Ортодонтія в Києві

Дивіться відео з нашими лікарями стоматологами
Зміст:
  • КЛІНІКИ ОРТОДОНТІЇ В КИЄВІ – ЛЮМІ-ДЕНТ
  • ОСНОВНІ ВИДИ БРЕКЕТ-СИСТЕМ:
  • 1) ЗОВНІШНІ (ВЕСТІБУЛЯРНІ)
  • 2) ВНУТРІШНІ (ЛІНГВАЛЬНІ)

 

Приклад роботи наших фахівців з виправлення множинних проміжків між зубами, використовувалася керамічна самолігуюча брекет-система, фото до та після

Клініка ортодонтії ортодонт Київ Люмі-Дент

 

КЛІНІКИ ОРТОДОНТІЇ В КИЄВІ – ЛЮМІ-ДЕНТ

Сучасна стоматологічна наука неможлива без підрозділу, що займається профілактикою і лікуванням неправильного прикусу зубів та інших аномалій, пов'язаних з ротовою порожниною - ортодонтією.

Наші клініки ортодонтії в Києві займаються вивченням і ортодонтичним лікуванням порушень під час формування жувально-мовного апарату, і корекцією виявлених дефектів.

Допомогти вирішити цю проблему дозволить ортодонтичне лікування за допомогою різних типів брекет-систем і зубних пластинок, встановлених лікарем-ортодонтом в наших клініках ортодонтії в Києві пацієнтові на певний проміжок часу.

Пацієнту рекомендується знати пристрій цих конструкцій для ортодонтичного лікування, щоб зрозуміти - які йому підходять найбільше за співвідношенням ціна - якість.

Також слід знати - як ставлять різні типи брекет-систем. Це допоможе уникнути виникнення різних проблем на етапі лікування неправильного прикусу.

Ортодонтія дає відповіді на питання - що таке брекети, більш повну інформацію можна отримати за допомогою Вашого лікаря-ортодонта.

Як виглядають сучасні брекети і основні принципи їх роботи - можна дізнатися на сайті наших клінік. Час їх носіння і загальну вартість процедури корекції неправильного змикання зубних рядів - зможе озвучити Ваш ортодонт, після того, як детально вивчить Вашу проблему.

ОСНОВНІ ВИДИ БРЕКЕТ-СИСТЕМ:

1) ЗОВНІШНІ (ВЕСТІБУЛЯРНІ)

Клініка ортодонтія ортодонт фото Київ Люмі-Дент

Встановлюються зовні зубних рядів, видно при розмові і посмішці. Однак найбільш розповсюджені, так як при невисокій ціні мають найефективніший вплив на пересування зубів. Термін носіння таких брекетів найкоротший.

У цій групі розрізняють металеві, керамічні і сапфірові системи. Дві останніх мають високу естетику, але більш високу ціну.

Також зовнішні конструкції ділять на лігатурні і безлігатурні (самолігуючі).

Перевага безлігатурних (самолігуючих) конструкцій корекції неправильного прикусу полягає в більш комфортному і автономному тиску на зуби. Це приносить набагато більший комфорт для пацієнта. При роботі з такими брекетами клієнту потрібна менша кількість візитів в стоматологічну клініку для корекцій. Це більш сучасна і ефективна технологія виправлення неправильного прикусу зубів.

2) ВНУТРІШНІ (ЛІНГВАЛЬНІ)

Ортодонт поліклініка Київ фото Люмі-Дент

Встановлюються з внутрішньої сторони зубів, мають відмінну естетику, взагалі не видно при розмові і посмішці. Однак це найдорожчі брекети з усіх існуючих.

До того ж ефективність їх роботи суттєво нижче зовнішніх брекет-систем. І відповідно - термін виправлення неправильного прикусу зубів довший.

Більшість ортодонтів в Києві радять не відкладати на потім вирішення проблем з неправильним змиканням зубів. Найбільш відповідний для корекції в ортодонтії час - раннє дитинство, або вже встановлення брекетів на постійні зубки.

Раннє втручання має свої переваги:

  • скоротить строк носіння коригуючих прикус систем;
  • допоможе уникнути прояву проблем в майбутньому;
  • зменшить емоційне навантаження на свідомість внаслідок порушення естетичного зовнішнього вигляду.

Не слід соромитися проблем з неправильним змиканням зубних рядів. Зробивши корекцію прикусу, Ви можете сміливо посміхатися і не відчувати дискомфорту при спілкуванні з людьми. Сучасна ортодонтія в Києві здатна на те, про що Ви навіть не здогадувалися.

Ортодонтія ортодонтичне лікування фото Люмі-Дент

На сьогоднішній день можна вирівнювати нерівні зубні ряди аж до похилого віку, ніколи не пізно звернутися до лікаря ортодонта.

Також існують альтернативні (більш швидкі) способи ортопедичного вирішення проблеми (протезування). Лікар на консультації обов'язково проінформує Вас про ці варіанти, пояснить їх переваги та недоліки, а також вкаже ціну цих способів у Вашій ситуації.

Перед початком ортодонтичного лікування в Києві в наших клініках - обов'язково необхідно зробити рентгенологічне дослідження зубощелепного апарату - ортопантомограмму (панорамний знімок), або комп'ютерну томограму. Остання набуває все більш важливого значення для діагностики та призначення ортодонтичного лікування.

Зробити перелічені дослідження можливо в будь-якій нашій клініці ортодонтії в Києві на сучасних комп'ютерних томографах Vatech PHT-6500.

Ціни на послуги ортодонтичного лікування неправильного прикусу зубів в стоматологічних клініках ортодонтії  Люмі-Дент Люми-Дент на правому та лівому березі Києва, на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна - можна побачититут

Зведена статистика з кількості встановлених усіх видів брекет-систем за 2019 рік:

Металокерамічні 283
Керамічні 98
Лінгвальні 4
Дитячі ортодонтичні пластинки 91
Елайнери 153
Обирайте кращих у своїй справі!
Запишіться на безкоштовну консультацію!
 
Автор: Коржев Руслан Вікторович, лікар ортодонт мережі клінік Люмі-Дент
 
Автор: Коржев Руслан Вікторович
 
Відгуки про нас

2 голосов, оценка: 5 из 5

×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest