8:00 - 22:00
ua

Стоматологія на проспекті Маліновського - Люмі-Дент

Дата публікації: 02.12.2019
Дата редагування: 13.09.2021
Дивіться відео з нашими лікарями стоматологами

Стоматологія Маліновського проспект - Люмі-Дент

У центрі Києва на численних вулицях, заповнених офісними будівлями, зосереджена величезна кількість стоматологічних клінік. І це добре, є з чого вибрати, але у «медалі» є й інша сторона: великий вибір часто призводить до розгубленості, а лікування зубів не найкраще поле для експериментів.

Пацієнти мережі Люмі-Дент вже вирішили для себе цю проблему раз і назавжди, відкривши по-домашньому затишну, але сучасну і професійну стоматологію недалеко від проспекту маршала Малиновського.

Клініка біля проспекту Маршала Малиновського

У нашій компанії надають всі види стоматологічних послуг:

  • лікування карієсу, пульпіту, травм зубів;
  • діагностика і терапія при патологіях ясен;
  • професійне гігієнічне чищення ротової порожнини;
  • протезування (клініка стоматології на маршала Малиновського пропонує найбільший вибір рішень по установці протезів);
  • імплантація;
  • установка вінірів;
  • установка ортодонтичних конструкцій і багато іншого.

Європейський сервіс та українські ціни

Фахівці стоматології по проспекту Маршала Малиновського працюють на імпортному обладнанні останнього покоління, з матеріалами визнаних світових виробників, що дозволяє гарантувати найвищу якість результату.

Тут приймають дорослих і маленьких пацієнтів, знаходячи підхід до кожного клієнта. У світлих просторих кабінетах не залишилося місця болю, сумнівів і побоювань. Багато з застосовуваних нами технологій унікальні, і дозволяють працювати з найскладнішими медичними випадками.

Фото. Адміністратори мережі клінік Люмі-Дент.

Стоматологія на Маршала Малиновського фото Київ ЛюміДент

Як записатися на прийом до стоматолога Люмі-Дент?

Щоб потрапити на прийом до потрібного лікаря стоматологічної клініки поруч з проспектом Маршала Малиновського, просто приходьте до нас (адреса вказана на сайті) або телефонуйте за номерами з блоку контактів.

Безкоштовна консультація в клініці Оболонського району - персональний комплімент від нас за ваш вірний вибір надійного медичного центру.

Фото. Лікар з пацієнтом нашої клініки.

Стоматологія Малиновського фото Київ ЛюміДент

Не відкладайте лікування і профілактичні відвідування зубного лікаря, навіть якщо живете або працюєте в гучному, вічно кудись поспішаючим центрі столиці. Зовсім поруч є стоматологічна клініка на Маршала Малиновського - місце, де завжди готові вам допомогти, запропонувавши індивідуальну програму відновлення або терапевтичної підтримки.

Адреса найближчої стоматології до Маршала Малиновського з мережі клінік Люми-Дент: Оболонь, проспект Героїв Сталінграда 24А.

 

Вибирайте кращих у своїй справі!

Запишіться на безкоштовну консультацію!

 

Вернутся к записям блога
1 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію