8:00 - 21:00
ua

Зубні імпланти українського виробництва

Дата публікації: 01.10.2021
Дата редагування: 24.11.2021
Дивіться відео з нашими лікарями стоматологами
Зміст:
 • Українські імпланти зубів
 • Популярні імпланти зубів, зроблені в Україні
 • Що являють собою зубні імпланти українського виробництва
 • Переваги та особливості українських імплантів зубів
 • Ціна імплантів зубів українського виробництва

Українські імпланти зубів

Розвиток стоматології дозволяє вирішувати численні проблеми ротової порожнини, включно з дискомфортом від відсутності зубів.

Сьогодні втрата переднього чи заднього зуба легко виправляється за допомогою зубної імплантації.

Це процедура встановлення протезів, що не поступаються за зовнішніми та експлуатаційними характеристиками натуральним зубам.

І зубні імпланти українського виробництва дозволяють пацієнтам значно знизити витрати на стоматологічні послуги без втрати якості – дентальні системи, що виготовляються в Україні, визнані чудовою альтернативою дорогим закордонним аналогам.

До послуг ортопедії можна вдатися, звернувшись до мережі стоматологічних клінік Люмі-Дент на Позняках, Солом'янці, Оболоні. Мешканцям та гостям столиці доступні сучасні види протезування, наявність у центрах прогресивного обладнання та професійних ортопедів гарантують високий кінцевий результат.

Популярні імпланти зубів, зроблені в Україні

Втрата одного чи кількох зубів не є невиправною проблемою – українські зубні імпланти по відгукам пацієнтів Люмі-Дент чудово справляються з поставленими функціями.

Серед головних критеріїв, що висуваються мешканцями Києва до зубних протезів, відзначено гідну якість, привабливість, виконання жувальних функцій. І дентальні системи, вироблені у нашій країні, справляються з нею повністю.

Найбільш популярними компаніями-виробниками імплантів в Україні є:

 • Vitaplant – виробник у Запоріжжі, що пропонує одно- та двоетапні варіанти з очищених титанових сплавів;
 • Bauer's Implants – фірма у Дніпрі, що виробляє гіпоалергенні штучні зуби за швейцарськими технологіями;
 • Art Implant – запорізька компанія, що тісно співпрацює з європейськими та вітчизняними стоматологічними центрами та виробництвами.

 

Якість українських дентальних систем відповідає відомим німецьким аналогам, при цьому вартість вітчизняних протезів тішить мешканців Києва доступністю. Штучні зуби приживаються у рекордні, до 6 місяців, терміни, без ускладнень та інших ризиків для пацієнтів.

Зубні імпланти українського виробництва Фото ЛюміДент

Що являють собою зубні імпланти українського виробництва

Українські імпланти, що використовуються в протезуванні, слугують гідною заміною протезам закордонного виробництва. В основу їх виготовлення покладено досвід світових розробників стоматологічних матеріалів – і сьогодні імпланти з заводів в Україні відрізняються високою приживаністю та можливістю застосування у вирішенні різноманітних завдань імплантації.

Українські імпланти відрізняються такими характеристиками:

 • високоточність – забезпечується виготовленням на японському та швейцарському обладнанні;
 • гіпоалергенність – в основі протезу лежить високоочищений титан;
 • легкість – конструкція та матеріал забезпечують знижений тиск протезу на щелепну кістку.

Вся зуботехнічна продукція проходить багатоступінчастий якісний контроль у лабораторіях виробників. Завдяки застосуванню титану імпланти зводять до мінімуму розвиток побічних реакцій і відрізняються високою до 98% приживаністю. Сучасні конструкції дозволяють підібрати естетичні коронки та повернути пацієнтові гарну усмішку.

Фото. Приклад встановлених зубних імплантів у клініці Люмі-Дент.

Українські зубні імпланти фото ЛюміДент

Переваги та особливості українських імплантів зубів

Пропоновані жителям масивів Оболонь, Позняки, Солом'янка імпланти українського виробництва мають значний ряд переваг, серед яких – низька ціна, простота встановлення, довговічність та збереження жувальних функцій. Дізнатися, скільки коштує імплантація та як вона проходить, мешканці Києва та всієї України можуть, звернувшись до найближчої клініки Люмі-Дент.

До переваг дентальних систем вітчизняних компаній відносяться:

 • якісний склад із вищих сортів титану;
 • покриття, аналогічне закордонним аналогам;
 • сертифіковане виробництво на устаткуванні провідних країн;
 • стійка фіксація протягом тривалого терміну;
 • термін приживлення до півроку;
 • широкий вибір систем.

Українські виробники, уважно відстежуючи якість продукції, переконані у його високих показниках. Усі стоматологічні матеріали, що застосовуються у зубній імплантації, супроводжуються довічною гарантією.

Фото. Хірург імплантолог Копичко Д.М. в роботі.

Зубні імпланти Україна фото ЛюміДент

Ціна імплантів зубів українського виробництва

Скільки коштує поставити імпланти, виготовлені в Україні?

Ціна українських зубних імплантів (з установкою) – від 3650 до 4500 гривень.

У вартість установки штучних зубів входять витрати на послуги терапевта, ортопеда та хірурга, витрати на матеріали та роботу обладнання. Кінцева ціна імплантації з застосуванням імплантів, виготовлених в Україні, суттєво відрізняється від процедури протезування зарубіжними дентальними системами.

Остаточна ціна розраховується після огляду спеціаліста та консультації з пацієнтом. Зв'язатися з співробітниками клініки Люмі-Дент і уточнити питання, що цікавлять, можна за телефонами або на сайті центру.

Здорова та красива усмішка вимагає від людини докладання зусиль, проте через багато причин похвалитися їй може не кожен. Відсутність одного, а часом і великої кількості натуральних зубів, пов'язана з відчуттям серйозного дискомфорту – як фізичного, так і морального плану.

Але сучасні технології в стоматологічній галузі здатні вирішити це завдання швидко, якісно та недорого. Телефонуйте в Люмі-Дент – і нехай голлівудська усмішка радує вас та оточуючих довгі роки!

Прийом проводять
0 голосів, оцінка: 0 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію