8:00 - 21:00
ua

Цифрова комп'ютерна стоматологія

Дата публікації: 02.05.2017
Дата редагування: 24.06.2022
Дивитися відео

Цифрова стоматологія в Києві

Сканер 3Shape Trios®

Стоматологічні клініки Люмі-Дент використовують тільки передові технології у лікуванні та діагностиці зубів. Коли в стоматологічному світі з'являються нові цифрові технології, ми одразу ж запроваджуємо їх у нашу практику. Одна з таких технологій - цифрове зняття відтисків зубів за допомогою сканера 3Shape Trios® - вже доступна в наших клініках комп'ютерної стоматології!

Внутрішньоротовий сканер 3Shape Trios® - це інноваційне обладнання, яке забезпечує швидке і легке отримання якісного цифрового 3-D відтиску. Він дає можливість стоматологам зафіксувати стан порожнини рота пацієнта та створити 3-D комп'ютерну модель зубів і ясен високої точності.

Процес традиційного зняття зліпка зубів складається з наступних етапів:

  • стоматолог замішує зліпочну масу, поміщає її до спеціальної ложки;
  • ложка зі зліпочною масою вводиться до ротової порожнини пацієнта;
  • стоматологу необхідно міцно притиснути ложку до зубів пацієнта для якісного відтиску, що може викликати дискомфорт у пацієнта, відчуття нудоти, підвищене слиновиділення;
  • дану конструкцію необхідно протримати в роті кілька хвилин, це може спричинити незручності пацієнтам.

Фото. Цифровий сканер 3Shape-Trios.

Цифрова стоматологія сканер 3 Shape фото Київ Люмі-Дент

Часто існує ризик отримати неякісний відтиск, і виникає необхідність провести дану процедуру ще раз. Окрім того – відтискний матеріал дає певну усадку, і майбутня конструкція часто не дуже точно прилягає до опорних зубів, що суттєво впливає на термін служби такого протеза.

Сканер 3Shape Trios® дозволяє уникнути багатьох проблем, які виникають при класичній процедурі зняття зліпка. Вже з самого початку процедури цифрового сканування готові точні та якісні відтиски, що забезпечує комфорт пацієнта під час проведення процедури.

Основні можливості та переваги сканера 3Shape Trios®:

1. Зняття зліпків стало набагато комфортнішим для стоматологів та пацієнтів.

Процедура зняття зліпків за допомогою сканера 3Shape Trios® не передбачає використання зліпочних матеріалів, та не завдає біль та дискомфорт пацієнтам (особливо людям з підвищеним блювотним рефлексом та дітей). Стоматологу необхідно просто прикласти сканер до зубів пацієнта, і зробити знімок.

2. Використання передових технологій сканування і візуалізації 3Shape Trios®.

Технологія Ultrafast Optical Sectioning дозволяє робити приблизно 1000 3D зображень для створення високоточного цифрового 3D зліпка. Завдяки широкому спектру інших розумних інструментів сканування, забезпечується висока якість відтисків і препаровок. Сканер 3Shape Trios® підтримує широкий асортимент зубних конструкцій, а функція систем CAD/CAM створить максимальну точність і якість у виготовленні кожної окремої конструкції.

Фото. Комп'ютерна стоматологія Люмі-Дент - отримання відбитка сканером Medit.

Цифровая стоматология сканер фото Киев Люми-Дент

3. Зменшення часу прийому та візитів.

Технології сканера 3Shape Trios® виключають повторне зняття відтисків через неякісний зліпок. Немає необхідності у якісному замішуванні зліпочного матеріалу, часі витримки у ротовій порожнині пацієнта та в наступному підлаштуванні та шліфовці матеріалу, як при традиційній процедурі зняття зліпка зубів.

4. Цифрові технології сканування.

Повний цифровий процес сканера 3Shape Trios® дозволяє стоматологу моментально відправити відсканований матеріал до зуботехнічної лабораторії, наприклад електронною поштою. Це економить час і дозволяє виключити пошкодження під час транспортування. Також зліпок зберігається в цифровому вигляді в базі даних стоматології та може бути використаний повторно при необхідності.

3Shape Trios® набагато більше, ніж сканер! Завдяки інноваціям 3Shape TRIOS® став багатофункціональним цифровим рішенням для стоматологів, який створює тривимірні цифрові зліпки, вимірює відтінки зубів та знімає внутрішньоротові фотографії HD — і все це на одному приладі. Комбінована інформація про конкретний випадок може бути ефективно використана зубними техніками, а також допомогти їм проектувати і виробляти реставрації кращої якості.

Фото. Процес отримання цифрового відбитка зубів, стоматологія Люмі-Дент.

Цифрове сканування в стоматології Київ фото сканер Люмі-Дент

5. Повний цифровий цикл виробництва всіх видів зубних протезів.

Отримані сканером цифрові відбитки у вигляді електронного файла відразу відправляються в нашу власну зуботехнічну лабораторію, де різні апаратно-програмні комплекси, після обробки файлу лікарем і техніком - автоматично друкують або вирізують зі спеціальних блоків - готові коронки, або інші види зубних протезів.

Це найостанніша інноваційна технологія в стоматології, яка дозволила нам вийти на принципово новий рівень надання стоматологічних послуг. Відтепер виготовлення протезів буде швидким і неймовірно точним.

Детальніше про цифрову зуботехнічну лабораторію комп'ютерної стоматології Люмі-Дент - читайте за посиланням.

 
Відгуки про нас
Дивитися більше
3 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію