Пломбування зубів
Ціни зубних пломб

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.
Зміст:
 • Пломбування зубів
 • Види пломб
 • Ціна на зубні пломби в Києві
 • Показання до встановлення
 • Сучасні технології дозволяють застосовувати пломбування зубів у таких випадках:
 • Методики пломбування
 • Загальний алгоритм пломбування зубів при карієсі включає такі етапи:
 • Санація
 • Препарування
 • Промивання і висушування
 • Накладання прокладки
 • Протруювання
 • Пломбування
 • Скільки коштує пломбування зубів?

 

На сьогоднішній день сучасна стоматологія  дозволяє вирішити будь-які проблеми із зубами і має цілий арсенал інноваційних методик лікування та усунення будь-яких дефектів. Процедура відновлення зубчиків відбувається з урахуванням всіх індивідуальних особливостей щелепно-лицевої ділянки з використанням новітніх і безпечних матеріалів.

Пломбування зубів фото лікування Люмі-Дент київ Зуби після пломбування лікування фото київ Люмі-Дент

Пломбування зубів

При карієсі – це досить проста процедура, однак варто розповісти про неї більш детально. На даний час встановлення пломби на зуб – послуга доступна в будь-який стоматологічній клініці, але далеко не кожна з них відноситься до даного виду лікування сумлінно і використовує якісні матеріали.

Мережа клінік «Люмі-Дент» в Києві є лідером на ринку надання стоматологічних послуг. У нас в команді працюють тільки висококваліфіковані стоматологи, які завжди допоможуть Вам точно діагностувати проблему, підібрати відповідний вид пломбувального матеріалу,враховуючи анатомічні особливості ротової порожнини, стан і колір зубної емалі, структури і ступеня чутливості зубів.

Процес пломбування зубів проходить швидко і безболісно із застосуванням комп'ютерної анестезії, що дозволяє обійтися без будь-яких уколів. Ми застосовуємо виключно найпрогресивніші методики та обладнання.

Відновлення зуба пломбою лікар київ Люмі-Дент фото Пломбування зубів без болю Київ Люмі-Дент

У нас в розпорядженні є шість новітніх стоматологічних мікроскопів, які дозволяють отримати точну інформацію і ретельно обстежити область, де потрібно встановити пломбу на зуб.

Надточні технології дають можливість якісно дослідити і пролікувати канали та встановити пломбу, яка прослужить Вам довгий час і потішить своєю естетичністю.

Пломбування зубів в Києві сьогодні – це справжня художня реставрація зубних тканин, яка являє собою заповнення пломбувальними матеріалами каріозної порожнини, що спостерігається у пацієнта. В даному випадку, тільки професіонал здатний виконати процедуру так, щоб пацієнт не зміг помітити, де саме була встановлена пломба, і забути, як про біль, так і косметичний дефект.

Багато людей зволікають із встановленням пломби на зуби до тих пір, поки не відчувають болю, або каріозні ураження не стають істотною проблемою з естетичної точки зору. Ми наполегливо рекомендуємо звертатися до фахівця на ранній стадії виникнення патології, так як це допоможе уникнути розвитку різних ускладнень.

Встановити пломбу на зуб необхідно для того, щоб ізолювати чутливі тканини і виключити можливість розвитку подальшого руйнування зубної емалі, появи каріозних уражень і хвороботворної мікрофлори в порожнині, що утворилася.

Пломба на зуб встановлення зубної пломби фото Люмі-Дент Київ Пломба на зуб зубна пломба Київ Люмі-Дент фото

Зубна емаль, яка пошкоджена карієсом або травмована якимось іншим чином, руйнується і самостійно відновитися вже не може, так як синтезуючі її клітини гинуть. Пломбування зубів при карієсі та інших патологіях дозволяє відновити структуру зубних тканин за допомогою сучасних композитних матеріалів.

Види пломб

Існує безліч видів пломб. Перерахуємо найпоширеніші:

По виду використовуваних матеріалів: По терміну служби:
 - пластмасові;  - тимчасові;
 - амальгамні;  - постійні;
 - керамічні (вкладки);  
 - цементні;  
 - фотополімерні;  
 - композитні;  
 - склоіономерні (цементні);  

 

Спеціалісти стоматологічних клінік «Люмі-Дент» в Києві використовують найсучасніші матеріали і досконало володіють ефективними техніками пломбування зубів, що дозволяють повністю усунути проблему і відновити естетику посмішки.

Пломби на основі амальгами (сполуки ртуті) поступово відживають своє. На щастя, в даний час стоматологи можуть запропонувати своїм клієнтам більш якісні і менш токсичні матеріали.

З середини XX і до початку XXI століття було розроблено чотири покоління пломбувальних матеріалів. Детальні відмінності між ними пересічному читачеві будуть не особливо цікаві. Що важливо знати – кожне нове покоління має більшу здатність «зчіплюватися» з дентином, за рахунок чого забезпечується надійність і довговічність пломби, встановленої  навіть на сильно зруйнований зубчик.

Найкраще себе зарекомендували матеріали на основі синтетичної смоли (20%) і забарвлених силікатів з домішками полімерного скла (80%). Така суміш по твердості схожа з керамікою і забезпечує відмінні функціональні властивості.

Пломбування кореневих каналів зубів фото Люмі-Дент київ

Крім того, виконує і естетичну функцію: стоматолог разом з пацієнтом може підібрати колір матеріалу, який буде максимально збігатися з природним забарвленням зубних тканин клієнта – пломбу буде дуже складно помітити навіть з близької відстані.

Найбільш прогресивним і ефективним засобом у терапевтичній стоматології стає застосування не просто окремих пломбувальних матеріалів, а спеціальних багатокомпонентних сумішей, які в комплексі утворюють міцну і монолітну конструкцію (композитні матеріали).

Типовий приклад – суміші з порошку і спеціальної рідини. З такої комбінації виходить пластична маса. Вона наноситься на попередньо препаровану і оброблену складною рідиною (бонд-система) поверхню емалі та дентину. Бонд-системи забезпечують надійне зчеплення органічних тканин зубчика з пломбувальним матеріалом.

Щоб пломба затверділа, вона обробляється спеціальними розчинами (хімічна полімеризація) або опромінюється світлом хвилі певної довжини (фотополімерні пломби).

Крім того, іноді, до складу вводиться спеціальний лікарський компонент, наприклад, гідроокис кальцію або фториди. Це допомагає запломбувати зуби найнадійнішим чином.

Ціна на зубні пломби в Києві

Таблиця розрахунку цін пломбування та реставрації зубів
Види пломбування за складністю Стерильний набір Комп'ютерна
анестезія
Накладення
коффердама
Установка
фотополімерної
пломби
Використання
текучого композиту
Загальна
вартість
I ступеня 100 350 190 770 1 410
II ступеня 100 350 190 990 1 630
III ступеня 100 350 190 1 210 220 2 070
IV ступеня 100 350 190 1 410 220 2 270
V ступеня 100 350 190 1 610 220 2 470
VI ступеня 100 350 190 1 970 220 2 830
Повна реставрація 100 350 190 2 490 220 3 350

 

Опис ступенів складності
I Поверхневі і початкові каріозні процеси на жувальній поверхні премолярів.
II Поверхневі і початкові каріозні процеси на жувальній поверхні молярів.
III Середні каріозні процеси на жувальній і пришийковій поверхні молярів і премолярів.
IV Глибокі і середні каріозні процеси на молярах і премолярах (пломба відновлює 1-ну контактну і жувальну поверхні). Середній каріозний процес у фронтальній ділянці (контактна поверхня), без пошкодження ріжучого краю.
Пломбування зуба V ступеня складності До V ступеня відносяться глибокі каріозні процеси на молярах і премолярах (пломба відновлює дві контактні і жувальну поверхні). Середні і глибокі каріозні процеси фронтальної групи зубів з порушенням ріжучого краю.
VI ступінь Глибокі каріозні процеси всіх груп зубів (пломба відновлює більше 50% зубної поверхні).
Повна реставрація Художнє відновлення зі збереженням індивідуальної анатомії і застосуванням в роботі фотополімерних фарб.

 

Більш детальну інформацію про вартість лікування в наших клініках «Люмі-Дент» Ви зможете отримати після консультації з нашими стоматологами, які безкоштовно проведуть огляд і дадуть Вам детальні рекомендації.

Показання до встановлення

Найчастіша причина пошкодження зубної емалі – карієс. На ранніх стадіях, коли емаль не уражена наскрізь до дентину, допомагає чистка ямки, яка починає утворюватись, і ремінералізація. Але коли порожнина вже досягла значних розмірів і глибини або розташовується в зоні кореня і прикрита яснами – врятувати зубчик можна тільки якісним пломбуванням.

Другою за частотою причиною є різноманітні фізичні ушкодження. Відколи емалі при ударах, пошкодження при вживанні твердої їжі і тп.

Сучасні технології дозволяють застосовувати пломбування зубів у таких випадках:

 • Каріозні порожнини будь-якої локалізації та класу;
 • Щілини між передніми різцями (діастеми) та іншими зубками (треми);
 • Зміни природнього кольору емалі;
 • Втрата твердих тканин зуба в результаті пошкоджень некаріозного типу або травм.

Запломбувати зуб фото клініка Люмі-Дент київ

Методики пломбування

Спочатку відбувається підготовчий етап. Його тривалість і перелік процедур залежать від стану зубчика, локалізації та глибини пошкодження емалі.

Загальний алгоритм пломбування зубів при карієсі включає такі етапи:

 • Санація порожнини рота, усунення зубного нальоту і каменю. У робочій зоні не повинно бути ознак запалення ясен;
 • Препарування: сюди входить очищення каріозної порожнини від відмерлих тканин (дуже важливо прибрати всі пухкі тканини, шар склерозірованного дентину);
 • Промивання і висушування порожнини;
 • Накладання прокладки;
 • Кислотне протравлювання дентину і емалі;
 • Власне, пломбування.

Правильно і якісно поставлена пломба служить не менше 7 років.

Пломба на зуб зубна пломба фото лікування Люмі-Дент Київ

Санація

Багато пломбувальних сумішей чутливі до вологи і кислотному показнику (pH). Тому в процесі роботи, зуб, який пломбується, «відмежовується» спеціальною мембраною. Якщо в зоні ураження є ознаки запалення, це може призвести до потрапляння ясенної рідини в робочий простір.

Препарування

Мета цього етапу – повністю прибрати все, за що не зможе триматися пломба, при цьому, дуже важливо зберегти здорові тканини. Для цього застосовують бормашину, хімічні методики і тп.

Пошкоджена емаль знімається шліфуванням, а склеризований (прозорий) дентин можна прибрати спеціальною рідиною.

В даних випадках готується багатокомпонентний розчин, який характеризується такими властивостями:

 • Просочує і забарвлює склеризований дентин;
 • Розм'якшує його;
 • Володіє лужною реакцією і не пошкоджує емаль.

У препаровану порожнину наносять 0,5 мл цієї суміші і через 20-30 секунд видаляють за допомогою спеціального обладнання пофарбований і розм'якшений дентин, потім знову вводять розчин. Коли очищення завершується, рідина перестає змінювати колір, тоді можна переходити до наступного етапу.

Промивання і висушування

Використання спирту, антисептиків і ефірів зараз вже не актуально – досить промити препаровану ділянку водою, щоб очистити її від «тирси» емалі та дентину. Після даної процедури уражену ділянку висушують струменем повітря зі спеціального стоматологічного пістолета.

Накладання прокладки

Така міра необхідна не завжди. Головне показання – глибокий карієс, функція – запобігти токсичній дії наступних сумішей на м'яку пульпу.

Прокладка складається з гідроксиду кальцію, який накладається на дно порожнини і зверху герметизується шаром полімерного скла. Подальші роботи можна проводити тільки через 4-5 хвилин, щоб скло «зчепилося».

Протруювання

Цей етап ще називають кондиціонуванням. Завдання протруювання – створити на поверхні емалі та дентину «мікрошорсткості», до яких буде кріпитися пломба.

Тривалість протруювання залежить від індивідуальних особливостей організму і триває від 10 до 60 секунд. Після закінчення цього часу кислоту ретельно вимивають м'яким водяним струменем і висушують повітрям.

Звертаємо Вашу увагу на те, що пересушування дентину може стати причиною болю після пломбування. Процедуру необхідно проводити дуже обережно.

Пломбування

Процес включає в себе кілька етапів, які фахівці клінік «Люмі-Дент» проводять за одну процедуру:

 • Нанесення праймера. Пензликом на стінки порожнини і на її дно наносять спеціальний розчин, який просочує дентин і емаль. Для кращого ефекту потрібно декілька шарів;
 • Нанесення адгезиву. Цим розчином ретельно обмащують всі стінки, дно і найдрібніші куточки порожнини. Для кращого розподілу, рідину обдувають стиснутим повітрям з пістолета. У суміші з праймером, адгезив формує той самий шар, який і буде надалі зчіплюватися в моноліт з композитним пломбувальним матеріалом. Деякі адгезиви для затвердіння необхідно висвітлювати діодною лампою;
 • Якщо порожнина велика або вражена бокова поверхня зубчика, встановлюється матриця, яка служить тимчасовою стінкою і допомагає лікареві більш точно сформувати пломбу;
 • Нанесення композиту проводиться за допомогою спеціального шприца (якщо матеріал в капсулах). Сам матеріал наноситься пошарово, товщина кожного шару – не більше 2 мм і кожен висвітлюється лампою з мінімальної відстані (близько 5 міліметрів). Для кращої фіксації, підсвічування кожного верхнього шару проводять з протилежного боку. Рельєф функціональної поверхні зуба (борозни, кути, ріжучі краї) формують за рахунок останньої зовнішньої порції матеріалу;
 • Остаточна обробка, яка включає в себе шліфування і полірування пломби, проводиться після її повного затвердіння. Цей етап дуже відповідальний, так як у випадку недбалої шліфовки, пломба може швидко змінити свій колір і приносити дискомфорт пацієнту;
 • Заключний етап, без якого не обходиться професійне пломбування зубів – постбондінг. Пензликом на робочу поверхню наноситься герметик, який закриває всі мікропори між емаллю та пломбою.

Пломбування зубів фото лікар Люмі-Дент київ

Фінішне підсвічування – фінальний крок. Світло лампи подається по черзі з усіх боків на всю область, яка піддавалася обробці.

Крім фотополімерних матеріалів можуть використовуватися і хімічні композити, які твердіють.

Весь комплекс робіт, необхідний для пломбування одного зуба вдається провести за одне відвідування не завжди: іноді потрібно досить багато часу на підготовчому етапі (тільки усунення гінгівіту займає кілька тижнів).

Однак лікарі клінік «Люмі-Дент» намагаються до мінімуму скоротити тривалість процедур по пломбуванню зубів і виконати свою роботу якісно і максимально комфортно для пацієнта.

Практика показує, що наш досвід і професіоналізм у поєднанні з сучасним обладнанням дозволяють зробити всі необхідні маніпуляції за короткий час. У більшості випадків фотополімерну пломбу наші фахівці встановлюють за одне відвідування.

Скільки коштує пломбування зубів?

Мережа стоматологічних клінік «Люмі-Дент» в Києві пропонує своїм клієнтам тільки інноваційні і найбільш ефективні методи пломбування зубів.

Вартість роботи повністю виправдовує себе високою якістю обслуговування і рівнем професіоналізму кожного нашого лікаря.

Ціни на встановлення пломб в Києві, а також на інші наші послуги – Ви знайдете у верхній частині сторінки.

З вартістю всіх видів стоматологічних послуг мережі клінік «Люмі-Дент» Ви також зможете ознайомитися в розділі «Ціни стоматології».

Прочитати коментарі і подивитися відео відгуки наших пацієнтів можна в розділі сайту «Про клініку» → «ВІДГУКИ».

Важливо! Наша стоматологія пропонує 2 роки гарантії на всі послуги, усі інші клініки - 1 рік. З нами надійніше!

Зв'язатися з нами Ви можете по телефону (044) 383 22 88.

Ціни на деякі види стоматологічних послуг в мережі клінік «Люмі-Дент» в Києві:

Найменування послуги Ціна, гривень
Огляд, консультація стоматолога. безкоштовно
Виготовлення ортопантомограми (панорамний знімок). 300
Телерентгенографія (ТРГ) в бічній проекції. 300
КТ в.щ. + н.щ. в прикусі. 720
Лікування зубів під мікроскопом (1 зуб). от 430 до 840
Використання стерильного набору (1 зуб). 100
Комп'ютерна анестезія STA. 350
Встановлення фотополімерної пломби. від 770
Пломбування 1 каналу гарячої гутаперчею (3D обтурація). 870
Інструментальна та медикаментозна обробка 1 каналу (ендомотор). 650

 

Відгуки про нас

1 голосів, оцінка: 5 з 5

×
Час закінчення знижки:
0
днiв
0
годин
0
хвилин
0
секунд
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest