8:00 - 22:00
ua

Стоматологія на Березняках Люмі-Дент

Дата публікації: 13.12.2019
Дата редагування: 10.09.2021
Дивіться відео з нашими лікарями стоматологами

Стоматологія Березняки

Особистий успіх кожної людини залежить від його впевненості в собі, яка, в свою чергу, починається з краси і здоров'я вашої посмішки, а гарна посмішка кожного пацієнта - це результат роботи Люмі-Дент - стоматології на Березняках у Києві.

У нас зайняті кращі кадри столиці, встановлено якісне європейське обладнання, освоєні інноваційні технології лікування та профілактики зубів - словом, є все, щоб ви отримали якісну стоматологічну послугу прямо поруч з будинком.

Фото. Приймальна клініки Люмі-Дент.

стоматологія на Березняках фото Київ ЛюміДент

Сучасна стоматологія на Березняках

Дніпровський район Києва - одне з найбільш його мальовничих місць, ось тільки добиратися звідси до центру буває проблематично. Особливо коли доїхати потрібно терміново: болить зуб, з роботи відпустили тільки на годину і т. Д. Стоматологія на Березняках працює, щоб позбавити вас від цього сумнівного задоволення - добиратися через усе місто до хорошого стоматолога.

У нас хороші стоматологи чекають вас прямо поруч з будинком або роботою. Запис в стоматологію на Березняках здійснюється по телефону, онлайн і при особистому відвідуванні. Це зручно, якщо ви ділова людина: можна скористатися будь-яким з каналів зв'язку, щоб потрапити до лікаря тоді, коли вам зручно.

Послуги стоматології Дніпровського району Києва

Лікарі стоматологи на Березняках вміють все:

  • пломбувати простий і складний карієс;
  • виправляти прикус у дітей і дорослих;
  • видаляти зубні камені без болю і дискомфорту;
  • проводити серйозні операції по імплантації - одноетапною і двоетапною;
  • встановлювати коронки і вініри;
  • вибілювати, зміцнювати, реставрувати фронтальні і жувальні зуби.

Фото. Один з 15 робочих кабінетів мережі клінік Люмі-Дент.

стоматологія березняки фото київ ЛюміДент

Дитячі стоматологи Березняки

Відділення дитячої стоматології на Березняках приймає малюків з самого раннього віку. Лікування молочних зубчиків завжди проходить без болю, з посмішками, в ігровому режимі - кожній дитині сподобається. Наші фахівці прекрасно вміють ладнати з дітьми різного віку та незмінно знаходять підхід навіть до самих тривожних маленьких пацієнтів. Ми робимо все можливе і навіть трошки більше, щоб ваш малюк не боявся ходити до зубних лікарів.

Хороший стоматолог на Березняках

Телефонуйте нам за телефоном, вказаним на сайті, приходьте за адресою на терміновий прийом, записуйтеся онлайн - адміністратори підкажуть, до кого вам потрібно і коли цей лікар буде вільний. Наші ціни вам сподобаються (їх уже оцінили багато жителів мікрорайону, якщо судити по сотням вдячних відгуків про стоматологічну клініку на Березняках, приєднуйтесь).

 

Вибирайте кращих у своїй справі!

 

Запишіться на безкоштовну консультацію!

 

Вернутся к записям блога
1 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію