1852

Неправильний прикус зубів

Ціни на послуги
Виправлення прикусу без брекетів каппами Easy Align
от 1980 грн
Встановлення брекет-системи керамічної
19099 грн
Встановлення брекет-системи металевої
8999 грн
Огляд, консультація
безкоштовно
Цю послугу у наших клініках надають лікарі стоматологи ортодонти
Дивіться відео з нашими лікарями ортодонтами

В рідких випадках зустрічається ідеально правильне, сформоване природою змикання зубів. У більшості випадків у людей спостерігаються ті чи інші відхилення, які можуть викликати дискомфорт та вимагати стоматологічного лікування.

 

Неправильний прикус зубів фото до після Люмі-Дент

 

Іноді порушення зубного змикання мають незначний характер і ніяк не впливають на якість життя пацієнта. У запущених випадках для того, щоб виправити неправильний прикус зубів у дорослого, може знадобитися тривале носіння брекет-систем і навіть хірургічне втручання.

Виключно після консультації з досвідченим і висококваліфікованим лікарем ортодонтом (який займається вирівнюванням зубних рядів) і якісної рентгенологічної діагностики можна точно встановити, чи потрібна пацієнтові будь-яка корекція.

До певного моменту проблема може себе ніяк не проявляти (якщо тільки вона не відрізняється яскраво вираженим естетичним дефектом), але в міру дорослішання підвищується тиск на обидві щелепи, зростає ризик руйнування зубів, порушується естетика, з'являються дефекти мови, виникають труднощі в процесі жування.

Окремі симптоми неправильного прикусу зубів цілком реально помітити самостійно: сильно виступаючі щелепи, неправильне розташування зубних рядів, їх скупченість, викривленість, досить широкі проміжки між зубками.

 

Виправлення неправильного прикусу фото ціна Люмі-Дент Київ

 

Виправити неправильний прикус зубів брекетами та іншими конструкціями бажано не тільки з естетичних міркувань – це необхідно для того, щоб не допустити формування цілого букета ускладнень: розвитку пародонтозу, стертості емалі, розхитування і випадання зубчиків, утворення каріозних уражень.

Також варто згадати про такі серйозні проблеми, як порушення мови, пропорцій обличчя, різкі клацання, що виникають в процесі відкриття і закриття рота, погане пережовування їжі, ускладнене дихання.

У разі неправильного прикусу зубів спостерігається некоректне змикання верхніх і нижніх зубів. Важливо відзначити той факт, що сам характер захворювання може з віком змінюватися. Наприклад, в певний момент життя нижній зубний ряд може раптом різко висунутися вперед.

 

Виправлення неправильного прикусу брекетами Люмі-Дент фото

 

Чим раніше пацієнт вирішить звернутися до стоматолога і виправити неправильний прикус дорослому або дитині, тим менше вірогідності розвитку ускладнень, і тим менше тривалим буде термін лікування.

5 ключових етапів формування змикання зубних рядів

Виділимо п'ять ключових етапів розвитку, кожен з яких має свої особливості і супроводжується конкретними проблемами щелепно-лицьової системи.

Первинний.

Формується з самого народження і триває до 6-7 місяців.

Тимчасовий.

У цей час у дитини (приблизно до трьох-чотирьох років максимум) зазвичай відбувається прорізування всіх тимчасових зубчиків.

Третій (підготовчий).

В цей підготовчий етап, малюк починає особливо активно рости, у нього швидко прорізуються всі зубки і ростуть щелепи.

Змішаний.

Приблизно з шести до дванадцяти років стоматологи називають змішаним етапом - саме в цей період відбувається активне зростання щелепної системи. До 12 років у дітей вже повністю прорізуються постійні зубчики.

Остаточний.

До шістнадцяти років у людини остаточно формується зубне змикання і відбувається повна зміна молочних зубчиків на постійні.

Наша зубощелепна система протягом усього життя схильна до змін, і будь-які порушення зубного змикання можуть виникнути на будь-якому з перерахованих вище етапів. Часто у діток виникають в зовсім ранньому віці певні порушення, пов'язані із зубним прорізуванням.

Батьки, які не надають цьому особливого значення, можуть зіткнутися з серйозними стоматологічними ускладненнями у дітей, а також утворенням у них неправильного зубного змикання. Несвоєчасна заміна молочних зубчиків на постійні і некоректний розвиток щелепної системи дитини нерідко призводять до формування щілин між зубами (діастема), відсутністю деяких зубчиків, викривленням зубних рядів і т.п.

 

Види неправильного прикусу зубів фото Люмі-Дент Київ

 

Якщо Ви виявили конкретні симптоми патології, і у Вас є яскраво виражені дефекти, то Вам у терміновому порядку необхідно потрапити на прийом до кваліфікованого ортодонта. Кваліфікований фахівець допоможе підібрати лікування і запропонувати варіанти – як виправити прикус зубів у дитини і дорослих. Бувають випадки, коли тільки ортодонтичними методами ідеально виправити неправильний прикус у дорослого може виявитися неможливим.

Класифікація: основні види неправильного зубного прикусу

При правильному співвідношенні зубів у пацієнта – можна говорити про правильно сформоване змикання. При цьому допустимим вважається навіть таке невелике відхилення, при якому верхні зуби трохи накривають собою нижні.

У стоматології виділяють кілька підвидів неправильно сформованого змикання зубних рядів:

 • Відкритий: повністю або часткове відсутнє змикання обох щелеп;
 • Глибокий: нижні зуби сильно прикриті верхніми;
 • Мезіальний: одна зі щелеп сильно висунута вперед;
 • Дистальний: характеризується дуже розвиненою верхньою щелепою;
 • Перехресний: порушення, при якому зубки перетинаються між собою (чимось нагадуючи ножиці);
 • Дістопічний: спостерігається при неправильному розташуванні окремих зубів;
 • Знижувальним називається змикання, яке утворюється через відсутність або сильне руйнування зубів.

Чому так часто формується неправильний прикус зубний?

Фахівці вважають спадковість однією з ключових причин формування різних порушень зубного зіткнення. Відхилення можуть також виникнути в процесі неправильного вигодовування дитини (наприклад, штучне годування малюка).

Однак варто звернути увагу на те, що не можна все списувати виключно на погану спадковість. При належному догляді за своєю ротовою порожниною можна суттєво виправити ситуацію і уникнути багатьох ускладнень.

За допомогою сучасних ортодонтичних конструкцій можна виправити неправильний прикус зубів у дитини і дорослої людини, і домогтися успішних результатів можна практично в будь-якому віці.

Ключові фактори, що сприяють розвитку цієї патології:

 • Спадковість;
 • Травми, отримані під час пологів;
 • Занадто рання заміна молочних зубчиків на постійні;
 • Деякі дитячі хвороби (наприклад, риніт, гайморит, рахіт);
 • Шкідливі звички малюків (смоктання пальців, постійне тримання соски та інших сторонніх предметів у роті);
 • Порушений обмін речовин;
 • Неправильна дієта і вживання таких продуктів, які значно сприяють руйнуванню або викривленню зубів.

Чи можливо виправити неправильний прикус у дорослих пацієнтів?

Сучасні методики і техніки в галузі стоматологічної практики роблять процес виправлення зубного прикусу досить швидким і доступним пацієнту будь-якого віку.

 

Виправити неправильний прикус зубів у дорослого Люмі-Дент

 

Різноманітність брекет-систем нового покоління дозволяє підібрати найбільш відповідну для кожного конструкцію, яка може бути, як знімною, так і незнімною. Безумовно, в разі подібної проблеми у дітей, її рішення займе набагато менше часу і потребуватиме менше витрат.

Найбільш оптимальний вік щоб виправити прикус зубів у дитини – вважається підлітковий, так як саме в цей період відбувається найбільш активне дозрівання і зростання організму, остаточно формується щелепна система, і тому вирівнювання зубчиків принесе найкращі результати.

Дорослим пацієнтам доведеться запастися терпінням, тому що у них вже відбулося повне формування щелепних кісток, сформувалися певні звички (функції мови, жування, дихання і т.п.). Крім того, в зрілому віці відбувається уповільнення кровопостачання тканин, зубчики стають більш крихкими, і кардинально виправити неправильно сформоване зубне зіткнення стає в рази важче.

Варто зазначити, що якісне виправлення неправильного прикусу дітям та дорослим є досить складним, тривалим і дорогим процесом лікування. Ми рекомендуємо батькам з раннього віку показувати дитину лікарю і уважно відстежувати всі зміни в процесі формування зубів.

Сучасні методики виправлення неправильного прикусу зубів у дітей і дорослих

Брекет-системи нового покоління, капи, елайнери, та інші розробки сучасної ортодонтії – дозволяють повністю вирішити проблему неправильного змикання в максимально стислі терміни. Цілий ряд існуючих конструкцій дає можливість лікарю спільно з пацієнтом підібрати найбільш оптимальний і ефективний для нього варіант лікування.

 

Сучасні методики виправлення неправильного прикусу Люмі-Дент

 

У багатьох до сих пір присутній стереотип, що брекети – це потворні, громіздкі і незручні конструкції. Хочемо Вас запевнити, що стоматологія неухильно розвивається в останні роки і здатна запропонувати на сьогоднішній день цілий ряд пристосувань, які відрізняються не просто високою ефективністю, естетичністю, але і зручністю.

Сучасні брекет-системи, ортодонтичні капи, елайнери в більшості випадків розроблені так, що зовсім непомітні для оточуючих. Конструкції підбираються і підганяються ортодонтом так, щоб пацієнт не відчував ніякого дискомфорту в процесі носіння.

Кожна брекет-система відрізняється ціною, естетичними аспектами і призначенням.

 

Виправлення прикусу у дорослих та дітей фото Люмі-Дент

 

Найвідомішими і затребуваними конструкціями, щоб виправляти зубний прикус дорослим, у всьому світі, як і раніше, залишаються брекети. Вони найбільш ефективно справляються з багатьма порушеннями і допомагають вирівняти зубки в будь-якому віці.

Капи і елайнери, при всіх їх перевагах, підходять далеко не в кожному випадку і використовуються частіше для закріплення результатів лікування брекетами.

Брекет-система – це спеціальне пристосування, що складається з пластинок, замків, пазів, спеціальної ортодонтичної пружинки і дуги, яка під тиском вирівнює зубчики, забезпечуючи їх правильне положення.

На даний момент існує величезна кількість брекет-систем, які відрізняються матеріалами, якістю, показаннями і термінами носіння.

Коротко про найпопулярніші брекет-системи і їх основні характеристики

 

Виправити зубний прикус дитині фото Київ ціна Люмі-Дент

 

Металеві брекети вважаються класичним і не дуже дорогим варіантом, який досить ефективно вирівнює зубки, забезпечуючи довгостроковий результат. Серед деяких недоліків можна згадати низьку естетичність і досить тривале звикання пацієнта до конструкції.

Лінгвальні брекети вважаються відмінним варіантом брекет-систем. Вони непомітні, так як кріпляться із внутрішньої сторони зубчиків. Відрізняються надтонкою товщиною пластинок, швидким звиканням і високим рівнем комфорту.

Брекети виготовляються виключно з урахуванням всіх індивідуальних особливостей пацієнтів і допомагають виправляти навіть занадто запущені випадки зубного змикання у людини. Всі пластинки насаджують на особливий клей, після чого доктор фіксує і активує спеціальну ортодонтичну дугу.

Перші дні звикання можуть супроводжуватися не найприємнішими відчуттями (адже брекети стикаються з язиком із внутрішньої сторони), але дискомфорт досить швидко проходить.

Лігатурні брекети мають особливу конструкцію. Дуга і пластинки кріпляться між собою особливими резиночками (лігатурами). Подібні типи брекет-систем повинен підбирати лікар ортодонт – він може порекомендувати вестибулярні або лінгвальні брекети.

У самолігуючі брекет-системи вбудовані спеціальні замочки, за допомогою яких можна легко контролювати силу натягу ортодонтичної дуги. Такі брекети відрізняються досить м'яким впливом на зубки.

Брекет-системи з кераміки відрізняються найвищою естетикою. Кожна їх пластинка виконана з найтоншого керамічного матеріалу, який підбирається під природний колір емалі. Вони абсолютно безпечні, в них зовсім відсутні будь-які гострі куточки, і вони ніяк не травмують слизову оболонку рота.

Сапфірові брекет-системи являють собою не просто ортодонтичну конструкцію, а справжній витвір мистецтва. Пластини для таких брекетів виготовляються з дуже дрібних напівпрозорих сапфірів. Такий тип конструкції фіксується виключно із зовнішнього боку зубного ряду, так як вона відрізняється високою крихкістю.

Ми наполегливо рекомендуємо Вам пройти огляд у досвідченого ортодонта і прислухатися до його рекомендацій щодо використання найбільш ефективної і надійної для Вас системи, щоб виправити зубний прикус дітям і дорослим. Так як відштовхуватися тільки від своїх естетичних уподобань – досить небезпечно. Ви ризикуєте витратити час, гроші, і не отримати бажаний результат.

Ціна виправлення неправильного прикусу дорослим і дітям у Києві

Мережа стоматологічних клінік Люмі-Дент у Києві на масивах Оболонь та Позняки пропонує передові, безпечні, ефективні і найоптимальніші методики – як виправити прикус брекетами або іншими технологіями. Наша команда фахівців завжди підбере для Вас найоптимальніше ортодонтичне лікування з урахуванням Ваших індивідуальних особливостей і можливостей.

Ми гарантуємо підбір високоякісних брекет-систем, кап, елайнерів і надання професійної допомоги. Вартість лікування в наших клініках стоматології завжди виправдовує себе високим професіоналізмом наших лікарів, рівнем сервісу і застосовуваними технологіями.

Ціну виправлення прикусу дорослим і дітям в Києві, а також ціни на інші наші послуги, Ви знайдете вгорі і внизу цієї сторінки.

У розділі «Ціни стоматології» представлена вартість всіх видів стоматологічних послуг мережі клінік Люмі-Дент.

Наші пацієнти залишили безліч коментарів і відео відгуків в розділі сайту «Про клініку» → «ВІДГУКИ», які допоможуть Вам детальніше ознайомитися з нашим персоналом і отримати уявлення про рівень лікування.

Зв'язатися з нами і отримати більш детальну інформацію про наші послуги, а також записатися на безкоштовну професійну консультацію Ви можете за багатоканальним телефоном (044) 383 22 88.

Ціни на деякі види стоматологічних послуг клінік Люмі-Дент в Києві на Оболоні і Позняках

Найменування послуги

Ціна, гривень

Огляд, консультація стоматолога.

Безкоштовно

Виготовлення ортопантомограми (панорамний знімок).

300

Телерентгенографія (ТРГ) в бічній проекції.

300

КТ в.щ. + н.щ. в прикусі.

720

Знімний ортодонтичний апарат (пластинка без гвинта або з гвинтом).

від 4040

Встановлення брекет-системи металевої.

8999

Низькопрофільна брекет-система металева.

10410

Гіпоалергенна брекет-система металева.

11250

Самолігуюча брекет-система металева.

18199

Брекет-система керамічна естетична (1 щелепа).

19099

Сапфірова (монокристалічна) брекет-система.

21599

Виправити прикус зубів без брекетів капами Easy Align.

от 1980

Виправити прикус дорослим без брекетів капами Invisalign.

12390

План лікування і точний розрахунок вартості обслуговування в стоматологічних клініках Люмі-Дент Ви зможете отримати після консультації з нашими стоматологами, які проведуть огляд, виконають діагностику і дадуть Вам подальші детальні рекомендації.

Обирайте кращих у своїй справі!
Запишіться на безкоштовну консультацію!
 
Автор: Коржев Руслан, лікар ортодонт мережі клінік Люмі-Дент
 
Автор: Коржев Руслан
 
← Повернутися до списку статей

3 голосов, оценка: 5 из 5

×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest