1676

Неприємний запах з роту

Цю послугу в наших клініках надають лікарі стоматологи
Стоматолог терапевт Київ - Маренюк Вікторія Ігорівна
Маренюк Вікторія Ігорівна
Лікар стоматолог-терапевт
Стоматолог терапевт Київ - лікар Крижановська Юлія Ігорівна
Крижановська Юлія Ігорівна
Лікар стоматолог-терапевт
Цыпко Зоя Валерьевна - стоматологія Люмі-Дент
Ципко Зоя Валеріївна
Лікар стоматолог-терапевт
Cтоматолог-терапевт Київ - Гончаренко Антон Миколайович
Гончаренко Антон Миколайович
Лікар стоматолог-терапевт
Дивитися відео

 

Неприємний запах з роту

Несвіже дихання, а точніше, неприємний запах з рота (наукова назва - галітоз) не так естетична, як медична проблема. Таке явище доставляє незручність не тільки самій людині, а й його оточення. А в деяких випадках робить відштовхуючий ефект, що може спровокувати психологічні перешкоди в спілкуванні з іншими людьми. Людина взагалі може замкнутися в собі.

Звідки з'являється неприємний запах з роту?

Як і будь-яке інше захворювання, причини неприємного запаха з рота можуть мати різне походження. Тому, перш ніж почати лікування, потрібно точно виявити проблему. Провокувати галітоз можуть різні захворювання шлунково-кишкового тракту, патології кишечника, лор-захворювання, легеневі захворювання, стоматологічні захворювання. Але також не слід виключати неякісну гігієнічну чистку порожнини рота.

Так, в більшості випадків може усунути неприємний запах з рота лікування захворювання - першопричини. Тобто, якщо неполадки в області шлунково-кишкового тракту або стоматології, то повинно бути відповідне медикаментозне лікування. Крім цього, потрібно приділити більше уваги гігієні порожнини рота. Неприємний запах - це, як правило, з'єднання летючих бактерій, які накопичуються в порожнині рота.

Як прибрати запах з рота?

Якщо ви ставите питання, як прибрати запах з рота, варто слідувати нехитрим правилам. Потрібно ретельно чистити зуби, між зубами після їжі, регулярно прибирати наліт з язика. Ефективним визнано полоскання рота після їжі таким розчином: стакан води + 3 чайних ложки перекису водню 3%. Такий розчин сприяє пригніченню розмноження гнильних бактерій в роті. Крім того, потрібно скорегувати свій раціон: максимально зменшити вживання цукру і солодких продуктів, з'їдати більше кислих фруктів (апельсини, яблука). Цукор провокує прискорене зростання мікробів.

Зведена статистика за кількістю наданих послуг за 2018 рік:

Комплексних професійних чисток зубів 2430
Професійних відбілювань зубів 453
Обирайте кращих у своїй справі!
Запишіться на безкоштовну консультацію!
← Повернутися до списку статей

3 голосов, оценка: 5 из 5

×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!