Методи відновлення зубів

Дата публікації: 08.08.2018
Дата останнього редагування: 05.01.2021
Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.
Зміст:
 • Як відновити зуби?
 • Відновлення зруйнованого зуба – що робити?
 • Відновлення сильно зруйнованого зуба – що робити?
 • Відновлення зламаного зуба – що робити?
 • Відновлення жувальних зубів
 • Відновлення втраченого зуба (втраченого, вилученого, відсутнього)
 • В чому наші переваги у вирішенні описаних проблем:
 • Вартість послуг в клініках Люмі-Дент в Києві

 

Як відновити зуби?

У цій статті лікар стоматолог ортопед мережі клінік Люми-Дент - Дністранський Вадим Ігорович - розповість про:

 • Відновленні коронки зуба;
 • Відновленні кореня зуба пломбою на штифті;
 • Відновлення кукси кореня зуба;
 • Відновлення зламаних зубів на корені;
 • Відновлення зуба імплантацією.

 

У цій статті піде мова про різні методи відтворення зубів - в залежності від початкової ситуації. Стаття орієнтована не тільки на клієнтів стоматологічних клінік, але і на лікарів та студентів медичних інститутів. У досить простій формі представлені можливі дії в залежності від клінічної ситуації.

Також в статті відразу вказані посилання на сторінки з більш детальним описом тієї чи іншої технології відновлення зруйнованих зубів.

Відновлення зубів фото Люмі-Дент

Перед початком робіт необхідні дані рентгенологічного обстеження – прицільного знімка або комп'ютерної томографії. Всі рентгенологічні обстеження можна виконати в будь-який з наших клінік на сучасних цифрових комп'ютерних томографах Vatech PHT-6500 - мінімальне променеве навантаження і відмінна якість зображення.

При показаннях на розпломбування, проходження і лікування каналів коренів, цю роботу виконує стоматолог-терапевт, після чого переходить безпосередньо до вибору тактики вирішення проблеми.

Відновлення зруйнованого зуба – що робити?

Мова піде про відновлення зруйнованих зубів, у яких залишилися всі або частина зовнішніх стінок.

Методи рішення:

 – Якщо залишилися хоча б 3 зовнішніх стінки, які мають достатню товщину – можна провести відновлення фотополімерною пломбою. Також бажано зміцнити цю пломбу скловолоконним штифтом.

Відновлення зруйнованого зуба Київ фото Люмі-Дент

Як найкраща альтернатива відновлення зруйнованого зуба – можна виготовити керамічну вкладку, що має важливі переваги над пломбою:

А) Не міняє колір і розмір.

Б) Набагато більш міцна.

В) Набагато більш естетична.

Г) Має набагато довший термін служби.

Але також є варіант в цьому випадку відновити культю штифтом і поставити коронку. Остаточне рішення приймає фахівець після персонального огляду пацієнта в кріслі у стоматолога.

Відновлення зруйнованого зуба Київ фото Люмі-Дент

Відновлення сильно зруйнованого зуба – що робити?

Якщо залишилися 2 або 1 стінка, або немає стінок взагалі – тоді відновлюють культю штифтом на корінь і встановлюють на нього коронку.

Коронки бувають різних видів:

 – Металокерамічна

 – Керамічна

 – Анатомічна (цирконієва)

Рішення про вибір виду коронок приймає пацієнт, грунтуючись на рекомендаціях лікаря, і виходячи зі своїх фінансових можливостей.

Загальні рекомендації - у фронтальному відділі більше підійшли б керамічні коронки, з огляду на їх найкращу естетику. У жувальних ділянках рекомендується встановлення цирконієвих коронок, як найбільш міцних і стійких до сильного жувального тиску. Цирконієві коронки також мають хорошу естетику.

Відновлення зламаного зуба коронкою Київ фото Люмі-Дент

Відновлення зламаного зуба – що робити?

При відновленні зламаних зубів - коли залишки кореня підносяться над рівнем ясен – рекомендується виготовлення штифта на корінь і коронки (різних видів).

 – Якщо залишки кореня знаходяться під яснами – потрібні дані рентгенологічного обстеження. Після його вивчення – стоматолог приймає рішення про шляхи і варіанти відновлення кореня зламаного зуба.

 – Якщо йде горизонтальний відлам кореня неглибоко під яснами - вище і на рівні кругової зв'язки кореня – тоді також є варіант відновлення культи кореня зуба. Це виготовлення штифта і установки на нього коронки.

 – У разі глибокого відлому і решта кореня знаходиться глибоко під яснами – його необхідно видаляти.

Відновлення жувальних зубів

При відновленні жувальних зубів враховується той факт, що вони беруть участь в пережовуванні їжі. На них припадає значне жувальне навантаження. Тому для відновлення жувальних зубів рекомендуються більш міцні конструкції зубних протезів.

 – Якщо зубчик зруйнований незначно (не менше 3 дуже щільних зовнішніх стінок) – в цьому випадку можливий варіант фотополімерної реставрації зі зміцненням її скловолоконним штифтом. Але краще виготовити керамічну вкладку, яка має ряд переваг (описані вище).

 – Якщо зубчик сильно зруйнований – його відтворення йде за допомогою керамічних вкладок або коронок на штифтах.

Відновлення втраченого зуба (втраченого, вилученого, відсутнього)

 – Якщо проміжок в жувальній ділянці не більше 3 або в передній області не більше 4 одиниць – можна виготовити мостоподібні протези, які фіксуються цементом на сусідні зубчики з дефектом.

Восстановление зубов имплантация фото Люми-Дент

 – Завжди і в будь-якому випадку найкраща альтернатива – зубна імплантація (установка зубних імплантів), вона має багато важливих переваг:

 А) Найбільш повноцінно відновлює жувальну ефективність зубних рядів без перевантаження сусідніх зубчиків.

 Б) При зубній імплантації не відбувається атрофії кістки в місці видалення.

 В) Імплантація може проводитися в той же візит – коли видалили корінь – з одномоментною фіксацією на імплант тимчасової коронки – не страждає естетика і жувальна ефективність в цій ділянці.

 Г) Дозволяє уникнути знімних протезів навіть при повністю беззубій щелепі.

Наші фахівці рекомендують саме зубну імплантацію як найбільш повноцінний і ефективний спосіб відновлення втрачених (видалених, втрачених) фронтальних і жувальних зубів.

відновлення зруйнованих зубів фото Люмі-Дент

В чому наші переваги у вирішенні описаних проблем:

 • Все лікування у нас проходить безболісно – використовуємо унікальну комп'ютерну анестезію STA, або проводимо лікування у стані медикаментозного сну. Поки ми працюємо - Ви спите і бачите красиві сни. Через годину після наркозу, можна займатися звичайними справами і навіть керувати автомобілем.
 • Прямо в клініці Ви отримуєте всі необхідні дослідження, необхідні для правильно вибору методу лікування.
 • Лікування кореневих каналів здійснюємо під стоматологічним мікроскопом – висока якість і гарантія.
 • Працюємо за новою цифровою технологією – від відбитків без відбиткової маси до виточування вкладок і коронок прямо у нас в клініці у власній ультрасучасної зуботехнічної лабораторії.
 • Застосовуємо найсучасніші технології для гарантії успішного результату – стоматологічний лазер, плазмоліфтінг, цифрове планування протезів і установки імплантів в місця відсутніх зубів.
 • Забезпечуємо систему знижок для постійних клієнтів. Також регулярно пропонуємо цікаві акції на найбільш популярні послуги.
 • Ви завжди можете бути на зв'язку з керівництвом клініки - оперативне реагування на будь-яке зауваження або пропозиції щодо якості обслуговування.

Вартість послуг в клініках Люмі-Дент в Києві

Невисока вартість послуг, що надаються в наших клініках, поєднується з високою якістю виконаних робіт та рівнем професіоналізму кожного фахівця.

Ціни на описані в статті послуги – можна побачити внизу цієї сторінки.

З цінами на всі види послуг можна ознайомитися в розділі «Ціни».

Побачити коментарі та відео відгуки наших пацієнтів можна в розділі нашого сайту «Про клініку» → «ВІДГУКИ». Ви також можете залишити свій текстовий або відео відгук в спеціальному розділі нашого сайту.

На нашому сайті є багато фотографій робіт наших фахівців з усіх напрямків стоматології. Всі фото робіт Ви можете побачити в розділі "Наші роботи".

Важливо! Наша стоматологія пропонує 2 роки гарантії на всі послуги, усі інші клініки - 1 рік. З нами надійніше!

Зв'язатися з нами Ви можете за багатоканальним телефоном (044) 383 22 88, а також за допомогою спеціального сервісу на сайті. Тут можна записатися на прийом і отримати безкоштовну попередню консультацію у вікні онлайн чату.

Ціни на деякі види стоматологічних послуг в клініках «Люмі-Дент» в Києві:

Найменування послуги Ціна, гривень
Огляд, консультація стоматолога безкоштовно
Виготовлення рентгенівського знімка (прицільний) 170
Комп'ютерна томографія сегмента (50*50) 370
Фотополімерна реставрація від 770
Керамічна вкладка 4100
Металокерамічна коронка от 1990 до 2880
Керамічна коронка 3895
Коронка з діоксиду цирконію від 4400 до 5440
Відновлення кукси на корені 950
 
Відгуки про нас

2 голосів, оцінка: 5 з 5

×
Час закінчення знижки:
0
днiв
0
годин
0
хвилин
0
секунд
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest