2741

Лазерна стоматологія

лазерна стоматологія київ 

Лазерная стоматологія в клініках Люмі-Дент

 

Застосування лазерів в стоматології тільки починає отримувати широке розповсюдження, проте вже на сьогоднішній день без нього важко уявити роботу сучасної стоматологічної клініки.

Лазер являє собою дуже зручний і практичний інструмент для проведення широкого спектру стоматологічних маніпуляцій, виводячи якість стоматологічних послуг на принципово новий рівень.

Стоматологічний діодний лазер Picasso володіє потужними протизапальними і антибактеріальними ефектами, внаслідок чого вони активно застосовуються при лікуванні різних захворювань ясен.

лазерна стоматологія лазерна стоматологія

Лазер Picasso також активно застосовується при імплантації зубів, і при інших хірургічних маніпуляціях (наприклад, видалення зубів мудрості, пластика вуздечок), при цьому рани менше схильні до інфікування, і набагато швидше загоюються.

Робота стоматологічного лазера дуже проста і не зачіпає здорові тканини. Лікування зубів лазером відбувається безшумно, без вібрації, лазер не торкається до пацієнта, в більшості випадків застосування лазера дозволяє обходитися без проведення анестезії.

Чудеса лазерної стоматології до Ваших послуг в наших клініках Люмі-Дент!

Приклад використання лазеру у наших клініках - коррекція краю ясен:

Відгуки про нас
Наші лікарі

2 голосов, оценка: 5 из 5

Навігація
×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest