8:00 - 21:00
ua

Цифрова зуботехнічна лабораторія
Зубні техніки Люмі-Дент в Києві

Дата публікації: 20.02.2018
Дата редагування: 14.02.2022
Дивитися відео

Зубні техніки в Києві

Ми маємо власну суперсучасну цифрову зуботехническую лабораторію, укомплектовану новітнім обладнанням для 3-D друку і фрезерування більшості зубних протезів.

Основне обладнання зуботехнічної лабораторії:

1. Новітній цифровий фрезер Imes Icore 350i

Зуботехнічна лабораторія Київ фото ЛюмиДент Зубні техніки Київ фото Люмідент

На основі цифрових відбитків виточує коронки, вініри, мостовидні протези, аббатменти для зубних імплантів - з максимальною точністю і якістю.

Фрезерує:

 • титан (індивідуальні аббатменти)
 • кераміку
 • циркон
 • пластмасу
 • віск

2. Цифровий 3D принтер Formlabs Form 2

Цифрова Зуботехнічна лабораторія Київ фото Люмі-Дент

Для друку в Formlabs Form 2 використовується потужний лазер з чітко вивіреною частотою випромінювання. Під його дією шар рідкого полімеру відразу твердне, забезпечуючи точність форми. Процес друку практично безшумний, надійний і безпечний.

Formlabs Form 2 унікальний 3D принтер, який забезпечує високу якість і деталізацію моделей, а також гарантує максимальний комфорт в процесі друку.

Друкує багато видів сучасних зубних протезів, проте найчастіше ми використовуємо його для друку індивідуальних хірургічних шаблонів для проведення імплантації зубів.

Також на принтері зубні техніки постійно друкують різні види кап - для відбілювання, роз'єднання прикусу, та інші.

Також часто принтер друкує індивідуальні відбиткові ложки.

Сучасна зуботехнічна лабораторія Київ фото Люмі-Дент Зубні техніки Київ фото Люмідент

3. Позаротовий цифровий сканер Medit 500

Навіщо потрібен 3D сканер в стоматології? Ось його переваги:

 • Простота. Із застосуванням 3Д-сканера необхідний виріб можна отримати набагато швидше, ніж при використанні традиційних методик. Окрім цього, деталізація об'єкта буде на вищому рівні;
 • Точність. Сучасне обладнання для 3D сканування надає можливість отримати 3D модель з точністю до 7 мікрон;
 • Рентабельність. Застосування такої методики дозволяє значно знизити витрати на виробництво стоматологічних пристосувань, протезів і т.д.;
 • Швидкість. 3D сканери, доступні на ринку сьогодні, забезпечують швидкість сканування повної щелепи в лічені секунди. Звичайно, отриману 3D модель слід доопрацювати в 3Д-редакторі, але це не займе багато часу.

Особливості сканера Medit 500Зуботехнічні лабораторії київ фото люмідент

 • Надвисока швидкість 3Д-сканування. 3D сканер Київ Identica T500 дозволяє отримати цифрові дані всього за 12 секунд;
 • Максимальна реалістичність. Завдяки покращеній методиці обробки даних і високій роздільній здатності камер цей 3D сканер демонструє дійсно чудову якість отриманих даних;
 • Нова методика сканування відбитків. Цей 3D-сканер оптимізований безпосередньо під стоматологічні потреби і автоматично робить 3Д-сканування відбитків;
 • Спрощений імпорт і експорт STL-файлів. Програмне забезпечення, що йде в комплекті з пристроєм, забезпечує спрощену підготовку моделей до 3D друку;
 • Сканування двох моделей одночасно. Тільки в 3Д-сканерах цієї лінійки реалізована унікальна можливість сканування двох відбитків одночасно, що значно прискорює робочий процес;
 • Кольорове сканування. Незамінна опція для реалістичної передачі всіх особливостей відбитків;
 • Сині LED-діоди. Унікальна особливість, яка прийшла на заміну традиційному білому світлу. Завдяки такій методиці зменшується ймовірність виникнення неточностей і похибок при 3Д-скануванні.

4. Піч для випалювання кераміки Dekema AUSTROMAT 654 PRESS-i-DENT

Комбінована піч для випалювання з можливістю пресування до 5 плунжерів одночасно.

Електромеханічна система, що не має аналогів, відкриває унікальні можливості для випалу і пресування стоматологічної кераміки. Закрита ізоляційна система відповідає структурі однокамерної печі. Одночасне використання до 5 плунжерів або 5 різних відтінків забезпечує неймовірну ефективність.

5. Піч DEKEMA AUSTROMAT 664 iSiC

Високотемпературна синтерізаційна піч для спікання оксиду цирконію, при температурі до 1530°С

Сучасні зуботехнічні лабораторії Київ фото Люмі-Дент Стоматологічні зубні техніки київ фото люмідент

Піч Dekema Austromat 654 press-i-dent

Піч Dekema Austromat 664 iSiC

Такі технології дають можливість нашій цифровій зуботехнічній лабораторії Люмі-Дент в Києві виготовляти всі види сучасних зубних протезів найкращої якості.

Персонал зуботехнічної лабораторії Люми-Дент


У нас працюють зубні техніки вищого розряду. Наші зубні техніки виконують всі роботи в строк, дуже конструктивні і ввічливі в спілкуванні. Для зубних техніків Люмі-Дент в Києві правило поважної субординації з лікарями - одне з основних постулатів їх роботи.

зубні техніки київ фото люмідент Сучасна цифрова зуботехнічна лабораторія київ фото Люмі-Дент
2 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію