Гарні стоматологи

Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.
Зміст:
 • Професійний стоматолог
 • Процедури та маніпуляції
 • Лікарям в допомогу - новітні технології

 

Професійний стоматолог

Зазвичай, такий лікар відрізняється багатьма якостями.

Лікар високого класу є справжнім професіоналом своєї справи, має глибокі знання в своїй і суміжних спеціальностях, володіє сучасними методиками стоматологічної допомоги.

З розумінням і бажанням допомогти ставиться до проблем пацієнта.

В клініці сімейної стоматології Люмі-Дент зібрана команда таких професіоналів.

Наші фахівці готові надати стоматологічну допомогу будь-якого профілю на найвищому рівні і без роздування вартості.

Нашим відвідувачам сподобається все.

Сподобається спектр послуг

Клініки Люмі-Дент гарантують висококваліфіковану допомогу за п'ятьма основними стоматологічним спеціальностями:

 • Ортодонтія.
 • Хірургія.
 • Ортопедія.
 • Терапія.
 • Гігієна.

Кожен з напрямків забезпечено найважливішим - освіченими, досвідченими лікарями і ультрасучасним устаткуванням. Поєднання цих двох доданків і індивідуального підходу до відвідувачів, виділяє нашу стоматологію з категорії звичайних клінік.

Хороші стоматологи в Києвя

Запис на прийом

Як театр починається з роздягальні, так і стоматологія починається з реєстратури. Ми працюємо кожен день, так що записатися можна на максимально зручний час.

Будь-яка людина з проблемами по лінії стоматології, може легко отримати первинну і безкоштовну консультацію. Їхати нікуди не потрібно-діалог з фахівцем ведеться за допомогою спеціального сервісу на нашій веб-сторінці. Це зручно, комфортно і сучасно.

Якщо комусь складно розібратися з інтерфейсом, можна зателефонувати за одним з багатоканальних телефонів і дізнатися все в живому спілкуванні.

Особливо недовірливим пацієнтам, на сайті подано доступну можливість ознайомитися з відгуками: гарні стоматологи, чиє ставлення і робота сподобалися клієнтам, згадуються там навіть по імені та по батькові.

Процедури та маніпуляції

Відразу відзначимо, що ми - за стоматологію без болю. Нашим відвідувачам пропонується передова технологія комп'ютерної анестезії STA. Практикується і лікування в стані медикаментозного сну.

Завдяки таким інноваціям, можна без страху вирішуватися на найрізноманітніші процедури заради результату - хорошої, вірніше - ідеальної посмішки і здорової порожнини рота.

Ніхто не знає, як виправити прикус краще лікарів-ортодонтів. У клініках Люмі-Дент, регулярний прийом ведуть відразу 5 високопрофесійних стоматолога-ортодонта.

Мало які приватні клініки мають право і можливість надавати хірургічну допомогу. У нас є і ліцензія, і класні хірурги (вони ж - зубні імплантологи).

Список маніпуляцій такий:

 • Видалення зубів будь-якої складності.
 • Резекція кісток зі збереженням зубної формули.
 • Пародонтологічні операції.
 • Кісткова пластика.

Вилучень намагаємося уникнути, тому найчастіша процедура на сьогоднішній день - імплантація зубів.

Використовуємо передові методики, які показали найкращі результати і довели свою ефективність. При необхідності, проводимо синус-ліфтинг.

До послуг клієнтів - три хірурга-імплантолога, сумарна кількість імплантацій яких перевищує 10 тисяч.

Із сотні, не менше 97 процедур завершуються успішно з першого разу. Шукати в Києві гарного стоматолога - хірурга слід в Люмі-Дент.

Грубі зміни зубної формули виправляють лікарі-стоматологи-ортопеди (або протезисти). Чотири кваліфікованих фахівця допомагають відновлювати функціональність і естетику порожнини рота всім, хто цього потребує.

Робимо все - коронки, мостоподібні протези, бюгельні і знімні системи (в тому числі працюємо і на зубних імплантатах). Якщо потрібна просто ідеальна і рівна посмішка, використовуємо вініри, люмініри (надтонкі вініри), керамічні накладки на зуби. Підсумком роботи хорошого стоматолога-протезиста не намилуватися.

Терапевтична допомога включає в себе усунення всіх типів зубного болю, лікування кореневих каналів. Першокласні стоматологи-терапевти пломбують і досконало володіють художньої реставрацією уражених і пошкоджених зубів.

Спеціальність дуже затребувана, знайти хорошого лікаря - велика удача. У колективі сімейної стоматології Люмі-Дент працюють відразу 7 таких професіоналів.

У сферу діяльності терапевтів також входять захворювання ясен, видалення зубного нальоту і твердих відкладень (каменю). Вони ж проводять гігієнічну чистку (в ній часто має потребу внутрішня поверхня зубів) від пігменту.

Втім, якщо проблема невелика і значного впливу на здоров'я не робить, до послуг клієнтів зубні гігієністи - лікарі, які знають абсолютно все про те, як повинен виглядати рот зсередини і зовні.

При поставленій профілактичній роботі, це - найбільш затребувана спеціальність. Два професіонала щодня встають на сторожі доброго стану зубів: чистять від нальоту, знімають зубний камінь і пігмент.

Вони першими підходять практично до всіх пацієнтів, тому що без попередньої гігієнічної чистки не починається жодна лікувальна діяльність, крім випадків гострого болю - коли випробовувати терпіння людини просто не можна.

Лікарям в допомогу - новітні технології

У нас працюють лікарі зі стажем роботи 10 років і молоді фахівці, які блискуче освоїли новітні технології. Але навіть дуже хороший стоматолог не зміг би реалізувати себе повною мірою без повноцінного апаратного забезпечення.

Устаткування - предмет окремої гордості клініки. Мало які зі стоматологій Києва можуть похвалитися таким рівнем оснащеності. Сучасні крісла-платформи, повноцінна рентгендіагностика (включаючи КТ), інтраоральні камери і звичайно, система анестезії STA.

Завдяки всьому цьому, наші клієнти отримують тільки хороші враження від роботи стоматологів. А зважена і продумана логістика, дозволяє по максимуму знижувати вартість лікування.

Важливо! Наша стоматологія пропонує 2 роки гарантії на всі послуги, усі інші клініки - 1 рік. З нами надійніше!

Зведена статистика по деяким послугам стоматологічних клінік Люмі-Дент на Правому та Лівому березі Києва, на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна:

Проведено комп'ютерних анестезії STA 6954
Процедур під наркозом (уві сні) 165
Простих видалень зубів 2084
Видалень зубів мудрості 870
Встановлено пломб 4585
Професійних відбілювань 453
Комплексних гігієнічних чисток 2430
Встановлено імплантів 1834
 
 
Відгуки про нас

2 голосів, оцінка: 5 з 5

×
Час закінчення знижки:
0
днiв
0
годин
0
хвилин
0
секунд
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest