Нові технології

Послуги лікаря гнатолога

""Гнатологія - це відносно нова галузь в стоматологічній практиці, яка пропонує принципово нові підходи до лікування зубів.

Детальніше

 Ін'єкції препаратами гіалуронової кислоти в ясна

""Це справді революційна розробка, яка володіє унікальними властивостями і на сьогоднішній день знайшла гідне застосування в естетичній стоматології, терапії, хірургії, імплантології.

Детальніше

Цифровий стоматологічний сканер 3shape trios

Цифровий стоматологічний сканер 3Shape TriosВнутрішньоротовий сканер 3Shape Trios® - це інноваційне обладнання, яке забезпечує швидке і легке отримання якісного цифрового 3-D відтиску

Детальніше

Хірургічні шаблони для імплантації зубів

хірургічні шаблони для імплантації зубівІмплантація зубів з використанням хірургічних шаблонів. Має беззаперечні переваги.

Детальніше

Плазмоліфтинг - ін'єкції власної плазми для лікування ясен

ПлазмоліфтингПлазмоліфтинг - революційна методика ін'єкційного введення збагаченої тромбоцитами плазми крові пацієнта в ділянки ясен.

Детальніше

Комп'ютерна анестезія STA

Комп'ютерна анестезія STAБезболісна анестезія - це реально! Ніколи ще анестезія не була настільки легкою і комфортною! Забудьте про неприємні відчуття в кріслі стоматолога!

Детальніше 

Лікування зубів під мікроскопом

Лікування зубів під мікроскопомУ нашій клініці стала доступною нова технологія – лікування зубів під мікроскопом.

Ми використовуємо стоматологічні мікроскопи виробництва США – Seiler IQ.

Детальніше

Кісткова пластика на основі мембран з власної крові

Кісткова пластика на основі мембран з власної кровіЗ недавнього часу в клініці Люмі-Дент з успіхом застосовують виготовлення мембран для кісткової пластики та регенерації з власної крові пацієнта.

Детальніше

Лазерна стоматологія

Лазерна стоматологіяЗастосування лазерів в стоматології тільки починає отримувати широке розповсюдження, проте вже на сьогоднішній день без нього важко уявити роботу сучасної стоматологічної клініки.

Детальніше

Комп'ютерна томографія щелепно-лицьової області

Комп'ютерна томографіяКомп'ютерна томографія щелепно-лицьової області - 3D візуалізація - точна діагностика і планування багатьох стоматологічних маніпуляцій.

Детальніше

Комп'ютерне моделювання посмішки

Комп'ютерне моделювання посмішки Нормальне бажання кожного відвідувача стоматологічної клініки - перед початком всіх процедур побачити - яким буде його майбутня посмішка. 

Детальніше

T-SCAN - революційна технологія діагностики окклюзії та прикусу

T-SCAN - революційна технологія діагностики окклюзії та прикусуНовинка! Унікальна комп'ютерна система контролю прикусу T-Scan - вже в клініці Люмі-Дент!

Детальніше

Стерилізація озоном

Стерилізація озономРеволюційна технологія. Новий крок у стерилізації операційного поля, надійне знищення будь-якої інфекції без шкоди для тканин організму.

Детальніше

Лікування зубів у відео окулярах!

Лікування зубів у відео окулярах

Перегляд улюбленного фільму під час стоматологічної процедури у відео окулярах Revo Vizio - Вашому віртуальному кінотеатрі.

Детальніше

Лікування зубів уві сні

Лікування зубів уві сніПри глибокій седації пацієнт повністю введений у стан медикаментозного сну, і не пам'ятає всі деталі лікувального процесу. 

Детальніше

Цифрова зуботехнічна лабораторія

Цифрова зуботехнічна лабораторіяВласна цифрова зуботехнічна лабораторія дає можливість нашим технікам виробляти сучасні зубні протези, хірургічні шаблони, капи прямо в клініці Люмі-Дент.

Детальніше

   
Навігація
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту

2 голосов, оценка: 5 из 5

Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!