Стоматологія на Святошино - Люмі-Дент

Дата публікації: 20.12.2019
Дата останнього редагування: 12.03.2021
Ціни на послуги
Огляд, консультація безкоштовно
Седація закисом азоту (15 хвилин) 675 грн
Лікування зубів уві сні дорослому (1 година) 3200 грн
Комплексна гігієнічна чистка зубів (за 2 щелепи)
Акція! – Тільки до 31 травня!
900 грн
Комп'ютерна анестезія STA 350 грн
Встановлення фотополімерної пломби от 770 до 1970 грн
Керамічний вінір
Акція! – Тільки до 31 травня!
4241 грн
Встановлення брекет-системи металевої 8999 грн
Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.
Зміст:
  • Стоматологія Святошино - клініка Люмі-Дент
  • 5 причин звернутися за допомогою до Святошинської стоматології
  • Лікування і профілактика в стоматології на Святошино

Стоматологія Святошино - клініка Люмі-Дент

Дістатися з західної київської околиці в центр Києва, щоб потрапити до лікаря, часом буває дуже непросто. Особливо якщо людина вже «підганяє» гострий зубний біль або не дуже-то хочуть відпускати з роботи на профілактичний огляд.

Хороша новина: їхати нікуди і не треба, зовсім поруч з вашим будинком або офісом вже працює найкраща стоматологія на Святошино - стоматологічна клініка мережі Люмі-Дент.

стоматологія святошинський район фото Київ ЛюміДент

 

5 причин звернутися за допомогою до Святошинської стоматології

Чому йти з будь-якими зубними проблемами варто саме до нас?

  • Медичний центр приймає цілодобово без черг і записи за тиждень. Просто зателефонуйте за телефоном, вказаним на сайті, узгодьте з адміністратором зручний час і приходьте без зайвих жертв в формі відгулу на роботі за свій рахунок;
  • Тут лікують все - зуби, коріння, ясна, пульпу - професійні стоматологи зі стажем і необхідні ліцензії;
  • Дитяча стоматологія Святошинського району приймає малюків з перших років життя. Ми застосовуємо тільки безпечні перевірені засоби і технології для профілактики і лікування молочних зубок, вміємо знайти підхід до кожного пацієнта і навіть стати йому друзями, щоб завоювати довіру маленького чоловічка;
  • Ціни стоматології Святошинського району Києва залишаються одними з найпривабливіших, при цьому деякі технології, що застосовуються у нас, - європейського рівня, що не мають аналогів в місті;
  • Цим лікарям легко довіряти, з ними приємно проходити навіть складні курси тривалого лікування. Тому що пріоритет кожної клініки в мережі Люмі-Дент (і стоматологія Святошинського району не виняток) - повне взаєморозуміння з пацієнтами для їх якісного лікування.

Лікування і профілактика в стоматології на Святошино

У клініці проводять процедури профілактики зубів і ясен, виконують комплексну чистку ротової порожнини, вчать дітей і дорослих правильної гігієни і навіть моделюють голлівудську посмішку. Красиві здорові зуби - це просто, безболісно і недорого, якщо ви відкриєте для себе стоматологію Святошинського району Києва.

Отримати всю необхідну інформацію, записатися на прийом до потрібного фахівця, знайти нас за адресою на карті - все можна зробити онлайн, скориставшись формами на сайті клініки.

Точна адреса найближчої до масиву Святошин стоматологічної клініки Люмі-Дент: Київ, Оболонь, проспект героїв Сталінграда 24 А.

Фото. Наша пацієнтка під час лікування зубів в клініці Люмі-Дент.

стоматологія на святошино фото Київ ЛюміДент

 

Якщо ви хочете узгодити особливий час відвідування, обов'язково телефонуйте, ми завжди йдемо назустріч своїм клієнтам. Приходьте всією родиною в одну з наших стоматологічних клінік поруч з будинком, адже ми тут створили всі умови для вашого комфортного лікування і регулярних профілактичних оглядів.

 

Вибирайте кращих у своїй справі! 

Запишіться на безкоштовну консультацію!

Відгуки про нас

1 голосів, оцінка: 5 з 5

×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Записатися на онлайн консультацію
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest