Зубні протези: бюгельні, нейлонові або акрилові. Які краще і дешевше?

Дата публікації: 20.02.2020
Дата останнього редагування: 06.01.2021
Наші послуги
Огляд, консультація безкоштовно
Седація закисом азоту (30 хвилин) 1350 грн
Лікування зубів під мікроскопом (1 зуб) от 430 до 830 грн
Виготовлення знімного протезу з нейлоновим базисом 7680 грн
Виготовлення повного знімного акрилового протеза 12410 грн
Бюгельний протез із замковою фіксацією 11480 грн
Лікування зубів уві сні дорослому (1 година) 3200 грн
Комп'ютерна анестезія STA 350 грн
Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.
Зміст:
 • Які зубні протези краще і дешевше: як заощадити без втрати якості
 • Проблема фінансового характеру: якщо потрібно дешеве рішення
 • Пластикові (акрилові протези): найдешевша пропозиція
 • Чому ми не радимо такі рішення людям зрілого, не похилого віку
 • Часткові акрилові протези
 • Протези на нейлоновій основі
 • Ще один доступний варіант: бюгельні протези
 • Які зубні протези краще і дешевше ставити: робимо висновки
 • Чи може найдешевше бути одночасно кращим?
 • Правильна клініка — правильна економія

 

Які зубні протези краще і дешевше: як заощадити без втрати якості

При відсутності зубів пацієнтові важливо якомога швидше поставити імпланти або зубні протези.

Якщо цього не зробити, то інші зуби почнуть поступово змінювати своє положення і роз'їжджатися, в результаті з часом почнуться проблеми з пережовуванням їжі, з шлунково-кишковим трактом.

А коли відбувається травмування ясен і слизової, проблема ускладнюється до запалень, інфекцій.

Щоб цього не допускати, потрібно відразу звернутися за протезуванням в хорошу клініку Києва - і будь-яка з клінік Люми-Дент відмінно для цього підходить.

Зубні протези фото Люмі-Дент

Проблема фінансового характеру: якщо потрібно дешеве рішення

Зубні протези коштують по-різному, але якщо це якісні конструкції на імплантатах, то вони обійдуться клієнтові в кругленьку суму.

Хоча стоматологи попереджають: саме імплантація є найбільш вигідним рішенням, тому що з часом окупає себе багаторазово. Численні дослідження довели, що ця технологія навіть продовжує людині життя.

Пов'язано це з тим, що імпланти замінюють рідні корені зубів - в результаті ніяких змін в щелепи не відбувається. Людина продовжує харчуватися звичним чином, у нього немає обмежень в меню і ризику появи додаткових захворювань.

Все це відбивається на тривалості життя - так що протезування на імплантатах стає кращим рішенням.

Але якщо фінанси все ж не дозволяють орієнтуватися на такий вибір, давайте розберемося, які зубні протези краще і дешевше.

Фото. Робочий процес в нашій клініці

Протезування зубів фото ЛюміДент

Пластикові (акрилові протези): найдешевша пропозиція 

Моделі протезів, виготовлені з пластику, бувають як частковими, так і повними - останні використовують в тому випадку, коли у людини зовсім не залишилося зубів.

Зазвичай це трапляється з віком або ж через якихось серйозних захворювань, травм.

Повні протези ми рекомендуємо вибирати літнім людям, а також тим, у кого є серйозні протипоказання для установки імплантів, на які системи кріпляться куди надійніше.

Якщо імплантів немає, то утримати вироби на щелепи не так просто - знадобляться спеціальні склади з клеєм і періодичне коригування, яке допоможе максимально добре підігнати конструкцію під щелепу.

Коштують повні знімні протези з акрилу в середньому від 12 500 грн, що досить недорого, якщо ми говоримо про відновлення цілої щелепи.

Фото. Модель протеза

Зубні протези фото ЛюміДент

Чому ми не радимо такі рішення людям зрілого, не похилого віку

Повна втрата зубів в зрілості - це нечасте явище, але якщо це сталося, повний акриловий протез буде не кращим вибором.

Подібні вироби не забезпечують рівномірне навантаження і тиснуть тільки на ясна - в результаті м'які (а за ними і кісткові) тканини поступово стоншуються.

Якщо з часом з'явиться бажання провести імплантацію, це буде складним завданням - тому при повній втраті зубів не в літньому віці варто орієнтуватися все-таки на більш досконалі технології.

Ще один момент - складність із закріпленням повного пластикового протеза на зубах: передбачається, що він буде триматися на так званих присосках.

Тобто при надяганні на щелепу з конструкції виштовхується повітря - і вона щільно прилягає до тканин. Але на ділі все не так просто: навіть при використанні спеціального клею вірогідні випадки, коли щелепи будуть вилітати.

Це трапляється при активному сміху, розмові - причому в найнесподіваніший момент. І якщо літній людині таку незручність ще можна пробачити, то для людини, яка веде повноцінний і активний спосіб життя, це стає проблемою при спілкуванні.

Часткові акрилові протези

Якщо відсутні тільки декілька коронок, найкращі знімні зубні протези за ціною - це теж акрилові моделі.

Їх вартість в Люмі-Дент стартує від 6500 гривень, що доступно будь-якому клієнту - і пацієнти можуть бути впевнені, що за ці гроші вони отримують хоч і прості, але якісні вироби.

Нерідко пацієнти ставлять такі конструкції на деякий час, а коли з фінансами стає легше, повертаються до варіанту з імплантацією.

Протези на нейлоновій основі

За цінами це рішення практично співвідноситься з недорогими акриловими виробами.

Так, вартість знімного протезу на нейлонової основі починається від 7,5 тис. Гривень.

Нейлон - це м'який і неймовірно гнучкий матеріал, завдяки чому звикання відбувається досить швидко, а ризики різних запалень через тиск конструкції знижені.

Але подібні протези здатні накопичувати наліт, тому вони вимагають ретельного догляду, щоб згодом не утворювалися камені, а від них і неприємний запах з рота.

Фото. Модель протеза

Які зубні протези краще і дешевше фото ЛюміДент

Ще один доступний варіант: бюгельні протези

Якщо ви запитаєте про те, який протез краще - бюгельний або нейлоновий - то відповідь залежить від ваших цілей, і від ситуації в порожнині рота.

Але в більшості ситуацій виграє все ж бюгельний - за рахунок довговічності, надійності кріплення, щільності контакту з яснами.

З мінусів цього виробу виділимо необхідність звикнути до незвичайної конструкції і неможливість поставити подібну систему при ясенневій усмішці.

Місце стику з власними яснами буде добре видно, тому такі протези намагаються ставити на бічні або задні частини щелеп.

 

Вартість бюгельних протезів відрізняється в залежності від того, який тип кріплення використовується.

Якщо обрані кламери (гачки), то процедура обійдеться набагато дешевше - в середньому від 7,5 тис. гривень.

Але враховуйте, що кламерну фіксацію завжди видно - тобто металеві гачки на зубах помітні при розмові, під час сміху.

Пацієнтам, яких турбує цей момент, треба зупинятися на замковій фіксації: в цьому випадку замки криються всередині протеза. Вони непомітні і забезпечують більш надійну і щільну фіксацію - але і коштує система вже дорожче: від 11 500 грн.

Фото. Модель протеза

Бюгельні зубні протези фото ЛюміДент

Які зубні протези краще і дешевше ставити: робимо висновки

Аналізуючи усі зубні протези, які пропонує ринок, легко зробити висновок, що однозначної відповіді немає - для кожного пацієнта він свій.

Якщо імплантація не по кишені і хочеться знайти найдешевше рішення, то це акрилові (пластикові) вироби або трохи дорожчі нейлонові.

Для більш надійної фіксації підійдуть бюгельні протези на замках, які і добре виглядають, і непогано справляються зі своїми функціями.

 

Чи може найдешевше бути одночасно кращим?

Все ж таки найдешевші зубні протези і найкращі зубні протези - це різні вироби.

Ми не будемо вас обманювати і говорити, що стоматологічна система за невеликі гроші раз і назавжди вирішить ваші проблеми.

Об'єктивна реальність така, що у дешевих конструкцій є свої нюанси: або в процесі носіння, або в естетичному плані, або відносно довговічності.

Але ми гарантуємо, що всі стоматологи клінік Люмі-Дент дадуть вам правдиву інформацію вже на першій консультації.

Лікарі розкажуть вам про всі плюси і мінуси кожної системи, допоможуть підібрати оптимальне рішення з урахуванням вашого фінансового становища.

Фото. Результат роботи наших спеціалістів, стоматологія Люмі-Дент.

Нейлонові зубні протези

Правильна клініка — правильна економія

Далеко не всі клієнти знають, що в питаннях економії багато що залежить не тільки від виду обраного протезу, а й від клініки - особливостей її роботи і політики.

У стоматологічних клініках Люмі-Дент пацієнти залишать набагато менше грошей, ніж у багатьох інших центрах - і для цього є три причини:

 • Наявність власної зуботехнічної лабораторії, завдяки чому всі протези робляться за місцем, швидко і з можливістю в будь-який момент щось відкоригувати.
 • Інноваційне, висококласне обладнання для діагностики, точної постановки діагнозу і лікування. Ті ж цифрові знімки дають чітку картину - а при правильно розрахованих параметрах протези робляться з першого разу рівно за розмірами пацієнта. Чим ефективніше обладнання - тим менше помилок, які доводиться виправляти, і тим дешевше коштує вся робота.
 • Прозора цінова політика: ціни опубліковані на сайті компанії, вони завжди озвучуються пацієнту при відвідуванні клініки. Уже на першій консультації лікар зможе зорієнтувати за вартістю послуг і назвати приблизні цифри. А після остаточних розрахунків сума вже не буде рости - тим більше несподівано для клієнта.

Фото. Наші задоволені клієнти

Зубне протезування фото ЛюміДент

Навіть для найдевших зубних протезів ми вибираємо якісні матеріали - кращі з тих, що є в бюджетній категорії. Багато клінік намагаються на цьому заощадити і тому пропонують за ту ж ціну менш якісний товар.

Так що, якщо ви хочете дешево поставити протези на зуби, але не готові просто викидати гроші на вітер - Люмі-Дент стане правильним вибором.

Записуйтесь на консультацію - і наші досвідчені стоматологи підберуть для вас оптимальну схему лікування, протезування, а також допоможуть заощадити ваш бюджет.

 

Обирайте кращих у своїй справі!

 

Запишіться на безукоштовну консультацію!

 


1 голосів, оцінка: 5 з 5

×
Час закінчення знижки:
0
днiв
0
годин
0
хвилин
0
секунд
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest