3139

Лазерна імплантація зубів

Ціни на послуги
Огляд, консультація безкоштовно
Комп'ютерна анестезія STA 350 грн
Ціни на імпланти
Імплант MIS C1 (Ізраїль) (з установкою) 9599 грн
Імплантація зубів (з установкою) от 3650 до 21699 грн
Імплант Straumann BLT, SLA, Ti (Штрауман, Швейцарія)
Акція! – Тільки до 31 жовтня!
(з установкою) 13699 грн
Імплант MegaGen AnyOne (Південна Корея) (з установкою) 8699 грн
Імплант H-Dent Classic SLA (Ізраїль)
Акція! – Тільки до 31 жовтня!
(з установкою) 3650 грн
Імплант Nobel Biocare Active (Швейцарія) (з установкою) 21699 грн
Дивіться відео з нашими хірургами
Вам буде цікаво:
Зміст:
 • Нововведення лазерної імплантації зубів
 • Професійна лазерна імплантація зубів в Києві - це доступно!
 • Скільки коштує ця послуга?
 • Важливо по вартості
 • Таблиці розрахунку цін і термінів протезування на імплантатах

 

Не секрет, що відсутність одного або декількох зубчиків - це не тільки естетична проблема, а й причина виникнення багатьох серйозних проблем зі здоров'ям. В такому випадку необхідно пам'ятати, що повноцінна і здорова зубочелюстна система впливає на стан всього організму в цілому.

Дозвольте собі красиву і впевнену посмішку разом з клініками Люмі-Дент!

Якщо Ви раніше думали, що імплантація зубів лазером - це боляче і дуже дорого, то тут руйнуються всі ваші стереотипи!

Імплантація лазером Київ

Нововведення лазерної імплантації зубів

Напевно, всім відомі звичні способи установки зубних імплантів. Якщо Ви прийняли рішення їх встановлювати, то до Ваших послуг інноваційна пропозиція від провідних київських клінік Люмі-Дент - імплантація зубів лазером в Києві за допомогою новітнього діодного лазерного приладу Picasso. За допомогою імплантації зубів лазером Ви забудете про будь-який дискомфорт під час проведення процедури або про проблеми після неї. Сучасний підхід до вирішення цього завдання гарантує Вам бажаний результат з гарантією.

Весь комплекс професійних послуг

Якщо Ви зіткнулися з такою необхідністю вперше, то у Вас напевно є багато питань. Вирішити їх і позбутися від побоювань Ви можете на безкоштовній консультації, яка надається всім клієнтам. Коли всі нюанси будуть обговорені, наші фахівці перейдуть до розробки хірургічного навігаційного шаблону. За допомогою шаблону імплантанти швидко і безпечно встановлюються в щелепи.

У Вас є можливість вибирати серед різноманітних пропозицій видів зубних імплантів. Все залежить від Ваших переваг і очікувань по ціновій категорії. Зубні імпланти, представлені в клініках Люмі-Дент, є перевіреними на багаторічній робочій практиці. Відрізняються вони за матеріалами, країні виробництва і, зрозуміло, вартості.

Лазерна імплантація зубів фото Люмі-Дент

Щоб не пропустити актуальні пропозиції компанії і вигідні акції, слідкуйте за оновленнями на офіційному сайті. Тут Ви знайдете акції, що дозволяють втілити Ваші очікування в реальність! Наприклад, зараз Ви можете замовити установку імплантатів і отримати спеціальний подарунок безкоштовно - комп'ютерну томографію, яка є невід'ємним етапом безпечної установки імплантантів.

Якщо Ви задавалися питанням про те, як виглядає імплантат, то можете уявити шуруп з різьбленням, який за формою і характеристиками абсолютно нагадує зуб. Він може бути встановлений як в верхню, так і в нижню щелепи. При цьому імплантати виготовляються з титану, що забезпечує їх довговічність. Ви можете не турбуватися про те, що буде якось некомфортно з таким імплантатом. Він не відчувається і не доставляє дискомфорту.

Гарантія безпечної і безболісної установки

Для того щоб процедура пройшла без проблем, а встановлені імплантати точно відповідали формі щелепи пацієнта, на перших етапах роботи проводиться комплекс аналізів. До цих аналізів відноситься перевірка пацієнта на наявність хвороб, які могли б стати протипоказанням до роботи. При виявленні таких проблем, стоматолог повідомить про це пацієнту для пошуку іншого безпечного рішення. Адже основне завдання фахівців клініки - збереження здоров'я пацієнтів і надання кваліфікованих послуг.

Переваги лазерної імплантації

Як показує практика, поки не було помічено будь-яких серйозних причин, які могли б стати протипоказанням для установки імплантів. Більш того, якщо пацієнт дотримується всіх вимог гігієни і проходить регулярні консультації у стоматолога - ніяких проблем не виникне і в подальшому.

Для створення точного шляху введення імплантів проводяться рентгенологічні дослідження - комп'ютерна томографія або панорамний знімок щелепи. Безпосередньо перед впровадженням імплантатів проводиться комплекс заходів для очищення ротової порожнини. Це і видалення твердих відкладень у вигляді зубних каменів, і лікування можливих інфекційних процесів, і установка пломб при необхідності.

Не треба турбуватися про те, що імплантація зубів лазером в Києві в нашій стоматології може якось вплинути на Ваш організм в цілому. Очі будуть захищені спеціальними окулярами, а саме обладнання є ліцензійним і протестованим.

Максимальний термін звикання пацієнта до нових імплантатів складає один тиждень, при цьому у вас не буде ніяких обмежень в їжі.

Процедура імплантації лазеромПереваги лазерної імплантації зубів в Києві:

 • Безболісність процедури за рахунок комп'ютерної анестезії
 • Мінімальні ризики потрапляння інфекції в рану
 • Немає кровоточивості ясен під час проведення процедури, адже лазер припікає судини
 • Мінімальне травмування тканин, так як використовується не хірургічне обладнання, а лазер. У такому випадку для одного імплантату необхідний мінімальний надріз ясен
 • Провести операцію можна за 20-30 хвилин
 • Немає негативного впливу на організм, як це може траплятися внаслідок застосування сильної анестезії
 • Комфортне і спокійне проведення операції, що не доставляє страху пацієнтам
 • Процедура може проводитися з різновіковими пацієнтами

лазерная імплантація зубів фото Люмі-дент

Професійна лазерна імплантація зубів в Києві - це доступно! 

Скільки коштує ця послуга?

Забудьте про те, що процедура такого характеру може бути недоступною за ціною. Вартість лазерної імплантації в Люмі-Дент є однією з найдоступніших в місті. При цьому Ви можете бути впевнені в тому, що довіряєтеся професіоналам, адже досвід роботи стоматологів клініки становить більше двадцяти років. Всі операції проводяться з використанням спеціалізованого обладнання, а приємна атмосфера клінік стане ще одним плюсом для безболісної та ефективної установки імплантантів.

Зв'яжіться з нашими фахівцями, які призначать прийом на зручний час. До слова, наша стоматологія розташована на Оболоні та Позняках.

Важливо! Наша стоматологія пропонує 2 роки гарантії на всі послуги, усі інші клініки - 1 рік. З нами надійніше!

Зведена статистика по встановленим імплантам за 2018 рік у центрах зубної імплантології стоматологічних клінік Люмі-Дент на Правому та Лівому березі Києва, на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна:

MIS C1 96
Megagen 1249
Straumann 740
Nobel Biocare 316

Позбавтеся від неприємних проблем і ловіть на собі захоплені погляди оточуючих завдяки клінікам сучасної стоматології Люмі-Дент!

Важливо по вартості

Ми продовжуємо наполягати, що наша вартість послуги - одна з найкращих в Києві.

Так як ми є найбільшим установником імплантантів в столиці, і це факт, який підтверджують постачальники всіх імплантаційних систем, що нами використуються.

Проблема полягає в тому, що на всіх без винятку сайтах - представлена тільки ціна за установку, без урахування великої кількості додаткових процедур, які неминуче завжди з'являються і додаються до уваги під час консультації в кріслі стоматолога в клініці.

Наша команда виступає за чесне ставлення до своїх клієнтів.

Тому пропонуємо Вам (нижче) - таблиці розрахунку повних цін за кожен етап робіт, з підрахунком повної суми при використанні кожного з виду імплантів.

Таблиці розрахунку цін і термінів протезування на імплантатах

(при перегляді з мобільного телефону - Ви можете клікнути на кожну таблицю, і пальцями збільшувати їх розмір, також можете зберегти їх як фото на своєму телефоні.

Для спрощення розуміння - в самому низу великим шрифтом наведено таблицю фінальної вартості з урахуванням абсолютно всіх процедур).

Імплантація зубів ціна на зубні імплантати Київ Люмі-Дент

Ціни на зубні імплантати і протезування Київ Люмі-Дент

Протезування зубів на імплантатах ціна Київ Люмі-Дент

Протезування і імплантація зубів Київ Люмі-Дент

Зубні імпланти Київ Люмі-Дент

Імплантаційні системи Загальна ціна на імплантування,
з установкою постійної коронки,
в гривнях
H-Dent Classic поверхня
S.L.A. (Акція)
24 535
Neobiotech IS-II Active
поверхня S.L.A.
26 715
MegaGen AnyOne 33 393
MеgaGen AnyRidge (Акція) 34 288
Mis M4 32 216
Mis С1 34 890
Straumann BLT, SLA, Ti (Акція) 39 361
Straumann BLT, Roxolid SLA, Ti Zr 42 301
Straumann BLT Roxolid SLActive Ti Zr 45 401
Nobel Biocare 49 162

Обирайте кращих у своїй справі!

Запишіться на безкоштовну консультацію!

 

Відгуки про нас

4 голосов, оценка: 5 из 5

Навігація
×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest