8:00 - 22:00
ua

Ортодонтія в Києві
Ортодонтичне лікування в клініках Люмі-Дент

Дата публікації: 29.11.2016
Дата редагування: 13.10.2021
Дивіться відео з нашими лікарями стоматологами
Зміст:
 • Ортодонтія - що це таке?
 • Клініки ортодонтії в Києві - Люмі-Дент
 • Основні види брекет систем:
 • 1) Зовнішні (вестибулярні) брекет системи
 • 2) Внутрішні (лінгвальні) брекет системи
 • Раннє ортодонтичне лікування має свої переваги:

Ортодонтія - що це таке?

Сучасна стоматологія неможлива без підрозділу, що займається профілактикою і ортодонтичним лікуванням неправильного прикусу зубів і інших аномалій, пов'язаних з ротовою порожниною - ортодонтії.

Ортодонтія - це, з іншого боку, прикладна наука, яка пояснює механізм пересування зубів в потрібному для лікаря ортодонта напрямку, із застосуванням необхідних для цього технологій і обладнання.

Приклад роботи фахівців ортодонтії поліклінік Люмі-Дент по виправленню множинних проміжків між зубами, використовувалися керамічні самолігуючі брекети, фото до і після ортодонтичного лікування.

Клініка ортодонтії ортодонт Київ Люмідент

Клініки ортодонтії в Києві - Люмі-Дент

Наші клініки ортодонтії в Києві займаються вивченням і ортодонтичним лікуванням порушень під час формування жувально-мовного апарату, і корекцією виявлених дефектів.

Допомогти вирішити цю проблему дозволить ортодонтичне лікування за допомогою різних типів брекет систем і знімних пластинок для зубів, поставлених лікарем ортодонтом в наших клініках ортодонтії в Києві пацієнтові на певний проміжок часу.

Пацієнту рекомендується знати пристрій цих конструкцій для ортодонтичного лікування, щоб зрозуміти - які йому підходять найбільше по співвідношенню ціна - якість.

Також слід знати - як ставлять різні типи брекет-систем.

Це допоможе уникнути виникнення різних проблем на етапі ортодонтичного лікування неправильного прикусу у лікаря ортодонта.

Ортодонтія дає відповіді на питання - що таке брекети на зуби, більш повну інформацію можна отримати за допомогою Вашого лікаря ортодонта.

Як виглядають сучасні брекети і основні принципи їх роботи - можна дізнатися на сайті наших клінік.

Час їх носіння і загальну вартість ортодонтичного лікування неправильного змикання зубів - зможе озвучити Ваш ортодонт на безкоштовній консультації, після того, як детально вивчить Вашу проблему.

Основні види брекет систем:

1) Зовнішні (вестибулярні) брекет системи

Клініка ортодонтія ортодонт фото Київ Люмідент

Встановлюються зовні зубних рядів, видно при розмові і усмішці. Однак найбільш розповсюджені, так як при невисокій ціні мають найефективніша дія на пересування зубів. Термін лікування такими брекетами найкоротший.

У цій групі розрізняють:

Два останні види мають високу естетику, але більш високу ціну.

Також зовнішні ортодонтичні конструкції ділять на:

 • лігатурні;
 • безлігатурні (самолігуючі).

Перевага безлігатурних (самолігуючіх) брекетів в ортодонтичному лікуванні неправильного прикусу полягає в більш комфортному і автономному тиску на зуби. Це приносить набагато більший комфорт для пацієнта.

При ортодонтичному лікуванні самолігуючіми брекетами клієнту потрібна менша кількість візитів до стоматологічної клініки для корекцій.

Це більш сучасна і ефективна технологія виправлення неправильного прикусу зубів.

2) Внутрішні (лінгвальні) брекет системи

Ортодонт поліклініка Київ фото Люмі-Дент

Лінгвальні брекети встановлюються з внутрішньої сторони зубів, мають відмінну естетику, взагалі не видно при розмові і усмішці. Однак це найдорожчі брекети з усіх існуючих.

До того ж ефективність лікування ними істотно нижче зовнішніх брекет систем. І відповідно - термін ортодонтичного лікування неправильного прикусу зубів довше.

Більшість ортодонтів в Києві радять не відкладати на потім ортодонтичне лікування неправильного змикання зубів у ортодонта. Найбільш вдалий для корекції в ортодонтії час - раннє дитинство, або вже установка брекетів на постійні зуби.

Раннє ортодонтичне лікування має свої переваги:

 • зменшить термін носіння корегуючих прикус систем;
 • допоможе уникнути прояву проблем в майбутньому;
 • зменшить емоційне навантаження на свідомість внаслідок порушення естетичного зовнішнього вигляду.

Не слід соромитися проблем з неправильним змиканням зубних рядів. Зробивши в клініці ортодонтичне лікування прикусу, Ви можете сміливо усміхатися і не відчувати дискомфорту при спілкуванні з людьми. Сучасна ортодонтія в Києві здатна на те, про що Ви навіть не здогадувалися.

Ортодонтія ортодонтичне лікування фото Люмі-Дент

На сьогоднішній день в ортодонтії можна вирівнювати нерівні зубні ряди аж до похилого віку, ніколи не пізно звернутися в поліклініку до лікаря ортодонта.

Також існують альтернативні (більш швидкі) способи ортопедичного лікування проблеми (протезування зубів).

Лікар ортодонт на безкоштовній консультації обов'язково проінформує Вас про ці варіанти, пояснить їх переваги та недоліки у порівнянні з лікуванням в ортодонтії, а також вкаже ціну цих методів у Вашій ситуації.

Перед початком ортодонтичного лікування в наших клініках - обов'язково необхідно зробити рентгенологічне дослідження зубочелюстного апарату - ортопантомограмму (панорамний знімок), або комп'ютерну томограму (КТ щелепи). Остання набуває все більш важливе значення для діагностики та призначення лікування лікарем ортодонтом. 

Зробити перераховані дослідження можливо в будь-якій нашій клініці ортодонтії в Києві на сучасних комп'ютерних томографах Vatech PHT-6500.

Вартість послуг ортодонтичного лікування неправильного прикусу в стоматологічних клініках ортодонтії Люмі-Дент на правому та лівому березі Києва, на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки, Солом'янка - можна побачити на сторінці "Ціни стоматології".

Зведена статистика поліклінік ЛюміДент за кількістю встановлених ортодонтами всіх видів брекет систем за 2020 рік:

Металеві 283
Керамічні 98
Лінгвальні 4
Дитячі ортодонтичні пластинки 91
Елайнери 153
 

Вибирайте кращих лікарів в ортодонтії!

 
Поширені питання і відповіді
Що за лікар ортодонт і що він лікує?

Стоматолог ортодонт - це лікар в стоматології, який займається лікуванням і профілактикою освіти неправильного прикусу зубів у дітей і дорослих.

Хто такий лікар ортодонт - це стоматолог, який лікує всі види неправильного прикусу за допомогою ортодонтичних пластинок, кап (елайнерів), трейнерів, брекет систем.

Цю послугу в наших клініках надають лікарі стоматологи
Повернутися до списку статей
2 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію