Варіанти використання імплантатів при протезуванні

Ці послуги в нашій кліниці надають:
Доман Анна Іванівна

Лікар стоматолог­-ортопед

Глушко Олексій Сергійович

Лікар стоматолог-ортопед

Ричкін Дмитро Вячеславович

Лікар стоматолог­-ортопед

Виготовлення поодиноких коронок з опорою на імплантат

Такий варіант застосування імплантатів дає можливість не тільки відновити цілісність зубного ряду і гарну естетику, а й зберегти сусідні здорові зуби від їх обточування з метою встановлення мостоподібного протезу, як це робилося раніше.

Виготовлення мостоподібних протезів з опорою на імплантати

Виготовлення знімних протезів з фіксацією на імплантатах

Часто буває так, що ступінь атрофії кістки альвеолярного відросткуа не дозволяє надійно утримувати повний знімний протез. У підсумку володар такого протезу не може нормально пережовувати їжу, і навіть розмовляти та посміхатися.

За наявності достатніх фінансових коштів можливе впровадження 6-8 імплантатів в кістку кожної щелепи, з подальшим виготовленням незнімних протезів. Однак що робити, якщо фінанси не дозволяють здійснити цю досить дорогу процедуру? Адже орієнтовно така робота обійдеться близько 25 000 - 30 000 гривень, і це тільки за одну щелепу.

У цих випадку можливий альтернативний, набагато більш прийнятний зі сторони фінансів варіант -виготовлення знімного протезу, який буде утримуватися в порожнині рота 2-4 встановленими імплантатами.

Для цього в щелепу встановлюють 2-4 імплантати з кулястими головками, на котрих замками фіксується знімний протез. Також, як варіант, можна встановити 4 імплантата, з'єднати їх спеціальною балкою, на якій і буде фіксуватися знімний протез.

 
 
 
 
 
 
 
 

Виготовлення знімного протезу з фіксацією на імплантати

При цьому варіанті протез не спирається на імплантат, а лише утримується за допомогою нього на альвеолярному відростку.

Навігація
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!