45

Що таке брекети на зубах?
Відгуки та Фото до та після брекет систем

Клінічні випадки
Клінічний випадок 1
Клінічний випадок 2
Клінічний випадок 3
Клінічний випадок 4
Клінічний випадок 5
Клінічний випадок 6
Клінічний випадок 7
Клінічний випадок 8
Клінічний випадок 9
Клінічний випадок 10
Клінічний випадок 11
Клінічний випадок 12

 

Тут Ви можете побачити фото до та після брекетів, і виправлення неправильного прикусу зубів брекет системами, в мережі стоматологічних клінік Люмі-Дент в Києві.

У цій статті лікар ортодонт клініки Люмі-Дент на Позняках - Коржев Руслан - відповість на розповсюджені запитання:

1) Що таке брекет система?

2) Які бувають види брекетів?

3) Як встановлюють брекети на зубах?

4) Які інші технології використовуються для виправлення неправильного прикусу.

 

Що таке брекети на зуби?


Брекет система - це ортодонтична конструкція, розташована на зубах, і призначена для виправлення неправильного їх положення в зубному ряду.

Всі види брекет систем складаються з декількох основних елементів:

1) Безпосередньо брекети (скоби) - це невеликі вироби квадратної або прямокутної форми, зроблені з металу або кераміки. Брекети приклеюють на зуби за допомогою світлотверднучої клейової суміші;

2) Дуга - це дріт з особливої сталі дугової форми, що задає зубного ряду правильну форму;

3) Аксесуари для з'єднання скоб з дугою - гумки, дротові лігатури і інші елементи.

Дані ортодонтические системи (металеві, керамічні, сапфірові, лінгвальні, лігатурні, безлігатурні, самолігуючі) - до сих пір є найефективнішою технологією вирівнювання неправильного зубного змикання.

За швидкістю ефекту і можливостям виправлення значних патологій зубного змикання - брекети випереджають інші види технологій в ортодонтії - ортодонтичні апарати і прозорі капи (елайнери).

Брекет-системи як і раніше є найефективнішою і швидкої технологією вирівнювання неправильного прикусу.

Які бувають брекети?


Види брекетів


Залежно від того - з якого боку вони кріпляться до зубного ряду - розрізняють зовнішні і внутрішні (лінгвальні) види брекет систем.

Зовнішній вигляд брекетів встановлюється простіше, і лікування ним працює швидше. Лінгвальний вид брекетів непомітний при усмішці і розмові, але лікування з його допомогою проходить довше, і результат досягається важче.

Залежно від матеріалу, з якого виготовлені скоби - розрізняють металеві, керамічні, сапфірові види систем.

Про технології роботи - бувають лігатурні і безлігатурні (самолігуючі) види конструкцій.

Самолігуючі види брекетів більш ефективно і комфортно для пацієнта лікують неправильний прикус, їх застосування найбільш популярно на сьогодні в передових стоматологічних клініках Києва.

Фото - лікар ортодонт Коржев Руслан з пацієнткою

Брекети на зуби Київ фото Люмі-Дент

Як ставлять брекети на зуби:

1 етап. Консультація в клініці. Лікар ортодонт обстежує порожнину рота, обов'язково робиться панорамний знімок (ортопантомограма) і КТ щелеп (комп'ютерна томограма). Пацієнт спільно з лікарем вибирають певний вид брекет-системи, лікування якою і буде проводитися.

2 етап. Фіксація брекетів на зубах. Виконується в друге відвідування клініки. Скоби фіксуються за 1 раз, потім до них прикріплюється дуга. Ортодонт дає всі необхідні рекомендації - як доглядати за системою, як проводити правильну гігієну порожнини рота. Пацієнт призначається на наступну корекцію, приблизно через 2 тижні після фіксації. Надалі 1-2 рази на місяць необхідно показуватися лікарю-ортодонту, для проведення корекцій.

3 етап. Зняття скоб і встановлення незнімного ретейнера. Відбувається після повного вирівнювання зубних рядів. Ретейнер (внутрішня шина) встановлюється з метою профілактики повернення зубів у вихідне положення, що буває досить часто, якщо не зробити його фіксацію.

Фото до та після брекетів

Галерея фото до та після установки брекет-систем завжди поповнюється.

Інші фото до та після брекетів у наших паціентів - можна побачити на всіх сторінках сайту, присвячених виправленню неправильного прикусу.

Інформацію про всі види технологій, застосовуваних нашими лікарями ортодонтами - можна побачити в розділі "Як зробити прикус правильним".

Відгуки про брекетах

Відгуки (відео), рецензії, думки і коментарі пацієнтів мережі стоматологічних клінік Люмі-Дент про встановлення і лікування брекет-системами - можна побачити на сторінці "Відгуки стоматології Києва".

У клініках Люмі-Дент в Києві працюють 7 досвідчених лікарів ортодонтів, здатних вирішити будь-які проблеми неправильного положення зубів.

Обирайте кращих в своїй справі!

Запишіться на безкоштовну консультацію!


Автор: лікар-ортодонт Коржев Руслан

Автор: Коржев Руслан0 голосов, оценка: 0 из 5

Навігація
×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest