8:00 - 21:00
ua

Лазерна стоматологія

Дата публікації: 16.09.2016
Дата редагування: 14.02.2022
Дивитися відео
 

Лазерна стоматологія в клініках Люмі-Дент

лазерна стоматологія київ

 

Застосування лазерів в стоматології тільки починає отримувати широке розповсюдження, проте вже на сьогоднішній день без нього важко уявити роботу сучасної стоматологічної клініки.

Лазер являє собою дуже зручний і практичний інструмент для проведення широкого спектру стоматологічних маніпуляцій, виводячи якість стоматологічних послуг на принципово новий рівень.

Стоматологічний діодний лазер Picasso володіє потужними протизапальними і антибактеріальними ефектами, внаслідок чого вони активно застосовуються при лікуванні різних захворювань ясен.

лазерна стоматологія лазерна стоматологія

Лазер Picasso також активно застосовується при імплантації зубів, і при інших хірургічних маніпуляціях (наприклад, видалення зубів мудрості, пластика вуздечок), при цьому рани менше схильні до інфікування, і набагато швидше загоюються.

Робота стоматологічного лазера дуже проста і не зачіпає здорові тканини. Лікування зубів лазером відбувається безшумно, без вібрації, лазер не торкається до пацієнта, в більшості випадків застосування лазера дозволяє обходитися без проведення анестезії.

Чудеса лазерної стоматології до Ваших послуг в наших клініках Люмі-Дент!

Приклад використання лазеру у наших клініках - коррекція краю ясен:

 
 

Рекомендуємо Вам до перегляду важливі сторінки нашого сайту:

Ціни стоматології

Відгуки стоматології Києва


Вибирайте кращих у своїй справі!

Запишіться на лікування зубів лазером в стоматологію Люми-Дент, на безкоштовну консультацію!

 

 

2 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію