8:00 - 21:00
ua

Стоматологія [На Святошино] В Святошинському Районі

Дата публікації: 20.12.2019
Дата редагування: 23.02.2022
Дивіться відео з нашими лікарями стоматологами
Зміст:
  • Стоматологія Святошино - клініка Люмі-Дент
  • 5 причин звернутися за допомогою до Святошинської стоматології
  • Лікування і профілактика в стоматології на Святошино

Стоматологія Святошино - клініка Люмі-Дент

Дістатися з західної київської околиці в центр Києва, щоб потрапити до лікаря, часом буває дуже непросто. Особливо якщо людина вже «підганяє» гострий зубний біль або не дуже-то хочуть відпускати з роботи на профілактичний огляд.

Хороша новина: їхати нікуди і не треба, зовсім поруч з вашим будинком або офісом вже працює найкраща стоматологія на Святошино - стоматологічна клініка мережі Люмі-Дент.

стоматологія святошинський район фото Київ ЛюміДент

 

5 причин звернутися за допомогою до Святошинської стоматології

Чому йти з будь-якими зубними проблемами варто саме до нас?

  • Медичний центр приймає цілодобово без черг і записи за тиждень. Просто зателефонуйте за телефоном, вказаним на сайті, узгодьте з адміністратором зручний час і приходьте без зайвих жертв в формі відгулу на роботі за свій рахунок;
  • Тут лікують все - зуби, коріння, ясна, пульпу - професійні стоматологи зі стажем і необхідні ліцензії;
  • Дитяча стоматологія Святошинського району приймає малюків з перших років життя. Ми застосовуємо тільки безпечні перевірені засоби і технології для профілактики і лікування молочних зубок, вміємо знайти підхід до кожного пацієнта і навіть стати йому друзями, щоб завоювати довіру маленького чоловічка;
  • Ціни стоматології Святошинського району Києва залишаються одними з найпривабливіших, при цьому деякі технології, що застосовуються у нас, - європейського рівня, що не мають аналогів в місті;
  • Цим лікарям легко довіряти, з ними приємно проходити навіть складні курси тривалого лікування. Тому що пріоритет кожної клініки в мережі Люмі-Дент (і стоматологія Святошинського району не виняток) - повне взаєморозуміння з пацієнтами для їх якісного лікування.

Лікування і профілактика в стоматології на Святошино

У клініці проводять процедури профілактики зубів і ясен, виконують комплексну чистку ротової порожнини, вчать дітей і дорослих правильної гігієни і навіть моделюють голлівудську посмішку. Красиві здорові зуби - це просто, безболісно і недорого, якщо ви відкриєте для себе стоматологію Святошинського району Києва.

Отримати всю необхідну інформацію, записатися на прийом до потрібного фахівця, знайти нас за адресою на карті - все можна зробити онлайн, скориставшись формами на сайті клініки.

Точна адреса найближчої до масиву Святошин стоматологічної клініки Люмі-Дент: Київ, Оболонь, проспект героїв Сталінграда 24 А.

Фото. Наша пацієнтка під час лікування зубів в клініці Люмі-Дент.

стоматологія на святошино фото Київ ЛюміДент

 

Якщо ви хочете узгодити особливий час відвідування, обов'язково телефонуйте, ми завжди йдемо назустріч своїм клієнтам.

 

Приходьте всією родиною в одну з наших стоматологічних клінік Люмі-Дент поруч з будинком, адже ми тут створили всі умови для вашого комфортного лікування і регулярних профілактичних оглядів.

 

Клініка на Оболоні 

Проложить маршрут

 

Клініка в Солом'янському районі

Проложить маршрут

 

Вибирайте кращих у своїй справі! 

Запишіться на безкоштовну консультацію!

Прийом проводять
Вернутся к записям блога
1 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію