122

Цифрова зуботехнічна лабораторія
Люмі-Дент

Ми маємо власну суперсучасну цифрову зуботехническую лабораторію, укомплектовану новітнім обладнанням для 3-D друку і фрезерування більшості зубних протезів.

Основне обладнання лабораторії:

1. Новітній цифровий фрезер Imes Icore 350i

Зуботехнічна лабораторія Обладнання зуботехнічної лабораторії

На основі цифрових відбитків виточує коронки, вініри, мостовидні протези, аббатменти для зубних імплантів - з максимальною точністю і якістю.

Фрезерує:

 • титан (індивідуальні аббатменти)
 • кераміку
 • циркон
 • пластмасу
 • віск

2. Цифровий 3D принтер Formlabs Form 2

Зуботехнічна лабораторія Київ

Для друку в Formlabs Form 2 використовується потужний лазер з чітко вивіреною частотою випромінювання. Під його дією шар рідкого полімеру відразу твердне, забезпечуючи точність форми. Процес друку практично безшумний, надійний і безпечний.

Formlabs Form 2 унікальний 3D принтер, який забезпечує високу якість і деталізацію моделей, а також гарантує максимальний комфорт в процесі друку.

Друкує багато видів сучасних зубних протезів, проте найчастіше ми використовуємо його для друку індивідуальних хірургічних шаблонів для проведення імплантації зубів.

Також на принтері постійно друкуємо різні види кап - для відбілювання, роз'єднання прикусу, та інші.

Також часто принтер друкує індивідуальні відбиткові ложки.

Сучасна зуботехнічна лабораторія Київ зубні техніки

3. Позаротовий цифровий сканер Medit 500

Навіщо потрібен 3D сканер в стоматології? Ось його переваги:

 • Простота. Із застосуванням 3Д-сканера необхідний виріб можна отримати набагато швидше, ніж при використанні традиційних методик. Окрім цього, деталізація об'єкта буде на вищому рівні;
 • Точність. Сучасне обладнання для 3D сканування надає можливість отримати 3D модель з точністю до 7 мікрон;
 • Рентабельність. Застосування такої методики дозволяє значно знизити витрати на виробництво стоматологічних пристосувань, протезів і т.д.;
 • Швидкість. 3D сканери, доступні на ринку сьогодні, забезпечують швидкість сканування повної щелепи в лічені секунди. Звичайно, отриману 3D модель слід доопрацювати в 3Д-редакторі, але це не займе багато часу.

Особливості сканера Medit 500Цифрова зуботехнічна лабораторія

 • Надвисока швидкість 3Д-сканування. 3D сканер Київ Identica T500 дозволяє отримати цифрові дані всього за 12 секунд;
 • Максимальна реалістичність. Завдяки покращеній методиці обробки даних і високій роздільній здатності камер цей 3D сканер демонструє дійсно чудову якість отриманих даних;
 • Нова методика сканування відбитків. Цей 3D-сканер оптимізований безпосередньо під стоматологічні потреби і автоматично робить 3Д-сканування відбитків;
 • Спрощений імпорт і експорт STL-файлів. Програмне забезпечення, що йде в комплекті з пристроєм, забезпечує спрощену підготовку моделей до 3D друку;
 • Сканування двох моделей одночасно. Тільки в 3Д-сканерах цієї лінійки реалізована унікальна можливість сканування двох відбитків одночасно, що значно прискорює робочий процес;
 • Кольорове сканування. Незамінна опція для реалістичною передачі всіх особливостей відбитків;
 • Сині LED-діоди. Унікальна особливість, яка прийшла на заміну традиційному білому світлу. Завдяки такій методиці зменшується ймовірність виникнення неточностей і похибок при 3Д-скануванні.

4. Піч для випалювання кераміки Dekema AUSTROMAT 654 PRESS-i-DENT

Комбінована піч для випалювання з можливістю пресування до 5 плунжерами одночасно.

Електромеханічна система, що не має аналогів, відкриває унікальні можливості для випалу і пресування стоматологічної кераміки. Закрита ізоляційна система відповідає структурі однокамерної печі. Одночасне використання до 5 плунжерів або 5 різних відтінків забезпечує неймовірну ефективність.

5. Піч DEKEMA AUSTROMAT 664 iSiC

Високотемпературна синтерізаційна піч для спікання оксиду цирконію, при температурі до 1530°С

Сучасне обладнання зуботехнічної лабораторії Стоматологічні техніки київ

Піч Dekema Austromat 654 press-i-dent

Піч Dekema Austromat 664 iSiC

Такі технології дають можливість нашій цифровій зуботехнічній лабораторії Люмі-Дент в Києві виготовляти всі види сучасних зубних протезів найкращої якості.

зубні техніки київ Сучасна зуботехнічна лабораторія
Навігація
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту

1 голосів, оцінка: 5 з 5

Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!