8:00 - 21:00
ua

Імплант, Імплантат, Імплантант - Як Називати Правильно?

Дивіться відео з нашими хірургами
Зміст:
  • Що таке імплант?
  • Що таке імплант в стоматології? З чого складається імплантат?
  • Що таке імплантат в стоматології?

У пресі та на сайтах стоматологічних клінік Люмі-Дент, а також часто від лікарів - можна почути ці терміни – імплант, імплантат, імплантант, implant ...

Який же термін правильно говорити:

  • імплант або імплантант?
  • імплантант або імплантат?, -

а який є помилкою?

 

Правильно говорити – "імплант" та "імплантат" - це коректні терміни.

"Імплантант" - це помилка, так говорити неправильно.
 

Що таке імплант?

Імплант - це конструкція, що встановлюється в живий організм, і заміщає функції, зовнішній вигляд, або структуру втраченого органу.

Що таке імплант в стоматології? З чого складається імплантат?

 

Імплант імплантат імплантант фото Люмі-Дент

(Від слова "implant", англ.) Імплант - це штучно виготовлений виріб, що складається частіше з багатьох частин, призначений для впровадження в організм, з метою виконання в ньому певних функцій.

Відповідно, що таке імплант зуба - це складна конструкція, яку встановлюють в щелепну кістку, для використання як опори зубних протезів.

За конструкцією зубний імплант - це виріб для імплантації, що складається з 2 основних частин:

  1. Внутрішньої частини - розташована в кістці щелепи;
  2. Над'ясневої частини - абатмента. Абатмент імпланта є опорою для коронок, мостів, та інших видів зубних протезів.

Останнім часом в медичних словниках також з'явився термін «Імплантат», який походить від німецького слова "implantat", який бере початок від латинського слова "plantare" (саджати, лат.). Сьогодні визначення "імплантат" також можна вживати.

Що таке імплантат в стоматології?

Імплантат - це синонім слова "імплант", по суті між ними немає різниці та відмінностей.

За призначенням, що таке імплантати - це титанові вироби для встановлення в щелепи, вони замінюють рідні зубні корені, і служать опорою для протезів замість видалених зубів.

Імплант імплантат імплантант фото Люмі-Дент

Тепер Ви знаєте все про коректні терміни для зубної імплантації (імплант, імплантат), і що "імплантант" - це визначення, яке говорити неправильно.

На нашому сайті Ви можете побачити всі види вживання цього слова, в тому числі і терміна "імплантант", однак таку назву нами збережено виключно в пошукових цілях.

Більше інформації про встановлення зубних імплантів, фото робіт, відгуки пацієнтів – можна побачити і прочитати на сторінці імплантації зубів в Києві.  

 

Запишіться в клініки Люмі-Дент для встановлення імплантатів зубів, на безкоштовну консультацію!

 

Опис: Що таке імплантант? Зубний Імплантант - це помилкова назва імпланта (імплантата) зуба. Що це таке - імплантат зуба? Він означає другу правильну назву зубного імпланта. А визначення "імплантант" - називати неправильно.

Що це таке - імплантант? Такий термін - неправильна назва зубних імплантатів при імплантації зубів. Як говорити правильно - імплантат або імплантант - правильний перший варіант.

Різниця й відмінність імплантантів - його некоректно вживати. Такого поняття як "імплантант" - не існує. Говоріть імплант або імплантат, а визначення "імплантант" краще не називати.

Імплантат - це визначення штучних коренів зубів при зубній імплантації, синонім слова "імплант" або "implant", відмінностей між ними немає.

Імплантант означає неправильну згадку слів "імплант" або "імплантат".

Що таке імплант зуба - це разом з терміном "Імплантат" - правильне позначення штучного коріння з титану, на яке згодом фіксують різні протези (коронки, мости та ін.).

Імпланти зубів ставлять
Поширені запитання та відповіді
Що таке імплант в стоматології?

Це титановий шуруп, який вкручують у щелепу, і надалі використовують як опору для протеза зуба (коронку, міст, протез, що знімається та ін.).

Дата публікації: 28.01.2020
Дата редагування: 04.05.2023
Відгуки про нас
Дивитися більше
Вернутся к списку вопросов
2 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію