів

Імплантація щелепи верхньої і нижньої

Ви можете подивитися таблиці повного розрахунку цін і термінів встановлення імплантантів всіх видів і протезування на головній сторінці розділу імплантації, натискайте на зазначене посилання.

Якщо немає зубів - імплантація з наступним протезуванням - краще за всіх інших методів допоможе вирішити цю проблему.

Повні знімні протези протягом дуже довгого часу були єдиним способом вирішити проблему відновлення щелепи і зубів у людей з повністю беззубими щелепами.

Імплантація зубів верхньої нижньої щелепи фото Люмі-Дент

Якщо немає зубів - протезування знімними протезами було справжньою мукою для людей з наступних причин:

 1. Перекривали повністю піднебіння, заважаючи відчувати температуру і смак їжі;
 2. Сильно ускладнювали мовлення;
 3. Заважали нормальному виділенню слини, що сильно ускладнювало пережовування їжі і самоочищення рота після прийняття їжі;
 4. До них було дуже складно звикнути, вони постійно натирали ясна;
 5. Внаслідок атрофії кістки - необхідна була заміна мінімум 1 раз в 5 років;
 6. Щоразу після прийняття їжі - їх необхідно було виймати, щоб вимити всю їжу, що потрапила за час жування під протез;
 7. Найголовніше - фіксація таких повних знімних протезів була вкрай погана, через що неможливо було пережовувати їжу навіть середнього ступеня жорсткості. До того ж - вони часто падали під час їжі, або розмови, що вкрай знижувало якість життя їх власників. Навіть щоденне приклеювання спеціальними кремами типу "Корега" - не допомагало значно поліпшити фіксацію.

На щастя, якщо немає зубів - протезування на встановлених імплантатах - дозволило повністю прибрати необхідність виготовлення і використання пластмасових повних знімних протезів.

Операції імплантування, в залежності від кількості використовуваних імплантів, і місця їх установки - діляться на кілька основних видів:

 • Імплантація одного і декількох зубів, якщо видалені;
 • Імплантація верхніх і нижніх зубів, якщо видалили;
 • Установка імплантатів на беззубі щелепи, якщо немає всіх зубів.

Імплантація зубів фото Люмі-Дент

Імплантація одного імпланта

Проводиться за відсутності його в зубному ряду. Навіть один імплант встановлюється в наших клініках за допомогою хірургічного навігаційного шаблону.

Така технологія дозволяє звести до мінімуму ускладнення після установки імплантату. Навігаційні шаблони забезпечують не тільки максимальну точність установки, але і скорочують час операції.

У наших клініках пропонуються навігаційні шаблони за ціною їх собівартості. Виготовляються такі шаблони в нашій власній зуботехнічної лабораторії, на новітньому фрезері Imes-Icore 350i.

Це дає нам можливість не заробляти на їх застосуванні. Отже, всі наші пацієнти охоче погоджуються на використанні навігаційних шаблонів за мінімальною ціною.

Тим самим, ми маємо можливість максимально виключити небажані побічні ефекти, і отримувати максимальний позитивний результат практично при всіх втручаннях по вживленню імплантатів в щелепи верхню і нижню.

Імплантація декількох зубів, якщо вони видалені

Також із застосуванням шаблонів. В цьому випадку вартість шаблона і час на впровадження одного імпланта ще більше знижується, практично вдвічі. Час такого втручання значно менший часу установки одного імплантату, в перерахунку на кожен встановлений.

Імплантація нижнього зуба, якщо його видалили

Імплантація нижніх зубів має хороший прогноз і швидкі терміни інтеграції імплантатів з кістковою тканиною. Причина цього - велика щільність кістки нижньої щелепи.

Нижня щелепа тонка, і для витримування великого жувального тиску - її кістка вкрай щільна і міцна. Тому досить часто на ній коронки або протези ставляться в те саме відвідування, особливо при використанні якісних імплантатів типу Straumann і Nobel Biocare.

Імплантація нижніх зубів має вкрай сприятливий прогноз, навіть при значній атрофії кісткової тканини нижньої щелепи. Як правило, знизу відновлення щелепи шляхом кісткової пластики - не потрібно.

Імплантів на нижню щелепу без зубів потрібно всього 4 штуки, для фіксації незнімного зубного протеза.

Імплантація верхнього зуба, якщо видалені

Імплантація верхніх зубів в альвеолярний відросток верхньої щелепи, на відміну від нижньої - має багато складнощів і протипоказань.

Ці проблеми безпосередньо пов'язані з будовою верхньої щелепи.

Її кісткова тканина дуже пориста і нещільні, через наявність великої кількості кровоносних сплетінь. Також верхня щелепа межує з декількома великими повітроносними порожнинами - гайморовими пазухами.

Внаслідок цього - дуже часто товщина кістки в бічних ділянках вкрай мала, що робить практично неможливим негайну імплантацію верхніх зубів.

На щастя, зараз з успіхом застосовуються методики усунення цих недоліків:

1) Імплантація зубів верхньої щелепи за допомогою навігаційних шаблонів в відростки верхньої щелепи: вилична, піднебінна. Використовуються імплантати великої довжини, з поворотними головками.

2) Операція синус ліфтингу - нарощування кісткової тканини в місці установки імплантів в бічних ділянках. Це відновлення кістки щелепи обсягом, достатнім для розміщення в ній імплантатів. Розрізняють прямий і непрямий синус ліфтинг.

Також часто роблять імплантацію зубів верхньої щелепи одночасно з синус ліфтингом, якщо дозволяють умови. Більше інформації про синус ліфтинг читайте на сторінці самої послуги, посилання вище.

На верхній щелепі переважно відкладають протезування на певний термін, від півтора до шести місяців, в залежності від виду встановлених імплантів.

Якщо немає всіх зубів - протезування при беззубих щелепах

Імплантація всіх зубів, якщо видалили.

Якщо немає всіх зубів - імплантація і протезування може проводитися декількома методами:

1) Установка двох або чотирьох імплантатів з кулястими головками, і фіксація на них повного знімного протезу. Повний знімний протез фіксується на них за допомогою спеціальних замків.

2) Повна імплантація зубів - вживлення 4 імплантантів на нижню беззубу щелепу (методика all on 4). І 4-6 імплантантів на верхній щелепі. З подальшою установкою на них умовно знімного протезу, який все жувальне навантаження передає на самі імлантанти.

Процедура імплантування титанових коренів є чудовою альтернативою на нижній і верхній беззубій щелепі - використанню присмоктуючих пластмасових повних знімних протезів.

Якщо немає зубів - протезування на імплантатах не падає і не натирає ясна. Такі протези займають набагато менше площі на яснах, що дає можливість людині набагато швидше до них звикнути. Також повна імплантація зубів дозволяє пацієнтові краще відчувати температуру і смак їжі, з огляду на відкриття більшості сенсорних полів на поверхні ясен.

Більше про види імплантування і про ціни стоматології на цю послугу в наших клініках - читайте за посиланням.

Переваги клінік Люмі-Дент в Києві:

 1. Пропонуємо унікальну комп'ютерну анестезію, або лікування під загальною седацією (медичний сон);
 2. Використовуємо широкий асортимент імплантантів - підберемо найкращий варіант з урахуванням Ваших фінансових можливостей;
 3. За мінімальною ціною запропонуємо навігаційні шаблони - унікальна пропозиція серед всіх інших клінік Києва;
 4. Гарантуємо безкоштовну переустановку, якщо станеться відторгнення імплантанта;
 5. Використовуємо методи плазмоліфтинг і PRF - значно покращують прогноз імплантування, прискорюють строки відновлення щелепи, скорочують час початку протезування, знижують ціну операції;
 6. У кожній нашій клініці є можливість безкоштовно пройти комп'ютерну томографію нижньої і верхньої щелепи - обов'язкове обстеження для правильної діагностики та планування установки зубних імплантантів.
 7. Професійна команда - щодня у нас працюють 6 досвідчених імплантологів з вузькою спеціалізацією - немає аналогів в інших клініках України.
 8. Нам довіряють! На нашому сайті Ви можете ознайомитися з багатьма відео відгуками стоматології Люмі-Дент. Також на сайті є багато фото зубних імплантів - реальні кейси виконаних нами робіт. Нам нема чого приховувати від наших шановних клієнтів.

Запрошуємо Вас в наші клініки, зараз консультація та рентгенологічне обстеження безкоштовні!

 

Якщо немає зубів - імплантація - це найкращий метод їх відновлення!

Запишіться на безкоштовну консультацію!

 

Відгуки про нас
Дивитися більше
6 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію