Імплантація Зубів Лазером

Ціни на послуги
Огляд, консультація безкоштовно
Комп'ютерна анестезія STA 350 грн
Ціни на імпланти
Імплантація зубів (з установкою) от 3650 до 21699 грн
Імплант Straumann BLT, SLA, Ti (Штрауман, Швейцарія)
Акція! – Тільки до 31 травня!
(з установкою) 13699 грн
Імплант MegaGen AnyOne (Південна Корея) (з установкою) 8699 грн
Імплант H-Dent Classic SLA (Ізраїль)
Акція! – Тільки до 31 травня!
(з установкою) 3650 грн
Імплант Nobel Biocare Active (Швейцарія) (з установкою) 21699 грн
Імплант MIS C1 (Ізраїль) (з установкою) 9599 грн
Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.
Зміст:
 • Сучасна імплантація зубів лазером - що це таке?
 • Лазерна імплантації зубів в Києві
 • Що таке лазерна стоматологія?
 • Швидка імплантація зубів
 • Гарантія безпечного та безболісного встановлення
 • Переваги лазерної імплантації зубів в Києві
 • Скільки коштує сучасна лазерна імплантація зубів?
 • Важливо по вартості швидкої імплантації зубів
 • Таблиці розрахунку цін і термінів протезування на імплантатах

 

Сучасна імплантація зубів лазером - що це таке?

Імплантація зубів - це відновлення відсутніх зубів встановленням в щелепи зубних імплантів - титанових аналогів зубних коренів, з подальшим одяганням на них зубних протезів - коронок, мостів, та інших конструкцій.

Чи знаєте Ви, що ця процедура збільшує наше життя на 10 років і більше? Чому? Відповідь в кінці цієї статті.

Не секрет, що відсутність одного або декількох зубів - це не тільки естетична проблема, а й причина виникнення багатьох серйозних проблем зі здоров'ям. В такому випадку необхідно пам'ятати, що повноцінна і здорова зубощелепна система впливає на стан всього організму в цілому.

Дозвольте собі красиву і впевнену усмішку разом з клініками Люмі-Дент!

Лазерна імплантація зубів фото Люмі-Дент

Якщо Ви раніше думали, що сучасна імплантація зубів лазером - це боляче і дуже дорого, то тут руйнуються всі ваші стереотипи!

Лазерна імплантації зубів в Києві

Напевно, всім відомі звичні методи встановлення зубних імплантів. Якщо Ви прийняли рішення їх встановлювати, то до Ваших послуг інноваційна пропозиція від провідних київських клінік Люмі-Дент - сучасна імплантація зубів лазером в Україні за допомогою новітнього діодного лазерного приладу Picasso.

Фото. Діодний лазер Picasso.

Імплантація зубів лазером фото Люмі-Дент

Що таке лазерна стоматологія?

Це комплекс втручань в різних областях - хірургії, протезування, лікування ясен і каналів зубів, із застосуванням можливостей стоматологічного лазера різних типів.

За допомогою лазерної імплантації зубів (лазером) Ви забудете про будь-який дискомфорт під час проведення процедури або про проблеми після неї. Сучасний підхід до вирішення цієї задачі гарантує Вам бажаний результат з гарантією.

Також лазерна стоматологія дає можливість провести синус ліфтинг (нарощування кістки верхньої щелепи), з мінімальною травмою навколишніх тканин.

Фото. Імплантація та протезування верхньої щелепи.

Імплантація зубів фото ЛюміДент

Швидка імплантація зубів

Якщо Ви зіткнулися з такою необхідністю вперше, то у Вас напевно є багато питань. Вирішити їх і позбутися від побоювань Ви можете на безкоштовній консультації, яка надається всім клієнтам. Коли всі нюанси будуть обговорені, наші фахівці приступають до розробки хірургічного навігаційного шаблону. За допомогою шаблону імпланти швидко і безпечно встановлюються в щелепи.

У Вас є можливість вибирати серед різноманітних пропозицій видів зубних імплантів. Все залежить від Ваших уподобань і очікувань по ціновій категорії. Зубні імпланти, представлені в клініках Люмі-Дент в Києві, є перевіреними на багаторічній робочій практиці. Відрізняються вони за матеріалами, країною виробника і, зрозуміло, вартістю.

Щоб не пропустити актуальні пропозиції компанії по швидкій імплантації зубів і вигідні акції, слідкуйте за оновленнями на офіційному сайті. Тут Ви знайдете акції, що дозволяють втілити Ваші очікування в реальність!

Наприклад, зараз Ви можете замовити встановлення імплантатів і отримати спеціальний подарунок безкоштовно - комп'ютерну томографію, яка є невід'ємним етапом безпечної установки імплантів.

Якщо Ви задавалися питанням про те, як виглядає імплантат, то можете уявити шуруп з різьбленням, який за формою і характеристиками абсолютно нагадує зуб. Він може бути встановлений як в верхню, так і в нижню щелепу.

При цьому імплантати виготовляються з титану, що забезпечує їх довговічність. Ви можете не турбуватися про те, що буде якось некомфортно з таким імплантатом. Він не відчувається і не доставляє дискомфорту.

Сучасна імплантація зубів фото Люмі-Дент

Гарантія безпечного та безболісного встановлення

Для того щоб процедура лазерної імплантації зубів в Україні пройшла без проблем, а встановлені імплантати точно відповідали формі щелепи пацієнта, на перших етапах роботи проводиться комплекс аналізів. До цих аналізів відноситься перевірка пацієнта на наявність захворювань, які могли б стати протипоказанням до роботи.

При виявленні таких проблем, стоматолог повідомить про це пацієнту для пошуку іншого безпечного рішення. Адже основне завдання фахівців клініки - збереження здоров'я пацієнтів і надання кваліфікованих послуг.

Як показує практика, поки не було помічено будь-яких серйозних причин, які могли б стати протипоказанням для встановлення імплантів.

Більш того, якщо пацієнт дотримується всіх вимог гігієни і проходить регулярні консультації у стоматолога - ніяких проблем не виникне і в подальшому.

Для створення точного шляху введення імплантів проводяться рентгенологічні дослідження - комп'ютерна томографія або панорамний знімок щелепи.

Безпосередньо перед введенням імплантатів проводиться комплекс заходів для очищення ротової порожнини. Це і чистка зубних каменів, і лікування можливих інфекційних процесів, і встановлення пломб при необхідності.

Не треба турбуватися про те, що сучасна імплантація зубів лазером в нашій стоматології може якось вплинути на Ваш організм в цілому. Очі будуть захищені спеціальними окулярами, а саме обладнання є ліцензійним і протестованим.

Максимальний термін звикання пацієнта до нових імплантатів складає один тиждень, при цьому у вас не буде ніяких обмежень в їжі.

Лазерна імплантація зубів фото Люмі-Дент

Переваги лазерної імплантації зубів в Києві

 • Безболісність процедури за рахунок комп'ютерної анестезії.
 • Ніякої кровоточивості ясен під час проведення процедури, адже лазер припікає судини.
 • Мінімальні ризики потрапляння інфекції в рану.
 • Мінімальне травмування м'яких тканин, так як використовується не скальпель, а стоматологічний лазер. В такому випадку, для встановлення одного імплантату необхідно створити мінімальний розріз ясен.
 • Швидка імплантація зубів - провести встановлення одного імпланта можна за 20-30 хвилин.
 • Відсутній негативний вплив на організм, як це може траплятися внаслідок застосування сильної анестезії.
 • Комфортне і спокійне проведення операції, що не доставляє страху пацієнтам.
 • Процедура може проводитися з різновіковими пацієнтами.

лазерная імплантація зубів фото Люмі-дент

Скільки коштує сучасна лазерна імплантація зубів?

Забудьте про те, що процедура такого характеру може бути недоступною за ціною. Стоматологія ціни Люмі-Дент на лазерну імплантацію одного імпланта - є одними з найдоступніших в місті. При цьому Ви можете бути впевнені в тому, що довіряєтеся професіоналам, адже досвід роботи стоматологів клініки становить більше двадцяти років.

Всі операції проводяться з використанням спеціалізованого обладнання, а приємна атмосфера клініки стане ще одним плюсом для безболісної та ефективної установки імплантантів.

Зв'яжіться з нашими фахівцями, які призначать прийом на зручний час. До слова, наші стоматології розташовані на Оболоні, Солом'янці та Позняках.

Відеовідгуки наших клієнтів доступні на сторінці "Відгуки стоматології Києва".

Важливо! Наша стоматологія пропонує 2 роки гарантії на всі послуги, всі інші клініки - 1 рік. З нами надійніше!

Зведена статистика по встановленим імплантам за 2020 рік у центрах зубної імплантології стоматологічних клінік Люмі-Дент на Правому та Лівому березі столиці:

MIS C1 96
Megagen 1249
Straumann 740
Nobel Biocare 316

Позбавтеся від неприємних проблем і ловіть на собі захоплені погляди оточуючих завдяки клінікам сучасної стоматології Люмі-Дент!

А тепер щодо відповіді на питання на початку статті. Природне навантаження на кістку наших щелеп завдяки рідним зубним корінням або титановим імплантам - активізує певні області в головному мозку, які забезпечують профілактику розвитку старечого недоумства, а також великого переліку загальних захворювань організму.

Це обумовлено багатовіковою еволюцією. Організм без зубів не міг виживати в умовах природного відбору.

Отже, вибір за Вами!

Важливо по вартості швидкої імплантації зубів

Наша вартість послуги - одна з найкращих в Києві.

Наша мережа клінік є найбільшим інсталятором імплантантів в столиці, і це факт, який підтверджують постачальники всіх використовуваних нами імплантаційних систем.

На більшості сайтів інших стоматологічних клінік - представлена ​​тільки ціна за встановлення, без урахування великої кількості додаткових процедур, які неминуче з'являються і додаються до загальної суми під час консультації в кріслі стоматолога.

Наша команда виступає за чесне ставлення до своїх пацієнтів.

Тому пропонуємо Вам (нижче) - таблиці розрахунку повних цін за кожен етап робіт, з підрахунком повної суми при використанні кожного з виду імплантів.

Таблиці розрахунку цін і термінів протезування на імплантатах

(при перегляді з мобільного телефону - Ви можете клікнути на кожну таблицю, і пальцями збільшувати їх розмір, також можете зберегти їх як фото на своєму телефоні.

Для спрощення розуміння - в самому низу великим шрифтом наведено таблицю фінальної вартості з урахуванням абсолютно всіх процедур).

Імплантація зубів ціна на зубні імплантати Київ Люмі-Дент

Ціни на зубні імплантати і протезування Київ Люмі-Дент

Протезування зубів на імплантатах ціна Київ Люмі-Дент

Протезування і імплантація зубів Київ Люмі-Дент

Зубні імпланти Київ Люмі-Дент

Імплантаційні системи Загальна ціна на імплантування,
з установкою постійної коронки,
в гривнях
H-Dent Classic поверхня
S.L.A. (Акція)
25 618
Neobiotech IS-II Active
поверхня S.L.A.
27 898
MegaGen AnyOne 33 954
MеgaGen AnyRidge (Акція) 34 739
Mis M4 32 945
Mis С1 35 405
Straumann BLT, SLA, Ti (Акція) 39 704
Straumann BLT, Roxolid SLA, Ti Zr 42 644
Straumann BLT Roxolid SLActive Ti Zr 45 744
Nobel Biocare 49 279

 

Вибирайте поруч кращих у своїй справі!

Запишіться сьогодні на безкоштовну консультацію!

 

Часті питання і відповіді
Запитання:  Що таке компресійна імплантація зубів?
Відповідь: 

Компресійна імплантація зубів - це введення в кістку зубних імплантів спеціальної форми, яка викликає значне стискання кістки і надмірний тиск, який сприяє гарній початковій фіксації імплантату.

Інша назва компресійної імплантації - базальна. В даний час базальна імплантація не отримала розповсюдження, зважаючи на велику кількість ускладнень після операції.

Досить часто сучасні класичні гвинтові (не базальні) імпланти дозволяють ставити коронки відразу після імплантації, особливо на нижній щелепі.

Відгуки про нас

4 голосів, оцінка: 5 з 5

Навігація
×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest