8:00 - 21:00
ua
1329

Стоматологічна Хірургія В Києві- Хірурги Люмі-Дент

Дивіться відео з нашими хірургами стоматологами в Києві
Зміст:
 • Що таке хірургічна стоматологія
 • Напрямки хірургічної стоматології у київській мережі клінік Люмі-Дент
 • Техніка хірургічної стоматології у Києві
 • Хірургічна стоматологія від Люмі-Дент: різноманітність послуг
 • Ціни на хірургічну стоматологію у Києві, в клініках Люмі-Дент
 • Клініки хірургічної стоматології Люми-Дент: рішення найскладніших завдань

Що таке хірургічна стоматологія

Стоматологічна хірургія - це напрямок медицини, під яким об'єднують всі маніпуляції, пов'язані з оперативним втручанням в тверді або м'які тканини ротової порожнини.

До якості хірургічної стоматології сьогодні пред'являються дуже серйозні вимоги: вони стосуються кваліфікації лікаря, безпеки самого процесу, а також знеболення.

Напрямки хірургічної стоматології у київській мережі клінік Люмі-Дент

Під хірургією в стоматології об'єднують величезну кількість маніпуляцій, перерахувати всі важко, проте можна позначити деякі напрямки діяльності:

 • Зубозберігаючі операції - до них відносять видалення зубної кісти, частини зуба з коренем, резекцію (висічення) частини кореня і т.д. Зараз вони проводяться все частіше: там, де раніше просто пропонувалося видалення, сьогодні лікарі до останнього намагаються зберегти власний зуб.
 • Лікування пародонту (навколозубних тканин) в тих випадках, коли класичні і більш щадні методи не підходять, або не дають потрібного результату.
 • Усунення ускладнень, які виникли в результаті неправильного протезування, або лікування кореневих каналів. Якщо при обробці коренів в перший раз була допущена помилка, це викликає запалення та необхідність розпломбування і видалення запалених ділянок тканин.
 • Видалення зубів різних видів, і в різних станах - включаючи вісімки і коріння.
 • Встановлення імплантів: з кожним роком ця послуга хірургічної стоматології у Києві стає все більш популярною. Вона вимагає від хірургів стоматологів високої кваліфікації, великого досвіду і професіоналізму. У Люмі-Дент встановлюють імпланти при повній і частковій відсутності зубів - це найякісніші конструкції від світових виробників.
 • Відновлення обсягу кісткової тканини - операція синус ліфтинга - зазвичай тісно пов'язана з імплантологією. Тканини найчастіше відновлюють саме для того, щоб потім в них же встановити імпланти для закріплення зубних протезів. Без синус ліфтингу для деяких пацієнтів імплантація неможлива, так як у зубного імпланта просто не вистачить площі для опори і закріплення - при таких умовах він не буде триматися.
 • Хірургічне виправлення прикусу - необхідно в ортодонтичних випадках, коли брекетами або капами неможливо виправити прикус. В ортодонтії таке виправлення прикусу частіше роблять з дорослими пацієнтами, у яких вже повністю сформовані щелепні кістки. Також ця послуга надається тим пацієнтам, які не хочуть довго чекати ефекту від лікування брекет-системами, або іншими технологіями ортодонтії.

Фото. Приклад виконаної роботи з видалення зубів мудрості в клініці Люмі-Дент.

Хірургічна стоматологія фото Київ Люмі-Дент

Перераховувати послуги хірургів, які запропоновані в стоматологічній хірургії та ортодонтії, можна ще довго. Сучасні зубні хірурги працюють з м'якими і твердими тканинами, вирішуючи будь-яке завдання.

 • За допомогою стоматологічної операції можна навіть поміняти положення зубів, вирівняти зуби, виправити складні проблеми, пов'язані з прикусом;
 • Складні хірургічні маніпуляції з успіхом виконуються як відносно дорослих, так і по відношенню до дітей - якісне знеболювання знімає будь-які обмеження.

Техніка хірургічної стоматології у Києві

Хірургічна стоматологія - це сфера, в якій постійно з'являється щось цікаве: удосконалюються технології, випускається нова, більш якісна і надійна техніка.

 • В клініках Люми-Дент у хірургії вже давно і активно використовують можливості лазера, за допомогою якого лікують виразки, зменшують пародонтальні кишені, роблять безкровні операції тощо. У багатьох випадках лазер повністю замінив звичайний скальпель, бо забезпечує зовсім інший рівень роботи;
 • Щоб лікування проходило максимально якісно, ​​а лікар нічого не упускав в процесі, використовують і таке рішення, як стоматологічні мікроскопи. Такий апарат дає багаторазове збільшення видимості потрібної ділянки, тому лікар бачить всі нюанси - наприклад, за допомогою мікроскопа стоматолог може добре розглянути нетипове розташування коренів.

Величезну роль в оснащенні клініки грає і те, які можливості вона використовує для знеболювання.

У Люмі-Дент для хірургічної стоматології застосовують спеціальні апарати STA - завдяки них подачу ліків контролює комп'ютер, а сама рідина надходить в тканини через спеціальний інструмент, без звичних шприців і довгих страшних голок.

Перевага такої анестезії в тому, що вона забезпечує точну область знеболювання і не захоплює ділянки, які стоматолог-хірург обробляти не буде.

Фото. Апарат комп'ютерної анестезії STA.

Хірургічне виправлення прикусу ціна фото Київ Люмі-Дент

Хірургічна стоматологія від Люмі-Дент: різноманітність послуг

Своїм клієнтам ми пропонуємо наступні види послуг хірургів-стоматологів:

 • Видалення зубів і коренів - незалежно від того, про які складності йдеться. Зубні хірурги нашої компанії беруться навіть за ті випадки, з якими інші фахівці не люблять зв'язуватися. Лікарі видаляють як звичайні, так і Ретиновані зуби, працюють із зруйнованими коронками. Можна просто видалити коронку та корінь, а можна відразу ж провести операцію по імплантації - все залежить від конкретної ситуації.
 • Видалення зубів мудрості - нерідко це складна маніпуляція, яка вимагає від фахівця великого досвіду. Але в клініках Люмі-Дент в Києві навіть таке завдання вирішується за максимальним комфортом для пацієнта.
 • Лікування кісти зуба - сьогодні саме лікування є пріоритетним рішенням, зараз багато людей досі впевнені, що кіста є прямим шляхом до видалення зуба. Але хірурги-стоматологи роблять все, щоб цього не сталося: зараз існують такі зубозберігаючі операції, як цистектомія, гемісекція, цистотомія. Оскільки ці маніпуляції в хірургічній стоматології досить складні, довіряти їх можна тільки досвідченим лікарям.
 • Кісткова пластика PRF - цей метод хірургічної стоматології передбачає, що для виготовлення мембран, які використовуються в кістковій пластиці, за основу береться кров самого пацієнта. Інноваційна технологія застосовується при синус-ліфтинзі, трансплантації кісткових тканин, пародонтальних дефектах та інших проблемах.
 • Пластика вуздечки верхньої і нижньої губи, пластика вуздечки язика - для вирішення цих завдань застосовують лазер. Він відразу ж зупиняє кров, знезаражує тканини - в результаті ризик будь-яких ускладнень дуже малоймовірний. Такі операції роблять як дітям різного віку, так і дорослим. Зверніть увагу: в клініках Люмі-Дент працюють дитячі стоматологи з відповідною кваліфікацією і вмінням знаходити підхід до будь-якої дитині.

Ще одна технологія, яка успішно застосовується в клініках стоматологічної хірургії - це пьезохірургія, в якій використовується спеціальний апарат: пьезотом.

Ультразвукові коливання, які впливають на кістку, дозволяють проводити найскладніші операції:

 • видаляти проблемні зуби,
 • вирішувати ортодонтичні завдання по установці імплантів,
 • проводити хірургічне виправлення прикусу і т.д.

Пристрій впливає виключно на кістку- він не ріже м'які тканини, не чіпляє судини або нерви, це дозволяє знизити травматичність втручання до мінімального рівня.

Фото. Хірург стоматолог в Києві, стоматологія Люмі-Дент.

Хірургія зубів фото Київ Люмі-Дент

 • Плюс методу ще й у тому, що вплив на організм пацієнта є мінімальним, тому після стоматологічної операції пацієнт відразу почувається значно краще.
 • В багатьох випадках у хірургії пьезотом замінює застарілу бормашину, є ситуації, коли він може робити те, на що класичний інструмент не здатен - наприклад, робити забір кісткової тканини для пересадки.

Ціни на хірургічну стоматологію у Києві, в клініках Люмі-Дент

Ціни послуг стоматолога-хірурга хвилюють кожного пацієнта: і всі розуміють, що послуги із застосуванням сучасного обладнання та найякісніших матеріалів занадто дешевими бути не можуть.

Але в мережі Люмі-Дент вдалося досягти балансу між цінами стоматологічної хірургії і тими можливостями, які отримує пацієнт. У клініках постійно проводяться акції, пропонуються додаткові знижки - завжди є можливість добре заощадити.

 • У Люмі-Дент серйозно ставляться до своєї репутації, а тому ціни на хірургічну стоматологію пацієнтам озвучуються відразу. Коли ви прийдете на прийом і пройдете первинне обстеження, лікар відразу зможе зорієнтувати вас з фінансового питання - при призначеному лікуванні вартість послуг вже не змінюється.
 • Зміна вартості відбувається тільки в крайньому випадку - і тільки тоді, коли для зміни лікування є серйозні підтверджені свідчення.
 • Пацієнт завжди знає, за що він платить - не дарма хірургічна стоматологія стала одним з найбільш затребуваних напрямків клініки Люмі-Дент.
 • Пацієнти завжди знають, що такі послуги як, наприклад, хірургічне виправлення прикусу - їм по кишені - навіть в найскладніших ситуаціях.

Фото. Імплантація та протезування пацієнтові нашої клініки.

Клініка хірургічної стоматології фото Київ Люмі-Дент

Клініки хірургічної стоматології Люми-Дент: рішення найскладніших завдань

Якщо ви шукаєте хірурга-стоматолога в Києві, ознайомтеся з пропозиціями стоматологічних центрів Люми-Дент.

 • Кожен фахівець, який працює в наших клініках, не просто отримав якісну освіту, але і має хороший досвід - ці люди постійно підвищують свою кваліфікацію, набувають нові навички. Завдяки такому підходу вдалося сформувати команду, яка здатна вирішити будь-яку проблему хірургічної стоматології - навіть саму запущену і незвичайну.
 • Якісна техніка, яка допомагає в діагностиці та лікуванні зубів, багато в чому полегшує завдання лікарів, допомагає знизити всі ризики, спростити період реабілітації після видалення зубів, пластики, імплантації та інших маніпуляцій стоматологічної хірургії.

Відео відгуки наших клієнтів можна побачити в розділі "Стоматологія Київ відгуки".

Фото. Лікар хірург імплантолог Положий Р.А. з пацієнтом.

Клініки хірургічної стоматології Київ фото Люмі-Дент

Стоматологічні клініки Люмі-Дент - це безпека, ефективність, безболісність процедур і увага до кожної деталі!

Зведена статистика з деяких послуг, наданих за 2023 рік:

Проведено комп'ютерних анестезій STA 6954
Просте видалення зуба мудрості 2084
Складне видалення (атипове) 870
Синус ліфтінг 184
Кількість інших операцій (вестибулопластика, кісткова пластика та інші) 152
Нарощування кістки A-PRF 127

 

Вибирайте поруч кращих у своїй справі!

Запишіться сьогодні в клініки стоматологічної хірургії Люмі-Дент, на безкоштовну консультацію!

 

Ціни стоматологів хірургів в Києві
Цю послугу в наших клініках надають хірурги стоматологи в Києві
Дата публікації: 25.10.2019
Дата редагування: 13.06.2024
Відгуки про нас
Дивитися більше
3 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію