8:00 - 22:00
ua

Що таке брекети на зубах?
Відгуки та Фото до та після брекет систем

Клінічний випадок 1
Клінічний випадок 2
Клінічний випадок 3
Клінічний випадок 4
Клінічний випадок 5
Клінічний випадок 6
Клінічний випадок 7
Клінічний випадок 8
Клінічний випадок 9
Клінічний випадок 10
Клінічний випадок 11
Клінічний випадок 12
Клінічний випадок 13
Клінічний випадок 14
Клінічний випадок 15
Клінічний випадок 16
Клінічний випадок 17
Клінічний випадок 18

 

Тут Ви можете побачити фото до та після брекетів, і виправлення неправильного прикусу зубів брекет системами, в мережі стоматологічних клінік Люмі-Дент в Києві.

У цій статті лікар ортодонт клініки Люмі-Дент на Позняках - Коржев Руслан Вікторович - відповість на розповсюджені запитання:

1) Що таке брекет система?

2) Які бувають види брекетів?

3) Як встановлюють брекети на зубах?

4) Які інші технології використовуються для виправлення неправильного прикусу.

 

Що таке брекети на зуби?

Брекет система - це ортодонтична конструкція, розташована на зубах, і призначена для виправлення неправильного їх положення в зубному ряду.

Всі види брекет систем складаються з декількох основних елементів:

1) Безпосередньо брекети (скоби) - це невеликі вироби квадратної або прямокутної форми, зроблені з металу або кераміки. Брекети приклеюють на зуби за допомогою світлотверднучої клейової суміші;

2) Дуга - це дріт з особливої сталі дугової форми, що задає зубного ряду правильну форму;

3) Аксесуари для з'єднання скоб з дугою - гумки, дротові лігатури і інші елементи.

Дані ортодонтические системи (металеві, керамічні, сапфірові, лінгвальні, лігатурні, безлігатурні, самолігуючі) - до сих пір є найефективнішою технологією вирівнювання неправильного зубного змикання.

За швидкістю ефекту і можливостям виправлення значних патологій зубного змикання - брекети випереджають інші види технологій в ортодонтії - ортодонтичні апарати і прозорі капи (елайнери).

Брекет-системи як і раніше є найефективнішою і швидкої технологією вирівнювання неправильного прикусу.

Які бувають брекети?

Види брекетів

Залежно від того - з якого боку вони кріпляться до зубного ряду - розрізняють зовнішні і внутрішні (лінгвальні) види брекет систем.

Зовнішній вигляд брекетів встановлюється простіше, і лікування ним працює швидше. Лінгвальний вид брекетів непомітний при усмішці і розмові, але лікування з його допомогою проходить довше, і результат досягається важче.

Залежно від матеріалу, з якого виготовлені скоби - розрізняють металеві, керамічні, сапфірові види систем.

Про технології роботи - бувають лігатурні і безлігатурні (самолігуючі) види конструкцій.

Самолігуючі види брекетів більш ефективно і комфортно для пацієнта лікують неправильний прикус, їх застосування найбільш популярно на сьогодні в передових стоматологічних клініках Києва.

Фото - лікар ортодонт Коржев Руслан з пацієнткою

Брекети на зуби Київ фото Люмі-Дент

Як ставлять брекети на зуби:

1 етап. Консультація в клініці. Лікар ортодонт обстежує порожнину рота, обов'язково робиться панорамний знімок (ортопантомограма) і КТ щелеп (комп'ютерна томограма). Пацієнт спільно з лікарем вибирають певний вид брекет-системи, лікування якою і буде проводитися.

2 етап. Фіксація брекетів на зубах. Виконується в друге відвідування клініки. Скоби фіксуються за 1 раз, потім до них прикріплюється дуга. Ортодонт дає всі необхідні рекомендації - як доглядати за системою, як проводити правильну гігієну порожнини рота. Пацієнт призначається на наступну корекцію, приблизно через 2 тижні після фіксації. Надалі 1-2 рази на місяць необхідно показуватися лікарю-ортодонту, для проведення корекцій.

3 етап. Зняття скоб і встановлення незнімного ретейнера. Відбувається після повного вирівнювання зубних рядів. Ретейнер (внутрішня шина) встановлюється з метою профілактики повернення зубів у вихідне положення, що буває досить часто, якщо не зробити його фіксацію.

Фото до та після брекетів

Галерея фото до та після установки брекет-систем завжди поповнюється.

Інші фото до та після брекетів у наших паціентів - можна побачити на всіх сторінках сайту, присвячених виправленню неправильного прикусу.

Інформацію про всі види технологій, застосовуваних нашими лікарями ортодонтами - можна побачити в розділі "Як зробити прикус правильним".

Відгуки про брекетах

Відгуки (відео), рецензії, думки і коментарі пацієнтів мережі стоматологічних клінік Люмі-Дент про встановлення і лікування брекет-системами - можна побачити на сторінці "Відгуки стоматології Києва".

У клініках Люмі-Дент в Києві працюють 7 досвідчених лікарів ортодонтів, здатних вирішити будь-які проблеми неправильного положення зубів.

Обирайте кращих в своїй справі!

Запишіться на безкоштовну консультацію!

 

1 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію