8:00 - 21:00
ua
1377

3 Протези Зубів - Які Вибрати Найкращі

Зміст:
 • Які зубні протези краще і дешевше
 • Які бувають протези зубів - інфографіка
 • Які є дешеві зубні протези
 • Пластикові (акрилові) протези: найбільш недорога пропозиція
 • Часткові протези зубів - кращі як тимчасове рішення
 • Зубні протези на нейлоновій основі
 • Ще один дешевий варіант: бюгельні протези
 • Який матеріал краще для знімного протезу
 • Які протези кращі при беззубих щелепах
 • Які зубні протези найкращі та найзручніші
 • Який зубний протез краще поставити
 • Які зубні протези краще і дешевше ставити: висновки
 • Чи може найдешевший протез на зуби бути одночасно кращим
 • Кращі зубні протези в хорошій клініці

Зубні протези - це штучні вироби, що виготовляються лікарем стоматологом, їх роблять для відновлення естетичного вигляду, форми і функції зруйнованих або видалених зубів. 

Які зубні протези краще і дешевше

При відсутності зубів пацієнтові важливо якомога швидше поставити імпланти, або стоматологічні протези на зуби.

Якщо цього не зробити, то інші зуби почнуть поступово змінювати своє положення і роз'їжджатися, в результаті з часом почнуться проблеми з пережовуванням їжі, з шлунково-кишковим трактом.

Щоб цього не допускати, потрібно відразу звернутися за протезуванням в хорошу клініку — і будь-яка з клінік Люмі-Дент відмінно для цього підходить.

Відповімо на питання:

 • з чого роблять зубні протези для пенсіонерів;
 • чому потрібно ставити протези зубів;
 • які у них мінуси;
 • як роблять зубні протези.

Які бувають протези зубів - інфографіка

Зубні протези фото Люмі-Дент

Які є дешеві зубні протези

Протези зубів коштують по-різному, але якщо це якісні конструкції на імплантах, то вони обійдуться клієнту в кругленьку суму.

 • Хоча стоматологи попереджають: саме імплантація зубів є найбільш вигідним рішенням, тому що з часом окупає себе багаторазово. Численні дослідження довели, що ця технологія навіть продовжує людині життя;
 • Пов'язано це з тим, що імпланти замінюють рідні корені зубів — в результаті ніяких змін в щелепі не відбувається. Людина продовжує харчуватися звичним чином, у неї немає обмежень в меню і ризику появи додаткових захворювань.

Все це і відбивається на тривалості життя — так що протезування на імплантатах стає кращим рішенням.

Але якщо фінанси все ж не дозволяють орієнтуватися на такий вибір, давайте розберемося, які зубні протези кращі і дешевші.

Фото. Робочий процес в нашій клініці.

Протезування зубів фото ЛюміДент

Пластикові (акрилові) протези: найбільш недорога пропозиція

Моделі протезів, виготовлені з пластику, бувають як частковими, так і повними — останні використовують в тому випадку, коли у людини зовсім не залишилося зубів.

Зазвичай це трапляється з віком або ж через якісь серйозні захворювання, травми.

Повні знімні протези ми рекомендуємо вибирати літнім людям, а також тим, у кого є серйозні протипоказання для встановлення імплантів, на які системи кріпляться значно надійніше.

Якщо імплантів немає, то утримати вироби на щелепі не так просто — знадобляться спеціальні складові з клеєм і періодичне коригування, яке допоможе максимально добре підігнати конструкцію під щелепу.

Коштують повні знімні протези з акрилу в середньому 13960 грн., що досить недорого, якщо ми говоримо про відновлення цілої щелепи.

Фото. Недорогий знімний протез.

Зубні протези фото ЛюміДент

 

Часткові протези зубів - кращі як тимчасове рішення

 • Якщо відсутні тільки кілька коронок, найкращі знімні зубні протези за ціною — це теж пластмасові моделі;
 • Вартість часткових знімних протезів в Люмі-Дент стартує від 8800 гривень, що доступно будь-якому клієнту — і пацієнти можуть бути впевнені, що за ці гроші вони отримують хоч і прості, але якісні вироби.

Нерідко пацієнти ставлять такі конструкції на деякий час, а коли з фінансами стає легше, повертаються до варіанту з імплантацією.

Зубні протези на нейлоновій основі

Що таке нейлоновий зубний протез - читайте за цим посиланням.

За цінами це рішення практично співвідноситься з недорогими акриловими виробами.

Так, вартість знімного нейлонового протеза починається від 8800 гривень.

 • Нейлон — це м'який і неймовірно гнучкий матеріал, завдяки чому звикання відбувається досить швидко, а ризики різних запалень через тиск конструкції знижений;
 • Але подібні протези здатні накопичувати наліт, тому вони вимагають ретельного догляду, щоб з часом не утворювалися камені, а від них і неприємний запах з рота.

Фото. Нейлоновий протез.

Які зубні протези краще і дешевше фото ЛюміДент

Ще один дешевий варіант: бюгельні протези

Якщо ви запитаєте про те, який протез краще — бюгельний чи нейлоновий — то відповідь залежить від ваших цілей, і від ситуації в порожнині рота.

 • Але в більшості ситуацій виграє все ж бюгельний — за рахунок довговічності, надійності кріплення, щільності контакту з яснами.
 • З мінусів цього виробу виділимо необхідність звикнути до незвичайної конструкції і неможливість поставити подібну систему при ясеневій усмішці.
 • Місце стику з власними яснами буде добре видно, тому такі протези намагаються ставити на бічні або задні частини щелеп.
 • Вартість бюгельних протезів відрізняється в залежності від того, який тип кріплення використовується.
 • Якщо обрані кламери (гачки), то процедура обійдеться набагато дешевше — в середньому від 7,5 тис. гривень.

Але враховуйте, що кламерну фіксацію завжди видно — тобто металеві гачки на зубах помітні при розмові, під час сміху.

Пацієнтам, яких турбує цей момент, треба зупинятися на замковій фіксації: в цьому випадку замки криються всередині протеза. Вони непомітні і забезпечують більш надійну і щільну фіксацію — але і коштує система вже дорожче: від 12950 грн.

Що таке бюгельні знімні протези - можна дізнатись за вказаним посиланням.

Фото. Бюгельні протези.

Бюгельні зубні протези фото ЛюміДент

Який матеріал краще для знімного протезу

Знімне протезування, в свою чергу, теж пропонує кілька матеріальних рішень, серед яких:

 • зубний акриловий протез – найдешевший вид виробів, виконаний з акрилового сплаву, така модель відрізняється малою вагою і високою міцністю, але через твердість матеріалу не всім підходить (травмує чутливі ясна);
 • кращий варіант акрилового виробу – протез AcryFree (еластичний, але високоміцний, будучи напівпрозорим, зовсім непомітний на яснах, може «навантажуватися» красивими цирконієвими коронками);
 • зубний нейлоновий протез – ще один еластичний тип виробів, який набагато зручніший в носінні, але має властивість розтягуватися з часом (хоча, звичайно, його довговічність багато в чому визначається тим, наскільки якісний матеріал використаний в конструкції).

Фото. Приклад знімних протезів з акрилу і нейлону.

верхній знімний зубний протез фото ЛюміДент

Які протези кращі при беззубих щелепах

При відсутності всіх зубів можна використовувати:

 • повне знімне протезування акриловим зубним протезом або безакриловими моделями;
 • зубний незнімний мостовидний протез на імплантах (ідеальні сучасні варіанти зубної імплантації – по протоколу All-on-4 або All-on-6).

В останньому випадку жувальна функція може бути відновлена ​​буквально за 1 прийом (лікар відразу поставить тимчасовий пластмасовий протез, а коли зубний імплант зростеться з кісткою, встановить постійний).

Які зубні протези найкращі та найзручніші

Як правило, незнімний варіант зручніший, але існують випадки, коли його установка неможлива (немає опорних зубів і можливості встановити зубний імплант в якості опори).

Хоча в цілому знімне протезування рекомендується, скоріше, як тимчасове рішення, але якщо, наприклад, у пенсіонера немає фінансів на імплантацію, то і на постійне використання.

Вибирати між бюгелем і коронкою досить складно: кожен вид виробів встановлюється за чіткими показаннями.

А ось за матеріальною ознакою рейтинг переваг (виходячи з кількості плюсів і ступеня позитивного впливу на здоров'я всієї щелепи) виглядає так (за спаданням):

 • діоксид цирконію;
 • оксид алюмінію (якщо протезувати потрібно не жувальний зуб);
 • металокераміка;
 • метал.

Вініри краще керамічні, хоча на це правило є виняток – компоніри, вони об'єднують плюси кераміки і композитного матеріалу, можуть встановлюватися всі за 1 прийом.

Який зубний протез краще поставити

Що найкраще – знімне протезування або зубний незнімний протез, металокераміка або діоксид цирконію, бюгельна система чи коронка?

Що стосується вибору виробів за типом встановлення (зубний знімний або незнімний блок), то тут однозначної відповіді немає.

Потрібно дивитися на показання, можливості і переваги пацієнта, інші особливості.

Які зубні протези краще і дешевше ставити: висновки

Аналізуючи всі зубні протези, які пропонує ринок, легко зробити висновок, що однозначної відповіді немає — для кожного пацієнта він свій.

Якщо імплантація не по кишені і хочеться знайти найдешевше рішення, то це пластикові вироби або трохи дорожчі нейлонові.

Для більш надійної фіксації підійдуть бюгельні протези на замках, які і добре виглядають, і непогано справляються зі своїми функціями.

Чи може найдешевший протез на зуби бути одночасно кращим

Все-таки найдешевші зубні протези і найкращі зубні протези — це різні вироби.

Ми не будемо вас обманювати і говорити, що стоматологічна система за невеликі гроші раз і назавжди вирішить ваші проблеми.

Об'єктивна реальність така, що у дешевих конструкцій є свої нюанси: або в процесі носіння, або в естетичному плані, або щодо довговічності.

Але ми гарантуємо, що всі стоматологи клінік Люмі-Дент дадуть вам правдиву інформацію вже на першій консультації.

Лікарі розкажуть вам про всі плюси і мінуси кожної системи, допоможуть підібрати оптимальне рішення з урахуванням вашого фінансового становища.

Фото. Результат роботи наших фахівців, стоматологія Люмі-Дент.

Нейлонові зубні протези

Кращі зубні протези в хорошій клініці

Далеко не всі клієнти знають, що в питаннях економії багато що залежить не тільки від виду обраного протеза, а й від клініки — особливостей її роботи і політики.

В стоматологічних клініках Люмі-Дент пацієнти залишать набагато менше грошей, ніж у багатьох інших центрах — і для цього є три причини:

 • Наявність власної зуботехнічної лабораторії, завдяки чому всі протези робляться на місці, швидко і з можливістю в будь-який момент щось відкоригувати.
 • Інноваційне висококласне обладнання для діагностики, точної постановки діагнозу і лікування. Ті ж цифрові знімки дають чітку картину — а при правильно розрахованих параметрах протези робляться з першого разу рівно за розмірами пацієнта. Чим ефективніше обладнання — тим менше помилок, які доводиться виправляти, і тим дешевше коштує вся робота.
 • Прозора цінова політика: ціни опубліковані на сайті компанії, вони завжди озвучуються пацієнту при відвідуванні клініки. Вже на першій консультації лікар зможе зорієнтувати за вартістю послуг і назвати приблизні цифри. А після остаточних розрахунків сума вже не буде рости — тим більше несподівано для клієнта.

Фото. Стоматолог ортопед Дністранський В.І. з пацієнткою.

Зубне протезування фото ЛюміДент

Навіть для найбільш недорогих зубних протезів ми вибираємо якісні матеріали — кращі з тих, що є в бюджетній категорії. Багато клінік намагаються на цьому зекономити і тому пропонують за ту ж ціну менш якісний товар.

Так що якщо ви хочете дешево поставити протези на зуби, але не готові просто викидати гроші на вітер, Люмі-Дент стане правильним вибором.

Записуйтеся на консультацію — і наші досвідчені стоматологи підберуть для вас оптимальну схему лікування, протезування, а також допоможуть зекономити ваш бюджет.

 

Вибирайте найкращі зубні протези в Люмідент!

 

 

Ціни зубних протезів
Кращі зубні протези в клініках Люмі-Дент роблять
Поширені запитання та відповіді
Яке протезування зубів краще та дешевше?

Треба розуміти, що найдешевші протези – далеко не найкращі.

Вибір найкращого для Вас протезу залежить від ситуації в порожнині рота.

Найкращі зубні протези:

 • зі знімних - нейлонові та бюгельні;
 • з незнімних - цирконієві коронки, проте вони й найдорожчі.


Найдешевші зубні протези:

 • знімний частковий акриловий протез - ціна  8800 грн.;
 • металокерамічна коронка - ціна  вiд 4890 до 6250 грн.

 

Найкраще протезування зубів - це:

 1. протези на імплантах;
 2. коронки та вініри з діоксиду цирконію.
Які зубні протези найкращі та найзручніші?

Якщо мова йде про знімні протези, то найбільш зручними будуть нейлонові. 

Однак їх на повністю беззубі ясна не поставиш. На щелепі без зубів можна ставити тільки акрилові протези.

При рухливості решти зубів найкращим протезом буде бюгельний. Цей вид протезу поєднує (шинує) рухливі зуби між собою. 

Які протези кращі для жувальних зубів?

Якщо мова про коронки, то кращі за все цирконієві. 

Якщо жувальних зубів немає, їх видалили - рекомендуємо поставити зубні імпланти, а на них - цирконієві коронки. 

Який протез коштує дорожче - бюгельний чи нейлоновий?
 • Ціна знімного бюгеля -  12950 гривень;
 • Вартість нейлонового -  8800 гривень.

Отже, нейлонові зуби коштують дешевше за бюгельне протезування.

Який вид протезування зубів краще?

Кращий спосіб зубного протезування для Вас обере стоматолог ортопед на безкоштовній консультації, зі врахуванням:

 • ситуації в порожнині рота;
 • Ваших побажань і фінансових можливостей.

Найкращими видами протезів зубів сьогодні є:

 • вініри і коронки з діоксиду цирконія;
 • протези з опорою на зубні імпланти.
Які найкраще вставляти зуби?
 • З коронок - кращі цирконієві;
 • Знімні протези - бюгельні або нейлонові;
 • За відсутності коренів зубів - протези на імплантатах.
Які протези краще - нейлонові чи пластмасові?

Кожен матеріал - нейлон і пластмаса - має свої слабі і сильні сторони, а також області застосування. 

При частковій втраті зубів краще зробити еластичний протез з нейлону, при повністю беззубій щелепі - ставлять пластмасові. 

Нейлонові - це м'які зубні протези, які не натирають ясна, до них швидко відбувається звикання. 

В будь-якому випадку вибір - нейлоновий протез чи акриловий - залежить від таких факторів:

 1. Ситуація в порожнині рота;
 2. Побажання і матеріальні можливості клієнта.
Що краще – акрилові чи нейлонові протези?

Кожен із протезів має свої переваги та недоліки.

Нейлоновий протез більш легкий та зручний, ніж акриловий, проте його не можна поставити на повністю беззубу щелепу.

Дата публікації: 20.02.2020
Дата редагування: 19.06.2024
Відгуки про нас
Дивитися більше
Вернутся к списку вопросов
2 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію