8:00 - 21:00
ua

Стоматологічна Клініка [На Проспекті Григоренка]

Дата публікації: 19.11.2019
Дата редагування: 23.02.2022
Дивіться відео з нашими лікарями стоматологами
Зміст:
  • Стоматологія Григоренко проспект
  • Важливість безболісного лікування зубів
  • Послуги, що надаються стоматологією Люмі-Дент на проспекті Григоренка

Стоматологія Григоренко проспект

У кріслі у стоматолога хоча б раз в 5 років буває кожна людина. І чим регулярніше відвідування даного фахівця, тим здоровіше будуть зуби. Тому якщо ви давно не проводили профілактику, лікування зубів або чистку, рекомендуємо без зволікання записатися на прийом в Люмі-Дент - стоматологію на проспекті Григоренка у Києві.

Чому багато жителів і гостей столиці вибирають саме наші стоматологічні клініки? Секрет дуже простий: крім високої якості послуг за доступною ціною, ми пропонуємо відвідування стоматологічної клініки без страху і болю.

До того ж одна з наших стоматологій знаходиться на Лівому березі столиці, в Дарницькому районі на проспекті Григоренка, що дозволяє зручно дістатися до потрібної адреси.

Фото. Один з 23 робочих кабінетів мережі клінік Люмі-Дент.

стоматологія на григоренко фото Київ ЛюміДент

Важливість безболісного лікування зубів

Напевно більшість пацієнтів не замислюється над тим, які матеріали, технології та обладнання використовує лікар стоматолог, скільки курсів по вдосконаленню навички він закінчив і який його досвід роботи в сфері медицини. Головне, що турбує багатьох людей - щоб лікування зубів у стоматолога було без страху і болю.

Особливо це важливо в роботі з маленькими пацієнтами. Тому наша дитяча стоматологія на Григоренко пропонує індивідуальний підхід лікаря стоматолога в лікуванні і гігієні зубів малюків.

Ми доклали максимум зусиль до організації роботи, щоб кожен маленький гість стоматологічних клінік Люмі-Дент мав не тільки здорову ротову порожнину, а й зберігав психоемоційне здоров'я. Адже одна, здавалося б, незначна помилка стоматолога в роботі з дитиною, і страх перед людиною в білому халаті може закріпитися на довгі роки.

Послуги, що надаються стоматологією Люмі-Дент на проспекті Григоренка

Наша стоматологія пропонує широкий спектр послуг:

Ви можете вирушати на прийом, перебуваючи в повному спокої, адже всі маніпуляції, що викликають хворобливі відчуття, проводяться нашими стоматологами під місцевою комп'ютерною анестезією, або в стані медичного сну.

Якщо тривогу викликають не тільки можливі неприємні відчуття, за допомогою седації закисом азоту - наші стоматологи можуть ввести Вас в стан, при якому будете перебувати в свідомості, але відчувати виключно спокій і умиротворення.

Наша стоматологія на проспекті Григоренка у Києві - це можливість отримати якісний результат, гарантію на всі види послуг, зберегти емоційну рівновагу і особистий бюджет.

Фото. Зона ресепшн відділення мережі клінік Люмі-Дент.

стоматологія на григоренко фото Київ ЛюміДент

Наш рівень обслуговування Вас приємно здивує, а ефективність лікування дозволять лише підтримувати здоров'я ротової порожнини без серйозних втручань. Професіоналізм і сумлінний підхід до роботи лікарів стоматологів - дозволяють їм досягати бажаного результату навіть в найскладніших випадках.

Щоб записатися на прийом, зв'яжіться з адміністраторами клініки стоматології на проспекті Григоренка по телефону, або особисто відвідайте наш центр на однойменній вулиці.

Правильна адреса стоматологічної клініки Люмі-Дент на Позняках: Київ, вулиця Анни Ахматової 14-А.

 

Прокласти маршрут

 

Вибирайте поруч кращих у своїй справі! 

Запишіться сьогодні на безкоштовну консультацію!

Прийом проводять
Вернутся к записям блога
Хештеги
1 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію