8:00 - 21:00
ua

Імплант, Імплантат, Імплантант- Як Називати Правильно?

Дивіться відео з нашими стоматологами
Зміст:
  • Що таке імплант?
  • Що таке імплантат в стоматології?
  • Що таке імплантант зуба?

В пресі та на сайтах стоматологічних клінік Люмі-Дент, а також часто від лікарів - можна почути ці терміни вперебій – імплант, імплантат, імплантант...

Який же термін правильно говорити:

  • імплант або імплантант?
  • імплантант або імплантат?, -

а який є помилкою?

 

Правильно говорити – «імплант» та «імплантат» - це коректні терміни.

«Імплантант зуба» - це помилка, так говорити неправильно.

 

Що таке імплант?

 

Це конструкція, що встановлюється в живий організм, і заміщає функції, зовнішній вигляд, або структуру втраченого органу.

Імплант імплантат імплантант фото Люмі-Дент

(Від слова «implant», англ.) Імплант – це штучно виготовлений виріб, що складається частіше з багатьох частин, призначений для впровадження в організм, з метою виконання в ньому певних функцій.

За конструкцією зубний імплант - це виріб для імплантації, що має 2 основні частини:

  1. Внутрішню - розташована в кістці щелепи;
  2. Над'ясенну - абатмент імпланта - є опорою для коронок, мостів, та інших видів зубних протезів.

Останнім часом в медичних словниках також з'явився термін «Імплантат», який походить від німецького слова «implantat», який бере початок від латинського слова «plantare» (саджати, лат.). Сьогодні визначення «імплантат» також можна вживати.

Що таке імплантат в стоматології?

Імплантат являється синонімом слова «імплант», по суті між ними немає різниці, відмінностей і розбіжностей.

За призначенням, що таке імплантати - це титанові вироби для встановлення в щелепи, вони замінюють рідні зубні корені, і служать опорою для протезів замість видалених зубів.

Імплант імплантат імплантант фото Люмі-Дент

Тепер Ви знаєте все про коректні терміни для зубної імплантації (імплант, імплантат), і що «імплантант зуба» - це визначення, яке говорити неправильно.

На нашому сайті Ви можете побачити всі види вживання цього слова, в тому числі і терміна «імплантант», однак таку назву нами збережено виключно в пошукових цілях.

Що таке імплантант зуба?

  • Імплантат зуба – це багатокомпонентна конструкція, яка вживлюється в кістку верхньої або нижньої щелепи. Переважну більшість видів імплантів зубів роблять із титану.
  • Зубний імплант складається з внутрішньокісткової частини, яка обростає кісткою, і зовнішньої частини – абатмента, на який встановлюється коронка, або інший вид протеза.

Більше інформації про встановлення зубних імплантів – можна побачити і прочитати на сторінці імплантації зубів в Києві.  

 

Запишіться в клініки Люмі-Дент для встановлення імплантатів зубів, на безкоштовну консультацію!

 

Опис: Що таке "Імплант" - це правильне позначення штучного коріння зуба. Зубний Імплантант - це помилкова назва імпланта (імплантата) зуба. Поняття «імплантат зуба» означає другу правильну назву зубного імпланта. А визначення «імплантант» - називати неправильно.

Імплантант - що це таке? Такий термін - неправильна назва зубних імплантів при імплантації зубів. Як говорити правильно - імплантат або імплантант - правильний перший варіант.

Різниця й відмінність імплантантів - його некоректно вживати. Такого поняття як «імплантант» - не існує. Говоріть імплант або імплантат, а визначення «імплантант» краще не називати.

Імплантат - це визначення штучних коренів зубів при зубній імплантації, синонім слова «імплант», відмінностей між ними немає.

Імплантант означає неправильну згадку слів «імплант» або «імплантат».

В стоматології Імплант - це поряд із терміном «Імплантат» - правильне позначення штучних коренів з титану, на які згодом фіксують різні протези (коронки, мости та ін.).

Імпланти зубів ставлять
Поширені запитання та відповіді
Що таке імплант в стоматології?

Це титановий шуруп, який вкручують у щелепу, і надалі використовують як опору для протеза зуба (коронку, міст, знімний протез та ін.).

Дата публікації: 28.01.2020
Дата редагування: 25.08.2023
Відгуки про нас
Дивитися більше
Вернутся к списку вопросов
2 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію