Розпломбування та чистка зубних каналів

Наші послуги
Огляд, консультація безкоштовно
Використання мікроскопа при лікуванні кореневих каналів (1 канал) от 430 до 840 грн
Витяг чужорідного тіла з кореневого каналу (1-й ступінь складності) 315 грн
Інструментальна та медикаментозна обробка 1-го кореневого каналу (ендомотор) 650 грн
Тривимірна обтурація кореневого каналу гарячої гутаперчею (1 канал) 870 грн
Обробка лазером кореневого каналу (1 канал) 300 грн
Обробка генератором озону кореневого каналу (1 канал) 200 грн
Розпломбування 1-го кореневого каналу (1-а ст. складності) 430 грн
Комп'ютерна анестезія STA 350 грн
Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.
Зміст:
  • Чистка кореневих каналів ультразвуком: як уникнути болю
  • Обладнання для розпломбування кореневих каналів
  • Скільки коштує чистка каналів зуба в Києві?

 

Розпломбування та чистка каналів зуба - це процедура, яка потрібна тоді, коли раніше проведене пломбування викликає якісь проблеми.

Це трапляється, наприклад, якщо при минулому лікуванні канальна система була заповнена не на 100% - в результаті з часом пацієнт стикається із запаленнями (періодонтитом), які проявлють себе сильним, наростаючим болем

І розпломбування з чищенням каналів зуба, а також повторне їх пломбування - єдине правильне рішення, що в цьому випадку можна зробити.

Також чималу роль в цій роботі на сьогодні грають раніше використані недосконалі методи пломбування коренів. Раніше їх пломбували просто самотвердіючою пастою, без застосування розсмоктувальних матеріалів типу гутаперчі.

Як підсумок - навіть правильно запломбована канальна система поступово отримала порожнечу - твердіюча паста просто вимивалася лімфою. В отриманій порожнечі поступово розмножувалися анаеробні бактерії, які можуть жити без доступу кисню.

Також важливим буде помітити, що ще десять років тому ніхто і не думав пломбувати корені за допомогою стоматологічних мікроскопів. У підсумку - багато мікроканалів в коренях не були помічені і запломбовані. Звідси і випливає ситуація, що робота ніби була проведена нормально, проте навіть такі зуби з часом почали інфікуватися і турбувати.

Складність процедури чистки каналів зуба залежить від того, за якою технологією запломбували зуб раніше: якщо була застосована твердіюча паста, її легко прибрати спеціальними розчинниками. Органічні розчинники розм'якшують матеріал - і після цього його вже легко витягти, уникнувши додаткових ушкоджень.

Фото. Лікар клініки Люмі-Дент проводить прийом пацієнта за допомогою мікроскопа

Чистка каналів зуба ультразвуком ціна київ фото Люмі-Дент

Але цей метод доступний не завжди, тому що є й інші технології пломбування - наприклад, міцними, сильно твердіючими цементами. Ці суміші можна швидко розчинити - для цього використовують або більш агресивні речовини, або спеціальні інструменти.

Так, лікар проводить розпломбування та чистку каналів ультразвуком - це вимагає від нього високої точності і уважності, але зате зайвий матеріал забирається повністю. Для чищення каналів ультразвуком використовується спеціальний інструмент - ультразвуковий п'єзоелектричний скейлер. У Люмі-Дент таким ультразвуковим інструментом обладнаний кожен з 15 лікувальних кабінетів.

Сама процедура розпломбування каналів ультразвуком здійснюється всього за одне відвідування, а ось якщо тверді матеріали прибирати спеціальними розчинами, то пацієнту доведеться походити з ними ще кілька днів, щоб суміш змогла розчинитися.

У клініках Люмі-Дент встановлені потужні стоматологічні мікроскопи, які використовують в тому числі і для пломбування та ультразвукової чистки коренів зубів.

З мікроскопами розпломбування та чистку каналів зуба стоматолог проводить набагато якісніше - не помітити щось просто неможливо.

Фото. Вид канальної системи зуба з мікроскопа

Чистка розпломбування каналів зуба фото київ Люмі-Дент

Чистка кореневих каналів ультразвуком: як уникнути болю

Відчуття болю при такій процедурі різні - все залежить від того, в якому стані знаходиться зуб. Нерідко пацієнти звертаються за допомогою тоді, коли терпіти вже неможливо і всі тканини запалені. В цьому випадку дуже важливо грамотно знеболити місце впливу, щоб пацієнт не відчував ніякого дискомфорту. У клініках Люмі-Дент для цих цілей використовують комп'ютерну анестезію STA - американську технологію з великою кількістю переваг:

  • Точне знеболювання саме тієї ділянки, на який буде впливати зубний лікар - це не класичний укол, при якому німіє половина щелепи і щока. Оскільки обробка відбувається тільки на потрібній ділянці, пацієнт відходить від такої анестезії в стоматології набагато швидше і легше.
  • Ніяких уколів - для введення ліків використовують спеціальний інструмент, схожий на автоматичну ручку. Ступінь подачі рідини регулює сам комп'ютер - і завдяки цьому вже на етапі введення пацієнт не відчуває ніяких больових відчуттів.
  • Стовідсоткова безпека для організму - технологія STA підходить і дітям, і вагітним жінкам: вона не дає ніякого навантаження на організм.

Якщо потрібно чистка кореневих каналів, деякі пацієнти починають сильно нервувати - вони чули про болючі відчуття, і знають чимало страшних оповідань від знайомих і родичів.

Якщо Вас лякає розпломбування зубних коренів, в Люмі-Дент до комп'ютерної анестезії ми завжди можемо додати вплив закисом азоту - це газ, який заспокоїть вас, зніме напругу і прибере страхи. Його дія повністю безпечна, а ефект проходить відразу після того, як буде прибрана маска.

Після анестезії STA і закису азоту пацієнти продовжують вести звичайний спосіб життя - відразу після відвідання лікаря можна сідати за кермо і виконувати будь-яку іншу роботу.

Також за бажанням пацієнта - всі маніпуляції з чищення коренів ультразвуком - можуть бути проведені в стані медикаментозного сну - лікар робить всю роботу, поки Ви спокійно спите.

Ви не пам'ятаєте нічого з лікувального процесу, це дуже зручно і комфортно. Клініки Люмі-Дент мають спеціальну ліцензію на проведення всіх послуг в стані медикаментозного сну, у нас постійно працюють професійні анестезіологи.

Фото. Апарат комп'ютерної анестезії STA в нашій клініці

Розпломбування кореневих каналів зуба фото київ Люмі-Дент

Обладнання для розпломбування кореневих каналів

У сучасних стоматологічних клініках, крім мікроскопів та надійної анестезії, обов'язково для чищення каналів зуба повинні ще використовуватися спеціальні інтелектуальні ендодонтичні мотори. Ми використовуємо найбільш надійні і добре зарекомендовані системи Dentaport ZX, компанії Morita (Японія).

Такі ендомотори дають потрібну в даний момент навантаженість на спеціальні канальні свердла (K-файли, Н-файли, рімери, та інші), щоб з одного боку забезпечити швидке розпломбування, а з іншого - убезпечити від злому інструменту.

Також обов'язковою процедурою після чищення каналів ультразвуком - є знезараження канальної системи зуба. Для цих цілей в Люмі-Дент використовується апарат озону і стоматологічний лазер. Надійна дезінфекція цієї області - довга тривалість  роботи всього зуба в цілому.

Фото. Лікар з пацієнтом нашої клініки

Чистка каналів зуба Київ фото Люмі-Дент

Скільки коштує чистка каналів зуба в Києві?

Ціна розпломбування каналів зуба недешева, але якщо Ви звертаєтеся в клініки Люмі-Дент, Вам запропонують найвигідніші умови по ціні - а ще ми періодично проводимо акції, робимо знижки.

Вартість розпломбування коренів ультразвуком і ендомотором - озвучують пацієнтові заздалегідь, щоб він міг прийняти правильне рішення. Вартість лікування можна побачити на сторінці «Ціни стоматології», а також вгорі цієї сторінки.

Важливо! Наша стоматологія пропонує 2 роки гарантії на всі послуги, усі інші клініки - 1 рік. З нами надійніше!

 

Обирайте кращих у своїй справі!

Запишіться на безкоштовну консультацію!

 

Відгуки про нас

1 голосів, оцінка: 5 з 5

Навігація
×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest