8:00 - 21:00
ua

62 Стоматолога Троєщини [Люмі-Дент] - Деснянський район

Дата публікації: 13.12.2019
Дата редагування: 30.04.2022
Дивіться відео з нашими лікарями стоматологами
Зміст:
 • Стоматологія Троєщина (Деснянський район)
 • Переваги лікування в хорошій стоматології на Троєщині
 • Все поруч
 • Як записатися
 • Каталог доступних стоматологічних послуг
 • По-справжньому сімейний лікар

Стоматологія Троєщина (Деснянський район)

Не варто ігнорувати зубний біль таблетками або відкладати лікування тільки через відсутність бажання (можливості) поїхати в центр Києва до гарного стоматолога.

Зовсім поруч з вами - поруч з Деснянським районом, у близькій доступності - є сучасна професійна недорога і технологічна стоматологія на Троєщині.

Фото. Мережа стоматологічних клінік Люмі-Дент - лідер за рейтингом стоматологій в столиці.

Стоматология Киев Народный бренд 2020

Тут лікують без болю, страху, дискомфорту будь-які хвороби зуба і ясен. А ще проводять гігієнічні процедури, огляди і санацію при вагітності, зміцнення зубів, їх протезування, реставрацію, вирівнювання.

Стоматологія Троєщини приймає пацієнтів без черг в цілодобовому режимі. До нас зручно добиратися з усіх кінців району - кожен день ми реєструємо людей з різних адрес по Закревського, Лаврухіна, Данькевича, Маяковського.

Щоб потрапити на прийом до гарного стоматолога, вам більше не доведеться їздити через все місто, страждаючи кожною хвилиною затримки електрички.

Переваги лікування в хорошій стоматології на Троєщині

І це - лише перша перевага обслуговування у нас, - будучи одною з клінік заслуженою мережі Люмі-Дент, стоматологія на Троєщині в Києві:

 • працює без вихідних;
 • має найпередовіші технології стоматологічного лікування;
 • проводить всі види маніпуляцій (терапія, виправлення прикусу, протезування, імплантація);
 • пропонує послуги дипломованих фахівців всіх відділів;
 • важлива відмітна якість - чесні ціни стоматології на Троєщині (починаючи з безкоштовної консультації і закінчуючи недорогою інноваційною комп'ютерною анестезією).

Фото. Один з наших робочих кабінетів.

стоматологія на Троєщині фото Київ ЛюміДент

Все поруч

Вам не доведеться відпрошуватися з офісу на півдня, щоб потрапити в центральну лікарню Києва, або відкладати лікування, якщо відпроситися не вийшло. Тому що клініка Люмі-Дент поруч з Деснянським районом - це стоматологія на Троєщині без вихідних, перерв на обід і денного графіка. Допомога будь-якого рівня складності доступна кожному жителю мікрорайону в будь-який момент (коли вона потрібна вам).

Як записатися

Записатися до терапевта, хірурга, ортодонта, ортопеда або імплантолога можна будь-яким зручним способом. Варіант перший: просто зателефонуйте нам по телефону, і адміністратор підбере для вас оптимальний час, порадить вільного лікаря, зорієнтує за цінами послуг. Другий сценарій: якщо зуб вже дає про себе знати, і відкладати далі небезпечно, просто приходьте на нашу адресу, і лікар вас прийме. Третій спосіб - найсучасніший: запис в стоматологічну клініку на Троєщині онлайн.

Каталог доступних стоматологічних послуг

У стоматології на Троєщині недорого лікують ясна і зуби (запалення, гінгівіт, періодонтит, пародонтоз, карієс, пульпіт). Тут доступні технології, часто не маючі аналогів в Києві для вирішення найрізноманітніших естетичних і терапевтичних проблем.

Ми застосовуємо безшприцеву анестезію і маємо в своєму розпорядженні необхідні обладнання для всіх видів рентгенологічного обстеження. Пацієнтам клініки доступні послуги протезиста, імплантолога, хірурга (шинування, встановлення коронок і вінірів, брекет-систем дорослим).

Фото. Приймальна клініки Люмі-Дент.

стоматологія троєщина фото Київ ЛюміДент

По-справжньому сімейний лікар

Тут ви зможете вилікувати всі зуби за один прийом, скориставшись безпечними видами анестезії нового покоління. З маленькими дітками в відділі дитячої стоматології на Троєщині працюють досвідчені фахівці, які знають, як провести всі необхідні маніпуляції, щоб не налякавши і (тим більше) не заподіявши дискомфорту маляті.

Регулярна профілактика постійних і молочних зубів, глибоке фторування, лікування карієсу без свердління - у нас проводять всі маніпуляції дітям і дорослим. Тут ви знайдете по-справжньому сімейного лікаря, який завжди поруч, знає, що робить, і має в своєму розпорядженні необхідні інструменти для проведення операцій всіх рівнів складності.

Телефонуйте, питайте, записуйтеся на прийом, в стоматологічній клініці Люмі-Дент на Троєщині Києва вас чекає дружня атмосфера, світлі затишні кабінети і високий професіоналізм кожного лікаря.

 

Проложить маршрут

 

Вибирайте кращих у своїй справі! 

Запишіться на безкоштовну консультацію!

 

 

Прийом проводять
Вернутся к записям блога
Відгуки про нас
Дивитися більше
1 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію