8:00 - 21:00
ua
1008

Імплант, Імплантат, Імплантант- Як Називати Правильно

Дивіться відео з нашими стоматологами
Зміст:
  • Що таке імплант
  • Що таке імплантат в стоматології

В пресі і на сайтах стоматологія Київ Люмі-Дент, а також часто від лікарів - можна почути ці терміни вперебій – імплант, імплантат, імплантант...

Який же термін правильно говорити:

  • імплант або імплантант?
  • імплантант або імплантат?, -

а який є помилкою?

 

Правильно говорити – «імплант»  і «імплантат» - це коректні терміни.

«Імплантант зуба» - це помилка, так говорити неправильно.

 

Що таке імплант

 

Це конструкція, що встановлюється в живий організм, і замінює функції, зовнішній вигляд, або структуру втраченого органу.

 

Імплант імплантат імплантант фото Люмі-Дент

ід слова «implant», англ.) Імплант – це штучно виготовлений виріб, що складається частіше з багатьох частин, призначений для впровадження в організм, з метою виконання в ньому певних функцій.

За конструкцією зубний імплант - це виріб для імплантації, що складається з 2 основних частин:

  1. Внутрішньої - розташована в кістці щелепи;
  2. Над'ясневої - абатмент імпланту - є опорою для коронок, мостів, та інших видів зубних протезів.

Останнім часом в медичних словниках також з'явився термін «Імплантат», який походить від німецького слова «implantat», який бере початок від латинського слова «plantare» (саджати, лат.). Сьогодні визначення "імплантат" також можна вживати.

Що таке імплантат в стоматології

Імплантат це синонім слова «імплант», по суті між ними немає різниці і відмінностей.

За призначенням, що таке імплантати - це титанові вироби для встановлення в щелепи, вони замінюють рідні зубні корені, і служать опорою для протезів замість видалених зубів.

Імплант імплантат імплантант фото Люмі-Дент

Тепер Ви знаєте все про коректні терміни для зубної імплантації (імплант, імплантат), і що «імплантант зуба» - це визначення, яке говорити неправильно.

На нашому сайті Ви можете побачити всі види вживання цього слова, в тому числі і терміна «імплантант», однак таку назву нами збережено виключно в пошукових цілях.

Імплантат зуба – це багатокомпонентна конструкція, яка вживлюється в кістку верхньої чи нижньої щелепи. Переважна більшість видів імплантів зубів роблять із титану.

Більше інформації про встановлення зубних імплантів – можна побачити та прочитати на сторінці імплантації зубів в Києві.

 

Запишіться в клініки Люмі-Дент для встановлення імплантатів зубів, на безкоштовну консультацію!

 

Опис: Що таке "Імплант" - це правильне позначення штучних коренів зуба. Поняття «імплантат» означає другу правильну назву зубного імпланта. А визначення «імплантант» - називати неправильно.

Імплантант - що це таке? Такий термін - помилкова назва  зубних імплантів при імплантації зубів. Як говорити правильно – імплантат або імплантант – правильний перший варіант.

Різниця і відмінність імплантантів - його некоректно вживати. Такого поняття як «імплантант» - не існує. Говоріть імплант або імплантат, а визначення «імплантант» краще не називати.

Імплантат - це визначення штучних коренів зубів при зубній імплантації, синонім слова «імплант», відмінностей між ними немає.

Імплантант означає неправильну згадку слів «імплант» або «імплантат».

В стоматології Імплант наряду з терміном «Імплантат» - правильне позначення штучних коренів з титану, на які згодом фіксують різні протези (коронки, мости та ін).

Імпланти зубів ставлять
Поширені запитання та відповіді
Що таке імплант в стоматології?

Це титановий шуруп, який вкручують в щелепу, і надалі використовують як опору для протеза зуба (коронку, міст, знімний протез та ін.).

Дата публікації: 28.01.2020
Дата редагування: 08.12.2023
Відгуки про нас
Дивитися більше
Вернутся к списку вопросов
2 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію