1697

Виправлення прикусу

Клінічні випадки
Клінічний випадок 1
Пацієнтка С., 22 роки.
Скарги:
На естетичний дефект, проміжки між зубами на верхній щелепі, скупченість зубів на нижній щелепі.
Діагноз:
II клас по Енглю, звуження верхнього і нижнього зубних рядів, скупченість фронтальної групи зубів на нижній щелепі. Первинна адентія бокових різців верхньої щелепи, діастема, треми.
Лікування:
ортодонтична підготовка за допомогою керамічної брекет-системи для створення місця. Подальша імплантація і протезування. Тривалість лікування - 24 місяці.
Клінічний випадок 2
Пацієнтка К., 9 років.
Скарги:
на естетичний дефект
Діагноз:
скелетна форма дистальної оклюзії з протрузією різців верхньої щелепи. Звуження верхньої щелепи. Сагітальна щілина 7 мм. Глибоке різцеве перекриття (II клас по Енглю 1 підклас). Горизонтальний тип зростання.
Лікування:
перший етап ортодонтичного лікування знімним двучелюстним апаратом Twin-Block Тривалість лікування - 5 місяців
Клінічний випадок 3
Пацієнт А., 23 рокіи.
Скарги:
на естетичний дефект, скупченість зубів.
Діагноз:
дистальна оклюзія, глибокий прикус, звуження верхнього і нижнього зубного ряду, скупченість зубів на верхній і нижній щелепах, різцеве перекриття 80%, слабкий тонус кругового м'яза рота.
Лікування:
проводилося за допомогою брекет-системи "Damon-Clear". Після зняття брекет-системи встановлені ретейнери на верхній і нижній щелепах. Тривалість лікування - 16 місяців.
Клінічний випадок 4
Пацієнтка Є., 15 років
Скарги:
на скупченість зубів.
Діагноз:
I клас по Енглю, протрузія верхніх і нижніх фронтальних зубів, вестибулярне положення 13,33,43 зубів, середнє положення язика, інфантильний тип ковтання, слабкий тонус кругового м'яза рота.
Лікування:
проводилося за допомогою брекет-системи Damon Q тільки на верхній щелепі. Після зняття брекет-системи встановлені ретейнери на верхній щелепі. Тривалість лікування - 12 місяців.
Клінічний випадок 5
Пацієнтка Л., 27 років.
Скарги:
на естетичний дефект, скупченість зубів, неправильний прикус.
Діагноз:
2-1 клас, дистальний прикус, скупченість зубів верхньої та нижньої щелеп.
Лікування:
проводилось з використанням брекет-системи "Damon Clear". Термін лікування становив 15 місяців. Після зняття брекет-системи встановлені ретейнери на верхню та нижню щелепи, призначений міофункціональний трейнер.
Клінічний випадок 6

Виправлення прикусу лінгвальною брекет-системою.

Клінічний випадок 7
Пацієнт М., 24 роки.
Скарги:
зубоальвеолярний I клас, зворотнє перекриття на фронтальній ділянці, ретрузія 12, 11, 21, 22 зубів.
Лікування:
проводилось тільки на верхній щелепі з використанням керамічної лігатурної брекет-системи. Термін лікування 14 місяців. Після зняття брекет-системи встановлено незнімний ретейнер, проведено естетичну реставрацію верхніх центральних різців.
Клінічний випадок 8
Пацієнт Ж., 16 років.
Діагноз:
1й клас, скученість зубів верхньої щелепи, піднебіннєве положення 22 зуба з дефіцитом місця.
Лікування:
проводилося лише на верхній щелепі, використовувалась металева лігатурна брекет-система. Термін лікування становив 12 місяців. Після зняття брекет-системи встановлено незнімний ретейнер.
Клінічний випадок 9
Пацієнт Ж., 26 років.
Діагноз:
односторонній перехресний прикус, звуження верхньої і нижньої щелеп, скученість зубів з дефіцитом місця, піднебіннєве положенне 12 зуба із зворотнім перекриттям, вестибулярне положення 13, 23, 33 і 43 зубів, відсутність 46 зуба.
Лікування:
проводилося з попереднім розширенням верхньої щелепи з допомогою апарата для швидкого піднебіннєвого розширення. За показаннями було видалено 12 зуб. На нижній щелепі скученість зубів виправлено за рахунок закриття проміжка в області відсутнього 46 зуба. Планується зміна форми правого верхнього клика під боковий різець за допомогою реставрації, а також пластика ясен. Термін лікування становив 27 місяців. Після зняття брекет-систем встановлено незнімні ретейнери і функціональний трейнер.
Клінічний випадок 10
Пацієнт М., 25 років.
Діагноз:
аномальний глибокий прикус, звуження верхньої і нижньої щелеп, скупченість зубів, вестибулярне положення 13, 23, 33 зубів з дефіцитом місця в зубному ряді.
Лікування:
проводилось з видаленням перших премолярів. Використовувалася металева самолігатурна брекет-система на обох щелепах. Термін лікування становив 19 місяців. Установлено незнімні ретейнери і апарат функціональної дії. Планується хірургічна корекція ясен в області кликів на верхній і нижній щелепах.
Клінічний випадок 11
Пацієнт Ж., 27 років.
Діагноз:
II клас 2 підклас, глибоке різцове перекриття, звуження верхньої і нижньої щелеп, скученість зубів, вестибулярне положення 13, 23, 43 зубів з дефіцитом місця.
Лікування:
проводилося без видалення зубів з використанням керамічної самолігатурної брекет-системи на обох щелепах. Термін лікування становив 18 місяців. Встановлено незнімні ретейнери і ретенціонні капи.
Клінічний випадок 12
Пацієнт Ж., 16 років.
Діагноз:
зубоальвеолярний III клас, звуження верхньої і нижньої щелеп, скупченість зубів з дефіцитом місця в зубному ряді.
Лікування:
проводилося без видалення зубів з використанням металевої лігатурної брекет-системи на обох щелепах. Термін лікування становив 23 місяця. Після зняття брекет-систем встановлено незнімні ретейнери і ретенціонні капи.
Клінічний випадок 13
Пацієнт М., 19 років.
Діагноз:
зубоальвеолярний III клас, звуження верхньої і нижньої щелепи, скупченість зубів, вестибулярне положення 13 і 23 зубів с дефіцитом місця в зубній дузі, ротовой тип дихання.
Лікування:
проводилося без видалення зубів з використанням брекет-системи Damon Clear на верхній і нижній щелепах. Термін лікування становив 21 місяць. Після зняття брекет-систем встановлені незнімні ретейнери і ретенціонні капи.

Інші приклади робіт наших докторів:

виправлення прикусу київ

Виправлення неправильного прикусу зубів у дорослих і дітей


У стоматологічних клініках Люми-Дент в Києві пропонуються різні методики.

Виправити неправильний прикус зубів можливо як ортодонтичним шляхом, так і іншими: хірургічним, ортопедичним, терапевтичним.

Ортодонтичний метод:

Використовуються знімні апарати або незнімні брекет-системи.

Також часто застосовують комбінований метод вирівнювання прикусу (знімні апарати і подальше лікування брекет-системами).

Хірургічний метод:

При хірургічному методі використовується хіругічне пересування кісткових блоків (альвеолярні відростки з зубами). Метод дозволяє значно скоротити терміни виправлення зубного прикусу, однак він дуже травматичний і може привести до значних ускладнень.

Ортопедичний метод:

Виготовлення протезів та коронок зі зміною осей нахилу і розташування зубів. Дозволяє домогтися виправлення прикусу в короткі терміни, однак застосуємо в рідкісних випадках.

Терапевтичний метод:

Виправити неправильний прикус можна зміною нахилу зубів за допомогою скловолоконних штифтів і фотополімерних реставрацій. Метод використовується вкрай рідко з огляду на низьку міцність і довговічність подібних конструкцій.

Найбільш прийнятним, рекомендованим і корисним для організму є ортдонтичний метод виправлення прикусу зубів.

Наші фахівці рекомендують в першу чергу розглядати саме ортдонтичний варіант.

Консультація в наших клініках безкоштовна, необхідно тільки сплатити отримання панорамного знімка щелепно-лицевої ділянки (ортопантомограми). Дане обстеження є обов'язковою умовою правильної діагностики ситуації і призначенням правильного лікування ортодонтом.0 голосів, оцінка: 0 з 5

Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!