8:00 - 22:00
ua

Імплант, імплантат, або імплантант - як називати правильно?

Дата публікації: 28.01.2020
Дата редагування: 20.10.2021
Дивіться відео з нашими хірургами
Зміст:
  • Що таке імплант? З чого складається імплант?
  • Що таке імплантат?

У пресі та на сайтах стоматологічних клінік Люмі-Дент, а також часто від лікарів - можна почути ці терміни – імплант, імплантат, імплантант, implant ...

Який же термін правильно говорити:

  • імплант або імплантант?
  • імплантант або імплантат?, -

а який є помилкою?

 

Правильно говорити – "імплант" та "імплантат" - це коректні терміни.

"Імплантант" - це помилка, так говорити неправильно.
 

Що таке імплант? З чого складається імплант?

 

Імплант імплантат імплантант фото Люмі-Дент

Імплант (від слова "implant", англ.) - це штучно виготовлений виріб, що складається частіше з багатьох частин, призначений для впровадження в організм, з метою виконання в ньому певних функцій.

Відповідно, що таке імплант - це складна конструкція, яку встановлюють в щелепну кістку, для використання як опори зубних протезів.

За конструкцією імплант - це виріб для імплантації, що складається з 2 основних частин:

  1. Внутрішньої частини - розташована в кістці щелепи;
  2. Над'ясневої частини - абатмента. Абатмент імпланта є опорою для коронок, мостів, та інших видів зубних протезів.

Останнім часом в медичних словниках також з'явився термін «Імплантат», який походить від німецького слова "implantat", який бере початок від латинського слова "plantare" (саджати, лат.). Сьогодні визначення "імплантат" також можна вживати.

Що таке імплантат?

Імплантат - це синонім слова "імплант", по суті між ними немає різниці та відмінностей.

За призначенням, що таке імплантати - це титанові вироби для встановлення в щелепи, вони замінюють рідні зубні корені, і служать опорою для протезів замість видалених зубів.

Імплант імплантат імплантант фото Люмі-Дент

Тепер Ви знаєте все про коректні терміни для зубної імплантації (імплант, імплантат), і що "імплантант" - це визначення, яке говорити неправильно.

На нашому сайті Ви можете побачити всі види вживання цього слова, в тому числі і терміна "імплантант", однак таку назву нами збережено виключно в пошукових цілях.

Більше інформації про встановлення зубних імплантів, фото робіт, відгуки пацієнтів – можна побачити і прочитати на сторінці імплантації зубів.  

 

Опис: Що таке імплантант? Зубний Імплантант - це помилкова назва імпланта (імплантата) зуба. Що це таке - імплантат зуба? Він означає другу правильну назву зубного імпланта. А визначення "імплантант" - називати неправильно.

Що це таке - імплантант? Такий термін - неправильна назва зубних імплантатів при імплантації зубів. Як говорити правильно - імплантат або імплантант - правильний перший варіант.

Різниця й відмінність імплантантів - його некоректно вживати. Такого поняття як "імплантант" - не існує. Говоріть імплант або імплантат, а визначення "імплантант" краще не називати.

Імплантат - це визначення штучних коренів зубів при зубній імплантації, синонім слова "імплант" або "implant", відмінностей між ними немає.

Імплантант означає неправильну згадку слів "імплант" або "імплантат".

Імпланти зубів ставлять
Вернутся к списку вопросов
2 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію