Клініка сімейної стоматології

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.
Зміст:
 • Клініки сімейної стоматології
 • Сучасна модель лікарської допомоги
 • Сучасний менеджмент

 

Клініки сімейної стоматології

Наши клініки Люмі-Дент на Правому та Лівому березі Києва, на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна - доведуть Вам, що сімейна стоматологія - не просто красиве словосполучення, а продумана й ефективна стратегія роботи медичного закладу з людьми.

В основі діяльності лежать всього лише любов до своєї справи і бажання допомогти пацієнтам. Дотримання цих простих принципів дозволило нам закріпитися в лідерах серед стоматологічних установ столиці. Ми входимо в п'ятірку кращих установ Києва і при цьому ціни за послуги залишаються доступними для всіх.

Сучасна модель клієнтської підтримки

6 обладнаних лікарських кабінетів зібрані в один центр. На прийом легко записатися за допомогою простого сервісу на сторінці клініки або зателефонувавши по одному з багатоканальних номерів всіх основних операторів зв'язку України.

Нам нема чого приховувати - вся важлива інформація надана на сторінках сайту. Якщо її недостатньо, фахівці дадуть відповідь на всі Ваші питання за допомогою живого чату. Не хочеться друкувати - замовте дзвінок, і ми передзвонимо.

Безкоштовно і віддалено надамо онлайн консультацію кваліфікованого лікаря - просто по фото посмішки. Відразу ж запропонуємо рекомендації з лікування зубів, передбачуваний перелік необхідних процедур і орієнтовну вартість послуг.

Сучасна модель лікарської допомоги

Ми охоплюємо всі галузі стоматологічних спеціальностей:

 • Хірургічна діяльність - далеко не кожна сімейна стоматологія Києва має на такі маніпуляції ліцензію, у нас вона оформлена з урахуванням всіх правил і вимог законодавства.
 • Терапевтична стоматологія - пломбування, чистка та відбілювання.
 • Пародонтологія - лікування захворювань ясен.
 • Ортодонтія - виправлення прикусу.
 • Ортопедія і протезування.

І інші лікувальні, косметичні маніпуляції.

Сімейна стоматологія Київ

Повний список послуг, які можна отримати в нашій клініці, дуже широкий: ознайомитися з ними можна на сайті. Там же вказана і вартість. Якщо тільки можливо, все маніпуляції проводяться за один візит.

Точну діагностику забезпечує панорамна рентгенографія та комп'ютерна томографія. Безболісне лікування та пломбування зубів проводиться за допомогою сучасної комп'ютерної анестезії STA. Ми - одні з небагатьох в Україні, хто пропонує лікування зубів в стані медикаментозного сну.

Сучасне технологічне забезпечення

Використовуємо полімерні пломбувальні матеріали, які підбираються під природний колір емалі, швидко тверднуть і служать багато десятиліть.

Клініка сімейної стоматології

Маніпуляції проводяться під контролем спеціальної інтраоральної камери. Для особливо високоточних процедур використовуються стоматологічні мікроскопи виробництва США (в нашому центрі сімейної стоматології - їх 3 штуки).

Також наш центр використовує в роботі 3 новітніх лазерних установки. Їх активно використовуємо для косметичного відбілювання, лікування кіст і пародонтиту, пластичних втручань (наприклад - при короткій вуздечці язика).

Чи багато хто здатні запропонувати надійне знеболення одного тільки потрібного зуба або окремої області, коли не німіють язик й щока? У нашій клініці таке обладнання є.

Прекрасно себе зарекомендувало використання озонотерапії. Апарат для вироблення активного кисню дуже корисний в хірургічній діяльності та стерилізації кореневих каналів.

Комп'ютерна технологія моделювання прикусу T-scan дозволяє виготовляти ідеальні протези будь-якої складності. Оптимальні параметри жувальних поверхонь забезпечують високий рівень комфорту пацієнтам і довгий термін служби протезів.

Сучасний менеджмент

Але не тільки ультрасучасне обладнання, якого немає в інших, виводить нас в лідери: найважливіше значення має професіоналізм наших лікарів, адже саме вони за допомогою цієї апаратури допомагають людям.

Колектив центру є асоціативним членом Асоціації стоматологів України. Для наших фахівців регулярно організовуються стажування в спеціалізованих центрах США і розвинених країн Європи.

Завдяки цьому, в клініках Люми-Дент на практиці застосовуються новітні та максимально ефективні методики лікування стоматологічних захворювань. Деякі напрацювання впроваджуються нами першими в Україні, а не тільки лише серед установ столиці.

І немає нічого дивного або підозрілого в тому, що наші ціни вигідно відрізняються від пропозицій інших клінік. Продумане впровадження новітніх технологій та оптимізація бізнес-процесів, дозволяють нашим клієнтам залишатися задоволеними всім:

 • Вартістю процедур.
 • Якістю обслуговування.
 • Ввічливістю і професіоналізмом персоналу.

У корені неправильно судити про якість за ціною: можна за подвійні гроші отримати сумнівний і незадовільний результат, а можна звернутися в Люми-Дент.

Наша сімейна стоматологія, відгуки про яку представлені на сторінках сайту, входить в число столичних лідерів за рівнем і якістю допомоги, а не кількості цифр в рахунку за послуги.

Важливо! Наша стоматологія пропонує 2 роки гарантії на всі послуги, усі інші клініки - 1 рік. З нами надійніше!

Запишіться на безкоштовну консультацію в мережу стоматологічних клінік Люмі-Дент, і самі переконайтеся в наших перевагах!

Зведена статистика по деяким послугам наданим за 2019 рік:

Проведено комп'ютерних анестезії STA 6954
Лікувань під седацією (лікування зубів уві сні) 165
Простих видалень зубів 2084
Видалень зубів мудрості 870
Встановлено пломб 4585
Професійне відбілювання зубів 453
Комплексних чисток зубів 2430
Встановлено імплантів 1834

 

Відгуки про нас

3 голосів, оцінка: 5 з 5

×
Час закінчення знижки:
0
днiв
0
годин
0
хвилин
0
секунд
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest