Клініка сімейної стоматології

Наша клініка Люмі-Дент доведе вам, що сімейна стоматологія - не просто красиве словосполучення, а продумана й ефективна стратегія роботи медичного закладу з людьми.

В основі діяльності лежать всього лише любов до своєї справи і бажання допомогти пацієнтам. Дотримання цих простих принципів дозволило нам закріпитися в лідерах серед стоматологічних установ столиці. Ми входимо в п'ятірку кращих установ Києва і при цьому ціни за послуги залишаються доступними для всіх.

Сучасна модель клієнтської підтримки

6 обладнаних лікарських кабінетів зібрані в один центр. На прийом легко записатися за допомогою простого сервісу на сторінці клініки або зателефонувавши по одному з багатоканальних номерів всіх основних операторів зв'язку України.

Нам нема чого приховувати - вся важлива інформація надана на сторінках сайту. Якщо її недостатньо, фахівці дадуть відповідь на всі Ваші питання за допомогою живого чату. Не хочеться друкувати - замовте дзвінок, і ми передзвонимо.

Безкоштовно і віддалено надамо онлайн консультацію кваліфікованого лікаря - просто по фото посмішки. Відразу ж запропонуємо рекомендації з лікування зубів, передбачуваний перелік необхідних процедур і орієнтовну вартість послуг.

Сучасна модель лікарської допомоги

Ми охоплюємо всі галузі стоматологічних спеціальностей:

  • Хірургічна діяльність - далеко не кожна сімейна стоматологія Києва має на такі маніпуляції ліцензію, у нас вона оформлена з урахуванням всіх правил і вимог законодавства.
  • Терапевтична стоматологія - пломбування, чистка та відбілювання.
  • Пародонтологія - лікування захворювань ясен.
  • Ортодонтія - виправлення прикусу.
  • Ортопедія і протезування.

І інші лікувальні, косметичні маніпуляції.

Сімейна стоматологія Київ

Повний список послуг, які можна отримати в нашій клініці, дуже широкий: ознайомитися з ними можна на сайті. Там же вказана і вартість. Якщо тільки можливо, все маніпуляції проводяться за один візит.

Точну діагностику забезпечує панорамна рентгенографія та комп'ютерна томографія. Безболісне лікування та пломбування зубів проводиться за допомогою сучасної комп'ютерної анестезії STA. Ми - одні з небагатьох в Україні, хто пропонує лікування зубів в стані медикаментозного сну.

Сучасне технологічне забезпечення

Використовуємо полімерні пломбувальні матеріали, які підбираються під природний колір емалі, швидко тверднуть і служать багато десятиліть.

Клініка сімейної стоматології

Маніпуляції проводяться під контролем спеціальної інтраоральної камери. Для особливо високоточних процедур використовуються стоматологічні мікроскопи виробництва США (в нашому центрі сімейної стоматології - їх 3 штуки).

Також наш центр використовує в роботі 3 новітніх лазерних установки. Їх активно використовуємо для косметичного відбілювання, лікування кіст і пародонтиту, пластичних втручань (наприклад - при короткій вуздечці язика).

Чи багато хто здатні запропонувати надійне знеболення одного тільки потрібного зуба або окремої області, коли не німіють язик й щока? У нашій клініці таке обладнання є.

Прекрасно себе зарекомендувало використання озонотерапії. Апарат для вироблення активного кисню дуже корисний в хірургічній діяльності та стерилізації кореневих каналів.

Комп'ютерна технологія моделювання прикусу T-scan дозволяє виготовляти ідеальні протези будь-якої складності. Оптимальні параметри жувальних поверхонь забезпечують високий рівень комфорту пацієнтам і довгий термін служби протезів.

Сучасний менеджмент

Але не тільки ультрасучасне обладнання, якого немає в інших, виводить нас в лідери: найважливіше значення має професіоналізм наших лікарів, адже саме вони за допомогою цієї апаратури допомагають людям.

Колектив центру є асоціативним членом Асоціації стоматологів України. Для наших фахівців регулярно організовуються стажування в спеціалізованих центрах США і розвинених країн Європи.

Завдяки цьому, в клініці сімейної стоматології Люми-Дент на практиці застосовуються новітні та максимально ефективні методики лікування стоматологічних захворювань. Деякі напрацювання впроваджуються нами першими в Україні, а не тільки лише серед установ столиці.

І немає нічого дивного або підозрілого в тому, що наші ціни вигідно відрізняються від пропозицій інших клінік. Продумане впровадження новітніх технологій та оптимізація бізнес-процесів, дозволяють нашим клієнтам залишатися задоволеними всім:

  • Вартістю процедур.
  • Якістю обслуговування.
  • Ввічливістю і професіоналізмом персоналу.

У корені неправильно судити про якість за ціною: можна за подвійні гроші отримати сумнівний і незадовільний результат, а можна звернутися в Люми-Дент.

Наша сімейна стоматологія, відгуки про яку представлені на сторінках сайту, входить в число столичних лідерів за рівнем і якістю допомоги, а не кількості цифр в рахунку за послуги.

Запишіться на безкоштовну консультацію в клініку Люмі-Дент, і самі переконайтеся в наших перевагах!

← Повернутися до списку статей
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту

1 голосов, оценка: 5 из 5

Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!