8:00 - 22:00
ua

Скільки носять брекети на зубах?

Дата публікації: 26.11.2018
Дата редагування: 01.10.2021
Дивитися відео
Зміст:
 • Скільки часу носять брекет системи на зубах?
 • Час вирівнювання зубів брекет-системами залежить від:
 • З якого віку можна ставити брекети?
 • Скільки треба носити брекети дорослій людині?
 • Скільки за часом встановлюють брекети на зуби?

 

Скільки часу носять брекет системи на зубах?


Схожі запитання:

 • Скільки часу треба носити брекети?
 • Скільки ставлять брекети за часом?
 

Більш детальну інформацію про встановлення брекетів на зуби можна прочитати за вказаним посиланням.

Практично всі люди хочуть отримати гарну усмішку з рівними зубами - і у багатьох логічно виникає питання - а скільки треба носити брекети на зубах, щоб її отримати?

Справа у тому, що час виправлення прикусу брекет-системами - залежить від багатьох факторів, і однозначно відповісти на це питання не вийде.

 

Фото. Результат вирівнювання зубів пацієнту Люмі-Дент.

 

Скільки треба носити брекети фото Київ ЛюміДент

 

Час вирівнювання зубів брекет-системами залежить від:

1) Ступеня викривлення зубного ряду - чим більше викривлений, тим довше термін вирівнювання. При легкому ступені порушення достатньо 6-8 місяців, при серйозному - може досягати 3 років і більше.

2) Вік пацієнта. У дорослих людей кісткова тканина щелеп вже сформована, і для переміщення зубів буде необхідно більше часу, ніж у дітей і підлітків.

3) Виду брекет-системи. Найшвидше виправляють прикус безлігатурні металеві брекети, термін їх використання коливається від одного до півтора року. Висока швидкість їх роботи криється в технології самої системи - їх треба менше коригувати, така технологія дає зусилля на зубні ряди постійно, в той час як звичайні лігатурні брекети постійно потребують корекції лікаря ортодонта. Найдовший термін пересування зубів у лінгвальних брекетів - через те, що вони розташовуються з внутрішньої сторони зубного ряду, і ортодонту досить складно задавати цією системою правильний напрямок.

Також можна коригувати незначні зміни прикусу прозорими капами - елайнерами. Як правило, елайнери справляються зі своєю роботою приблизно за півроку.

 

Брекети на зуби фото Люмі-Дент

 

З якого віку можна ставити брекети?

Як правило, брекет-системи встановлюють після зміни молочного прикусу на постійний, це приблизно з 11-13 років. Можна встановлювати систему і на молочні зуби, проте в дитячому віці перевагу надають ортодонтичним пластинкам, які легко коригувати, також вони не гальмують ріст щелеп, активний ріст яких припадає саме на дитячий і підлітковий період.

Фото. До і після виправлення неправильного прикусу брекет-системою, стоматологія Люмі-Дент.

Скільки носять брекети фото Люмі-Дент

Скільки треба носити брекети дорослій людині?

Термін носіння брекет-систем у дорослих довше, ніж у дітей. До того ж часто доводиться видаляти парно зуби (частіше вісімки і премоляри), для того, щоб вставити потрібні зуби (різці, ікла) - в зубний ряд.

 

Скільки за часом встановлюють брекети на зуби?

Час установки брекет-системи на одну щелепу в стоматологічних клініках Люмі-Дент триває близько години, на обидві щелепи - півтори години. Однак за фактом час установки систем менше, деякий час займає спілкування з пацієнтом, видача детальних рекомендацій по догляду за зубами з брекет-системою.

 

Поширені запитання та відповіді
Як ставлять брекети на ікла?

На ікла брекет-систему встановлюють за такими ж етапами, як і на всі інші зуби:

 • нанесення клею на зуби;
 • установка брекетів на зубну поверхню;
 • затвердіння лампою;
 • протягування дуги (надягання лігатур);
 • установка стопорів.
Прийом проводять
Вернутся к списку вопросов
1 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію