8:00 - 21:00
ua

Варіанти розстрочек на лікування зубів в Люмідент

13.05.2021

Оплата частинами і миттєва розстрочка в мережі клінік Люмі-Дент

Деякі види лікування вимагають великих одномоментних фінансових вкладень. Для того, щоб у всіх наших клієнтів була можливість своєчасно отримувати всі види стоматологічних послуг, ми пропонуємо розстрочку на лікування від нашого фінансового партнера ПриватБанк - «Оплата частинами» на 3 місяці і «Миттєва розстрочка» до 24 місяців.

Як скористатися послугою:

  • Отримайте безкоштовно картку «Універсальна» в будь-якому відділенні ПриватБанку.
  • Дізнайтеся свій ліміт на покупки по кредиту «Оплата частинами» («Миттєва розстрочка») в Приват24 (меню «Оплата частинами»), мобільних додатках «Оплата частинами» і Приват24 або відправивши SMS-команду CHAST на номер 3700 (+380920003700 - для SMS з-за кордону). ВАЖЛИВО! SMS необхідно відправляти з номера телефону активації карти (контактний номер телефону, вказаний клієнтом в договорі з банком).
  • Ліміт повинен покривати (перевищувати) вартість послуги, яку плануєте отримати в нашій клініці.

 Миттєва розстрочка і оплата частинами в ЛюміДент Київ

Етапи оформлення оплати по сервісу «Оплата частинами» («Миттєва розстрочка»):

  1. Запис на безкоштовну консультацію;
  2. Складання фахівцем попереднього плану лікування, за результатами якого визначається вартість лікування;
  3. Оформлення оплати по сервісу «Оплата частинами» («Миттєва розстрочка») на ресепшені, перед отриманням послуги. У момент оплати клієнт приймає рішення на скільки місяців він готовий розділити суму («Оплата частинами» від 1 до 3 місяців, «Миттєва розстрочка» від 1 до 24 місяців);

 

Порівняльна таблиця сервісів ПриватБанку «Миттєва розстрочка» і «Оплата частинами» по найчастішим питанням.

 

Запитання

«Миттєва розстрочка»

«Оплата частинами»

Поширюються знижки на послуги при оформленні розстрочки? Так, сервіс сумісний зі знижками Ні, сервіс НЕ сумісний зі знижками
Комісія від вартості послуги, за умови списання власних (дебетних) коштів клієнта щомісяця 2,9% 0,01%
Комісія від вартості разового платежу за умови списання кредитних коштів клієнта 2,9% + 4% 0,01% + 4%
Термін договору (на скільки місяців поділяється сума) 1-24 1-3
Наявність карти Кредитна карта ПриватБанку «Універсальна» або «Gold», а також елітні карти для VIP-клієнтів (Platinum, Infinite, World Signia / Elite). 
Наявність кредитного ліміту Ліміт повинен покривати (перевищувати) вартість послуги 
Яка сума списується при першому платежі? Сума першого платежу залежить від обраного пацієнтом терміну договору (максимально 24 місяці). Клієнт оплачує тільки першу частину. Сума першого платежу залежить від обраного пацієнтом терміну договору (максимально 3 місяці). Клієнт оплачує тільки першу частину.
Хто, коли і де вирішує скільки буде платежів? У момент оплати на ресепшн, клієнт приймає рішення на скільки місяців він готовий розділити суму (максимально 24 місяці) У момент оплати на ресепшн, клієнт приймає рішення на скільки місяців він готовий розділити суму (максимально 3 місяці)
Які потрібні документи, довідки для оформлення? Документи, довідки не потрібні. Потрібна кредитна карта з лімітом, що покриває вартість послуги 
Чи можна погасити достроково? Можна оплатити послугу достроково, самостійно через Приват24 або за зверненням до Банку на вхідну лінію 3700 

У мережі стоматологічних клінік Люмі-Дент розстрочці підлягає весь перелік наданих нами стоматологічних послуг.

Повернутися до списку акцій
Відгуки про нас
Дивитися більше
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію