257

Як правильно чистити зуби

Ціни на послуги
Комплексна професійна чистка зубів.
Акція !!! Тільки до 31 грудня! (За 2 щелепи)
760 грн
Огляд, консультація
безкоштовно
Імплантацію проводять
Крижановська Юлія Ігорівна
Лікар стоматолог-терапевт
Малашенко Людмила Андріївна
Лікар стоматолог-терапевт
Онатій Інна Павлівна
Лікар стоматолог-терапевт
Радченко Марина Віталіївна
Лікар стоматолог-терапевт
Симончук Оксана Віталіївна
Зубний гігієніст
Дивитися відео
Підвищена чутливість зубів

Кожен хоче мати осліпляючу посмішку та здорові зуби. В стоматологічні клініки Люмі-Дент в Києві щодня приходять пацієнти з надією отримати бажану красу, і дійсно, сучасна стоматологія здатна на багато що - від зміни кольору і форми зубів до складних ортопедичних конструкцій, з установкою імплантатів і виправленням прикусу.

Але все ж таки, основою здоров'я порожнини рота як і раніше залишається щоденна гігієна. Хочемо розповісти Вам, як правильно доглядати за зубами в домашніх умовах, адже цим нехтувати ні в якому разі не можна.

Почнемо з того, що зуби потрібно чистити двічі на день: вранці (після сніданку) і ввечері (перед сном). Чищення зубів має тривати не менше трьох хвилин, менша кількість часу не дасть нам бажаного результату, а наша мета - вичистити весь наліт, який не завжди видно неозброєним поглядом.

Як же правильно чистити зуби?

  • Перед використанням щітки, обов'язково промийте її водою.
  • Нанесіть пасту розміром з горошину.
  • Розмістіть щітку під кутом 45 градусів по відношенню до зовнішньої поверхні зубів і виконуйте вертикальні рухи зубною щіткою від ясен до ріжучого краю зуба (на верхній щелепі зверху-вниз, на нижній щелепі знизу-вгору). Такими ж рухами проведіть чистку зубів на внутрішній стороні зубів на верхній і нижній щелепі.

  • Наступним етапом чищення є горизонтальні рухи (вперед-назад) щіткою по жувальній поверхні бічних зубів.
  • Завершальні рухи зубною щіткою - кругові, які виконуються при зімкнутих зубних рядах. За допомогою цих рухів додатково проводитися масаж ясен і прибираються залишки їжі в проміжках між зубами. Більш якісно прибрати залишки їжі між зубами вам допоможуть зубні нитки (флоси).

Язик і щоки так само мають потребу в чищенні, так як патологічні мікроорганізми знаходяться і там, у чималій кількості. Для цього використовують спеціальні щітки - скребки для чистки язика. Існують зубні щітки, на яких зі зворотного боку від щетинок знаходяться гумові або пластикові рельєфні смуги для чищення язика і щік, ними так само можна користуватися. Після чищення зубів рекомендується використовувати ополіскувач.

Велика кількість нальоту може привести до різних захворювань зубів і слизової оболонки порожнини рота. Тому необхідно відвідувати стоматолога двічі на рік для проведення професійної гігієни порожнини рота і профілактичного огляду. Бажаний результат красивої посмішки ми можемо отримати тільки при виконанні всіх вище описаних правил гігієни порожнини рота.

У стоматологічних клініках «Люмі-Дент» Ви завжди можете отримати консультацію по підбору засобів гігієни та особливості гігієни порожнини рота саме для Вашого випадку.

Щасливої та здорової Вам посмішки!

← Повернутися до списку статей

2 голосов, оценка: 5 из 5

Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!