2817

Виправлення прикусу

Клінічні випадки
Клінічний випадок 1
Пацієнтка С., 22 роки.
Скарги:
На естетичний дефект, проміжки між зубами на верхній щелепі, скупченість зубів на нижній щелепі.
Діагноз:
II клас по Енглю, звуження верхнього і нижнього зубних рядів, скупченість фронтальної групи зубів на нижній щелепі. Первинна адентія бокових різців верхньої щелепи, діастема, треми.
Лікування:
ортодонтична підготовка за допомогою керамічної брекет-системи для створення місця. Подальша імплантація і протезування. Тривалість лікування - 24 місяці.
Клінічний випадок 2
Пацієнтка К., 9 років.
Скарги:
на естетичний дефект
Діагноз:
скелетна форма дистальної оклюзії з протрузією різців верхньої щелепи. Звуження верхньої щелепи. Сагітальна щілина 7 мм. Глибоке різцеве перекриття (II клас по Енглю 1 підклас). Горизонтальний тип зростання.
Лікування:
перший етап ортодонтичного лікування знімним двучелюстним апаратом Twin-Block Тривалість лікування - 5 місяців
Клінічний випадок 3
Пацієнт А., 23 рокіи.
Скарги:
на естетичний дефект, скупченість зубів.
Діагноз:
дистальна оклюзія, глибокий прикус, звуження верхнього і нижнього зубного ряду, скупченість зубів на верхній і нижній щелепах, різцеве перекриття 80%, слабкий тонус кругового м'яза рота.
Лікування:
проводилося за допомогою брекет-системи "Damon-Clear". Після зняття брекет-системи встановлені ретейнери на верхній і нижній щелепах. Тривалість лікування - 16 місяців.
Клінічний випадок 4
Пацієнтка Є., 15 років
Скарги:
на скупченість зубів.
Діагноз:
I клас по Енглю, протрузія верхніх і нижніх фронтальних зубів, вестибулярне положення 13,33,43 зубів, середнє положення язика, інфантильний тип ковтання, слабкий тонус кругового м'яза рота.
Лікування:
проводилося за допомогою брекет-системи Damon Q тільки на верхній щелепі. Після зняття брекет-системи встановлені ретейнери на верхній щелепі. Тривалість лікування - 12 місяців.
Клінічний випадок 5
Пацієнтка Л., 27 років.
Скарги:
на естетичний дефект, скупченість зубів, неправильний прикус.
Діагноз:
2-1 клас, дистальний прикус, скупченість зубів верхньої та нижньої щелеп.
Лікування:
проводилось з використанням брекет-системи "Damon Clear". Термін лікування становив 15 місяців. Після зняття брекет-системи встановлені ретейнери на верхню та нижню щелепи, призначений міофункціональний трейнер.
Клінічний випадок 6

Інші приклади робіт наших докторів:

виправлення прикусу київ

Виправлення неправильного прикусу зубів у дорослих і дітей

У стоматологічних клініках Люми-Дент в Києві пропонуються різні методики.

Виправити неправильний прикус зубів можливо як ортодонтичним шляхом, так і іншими: хірургічним, ортопедичним, терапевтичним.

Ортодонтичний метод:

Використовуються знімні апарати або незнімні брекет-системи.

Також часто застосовують комбінований метод вирівнювання прикусу (знімні апарати і подальше лікування брекет-системами).

Хірургічний метод:

При хірургічному методі використовується хіругічне пересування кісткових блоків (альвеолярні відростки з зубами). Метод дозволяє значно скоротити терміни виправлення зубного прикусу, однак він дуже травматичний і може привести до значних ускладнень.

Ортопедичний метод:

Виготовлення протезів та коронок зі зміною осей нахилу і розташування зубів. Дозволяє домогтися виправлення прикусу в короткі терміни, однак застосуємо в рідкісних випадках.

Терапевтичний метод:

Виправити неправильний прикус можна зміною нахилу зубів за допомогою скловолоконних штифтів і фотополімерних реставрацій. Метод використовується вкрай рідко з огляду на низьку міцність і довговічність подібних конструкцій.

Найбільш прийнятним, рекомендованим і корисним для організму є ортдонтичний метод виправлення прикусу зубів.

Наші фахівці рекомендують в першу чергу розглядати саме ортдонтичний варіант.

Консультація в наших клініках безкоштовна, необхідно тільки сплатити отримання панорамного знімка щелепно-лицевої ділянки (ортопантомограми). Дане обстеження є обов'язковою умовою правильної діагностики ситуації і призначенням правильного лікування ортодонтом.1 голосів, оцінка: 5 з 5

Навігація
×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!