8:00 - 21:00
ua

Стоматологія Люмі-Дент [На Печерську]

Дата публікації: 19.12.2019
Дата редагування: 23.02.2022
Дивіться відео з нашими лікарями стоматологами
Зміст:
 • Стоматологія Печерськ - Люмі-Дент
 • Переваги стоматології Печерська
 • Унікальне оснащення стоматологічної поліклініки Печерського району

Стоматологія Печерськ - Люмі-Дент

Стоматологія Печерська (Правий берег Києва) - сучасний медичний центр, розташований в самому серці міста з унікальними технологіями лікування і профілактики хвороб ротової порожнини.

Наші ціни, незважаючи на вдалу дислокацію, залишаються одними з найпривабливіших на всьому київському ринку стоматологічних послуг.

Фото. Люмі-Дент здобула 1 місце в рейтингу України серед стоматологічних клінік.

Стоматология Киев Народный бренд 2020

На базі стоматологічної клініки працює доросле та дитяче відділення, прийом ведеться цілодобово, у дитячих лікарів є відповідні ліцензії (на роботу з найменшими пацієнтами).

Фото. Один з 15 робочих кабінетів мережі клінік Люмі-Дент.

стоматологія на Печерську фото Київ ЛюміДент

 

Переваги стоматології Печерська

Приватна стоматологія Печерська відноситься до мережі Люмі-Дент і пропонує всім клієнтам привілеї пацієнтів одного з кращих стоматологічних центрів Києва:

 • комфортні умови запису (онлайн, по телефону, особисто, прийшовши за адресою клініки);
 • повна консультативна підтримка з боку адміністратора (системи автоматизовані, всі довідки надаються максимально швидко);
 • знижки постійним пацієнтам і акції для всіх, хто шукає комфортну вартість лікування, не бажаючи йти на компроміси в якості результату;
 • доступ до проривних технологій нового покоління (плазмоліфтінг, комп'ютерна анестезія, 3D-моделювання посмішки, комп'ютернепланування протезування, комплексна терапія в стані медикаментозного сну і багато іншого);
 • власна зубопротезна лабораторія (швидке виготовлення протезів будь-якого рівня складності з якісних імпортних матеріалів по оптимізованій ціні).

Унікальне оснащення стоматологічної поліклініки Печерського району

Стоматологію недалеко від метро на Печерську легко знайти, до неї зручно добиратися (особливо якщо ви живете в центрі столиці або районах, які до нього прилягають).

У клініці працюють лікарі всіх напрямків - терапевти, хірурги, ендодонти, пародонтологи, ортодонти, ортопеди, гігієністи. Кабінети оснащені комфортабельними кріслами і сучасним обладнанням:

 • апаратами для професійної гігієни за технологією Air Flow;
 • унікальні системи для анестезії без уколів (точкове введення анестетика суворо в необхідній кількості - зуб знеболюється, але язик, губи, щоки зберігають чутливість);
 • пристрій для Вектор-терапії (німецький апарат ультразвукового видалення зубних каменів);
 • дентальні мікроскопи.

Фото. Приймальна клініки Люмі-Дент

стоматологія печерськ фото київ Люмі Дент

 

У стоматології Печерського району з мережі стоматологічних клінік Люмі-Дент точно знають, як зберегти здоров'я ваших зубів і ясен.

Ми працюємо, щоб наші пацієнти посміхалися красиво і здорово, приходьте і переконайтеся самі: тут вам допоможуть швидко, професійно і недорого.

 

Проложить маршрут

 

Вибирайте кращих у своїй справі!

Запишіться на безкоштовну консультацію!

 

Прийом проводять
Вернутся к записям блога
Відгуки про нас
Дивитися більше
1 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію