8:00 - 21:00
ua

[Вініри Чи Коронки] На Передні Зуби- Що вибрати?

Дата публікації: 08.01.2020
Дата редагування: 16.08.2022
Дивіться відео з нашими лікарями стоматологами
Зміст:
  • Вініри або коронки - що вибрати?
  • Особливості встановлення вінірів
  • Особливості встановлення коронок на передні зуби
  • Чи варто орієнтуватися на ціну протезів?
  • Щоб ціна потішила: пропозиції Люмі-Дент

Вініри або коронки - що вибрати?

Нерідко пацієнти запитують:

  • що ставити на передні зуби: вініри або коронки - обидва рішення відносяться до протезування;
  • яка різниця між вінірами і коронками?

Якщо детально розглянути технології, стає ясно, що подібного вибору практично ніколи і не буває.

У кожного протеза в даному випадку є свої показання, які не перетинаються з показаннями іншої технології: в результаті лікар сам вибере вініри або коронки, і пояснить, чому у вашій ситуації на передні зуби допустимо саме такий вибір.

Фото до і після встановлення вінірів, стоматологія Люмі-Дент.

Вініри чи коронки фото ЛюміДент

Особливості встановлення вінірів

Вініри - це тонкі і невеликі накладки, які приклеюють зовні на зуби, з метою поліпшити їх естетичні властивості.

Вініри виправляють негарний колір, закривають плями, або можуть прибрати невеликі щілини, зазори, «повернути» зуб.

Останнє досягається за рахунок того, що виступаючий край зуба спилюють, а міжзубний проміжок закривають вініром.

Сам принцип встановлення вінірів дає розуміння, що це допустимо тільки в тому випадку, коли ми говоримо про легкі дефекти.

Якщо зуби сильно розгорнуті, то виправлення подібних недосконалостей - це завдання брекетів або інших рішень.

Вибираючи люмініри, вініри або коронки, враховуйте і такий момент, як умови для встановлення.

Для вибору вінірів, потрібно, щоб зійшлося відразу кілька факторів:

  • Високе збереження зубних тканин - якщо є ушкодження, вони не можуть встановити більше 30% від усієї поверхні надясенної частини зуба. Вінірам, для закріплення на зубній поверхні, потрібна досить велика площа - а ще йому важливо, щоб було забезпечене надійне зчеплення. З цієї причини під установку вінірів верхній шар емалі трішки обточують, роблячи її більш шорсткою, нерівною.
  • Збереження жувальної функції зубів - тобто важливо, щоб була збережена не тільки поверхня, але і сам корінь, який правильно працює. Якщо пацієнт не може жувати передніми різцями і потрібно повернути їх функціональність, вінір з таким завданням не впорається - це зможе забезпечити тільки коронка.
  • Відсутність сильних викривлень зубів - якщо вони відхиляються під великим кутом, вініри нічим не допоможуть, тому що обточити коронки до оптимального стану не вийде.

Лікар вибирає - вініри або коронки на зуби - з урахуванням того, яка проблема турбує пацієнта.

І у випадку з вінірами добре видно, що вони призначені для корекції мінімальних відхилень і естетичних моментів.

Вініри - це рішення для краси, бездоганною усмішки, але ніяк не для повноцінного лікування і повернення зубам їх минулих можливостей.

Фото. Усмішка пацієнта після встановлення коронок.

Вініри чи коронки що краще фото ЛюміДент

Особливості встановлення коронок на передні зуби

Якщо ви визначаєтесь з тим, потрібні вам вініри чи цирконієві коронки, то все буде залежати від ступеня руйнування зуба.

Коли вона більше 60%, ніякого вибору особливо і немає: в такій ситуації підходять тільки коронки - вони забезпечать рівномірне навантаження на зуб, відновлять зубний ряд, не дозволяючи іншим зубам наїжджати на різці, повернуть можливість нормально відкушувати і жувати їжу.

Є й інші ситуації, коли ступінь руйнування зуба поки невисока, але лікарі все ж рекомендують відмовитися від вінірів на користь коронок.

Таку пораду часто чують спортсмени, якщо в їх виді спорту постійно страждають зуби - вініри погано витримують точкові цілеспрямовані удари, а тому вони будуть «сипатися» набагато частіше.

Коронка при ударі показує себе краще: вона міцніша і надійніша, тому здатна витримати різні неприємності. Хоча важливо відзначити, що, як і власний зуб, коронка має межу: якщо постаратися, її завжди можна зламати.

Ще один момент - це наявність бруксизма, бажання щось гризти. У цій ситуації вініри теж дуже швидко постраждають, тому ставити їх не має ніякого сенсу - або ви просто викинете гроші на вітер.

Коронка подібне навантаження витримує краще, хоча і вона страждає (як нормальні зуби), тому в такій ситуації лікар намагається обрати найбільш міцне рішення, яке протримається довше і витримає серйозний тиск.

Фото. Приклад встановлення коронок - робота лікаря клініки Люмі-Дент.

корончи чи вініри фото ЛюміДент

Чи варто орієнтуватися на ціну протезів?

Багато пацієнтів починають з'ясовувати, що дорожче - вініри чи зубні коронки - але ми вже визначили, чому орієнтація на подібні характеристики безглузда.

Якщо щось з цих виробів обійдеться дешевше, далеко не факт, що воно підійде саме для вас - тільки фахівець точно визначить, на яку технологію орієнтуватися.

А вибір роблять вже в межах цієї технології: вініри або люмініри з конкретних матеріалів, цирконієві коронки, пресована кераміка і т.п.

Щоб ціна потішила: пропозиції Люмі-Дент

Якщо при виборі вінірів, люмінірів або коронок - Ви всерівно думаєте про ціну, пам'ятайте, що велику роль відіграє те, як працюють самі клініки.

Люмі-Дент пропонує своїм пацієнтам адекватні, доступні ціни на будь-які технології - вініри з кераміки, коронки і будь-які інші види протезів зубів.

Це пов'язано з тим, що у компанії є власна зуботехнічна лабораторія.

Виготовлення коронок і керамічних вінірів без посередників значно здешевлює процес: пацієнти отримують вироби відмінної якості на найвигідніших умовах.

У стоматологічних клініках Люмі-Дент для Вас підберуть коронки або вініри, і пломби будь-якого кольору: всі роботи проводяться з мінімальним обточуванням, щоб зберегти здоров'я зубів надовго.

Якщо у вас нерівні передні зуби або інші дефекти усмішки, все буде виправлено якісно, ​​швидко і по найчеснішим цінам, а при наявності будь-яких питань стоматологи клінік Люмі-Дент завжди готові дати професійну консультацію.

Важливо! Наша стоматологія пропонує 2 роки гарантії на вініри і коронки, а також інші протези, всі інші клініки - 1 рік. 

 

Запишіться на безкоштовну консультацію!

 

Наші ціни
Поширені питання та відповіді
Як вибрати вініри?

Головне для отримання ідеальної усмішки - правильно обрати клініку і лікаря-ортопеда.

Серед вінірів теж є з чого вибирати:

Стоматолог протезист, якому можна довіряти, на консультації запропонує кілька найбільш оптимальних варіантів, з огляду на ситуацію в порожнині рота, і Ваші фінансові можливості.

На нашу думку найкращим вибором по співвідношенню ціна-якість є другий і четвертий варіанти.

Цю послугу в наших клініках надають лікарі стоматологи
Відгуки про нас
Дивитися більше
2 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію