8:00 - 21:00
ua

Стоматологія [На Виноградарі]

Дата публікації: 03.12.2019
Дата редагування: 29.04.2022
Дивіться відео з нашими лікарями стоматологами
Зміст:
 • Стоматологія Виноградар
 • Всі стоматологічні послуги в вашому мікрорайоні
 • Дитяча стоматологія в мікрорайоні Виноградар
 • Стоматологія без болю на Виноградарі

Стоматологія Виноградар 

Щоб усмішка завжди була красивою і здоровою, потрібно мінімум двічі на рік відвідувати стоматолога. Правило дуже просте, але дотримуються його, як показує практика, лише одиниці киян.

Найпоширеніша причина такого «відступу», яку вони самі називають: немає часу на поїздку в центр до хорошого лікаря. Для мешканців Подільського району Києва вона більше не актуальна: щоб ваші зуби залишалися здоровими, а часу на профілактичний прийом у фахівця йшло мінімум, ми відкрили клініку прямо поруч з вами.

Фото. Лікарі клініки проводять огляд пацієнта.

Стоматологія на Виноградарі фото Київ ЛюміДент

Всі стоматологічні послуги в вашому мікрорайоні

Стоматологія на Виноградарі - це професійна допомога в цілодобовому режимі для всіх, хто живе, працює або гостює в мікрорайоні. Тут працюють досвідчені фахівці всіх напрямків:

 • терапевти (вилікують карієс, пульпіт, інші захворювання каріозної природи);
 • ортодонти (виправлять прикус, проведуть шинування для усунення рухливості зуба, підберуть дієту для вашого малюка, щоб гарантувати здоровий розвиток його зубок);
 • ортопеди (поставлять коронки на рідні зуби або імплантований штифт, підберуть програму лікування при відсутності однієї або декількох одиниць зубного ряду);
 • майстри естетичної стоматології Виноградаря в Києві;
 • хірурги (проведуть видалення або складні зубозберігаючі операції з мінімальним дискомфортом і без небезпечних для здоров'я наслідків);
 • імплантології;
 • гігієністи.

Стоматологія Виноградаря зібрала кращих майстрів, щоб надати жителям північно-західної київської околиці послуги вищого стандарту за оптимальною ціною.

Дитяча стоматологія в мікрорайоні Виноградар

Клініка стане справжнім відкриттям для всіх, хто шукає хороший сімейний стоматологічний центр. Поряд з дорослими пацієнтами, ми обслуговуємо маленьких відвідувачів: у відділенні дитячої стоматології на Виноградарі знайдуть правильний підхід до малюка, заспокоять, проведуть всі маніпуляції без страху в ігровому режимі.

Фото. Лікар з маленьким пацієнтом клініки Люми-Дент.

стоматологія виноградар фото Київ ЛюміДент

Запрошуємо всіх, хто розшукує кращого дитячого стоматолога на Виноградарі на прийом, тут малюків чекають:

 • сучасні технології для зміцнення емалі (мінералізація, фторування, сріблення);
 • безболісне лікування молочних і корінних зубів;
 • швидке, просте, недороге і зовсім безпечне для рухомої дитячої психіки видалення молочних зубків, якщо вони вже хитаються.

Фото. Маленький пацієнт на прийомі у лікаря.

дитяча стоматологія виноградар фото київ ЛюміДент

Стоматологія без болю на Виноградарі

Клініка мережі Люмі-Дент в Подільському районі - це найкраща стоматологія Виноградаря, в якій ви не знайдете черг, дратівливих пацієнтів і перевтомлених лікарів. На відміну від центру Києва, навантаження на фахівців тут невисоке - можна потрапити на прийом відразу, звернувшись особисто вперше.

Приходьте на нашу адресу і переконайтеся самі, або телефонуйте і записуйтеся до фахівця стоматологічних клінік Люмі-Дент в мікрорайоні Виноградар. До нас легко дістатися, а після нашого лікування всім хочеться посміхатися, адже життя без зубного болю - відмінний привід для посмішки.

 

Проложить маршрут

 

Вибирайте кращих у своїй справі! 

Запишіться на безкоштовну консультацію!

 

Прийом проводять
Вернутся к записям блога
2 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію