Відбілювання зубів вдома: народні та професіональні методи

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.
Зміст:
 • Відбілюємо зуби вдома - як краще всього?
 • Як відбілити зуби вдома - народні способи
 • Домашнє відбілювання зубів капами з професійним складом
 • Відбілити зуби вдома капами : самостійний спосіб і частина комплексу
 • Переваги домашнього відбілювання зубів від Люмі-Дент

Відбілюємо зуби вдома - як краще всього?

Білі зубки рівномірного кольору вважаються одним з обов'язкових ознак доглянутості. Звісно, стоматологи не погодяться з цим, адже жовтуватий відтінок найчастіше говорить про те, що емаль міцніша.

Але моду не проведеш, а тому величезна кількість людей прагне до білизни усмішки та думає, як відбілити зуби у домашнішніх умовах. Тому, добре, що в ціні природні світлі відтінки, а не голлівудська білизна. 

Фото. До та після відбілювання зубів домашніми капами, стоматологія Люми-Дент.

Отбеливание зубов дома фото до и после Люми-Дент

Існують різні способи зробити зуби білішими. Але якщо розділити їх на дві великі групи, то варто говорити про домашнє відбілювання зубів, та про проведення процедури у клініці. Домашні методи поділяються на народні та професіональні. 

Як відбілити зуби вдома - народні способи 

Якщо Ви пошукаєте в інтернеті інформацію про відбілювання зубів у домашніх умовах, то серед запропонованих методик обов'язково зустрінете процедури з використанням наступних компонентів: 

 • Сода. Звичайну харчову соду додають до зубної пасти — або до неї додають воду до стану кашки, яка замінює таку пасту.
 • Яблучний оцет. Цей засіб використовують як полоскання — приблизно раз у неділю. Також є рецепт, який об'єднує соду та яблучний оцет: в цьому випадку треба зробити з двох компонентів кашку, нанести її на емаль та потримати 15 хвилин, потім змити. 
 • Полуниця. За рахунок кислоти, яка знаходиться у складі цієї ягоди, можна гарно освітлити емаль. Найпростіший спосіб полягає в тому, щоб розчавити ягоду та нанести отриману масу на зуби на 5-10 хвилин. Потім потрібно прополоскати рот та використати звичайну пасту. 
 • Активоване вугілля. Давно відомий спосіб відбілювання зубів у домашніх умовах - потрібно розтовкти таблетку активованого вугілля і використати цей порошок в якості зубного.
 • Перекис водню (не більше 3%). Перекис зручніше використовувати в якості полоскання: для цього її розводять з водою у пропорції 1:1. Після стандартної чистки роблять полоскання, а потім ще раз очищають порожнину рота звичайною чистою водою. Особливість методу в тому, що перші результати з'являються через 2-3 тижні після початку процедур.

Вище описані варіанти відбілювання зубів вдома народними методами - це завжди лотерея. Справа в тому, що багато засобів діють агресивно - особливо ті, які містять кислоти або абразивні частинки. Більш того, щоб почати освітлення, необхідно переконатися, що емаль знаходиться в хорошому стані, а це можна зробити тільки на прийомі у стоматолога.

Фото. Лікар терапевт консультує пацієнта у клініці Люмі-Дент

Відбілювання зубів в домашніх умовах фото Київ ЛюміДент

Наслідки використання домашніх рецептів непердбачувані. Найкращий з них - відсутність будь-якого результату, після якого Ви відкинете подібні методи. 

Але не рідко люди стикаються і з більш серйозними проблемами: наприклад, подівищена чутливість, серйозне пошкодження емалі, після якого швидко розвивається карієс.

А ще згодом емаль стає доволі пористою та краще сприймає барвники. Тобто на першому етапі вдається трохи відбілити зубки, але потім відбувається відкат у первісний стан, та може стати значно гірше. 

Чим більше Ви відбілюєте такими способами — тим швидше з часом емаль втрачає привабливий вигляд.

Пам'ятайте: рішення відбілити зуби в домашніх умовах народними методами - це завжди рішення на свій страх і ризик. Жоден кваліфікований лікар не порадить Вам такі способи. 

Домашнє відбілювання зубів капами з професійним складом 

Якщо Ви не хочете, з якихось причин, проводити повнорцінне лазерне або фото-освітлення в стоматологічній клініці, більш м'яким і щадним варіантом будуть домашні капи для відбілювання зі складом, яким можна відбілювати в домашніх умовах. 

Лікарі пояснюють, як відбілити зуби вдома правильно - клієнтам пропонується зробити унікальні домашні капи для відбілювання, які ідеально підходять до їх щелеп.

Фото. Домашні капи для відбілювання та інструкція по застосуванню 

Як відбілити зуби у домашніх умовах фото Київ Люмі-Дент

В мережі стоматологічних клінік Люмі-Дент такі домашні відбілюючі капи виготовляють за допомогою сучасного обладнання - у пацієнта знімають цифровий зліпок, а вже по ньому робиться зліпок щелепи і капа для відбілювання.

Тобто в клініку треба прийти двічі:

 • перший раз - на обстеження і зняття цифрового зліпка;
 • другий раз - щоб забрати відбілюючі капи і гель.

Відбілюючі гелі бувають різними за інтенсивністю, вони можуть містити різну кількість активної речовини: 8, 10, 20%. Все залежить від виробника. Відсоток гелю вибирається залежно від того, якого ефекту треба домогтися, і наскільки зуби чутливі до дії відбілювача.

Надягають домашні капи з гелем, як правило, на ніч, а вранці знімають. Цим домашнє відбілювання зубів дуже зручно, тому що практично не змінює спосіб життя. Єдиний момент: протягом двох тижнів після завершення курсу відбілювання домашніми капами - потрібно обмежити вживання кави і фарбувальних продуктів.

Використання кап вдома має ще одну перевагу - Ви можете чергувати відбілючий гель з ремінералізуючим складом (с фтором та кальцієм), і тим самим усувати підвищену чутливість емалі на різні подразники (холодне, гаряче, кисле і так далі), а також зміцнювати зуби, робити відмінну профілактику карієсу.

Відбілювання зубів капами в домашніх умовах — оптимальне і безпечне рішення, оскільки підбирається лікарем на основі ретельного обстеження. Якщо Ви хочете в комфортних умовах домогтися потрібного відтінку емалі, то відбілювання в домашніх умовах - це найкращий вибір.

ОБЕРЕЖНІСТЬ. Не плутайте професійне домашнє відбілювання капами, замовлене в клініці, і набори, які продаються в інтернеті. В останніх використовують пластичні елементи, котрі нібито підлаштовуються під будь-яку щелепу. Часто склади цих наборів сумнівні, а побічні ефекти можуть бути такими ж, як і у випадку з народними рецептами - тобто непередбачуваними.

Відбілити зуби вдома капами : самостійний спосіб і частина комплексу 

Якщо Вашою метою є максимально білосніжна усмішка, то подібний варіант зміни кольору варто застосовувати в комплексі: для початку освітлити зубки лазерним або фотоспособом в клініці, а потім підтримувати результат за допомогою домашнього набору.

У цьому випадку буде досягнуто максимальний ефект. Але якщо Ви хочете просто змінити колір на кілька тонів, без ідеального білого кольору, відбілюючі капи використовуються в якості самостійного рішення.

Докладний план дій Ви разробите з вашим стоматологом, коли він зрозуміє Ваші цілі і вимоги до процедури.

Фото. Пацієнт з лікарем нашої клініки 

Домашнє відбілювання зубів фото Київ Люмі-Дент

Переваги домашнього відбілювання зубів від Люмі-Дент

У Люмі-Дент можливі різні варіанти освітлення усмішки, включаючи фото і лазерне. Тут пацієнтам пропонують відбілювання зубів капами вдома.

Особливість клінік Люмі-Дент полягає в тому, що тут використовують тільки безпечні та ефективні склади, які пройшли численні дослідження і перевірки.

Якщо Ви вирішили пройти відбілювання зубів вдома капами - наші лікарі ретельно підберуть для Вас індивідуальну програму. У цю програму - як відбілити зуби вдома капами - включені рекомендації по часу носіння відбілюючих кап, а також будуть заплановані кілька візитів у клініку, для контролю результату, і корекції лікування, якщо на те буде необхідність.

Також наші спеціалісти завжди попереджують, якщо домашнє відбілювання капами може Вам нашкодити, а тому краще утриматися від процедури.

Альтернативним методом цієї послуги є установка керамічних вінірів - можливість отримати сліпучу усмішку назавжди.

 

Відгуки про нас

1 голосів, оцінка: 5 з 5

×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest