960

Шановні клиєнти!

15.07.2016

Знижка за допомогою соціальних мереж

Тепер у Вас з'явилася можливість отримати знижку 6% на терапевтичне лікування, 3% на протезування і ортодонтію, і 4% на хірургічні послуги вже при першому відвідуванні клініки Люмі-Дент, використовуючи будь-який з мобільних додатків: https://www.instagram.com/, https://www.facebook.com/https://ru.foursquare.com/

Для отримання знижки з першого відвідування клініки - потрібно зробити наступне:

  1. Зайти зі свого мобільного телефону на офіційний сайт будь-якої з цих соціальних мереж: https://www.instagram.com/,  https://www.facebook.com/https://ru.foursquare.com/ .
  2. Якщо Ви ще не зареєструвалися - зареєструйтеся (створіть обліковий запис) у додатку.
  3. При першому або наступних відвідуваннях нашої клініки  - Вам необхідно: ІнстаграмФейсбук - сфотографувати себе на зоні рецепшен, або попросити, щоб це зробили наші адміністратори, і розмістити у своїй стрічці фотографію з хештегом #люмидент 

Також необхідно під фотографією написати будь-яке інформаційне повідомлення на зразок «Прийшла до #Люмидент, вирішила зайнятися зубками)», «Чекаю прийом до стоматолога в #Люмидент) Настрій бойовий)))», «Прийшла лікувати свої зубки до #Люмидент) чекаю відмінний результат)» або будь-яке інше на Ваш вибір.
Foursquare — зробити мітку ( check-in ) на зоні рецепшен.

Для отримання ДИСКОНТНОЇ КАРТИ Вам необхідно на своєму телефоні зробити скрін-шот екрану з результатом і відправити його по viber на номер клініки, адміністратори підкажуть Вам на який номер краще відправляти. Після отримання фото по viber адміністратори оформлять і видадуть Вам ДИСКОНТНУ КАРТУ, якою Ви одразу ж зможете скористатися. 

Увага! Дані знижки не розповсюджуються на акційні пропозиції клініки, на імплантацію зубів, і не сумуються з іншими знижками!

Для роботи з додатками необхідний зв'язок з мережею Інтернет, Ви можете скористатися безкоштовним Wi-Fi, пароль можна отримати у адміністратора клініки.

Відмітьте нашу клініку в соціальних мережах і отримайте знижку!

← Повернутися до списку акцій
×
Записатися на прийом
Запишіться на безкоштовну консультацію
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!