8:00 - 22:00
ua

Все про те, як приживаються імпланти зубів

Дата публікації: 26.11.2018
Дата редагування: 10.09.2021
Як швидко приживаються імпланти зубів? - відповідає лікар хірург-імплантолог мережі стоматологічних клінік Люмі-Дент
Зміст:
 • Письмовий виклад відповіді на тему "Як швидко приживаються імпланти зубів?"
 • Чи можемо ми вплинути на термін (час) приживлення імплантів зубів?
 • Як швидко приживаються імпланти зубів і від чого залежать терміни приживлення?
 • Середні терміни приживлюваності імплантатів зубів
 • Причини, від яких залежить, скільки часу приживається імплант зуба
 • Ознаки того, що імпланти не прижилися
 • Роль клієнта в питаннях приживлюваності
 • Скільки часу приживається зубний імплант в залежності від віку?

  

Письмовий виклад відповіді на тему "Як швидко приживаються імпланти зубів?"


Середній термін, за який приживаються зубні імпланти, становить від 3 до 12 місяців.Імпланти зубів фото Люмі-Дент

Термін приживлення зубних імплантів залежить від багатьох факторів:

1) Щільність кістки в щелепі. На нижній щелепі імплантати приживаються швидше, ніж на верхній, через її нещільну й пористу структуру;

2) Наскільки велика нестача кісткової тканини в місці приживлення зубного імпланта. Чим більше дефект кістки, тим довше чекати, щоб імплант зуба прижився.

Наприклад, при операції синус ліфтингу - термін (час) приживлення імплантату складає не менше 6 місяців, адже ми одночасно серйозно нарощуємо кістку в ділянці приживлення імпланту;

3) Виду зубних імплантів. Які імпланти краще приживаються? Базальні приживаються швидше, ніж класичні. Мокрі імпланти - швидше, ніж сухі. Багато також залежить від конкретного виробника імплантів. Однак якість приживлюваності зовсім не залежить від її термінів, на неї впливає якість імпланта, професіоналізм хірурга, і поведінка в період приживлення самого пацієнта;

4) Виду установки зубного імпланта. Субкортикальне встановлення, або розміщення в паростках верхньої щелепи за допомогою хірургічних шаблонів - зменшує час приживлення.

Фото. Протезування на імплантах зубів, стоматологія Люмі-Дент

Як швидко приживаються імпланти зубів Люмі-Дент

 

Чи можемо ми вплинути на термін (час) приживлення імплантів зубів?


Так, можемо.

Для цього в клініках Люмі-Дент використовуються різні технології:

1) PRF - допомога в рості кістки власним тромбоцитарним згустком, зробленим за особливою технологією з власної венозної крові пацієнта;

2) Плазмоліфтінг - прискорення приживлення імплантів зубів за допомогою уколів з рідкою фракцією крові пацієнта, виробленої завдяки центрифугуванню;

3) Кісткова пластика зі штучної кістки, із застосуванням спеціальних мембран;

4) Використання хірургічних шаблонів, за допомогою яких імплантати приживляються в паростки верхньої щелепи - туберальний, виличний, піднебінний.

Загалом, відповідаючи на питання - "Як швидко приживаються імпланти зубів?" - можна впевнено сказати, що важливий не час приживлення зубних імплантів, а інформація - в яку клініку, і до якого лікаря Ви звернулися.

Фото. Хід операції імплантації зубів в клініці Люмі-Дент

Як довго скільки часу приживаються зубні імпланти Люмі-Дент

 

Якщо Ви довіряєте фахівцю та клініці - вся робота у Вас пройде швидко і успішно, а це головне.

Вибирайте кращих у своїй справі! 

Запишіться на безкоштовну консультацію!

 

Нижче знаходиться більш розширена інформація по цій темі

 

Як швидко приживаються імпланти зубів і від чого залежать терміни приживлення?

Установка імплантів зубів - це досить складний і дорогий процес, а тому у пацієнтів завжди є певні сумніви.

Так, нерідко вони пов'язані з приживлюваністю імплантатів, тому що від ступеня зрощення їх з кісткою залежить, чи можна використовувати весь ресурс очікуваного навантаження, прослужать вони довгий час і належним чином.

Щоб усунути всі сумніви, відповімо на питання про те, як швидко приживаються імпланти, і які у приживлення є важливі нюанси і можливі проблеми.

Середні терміни приживлюваності імплантатів зубів

Якщо брати за основу середні показники приживлюваності, то для нижньої щелепи це термін до трьох місяців, а для верхньої - приживлення може тривати до півроку.

Але найчастіше в нижньому ряду імплантати стабільно зживаються з щелепою місяці за два, а вгорі - приблизно за чотири місяці.

При цьому важливо розуміти, що в процесі приживлення чужорідних тіл з кісткою - є дуже багато індивідуальних моментів. Є люди, яким потрібно набагато більше часу на приживлення.

Уточнюючи, скільки часу приживається імплант, ми заздалегідь маємо на увазі, що всі процедури виконані професійно, а клієнт вибрав якісну систему і надійну клініку.

Так, в Люмі-Дент всі стоматологи відповідають за свою роботу і гарантують таку ж ступінь приживлюваності, про яку говорять виробники, - це 97-99% в залежності від того, на якій системі зупиняється клієнт.

Фото. Протезування беззубої щелепи на імплантатах пацієнту Люмідент

Як швидко приживаються імпланти фото Люмі-Дент

Причини, від яких залежить, скільки часу приживається імплант зуба

Ось ті проблеми, які знижують ймовірність приживлюваності імпланта:

 • Неправильні дії стоматолога, які обумовлюються недостатнім досвідом, неякісною освітою або просто недбалим ставленням до своєї справи. Якщо лікар не виключить всі протипоказання, не здійснить ретельне обстеження і неграмотно виконає свою роботу, пацієнт отримає той результат, на який абсолютно не розраховував. Важливо розуміти, що тільки освітою і досвідом експертність лікаря не обмежується: кожен виробник дає свої рекомендації з приводу того, як працювати з його імплантами - і досвідчений фахівець це завжди враховує.
 • Неякісні імпланти: в клініках Люмі-Дент ця проблема повністю виключена, тому що компанія співпрацює виключно з перевіреними виробниками, які давно зарекомендували себе на стоматологічному ринку.
 • Захворювання, які загострюють реакцію на будь-які запалення, хірургічні втручання і установку чужорідних предметів. Сюди відносять діабет, неврологічні порушення і багато іншого: в більшості ситуацій такі хвороби спочатку стають протипоказаннями, тому лікар їх враховує і не проводить процедуру. Але є випадки, коли імплант вже встановлюють, але про проблему ще не знають - наприклад, у випадку з безсимптомним розвитком онкології. І це не можна назвати помилкою лікаря, тому що він, як і клієнт, не знає, що всередині є проблема, яка заважає імплантації.
 • Деякі ліки: якщо відразу після імплантації починається тривалий курс лікування, серйозні медикаменти можуть вплинути на приживлюваність імпланта. І тут теж ситуація не залежить від стоматолога або пацієнта, які не можуть передбачити такий розвиток подій.

Є ще один дуже важливий фактор, який ми виділимо окремо - це поведінка самого пацієнта. Цей фактор найбільш значущий і відповідальний, оскільки багато в чому від самого клієнта залежить термін і успіх приживлення зубних імплантів.

Ознаки того, що імпланти не прижилися

Ці ознаки важко не виявити: запалення, виділення крові, гною, хворобливі відчуття, рухливість імплантата - все це привід звертатися до лікаря.

Ні в якому разі не лікуйтеся народними методами і не чекайте, поки все пройде: чим довше ви відтягуєте візит до стоматолога, тим серйозніше буде ситуація.

Фото. Імплантація зубів за один день - негайне навантаження встановлених імплантатів тимчасовими протезами, пацієнт Люмі-Дент

Приживлюваність імплантів зубів фото Люмі-Дент

Роль клієнта в питаннях приживлюваності

Важливо не тільки те, як довго приживається імплант - але і те, що сам клієнт стоматологічної клініки для цього робить.

Ті 2-3% імплантантів, які в результаті відторгаються, часто є наслідком не виконання пацієнтом рекомендацій і правил, призначених лікарем.

Так, відразу після імплантації небажано палити протягом трьох днів - ідеально, якщо людина на сто відсотків відмовиться від такої шкідливої звички, адже вона сильно впливає на процес загоєння.

Неприпустимий в перший час і алкоголь, вживання занадто гострої і подразнюючої їжі, твердих продуктів харчування.

Не можна ні в якому разі змінювати препарати, призначені лікарем, без його відома. Якщо ви відчуваєте, що якісь медикаменти не підходять, зверніться до свого стоматолога і дізнайтесь, що з ними робити.

Нові ліки, призначені самостійно, небезпечні: вони можуть зробити так, що імплант не приживеться, а ви навіть не зрозумієте причину.

Ви вже знаєте, як довго приживається імплант зуба, але слід розуміти і те, що після загоєння протягом декількох років ситуація може відкотитися - тобто імплант, який вже добре поводиться в тканинах, просто починає створювати проблеми.

Нерідко причиною цієї проблеми стає недостатньо хороший догляд за зубами: ігнорування обов'язкових гігієнічних процедур, регулярних візитів до лікаря (хоча б раз на півроку) і т. д.

Людям, у яких стоять штучні імпланти, потрібен такий же догляд, як і за натуральними зубами. Це чистка пастою (звичайною), м'якою щіткою, ополіскувачами, зубною ниткою (флосом) - нерідко лікарі радять і іригатори, що забезпечують максимальне очищення проміжків і нальоту.

Фото. Протезування на імплантатах беззубої нижньої щелепи

Як приживаються зубні імплантати фото Люмі-Дент

Скільки часу приживається зубний імплант в залежності від віку?

Є стереотип, який стосується саме вікових проблем: багато пацієнтів запитують, скільки часу приживається імплант, якщо їм 40, 50, 60 і більше років.

Але тут головну роль відіграє все ж таки не сам імплантант, а те, в якому стані знаходиться організм.

Є тридцятирічні молоді люди, у яких вже підірваний імунітет і в «запасі» десятки захворювань різної складності.

А є люди за 60, у яких міцне здоров'я і мінімум хвороб за все життя - організм таких пацієнтів справляється краще, ніж у більш молодих, але з проблемним здоров'ям.

Так що хвилюватися про вік не варто: краще запитайте свого лікаря, скільки часу приживається зубний імплант при вашому стані здоров'я - це інформативніше.

У клініках Люмі-Дент вам пропонують найякісніші, надійні і ефективні імпланти, які вже давно довели свої відмінні характеристики.

З пацієнтами працюють тільки стоматологи, здатні запропонувати високий рівень обслуговування і вирішення будь-якої проблеми.

Вибираючи Люмі-Дент, ви більше не будете турбуватися про те, як швидко приживаються зубні імплантати - будь-які ризики зводяться до мінімальних показників.

Операція по установці імпланта пройде на найвищому рівні, а в якості виробів будуть вибрані найнадійніші рішення від перевірених марок.

Рекомендуємо також подивитися схоже за тематикою відео на тему "Скільки часу приживаються імпланти?".

Також Ви можете дізнатися - як ставлять імплант зуба

 

Вернутся к списку вопросов
2 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію