Хороші стоматологи

Зазвичай, хороший стоматолог відрізняється багатьма якостями. Лікар високого класу є справжнім професіоналом своєї справи, має глибокі знання в своїй і суміжних спеціальностях, володіє сучасними методиками стоматологічної допомоги. З розумінням і бажанням допомогти ставиться до проблем пацієнта.

В клініці сімейної стоматології Люмі-Дент зібрана команда таких професіоналів. Наші фахівці готові надати стоматологічну допомогу будь-якого профілю на найвищому рівні і без роздування вартості. Нашим відвідувачам сподобається все.

Сподобається спектр послуг

Клініка Люмі-Дент гарантує висококваліфіковану допомогу за п'ятьма основними стоматологічним спеціальностями:

  • Ортодонтія.
  • Хірургія.
  • Ортопедія.
  • Терапія.
  • Гігієна.

Кожен з напрямків забезпечено найважливішим - освіченими, досвідченими лікарями і ультрасучасним устаткуванням. Поєднання цих двох доданків і індивідуального підходу до відвідувачів, виділяє нашу стоматологію з категорії звичайних клінік.

Хороші стоматологи в Києвя

Запис на прийом

Як театр починається з роздягальні, так і стоматологія починається з реєстратури. Ми працюємо кожен день, так що записатися можна на максимально зручний час.

Будь-яка людина з проблемами по лінії стоматології, може легко отримати первинну і безкоштовну консультацію. Їхати нікуди не потрібно-діалог з фахівцем ведеться за допомогою спеціального сервісу на нашій веб-сторінці. Це зручно, комфортно і сучасно.

Якщо кому-то складно розібратися з інтерфейсом, можна зателефонувати за одним з багатоканальних телефонів і дізнатися все в живому спілкуванні.

Особливо недовірливим пацієнтам, на сайті подано доступну можливість ознайомитися з відгуками: хороші стоматологи, чиє ставлення і робота сподобалися клієнтам, згадуються там навіть по імені та по батькові.

Процедури та маніпуляції

Відразу відзначимо, що ми - за стоматологію без болю. Нашим відвідувачам пропонується передова технологія комп'ютерної анестезії STA. Практикується і лікування в стані медикаментозного сну.

Завдяки таким інноваціям, можна без страху вирішуватися на найрізноманітніші процедури заради результату - хорошої, вірніше - ідеальної посмішки і здорової порожнини рота.

Ніхто не знає, як виправити прикус краще лікарів-ортодонтів. У клініці Люмі-Дент, регулярний прийом ведуть відразу три високопрофесійних стоматолога-ортодонта.

Мало які приватні клініки мають право і можливість надавати хірургічну допомогу. У нас є і ліцензія, і класні хірурги (вони ж - зубні імплантологи). Список маніпуляцій такий:

  • Видалення зубів будь-якої складності.
  • Резекція кісток зі збереженням зубної формули.
  • Пародонтологічні операції.
  • Кісткова пластика.

Вилучень намагаємося уникнути, тому найчастіша процедура на сьогоднішній день - імплантація зубів. Використовуємо передові методики, які показали найкращі результати і довели свою ефективність. При необхідності, проводимо синус-ліфтинг.

До послуг клієнтів - три хірурга-імплантолога, сумарна кількість імплантацій яких перевищує 10 тисяч. Із сотні, не менше 97 процедур завершуються успішно з першого разу. Шукати в Києві хорошого стоматолога - хірурга слід в Люмі-Дент.

Грубі зміни зубної формули виправляють лікарі-стоматологи-ортопеди (або протезисти). Чотири кваліфікованих фахівця допомагають відновлювати функціональність і естетику порожнини рота всім, хто цього потребує.

Робимо все - коронки, мостоподібні протези, бюгельні і знімні системи (в тому числі працюємо і на зубних імплантатах). Якщо потрібна просто ідеальна і рівна посмішка, використовуємо вініри, люмініри (надтонкі вініри), керамічні накладки на зуби. Підсумком роботи хорошого стоматолога-протезиста не намилуватися.

Терапевтична допомога включає в себе усунення всіх типів зубного болю, лікування кореневих каналів. Першокласні стоматологи-терапевти пломбують і досконало володіють художньої реставрацією уражених і пошкоджених зубів.

Спеціальність дуже затребувана, знайти хорошого лікаря - велика удача. У колективі сімейної стоматології Люмі-Дент працюють відразу 7 таких професіоналів.

У сферу діяльності терапевтів також входять захворювання ясен, видалення зубного нальоту і твердих відкладень (каменю). Вони ж проводять гігієнічну чистку (в ній часто має потребу внутрішня поверхня зубів) від пігменту.

Втім, якщо проблема невелика і значного впливу на здоров'я не робить, до послуг клієнтів зубні гігієністи - лікарі, які знають абсолютно все про те, як повинен виглядати рот зсередини і зовні.

При поставленої профілактичної роботи, це - сама потрібна спеціальність. Два професіонала щодня встають на сторожі доброго стану зубів: чистять від нальоту, знімають зубний камінь і пігмент.

Вони першими підходять практично до всіх пацієнтів, тому що без попередньої гігієнічної чистки не починається жодна лікувальна діяльність, крім випадків гострого болю - коли випробовувати терпіння людини просто не можна.

Лікарям в допомогу - новітні технології

У нас працюють лікарі зі стажем роботи 10 років і молоді фахівці, блискуче освоїли новітні технології. Але навіть дуже хороший стоматолог не зміг би реалізувати себе повною мірою без повноцінного апаратного забезпечення.

Устаткування - предмет окремої гордості клініки. Мало які з стоматологій Києва можуть похвалитися таким рівнем оснащеності. Сучасні крісла-платформи, повноцінна рентгендіагностика (включаючи КТ), інтраоральні камери і звичайно, система анестезії STA.

Завдяки всьому цьому, наші клієнти отримують тільки хороші враження від роботи стоматологів. А зважена і продумана логістика, дозволяє по максимуму знижувати вартість лікування.

← Повернутися до списку статей
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту

1 голосов, оценка: 5 из 5

Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!