8:00 - 21:00
ua

Розпломбування Та Чистка Зубних Каналів

Дата публікації: 01.11.2019
Дата редагування: 01.02.2023
Дивіться відео з нашими лікарями стоматологами
Зміст:
 • Чистка каналів зуба
 • Чистка кореневих каналів ультразвуком: як уникнути болю?
 • Обладнання для розпломбування кореневих каналів
 • Чистка каналів зуба в Києві

Чистка каналів зуба

Розпломбування та чистка каналів зуба - це процедура, яка потрібна тоді, коли раніше проведене пломбування викликає якісь проблеми.

Це трапляється, наприклад, якщо при минулому лікуванні канали зуба були заповнені не на 100% - в результаті з часом пацієнт стикається із запаленнями (періодонтитом), який проявляє себе сильним, наростаючим зубним болем

І розпломбування з чищенням каналів зуба, а також повторне їх пломбування - єдине правильне рішення, що в цьому випадку можна зробити.

 • Також чималу роль в актуальності чистки зубних каналів на сьогодні грають раніше використовувані недосконалі методи пломбування коренів. Раніше канали пломбували просто самотвердіючою пастою, без застосування не розсмоктуючих матеріалів типу гутаперчі. Як підсумок - навіть правильно запломбовані канали зуба поступово отримували порожнечу - твердіюча паста просто вимивалася лімфою. В отриманій порожнечі поступово розмножувалися анаеробні бактерії, які можуть жити без доступу кисню.
 • Також важливим буде помітити, що ще десять років тому ніхто і не думав пломбувати корені за допомогою стоматологічних мікроскопів. У підсумку - багато мікроканалів в коренях не були помічені і запломбовані. Звідси і випливає ситуація, що робота ніби була проведена нормально, проте навіть такі зуби з часом почали інфікуватися і турбувати.

Складність процедури чистки каналів зуба (розпломбування) - залежить від того, за якою технологією запломбували зуб раніше: якщо була застосована твердіюча паста, її легко прибрати спеціальними складами. Органічні розчинники розм'якшують матеріал - і після цього його вже легко витягти, уникнувши додаткових ушкоджень.

Фото. Лікар проводить чистку зубних каналів під мікроскопом, стоматологія Люмі-Дент.

Чистка каналів зуба ультразвуком ціна київ фото Люмі-Дент

Але цей метод доступний не завжди, тому що є й інші технології пломбування - наприклад, міцними, сильно твердіючими цементами. Ці суміші можна швидко розчинити - для цього при чищенні використовують або більш агресивні речовини, або спеціальні інструменти.

 • Так, якщо неможливо розпломбувати канал звичайним способом, лікар проводить розпломбування та чистку каналів ультразвуком - це вимагає від нього високої точності і уважності, але зате зайвий матеріал прибирається повністю. Для чищення каналів ультразвуком використовується спеціальний інструмент - ультразвуковий п'єзоелектричний скейлер. У Люмі-Дент таким ультразвуковим інструментом обладнаний кожен з 15 лікувальних кабінетів.
 • Сама процедура розпломбування каналів ультразвуком здійснюється всього за одне відвідування, а ось якщо тверді матеріали чистити спеціальними розчинами, то пацієнту доведеться походити з ними ще кілька днів, щоб склад встиг розчинитися.

У клініках Люмі-Дент встановлені потужні стоматологічні мікроскопи, які використовують в тому числі і для пломбування та ультразвукової чистки коренів зубів.

З мікроскопами розпломбування та чистку каналів зуба стоматолог проводить набагато якісніше - не помітити щось просто неможливо.

Фото. Вид каналів зуба з мікроскопа.

Чистка розпломбування каналів зуба фото київ Люмі-Дент

Чистка кореневих каналів ультразвуком: як уникнути болю?

Ступінь болючості при такій процедурі різна - все залежить від того, в якому стані знаходиться зуб. Нерідко пацієнти звертаються за допомогою тоді, коли терпіти вже неможливо і всі тканини запалені. В цьому випадку дуже важливо грамотно знеболити місце впливу, щоб пацієнт не відчував ніякого дискомфорту. У клініках Люмі-Дент для цих цілей використовують комп'ютерну анестезію STA - американську технологію з великою кількістю переваг:

 • Точне знеболювання саме тієї ділянки, на який буде впливати зубний лікар - це не класичний укол, при якому німіє половина щелепи і щока. Оскільки обробка відбувається тільки на потрібній ділянці, пацієнт відходить від такої анестезії в стоматології набагато швидше і легше.
 • Ніяких уколів - для введення ліків використовують спеціальний інструмент, схожий на автоматичну ручку. Ступінь подачі рідини регулює сам комп'ютер - і завдяки цьому ліки не розпирають тканини, вже на етапі введення пацієнт не відчуває ніяких болючих відчуттів.
 • Стовідсоткова безпека для організму - технологія STA підходить і дітям, і вагітним жінкам: вона не дає ніякого навантаження на організм.

Якщо потрібно чистка кореневих каналів, деякі пацієнти починають сильно нервувати - вони чули про болючі відчуття, і знають чимало страшних розповідей від знайомих і родичів.

 • Якщо Вас лякає розпломбування зубних коренів, в Люмі-Дент до комп'ютерної анестезії ми завжди можемо додати вплив закисом азоту - це газ, який заспокоїть вас, зніме напругу і прибере страхи. Його дія повністю безпечна, а ефект проходить відразу після того, як буде прибрана маска.
 • Після анестезії STA і закису азоту пацієнти продовжують вести звичайний спосіб життя - відразу після відвідання лікаря можна сідати за кермо і виконувати будь-яку іншу роботу.
 • Також за бажанням пацієнта - всі маніпуляції з чищення коренів ультразвуком - можуть бути проведені в стані медикаментозного сну - лікар робить всю роботу, поки Ви спокійно спите.

Ви не пам'ятаєте нічого з лікувального процесу, це дуже зручно і комфортно. Клініки Люмі-Дент мають спеціальну ліцензію на проведення всіх послуг в стані медикаментозного сну, у нас постійно працюють професійні анестезіологи.

Фото. Апарат комп'ютерної анестезії STA в нашій клініці.

Розпломбування кореневих каналів зуба фото київ Люмі-Дент

Обладнання для розпломбування кореневих каналів

 • В сучасних стоматологічних клініках, крім мікроскопів та надійної анестезії, обов'язково для чищення каналів зуба повинні ще використовуватися спеціальні інтелектуальні ендодонтичні мотори. Ми використовуємо найбільш надійні і добре зарекомендовані себе системи Dentaport ZX, компанії Morita (Японія).
 • Такі ендомотори дають потрібне в даний момент навантаження на спеціальні канальні свердла (K-файли, Н-файли, рімери, та інші), щоб з одного боку забезпечити швидке розпломбування каналів зуба, а з іншого - захистити від відламу інструмента.
 • Також обов'язковою процедурою після чищення каналів ультразвуком - є знезараження канальної системи зуба. Для цих цілей в Люмі-Дент використовується апарат озону і стоматологічний лазер. Надійна дезінфекція цієї області - велика запорука довгої роботи всього зуба в цілому.

Фото. Лікар з пацієнтом нашої клініки.

Чистка каналів зуба Київ фото Люмі-Дент

Чистка каналів зуба в Києві

Розпломбування каналів зуба - процедура дуже непроста і відповідальна, але якщо Ви звертаєтеся в стоматологічні клініки Люмі-Дент, Вам її проведуть якісно і безболісно.

Розпломбування каналів коренів ультразвуком і ендомотором 1 зуба зазвичай проходить за один візит до стоматолога.

Ми гарантуємо, що після нашого лікування і пломбування каналів зуба - цей зуб буде служити Вам все життя!

Важливо! Наша стоматологія пропонує 2 роки гарантії на всі послуги, всі інші клініки - 1 рік. З нами надійніше!


Вибирайте кращих у своїй справі!

Запишіться на безкоштовну консультацію!

 

Наші послуги
Використання мікроскопа при лікуванні кореневих каналів (1 канал) вiд 430 грн до 840 грн
Інструментальна та медикаментозна обробка 1-го кореневого каналу (ендомотор) 775 грн
Тривимірне пломбування каналу кореня зуба гарячої гутаперчею (1 канал) 1072 грн
Обробка лазером кореневого каналу (1 канал) 300 грн
Обробка генератором озону кореневого каналу (1 канал) 200 грн
Розпломбування 1-го кореневого каналу (1-а ст. складності) 885 грн
Комп'ютерна анестезія STA 400 грн
Поширені питання і відповіді
Для чого чистять зубні канали?

Чистку каналів роблять для:

 • видалення нервово-судинного пучка зуба - пульпи;
 • знезараження каналу;
 • подальшого його пломбування або протезування.
Не можуть розпломбувати канал, що робити?

Відповідь тут проста - шукати професійного лікаря ендодонта, у якого є:

 • стоматологічний мікроскоп;
 • інтелектуальний ендомотор з вбудованим апекслокатором;
 • якісні ендодонтичні інструменти;
 • великий досвід в розпломбуванні зубних каналів.

У клініках Люмі-Дент такі фахівці є. І пам'ятайте - на сьогодні важко прохідних каналів в зубі практично не буває.

У дуже рідкісних випадках, при дійсно непрохідних каналах, застосовують:

 • Резекцію верхівки кореня зуба (кістектомія);
 • Ретроградне пломбування каналу після кістектомії;
 • Заміну зуба на імплант;
 • Фізіотерапевтичні процедури (електрофорез).
Чистка каналів - що це таке?

Це ендодонтична процедура спрямована на:

 • проходження всієї довжини кореневих каналів;
 • видалення з нього залишків нерва, і інших видів мертвих тканин;
 • знезараження каналів, -

- з метою його подальшого пломбування гарячою гутаперчею, пастою з кальцієм, або іншими матеріалами.

Цю послугу в наших клініках надають лікарі стоматологи
Відгуки про нас
Дивитися більше
1 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію