Ортодонтія в Києві

Ортодонтія Київ ціна відгукиСучасна стоматологічна наука неможлива без підрозділу, який займається профілактикою і лікуванням аномалій, пов'язаних з ротовою порожниною – ортодонтією. Ортодонтія займається вивченням і лікуванням порушень під час формування жувально-мовного апарату. Ортопедична стоматологія дозволяє коригувати виявлені дефекти.

Допомогти усунути проблему допоможуть брекет-системи і зубні пластини, встановлені лікарем пацієнту на певний період часу.

Пацієнту варто знати будову брекет систем, а також - як встановлюють брекети, щоб уникнути різноманітних проблем на етапі лікування неправильного прикусу. Відповіді на питання - що таке брекети на зуби і види брекет систем можна дізнатися як самостійно, так і за допомогою Вашого персонального лікаря, який зобов'язаний забезпечити Вас максимально повною і достовірною інформацією.

Як виглядають сучасні брекети і які основні принципи їх роботи можна дізнатися у мережі інтернет. Час їх носіння і загальну вартість процедури корекції прикусу зможе озвучити Ваш стоматолог, після того як детально дослідить Вашу проблему.

Більшість ортодонтів радять не відкладати на потім рішення проблем з прикусом. Найкращий для корекції час – раннє дитинство і встановлення брекетів на молочні зуби.

Раннє втручання має свої переваги:

  • скоротить термін носіння коригуючих прикус систем;
  • допоможе уникнути прояви проблем у майбутньому;
  • зменшить емоційне навантаження на свідомість внаслідок порушення естетичного зовнішнього вигляду.

Не варто соромитися проблем з неправильним прикусом. Зробивши корекцію прикусу, Ви можете сміливо посміхатися і не відчувати дискомфорту під час спілкування з оточуючими. Сучасна ортодонтія здатна на те, про що Ви навіть і не здогадувалися.

Ціни на послуги ортодонтії в клініці Люмі-Дент на Лівому березі Києва, на масиві Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна - можна побачити тут.

Зведена статистика за кількістю встановлених брекет-систем за 2017 рік:

Металеві 217
Керамічні 91
Лінгвальні 2
Дитячі ортодонтичні пластинки 96
Елайнери 213
← Повернутися до списку статей
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту

1 голосов, оценка: 5 из 5

Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!