687

Цифрова стоматологія

ДИВИТИСЯ ВІДЕО

Метод цифрової стоматології

Цифрова стоматологія. Сканер 3Shape Trios®

Стоматологічні клініки Люмі-Дент використовують тільки передові технології у лікуванні та діагностиці зубів. Коли в стоматологічному світі з'являються нові цифрові технології, ми одразу ж запроваджуємо їх у нашу практику. Одна з таких технологій - цифрове зняття відтисків зубів за допомогою сканера 3Shape Trios® - вже доступна в наших клініках!

Внутрішньоротовий сканер 3Shape Trios® - це інноваційне обладнання, яке забезпечує швидке і легке отримання якісного цифрового 3-D відтиску. Він дає можливість стоматологам зафіксувати стан порожнини рота пацієнта та створити 3-D комп'ютерну модель зубів і ясен високої точності.

Процес традиційного зняття зліпка зубів складається з наступних етапів:

  • стоматолог замішує зліпочну масу, поміщає її до спеціальної ложки;
  • ложка зі зліпочною масою вводиться до ротової порожнини пацієнта;
  • стоматологу необхідно міцно притиснути ложку до зубів пацієнта для якісного відтиску, що може викликати дискомфорт у пацієнта, відчуття нудоти, підвищене слиновиділення;
  • дану конструкцію необхідно протримати в роті кілька хвилин, це може спричинити незручності пацієнтам.

Цифрова стоматологія Люмі-Дент

Часто існує ризик отримати неякісний відтиск, і виникає необхідність провести дану процедуру ще раз. Окрім того – відтискний матеріал дає певну усадку, і майбутня конструкція часто не дуже точно прилягає до опорних зубів, що суттєво впливає на термін служби такого протеза.

Сканер 3Shape Trios® дозволяє уникнути багатьох проблем, які виникають при класичній процедурі зняття зліпка. Вже з самого початку процедури цифрового сканування готові точні та якісні відтиски, забезпечуючи комфорт пацієнта під час проведення процедури.

Основні можливості та переваги сканера 3Shape Trios®:

1. Зняття зліпків стало набагато комфортніше для стоматологів та пацієнтів.

Процедура зняття зліпків за допомогою сканера 3Shape Trios® не передбачає використання зліпочних матеріалів, та не завдає біль та дискомфорт пацієнтам (особливо людям з підвищеним блювотним рефлексом та дітей). Стоматологу необхідно просто прикласти сканер до зубів пацієнта, і зробити знімок.

2. Використання передових технологій сканування і візуалізації 3Shape Trios®.

Технологія Ultrafast Optical Sectioning дозволяє робити приблизно 1000 3D зображень для створення високоточного цифрового 3D зліпка. Завдяки широкому спектру інших розумних інструментів сканування, забезпечується висока якість відтисків і препаровок. Сканер 3Shape Trios® підтримує широкий асортимент зубних конструкцій, а функція систем CAD/CAM створить максимальну точність і якість у виготовленні кожної окремої конструкції.

3. Зменшення часу прийому та візитів.

Технології сканера 3Shape Trios® виключають повторне зняття відтисків через неякісний зліпок. Немає необхідності у якісному замішуванні зліпочного матеріалу, часі витримки у ротовій порожнині пацієнта та в наступному підлаштуванні та шліфовці матеріалу, як при традиційній процедурі зняття зліпка зубів.

4. Цифрові технології сканування.

Повний цифровий процес сканера 3Shape Trios® дозволяє стоматологу моментально відправити відсканований матеріал до зуботехнічної лабораторії, наприклад електронною поштою. Це економить час і дозволяє виключити пошкодження під час транспортування. Також зліпок зберігається в цифровому вигляді в базі даних стоматології та може бути використаний повторно при необхідності.

3Shape Trios® набагато більше, ніж сканер! Завдяки інноваціям 3Shape TRIOS® став багатофункціональним цифровим рішенням для стоматологів, який створює тривимірні цифрові зліпки, вимірює відтінки зубів та знімає внутрішньоротові фотографії HD — і все це на одному приладі. Комбінована інформація про конкретний випадок може бути ефективно використана зубними техніками, а також допомогти їм проектувати і виробляти реставрації кращої якості.

Цифрове сканування

Робота зі сканером


1 голосов, оценка: 5 из 5

Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!