8:00 - 21:00
ua

Виправлення Прикусу Зубів - 229 Фото До І Після, Ціна
Як Виправити Прикус У Дорослих

Клінічний випадок 1
Клінічний випадок 2
Пацієнтка С., 22 роки.
Скарги:
На естетичний дефект, проміжки між зубами на верхній щелепі, скупченість зубів на нижній щелепі.
Діагноз:
Доросла пацієнтка, II клас по Енглю звуження верхнього і нижнього зубних рядів, скупченість фронтальної групи зубів на нижній щелепі. Первинна адентія бокових різців верхньої щелепи, діастема, треми.
Лікування:
Завдання: Виправити неправильний прикус зубів дорослому, ортодонтичним методом Використовується: Керамічна брекет система для створення місця. Рекомендації: Подальша імплантація і протезування. Тривалість лікування - 24 місяці. Фото виправлення прикусу до і після
Клінічний випадок 3
Пацієнтка К., 9 років.
Скарги:
Дитина, скаржиться на естетичний дефект.
Діагноз:
Скелетна форма дистальної оклюзії з протрузією різців верхньої щелепи. Звуження верхньої щелепи. Сагітальна щілина 7 мм. Глибоке різцеве перекриття (II клас по Енглю 1 підклас). Горизонтальний тип зростання.
Лікування:
Завдання: виправити неправильний прикус зубів знімним двощелепним апаратом Twin-Block. (1 етап) Тривалість лікування - 5 місяців. Фото до і після
Клінічний випадок 4
Пацієнт А., 23 рокіи.
Скарги:
на естетичний дефект, скупченість зубів.
Діагноз:
дистальная оклюзія, глибокий прикус, звуження верхнього і нижнього зубного ряду, скупченість зубів на верхній і нижній щелепі, різцеве перекриття 80%, слабкий тонус кругового м'яза рота.
Лікування:
Завдання: Виправити неправильний прикус зубів за допомогою брекет системи "Damon-Clear" у дорослого Після зняття брекет-системи встановлені ретейнери на верхній і нижній щелепі. Тривалість лікування - 16 місяців. Фото до і після
Клінічний випадок 5
Пацієнтка Є., 15 років
Скарги:
На скупченість зубів.
Діагноз:
I клас по Енглю, протрузія верхніх і нижніх фронтальних зубів, вестибулярне положення 13,33,43 зубів, середнє положення язика, інфантильний тип ковтання, слабкий тонус кругового м'яза рота.
Лікування:
Проводилось лікування неправильного прикусу у дитини за допомогою брекет системи Damon Q тільки на верхній щелепі. Після зняття брекет системи встановлені ретейнери на верхній щелепі. Тривалість лікування - 12 місяців.
Клінічний випадок 6
Пацієнтка Л., 27 років.
Скарги:
на естетичний дефект, скупченість зубів, неправильний прикус.
Діагноз:
2-1 клас, дистальний прикус, скупченість зубів верхньої і нижньої щелеп.
Лікування:
Виправлення неправильного прикусу зубів. Корегували брекет-системою "Damon Clear". Термін лікування: склав 15 місяців. Після зняття брекет-системи встановлені ретейнери на верхній і нижній щелепі, призначений міофункціональний трейнер.
Клінічний випадок 7
Лікування:
Виправлення прикусу дорослому, лінгвальною брекет системою
Клінічний випадок 8
Клінічний випадок 9
Клінічний випадок 10
Клінічний випадок 11
Клінічний випадок 12
Клінічний випадок 13
Клінічний випадок 14
Клінічний випадок 15
Клінічний випадок 16

 

Вище можна побачити фото до і після вирівнювання зубів пацієнтам Люмі-Дент.

Інші приклади робіт наших лікарів, фото виправлення прикусу до і після:

Виправлення неправильного прикусу зубів фото Люмі-Дент

Як виправити прикус зубів у дорослих?

У мережі клінік Люмі-Дент в Києві пропонуються різні методики - як виправити прикус дорослим, що допомагають вирівняти зубні ряди.

Виправити прикус зубів дорослим можливо як у ортодонта, так і іншими методами: у хірурга, протезуванням, терапевтичним способом.

Як виправити прикус зубів у ортодонта

Використовуються знімні ортодонтичні пластинки, або незнімні брекет системи (їх ставлять підліткам і дорослим, після зміни молочних зубів).

Також часто застосовують комбінований метод вирівнювання неправильного прикусу (знімні ортодонтичні апарати і подальше лікування брекет системами). Тобто, пацієнт носить знімну пластинку, і після зміни зубів - дорослому підлітку вже одягаються брекети.

Як виправити прикус хірургічним методом (у хірурга)

Цей метод використовується переважно для дорослих пацієнтів, коли кістки вже сформувалися, і звичайне лікування прикусу брекетами або неможливе, або займе занадто довгий час. А людині необхідно швидко отримати красиву усмішку і рівні зубні ряди. У цьому випадку він звертається до хірурга.

При цьому методі хірургом використовується хірургічне пересування кісткових блоків (альвеолярні відростки з зубами). Метод дозволяє значно скоротити терміни виправлення зубного прикусу для дорослої людини, проте він досить травматичний, і може привести до значних ускладнень.

Як виправити прикус зубів протезуванням (вінірами, коронками, мостами)

Виготовлення незнімних мостів, вінірів та коронок, зі зміною осей нахилу і розташування зубів. Протезування зубів дозволяє домогтися виправлення прикусу вінірами і коронками - в короткі терміни, однак застосований в нечастому кількості випадків, і використовується в основному для людей старших 23-25 років. Вініри виправляють прикус відмінно, але тільки передню частину зубного ряду, і при не дуже виражених відхиленнях змикання.

Фото до і після. Протезування зубів вінірами пацієнтові Люмі-Дент.

Виправлення прикусу зубів вінірами Київ фото Люмі-Дент

Виправлення прикусу у дорослих терапевтичним методом

Як виправити неправильний прикус зубів без брекетів, операції і протезування? Це можна зробити зміною їх нахилу, за допомогою скловолоконних штифтів і фотополімерних реставрацій. Метод використовується у дорослих, і досить рідко, з огляду на низьку міцність і довговічності подібних конструкцій.

Найбільш прийнятним, рекомендованим, і корисним для всіх - є ортодонтичний спосіб виправлення прикусу зубів.

Наші фахівці рекомендують в першу чергу розглядати саме ортодонтичний варіант при лікуванні неправильного змикання зубів.

Як виправити прикус зубів в Києві?

Консультація лікаря ортодонта для дорослих в стоматологічних клініках Люмі-Дент безкоштовна, необхідно тільки сплатити отримання панорамного знімка щелепно-лицевої ділянки (ортопантомограми).

Дане обстеження є обов'язковою умовою правильної діагностики ситуації, і призначенням ефективного лікування ортодонтом.

Для серйозних порушень зубного змикання також буде потрібно зробити телерентгенографію (ТРГ знімок). Також це дослідження робиться безпосередньо в наших стоматологічних клініках.

Виправлення прикусу - ціна в Києві

Вид виправлення прикусу Ціна, в гривнях
Знімною ортодонтичною пластинкою 4090
Металевими брекетами 13250
Керамичними брекетами 20099
Внутрішніми брекетами 49999

 

Фото. Ортодонт Коваленко А.А. з пацієнтом, після наклейки брекетів.

Як виправити прикус зубів брекетами фото Київ Люмі-Дент

Переваги звернення до Люмі-Дент, щоб виправити неправильне положення зубів:

1) Мережа клінік, з локаціями на Позняках, Солом'янці та Оболоні;

2) 7 досвідчених лікарів ортодонтів, з відгуками стоматології та прикладами робіт;

3) Ортопантомограма і ТРГ знімок прямо у нас;

4) На сайті можете побачити багато відео відгуків наших дорослих пацієнтів, які успішно пройшли ортодонтичне лікування пластинками, елайнерами, брекетами, вінірами, коронками;

5) Також на сайті Ви можете подивитися багато відео з ортодонтами, в яких вони діляться з аудиторією інформацією про сучасні технології (брекети, капи, пластинки, трейнери), які вони щодня використовують, щоб вирівняти нерівні зубні ряди, і зробити красивою усмішку;

6) На цій сторінці, і в розділах кожної окремої послуги вирівнювання зубів - можна побачити багато фото прикусу до і після лікування неправильного зубного змикання у підлітків, людей у віці. Фото до і після лікування брекетами, пластинками, капами, трейнерами;

7) Власна цифрова лабораторія для виготовлення всіх видів ортодонтичних апаратів;

8) Повний асортимент для комфортного і безболісного лікування будь-яких стоматологічних проблем - надійна місцева комп'ютерна анестезія, і легка седація для усунення знервованості і страху (закисом азоту). І, нарешті, лікування під загальним наркозом, як дітям, так і клієнтам старшого віку. Всі клініки мають необхідну ліцензію для таких маніпуляцій, у нас постійно працюють лікарі анестезіологи;

9) Відмінні ціни на лікування, з накопичувальними знижками, для дорослого і дитини;

10) І, нарешті - приємна і дружня атмосфера, професійна увага і участь наших співробітників, з моменту переступання порогу клініки, і до побажання успіху після закінчення лікування.

Не відкладайте проблему неправильного змикання на потім!

Наші ортодонти в Києві підкажуть - як виправити прикус зубів дорослим швидко і назавжди!

Запишіться для виправлення прикусу дітям та дорослим (брекетами, пластинками, капами, вінірами, коронками, протезуванням) - в клініки Люмі-Дент, на безкоштовну консультацію!

  

 

Відгуки про нас
Дивитися більше
5 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію