1325

Ін'єкції препаратами
гіалуронової кислоти в ясна

Ціни на послуги
Комплексна стабілізація ясен при пародонтальному лікуванні гіалуроновою кислотою (1 інд. шприц гелю)
6800 грн
Корекція рецесій ясен ін'єкціями гіалуронової кислоти (1 інд. шприц гелю)
6800 грн
Корекція контуру міжзубних сосочків ін'єкціями гіалуронової кислоти (за 1 інд. шприц гелю)
6800 грн
Корекція гінгівальної посмішки ін'єкціями гіалуронової кислоти (1 інд. шприц гелю)
6800 грн
Огляд, консультація
безкоштовно
Цю послугу у наших клініках надають
Дивитися відео

 1. УНІКАЛЬНІСТЬ ВЛАСТИВОСТЕЙ гіалуронової КИСЛОТИ

Сучасна стоматологія як наука і як спеціальність практичної медицини в останні роки розвивається особливо динамічно і активно, застосовуючи все більш нові та досконалі технології. Завдяки ультрасучасним методикам лікування з кожним роком стає не просто все більш комфортним і безболісним для пацієнта, але починає приносити навіть деяке задоволення.

Серед найбільш прогресивних стоматологічних напрямків на даний момент можна виділити наступні:

 • Імплантологія;
 • Щелепно-лицьова хірургія;
 • Ортодонтія;
 • Естетична стоматологія;
 • Гнатологія.

Однією з найбільш інноваційних технологій на сьогоднішній день є в стоматології ін'єкції препаратами гіалуронової кислоти (ГК) - в народі «гіалуронка». По суті ця речовина, закладена в організмі людини від природи, є ключовою складовою позаклітинної матриці.

Унікальність складу і властивостей гіалуронки було виявлено К. Мейером і Дж. Палмером ще в 1934 році. З тих пір ГК стали активно застосують в найрізноманітніших медичних сферах, косметології (для відновлення шкіри, корекції овалу обличчя, збільшення губ, усунення зморшок, для приготування спеціальних лосьйонів, масок, сироваток і тп.).

На даний момент це воістину чудодійний засіб активно використовується для лікування багатьох видів захворювань ротової порожнини і корекції різних косметичних дефектів зубів.

Гіалуронова кислота (Hyaluronicacid) являє собою природний полісахарид, який відноситься до групи гликозамингликанов (GSG). Ця речовина визначальності присутній в організмі кожної людини, будучи незамінним компонентом епітеліальної, нервової та сполучної тканин.

Пластика ясен

Найбільший обсяг гіалуронки виробляється в дитинстві, згодом її кількість неухильно скорочується в силу впливу різних несприятливих факторів (стреси, екологічне середовище, випромінювання від різноманітних гаджетів, низька якість води і їжі, прийом некотрих медикаментів, шкідливі звички і тп.).

Коли її рівень починає стрімко падати, у людини появляються захворювання суглобів, шкіра стає тонкою, блідне, стає в'ялою, погіршується кровопостачання і слабшає імунітет, виникають різні проблеми з зубами (каріозні процеси, пародонтоз, кровоточивість ясен і тп.). На щастя, на сьогоднішній день ін'єкціями гіалуронової кислоти можливо заповнити її недолік.

Ін'єкції гіалуронки здатні не просто забезпечити ефективне зволоження в проблемній зоні, а й значно прискорити процеси відновлення пошкоджених тканин, забезпечуючи швидке загоєння і регенерацію.

2. ЗАСТОСУВАННЯ гіалуронової КИСЛОТИ В СТОМАТОЛОГІЇ

У сучасній стоматології ін'єкції препаратами на основі гіалуронової кислоти в ясна - це сучасне і ефективне рішення для лікування, корекції та відновлення м'яких і твердих зубних тканин. ГК знайшла гідне і досить широке застосування в найрізноманітніших стоматологічних напрямках.

Всі препарати, що мають у складі гіалуронову кислоту, синтезуються за допомогою спеціально вироблених, абсолютно нешкідливих мікроорганізмів, мають потужну протизапальну, антисептичну, антиалергенне, бактеріостатичну дію, а також сприяють відновленню водного балансу, еластичності, підвищують пружність ясен і опірність шкідливим подразників.

Ннапрямки стоматології Показання до застосування ін'єкцій ГК

Терапевтична стоматологія

Каріозні процеси і пародонтоз нерідко призводять до втрати зубів і інших ускладнень.

Інноваційний метод ін'єкцій гіалуронки в поєднанні зі спеціальним гелем FlexBarrier активно використовується для лікування хвороб слизової оболонки порожнини рота і успішно сприяє формуванню фібробластів.

Гель на основі гіалуронової кислоти FlexBarrier вводиться безпосередньо в ранку, препарат повністю всмоктується приблизно за 6-12 годин.

Уколи гіалуронки зупиняють запальні процеси, істотно знижуються больові відчуття, загоєння відбувається набагато швидше, мінімізуючи тим самим потенційну ймовірність подальшого поширення запалення кісткових або навколозубних м'яких тканин.

Уколи гіалуронки стимулюють процеси регенерації, відбувається загоєння і утворення нових судин, прискорюються процеси формування нової кісткової тканини.

Хірургія

Після проведення деяких видів хірургічних втручань пацієнти нерідко скаржаться на набряки і різні болі, які зберігаються протягом досить тривалого часу.

Уколи гіалуронки стануть в даному випадку незамінним помічником, з огляду на її здатність виступати в якості надійного біологічного бар'єру, а також всі перераховані вище властивості, що стосуються прискорення регенерації і ефективного загоєння рани.

Дана процедура абсолютно безпечна для пацієнта і дозволяє максимально скоротити процес лікування.

Імплантація зубів

Завдяки своїй унікальній протизапальній дії, уколи гіалуронки дозволяють провести маніпуляцію з мінімальними ускладненнями, прискорює процес оссеоінтеграціі, активізує процеси загоєння ранок після установки імплантів, зменшує ризик виникнення набряків, сприяє їх швидкому зникненню.

Дослідження, проведені незалежними стоматологічними науково-дослідними організаціями, показують, що приблизно 10% всіх пацієнтів, які пройшли процедуру імплантації, схильні до ризику появи переімплантіта (руйнування кісткових тканин в силу тривалих запальних процесів в зубних тканинах біля встановленого імпланта).

Періімплантіт може розвиватися як відразу після операції, так і через певний час, в результаті поганої гігієни порожнини рота. Також поява періімплантіта може потенціювати надмірне куріння тютюну.

При періімплантиті ін'єкції розчинами, що містять ГК, можуть стати ефективним додатковим методом лікування. При процесі переімплантіта - вони дають лікареві можливість оптимізації роботи з матеріалами, що використовуються для регенерації кістки.

Пародонтологія

Бактеріостатичний ефект гіалуронової кислоти і її благотворний вплив на різноманітні патологічні мікроорганізми гарантують ефективний біологічний захист при лікуванні пародонтиту різного ступеня складності.

Крім усього іншого, ГК дозволяє значно поліпшити індекс кровоточивості ясен, може з успіхом застосовуватися у відновленні зубного сосочка і нарощуванні відсутніх тканин, а також для зниження набряклості при лікуванні такого захворювання як гінгівіт.

Естетична стоматологія

Уколи гіалуронки дозволяють на сьогоднішній день добитися ефективного усунення косметичних дефектів ротової порожнини практично без хірургічних втручань. Вона живить фібробласті, клітини сполучної тканини, стимулює зростання молодого колагену.

Часто у клієнта при наявності недоліків ясенних сосочків на зубних тканинах утворюються так звані «чорні трикутники», які являють собою не просто терапевтичну проблему, а й серйозний естетичний дефект.

Ця технологія зробить прорив в стоматологічних технологіях, так як до цього відновлення міжзубних сосочків було завданням практично нездійсненним.

Для довідки - травма і атрофія міжзубних сосочків є практично у кожної людини старше 20-22 років. Ми вже не говоримо і літніх людей.

Застосування нових технологій і сучасних біоревіталізаторов (так званих «зелених уколів») дозволяє домогтися відновлення естетики посмішки всього за одне-два відвідування фахівця.

Моделювання контуру посмішки за допомогою подібних ін'єкцій - це новітній метод в області естетичної стоматології. Слід зазначити, що результат, безумовно, буде залежати від зони корекції та індивідуальних анатомічних особливостей пацієнта.

Наш фахівець підбере необхідний матеріал і технологію корекції, що дозволить домогтися найкращого ефекту і зберегти пацієнту досягнутий результат якомога довше.

3. ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ІН'ЄКЦІЙ гіалуронової КИСЛОТИ в десну та Показання для застосування

 • Поліпшення мікроциркуляції в навколозубних тканинах, зниження кровоточивості, комплексна стабілізація;
 • Ефективне відновлення і корекція контуру міжзубних сосочків;
 • Безпечна корекція рецесії ясен;
 • Прекрасні естетичні результати корекції ясенної посмішки;
 • Відсутній ризик алергічних реакцій;
 • Зниження набряклості і хворобливих відчуттів після проведення інших стоматологічних процедур;
 • Здоровий колір ясен;
 • Підвищення пружності та еластичності слизової оболонки ротової порожнини;
 • Свіжість дихання;
 • Введення препаратів на основі ГК забере у Вас не більше 30 хвилин і відбувається, як правило, із застосуванням місцевої анестезії;
 • Буває, що після ін'єкційного втручання у пацієнта спостерігається невелике почервоніння або незначний набряк, який проходить всього за кілька годин, рідше - протягом дня;
 • Протипоказання до даної процедури в стоматології практично відсутні.

Ін'єкційні матеріали - біоревіталізатори (Ial-System, Ial-System ACP, FlexBarrier і тп.), що використовуються нашими фахівцями, на сьогоднішній день вважаються найкращими і безпечними з точки зору ефективності професіоналами світового рівня.

Гіалуронова кислота і «зелені ін'єкції» - це справжній прорив в області стоматології, який дозволить Вам надовго зберегти гарну посмішку, здорові зубки і порожнину рота!

Мережа клінік «Люмі-Дент» - лідер в області надання якісних і інноваційних стоматологічних послуг в Києві і Україні, наші стоматологи мають більше 20 років досвіду роботи. Ми завжди намагаємося забезпечити нашим пацієнтам максимальний рівень комфорту і професійне обслуговування за доступними цінами.

Зв'язатися з нами Ви завжди можете за телефоном (044) 383 22 88.

Ціни на деякі види стоматологічних послуг в клініках «Люмі-Дент» в Києві:

Найменування послуги
Ціна, гривень
Огляд, консультація стоматолога безкоштовно
Діагностика захворювань під мікроскопом (1 зуб) 350
Зняття зубного нальоту Air-Flow (1 щелепа) 340
Ультразвукова чистка зубних відкладень (1 щелепа) 225
Відновлення контуру міжзубних сосочків 6800
Корекція контуру міжзубних сосочків 6800
Корекція гінгівальної посмішки 6800
Корекція рецесії ясен 6800
Комплексна стабілізація ясна при пародонтальному лікуванні 6800

Докладніший і точний розрахунок вартості лікування зубів і ясен з використанням ін'єкцій препаратами на основі гіалуронової кислоти в клініках «Люмі-Дент» в Києві Ви зможете отримати після консультації з нашими фахівцями, які абсолютно безкоштовно проведуть огляд і дадуть Вам подальші рекомендації з проведення даної процедури .

Наші лікарі регулярно відвідують курси, тренінги та семінари в Україні та за кордоном, що дозволяють їм успішно впроваджувати і застосовувати на практиці найсучасніші технології.

СЕРТИФІКАТИ І ДИПЛОМИ НАШИХ ЛІКАРІВ, які спеціалізуються у сфері:

Обирайте кращих у своїй справі!
Запишіться на безкоштовну консультацію!

1 голосов, оценка: 5 из 5

Навігація
×
Записатися на прийом
Запишіться на безкоштовну консультацію
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!