8:00 - 21:00
ua

Хороші стоматологи в Києві - В Люмі-Дент

Дивіться відео з нашими лікарями стоматологами
Зміст:
  • Як знайти хорошого стоматолога в Києві?
  • Як записатися на лікування до хорошого стоматолога
  • Процедури та маніпуляції стоматології
  • Лікарям в допомогу - новітні технології

 

Як знайти хорошого стоматолога в Києві?

Як знайти свого стоматолога - цим питанням і пошуком задається практично кожен.

Хороший стоматолог - це лікар, який відрізняється багатьма якостями від звичайного фахівця.

Лікар високого класу є справжнім професіоналом своєї справи, має глибокі знання в своїй і суміжних спеціальностях, володіє сучасними методиками стоматологічної допомоги.

З розумінням і бажанням допомогти ставиться до проблем пацієнта.

В клініках сімейної стоматології Люмі-Дент зібрана команда професіоналів. Наші лікарі стоматологи готові надати стоматологічну допомогу будь-якого профілю на найвищому рівні і без роздування вартості. Нашим відвідувачам сподобається все.

Сподобається спектр послуг стоматології

Стоматологія Люмі-Дент гарантує висококваліфіковану допомогу за п'ятьма основними стоматологічним спеціальностями:

Кожен з напряів нашої стоматології забезпечено найважливішим - освіченими, досвідченими лікарями стоматологами та ультрасучасним устаткуванням.

Поєднання цих двох доданків і індивідуального підходу до відвідувачів, виділяє нашу стоматологію з категорії звичайних клінік.

Фото. Лікарі стоматологи Люмі-Дент, 2018 рік.

Хороші стоматологи в Києві

Як записатися на лікування до хорошого стоматолога

Як театр починається з роздягальні, так і стоматологія починається з реєстратури. Ми працюємо кожен день, так що записатися можна на максимально зручний час.

Будь-яка людина з проблемами по лінії стоматології, може легко отримати первинну і безкоштовну консультацію. Їхати нікуди не потрібно - діалог зі стоматологом ведеться за допомогою спеціального сервісу на нашій веб-сторінці. Це зручно, комфортно і сучасно.

Якщо комусь складно розібратися з інтерфейсом, можна зателефонувати за одним з багатоканальних телефонів і дізнатися все при живому спілкуванні.

Особливо недовірливим пацієнтам, на сайті подано доступну можливість ознайомитися з відгуками: хороші стоматологи, чиє ставлення і робота сподобалися клієнтам, згадуються там навіть по імені та по батькові.

Зручний пошук на нашому сайті дозволить швидко знайти не тільки потрібного лікаря стоматолога, а й будь-яку іншу необхідну інформацю з області стоматологічних послуг.

Знайти стоматологію Люмі-Дент нескладно - на нашому сайті є докладні карти розташування наших клінік, з можливістю одним кліком побудувати марштут на навігаторі Google Maps.

Ціни послуг стоматологів Люмі-Дент можна побачити на сторінці "стоматологічні клініки Києва".

Процедури та маніпуляції стоматології

Відразу відзначимо, що ми - за стоматологію без болю. Нашим відвідувачам пропонується передова технологія комп'ютерної анестезії STA. Практикується і лікування в стані медикаментозного сну.

Завдяки таким інноваціям, можна без страху вирішуватися на найрізноманітніші процедури заради результату - хорошої, вірніше - ідеальної усмішки і здорової порожнини рота.

Ніхто не знає, як виправити прикус - краще ніж лікарі ортодонти.

Вам легко буде вибрати стоматолога ортодонта клініках Люмі-Дент - регулярний прийом ведуть відразу 11 високопрофесійних фахівців.

Небагато які приватні клініки мають право і можливість надавати хірургічну допомогу. У нас є і ліцензія, і класні хірурги стоматологи (вони ж - зубні імплантологи).

Команда лікарів Люмі-Дент в 2019 році.

Хороші стоматологи Київ фото Люмі-Дент

Список маніпуляцій такий:

Видаленнь намагаємося уникнути, тому найчастіша процедура на сьогоднішній день - імплантація зубів. Використовуємо передові методики, які показали найкращі результати і довели свою ефективність. При необхідності, проводимо синус ліфтинг.

У нас можна знайти свого стоматолога хірурга - на вибір 7 імплантологів, сумарна кількість імплантацій перевищує 20 тисяч.

Із сотні, не менше 97 процедур завершуються успішно з першого разу. Знайти хорошого стоматолога хірурга можна в стоматології Люмі-Дент.

Грубі зміни зубні формули виправляють лікарі-стоматологи-ортопеди (або протезисти). Вісім кваліфікованих фахівців допомагають відновлювати функціональність і естетику порожнини рота всім, хто цього потребує.

Робимо все - коронки, мостоподібні протези, бюгельні протези і знімні системи (в тому числі працюємо і на зубних імплантатах).

Якщо потрібна просто ідеальна і рівна усмішка, використовуємо керамічні вініри, люмініри (надтонкі вініри), керамічні вкладки на зуби. Підсумками роботи професійного стоматолога протезиста - не замилуватися неможливо.

Терапевтична допомога включає в себе усунення всіх типів зубного болю, лікування кореневих каналів. Першокласні стоматологи терапевти пломбують і досконало володіють художньою реставрацією уражених і пошкоджених зубів.

Спеціальність дуже затребувана, знайти хорошого лікаря терапевта - велика удача. У колективі сімейної стоматології Люмі-Дент можна знайти відразу 17 таких професіоналів.

У сферу діяльності терапевтів також входять лікування захворювань ясен, видалення зубного нальоту і твердих відкладень (каменю). Вони ж проводять гігієнічну чистку (в ній часто потребується внутрішня поверхня зубів) від пігменту.

Втім, якщо проблема невелика і значного впливу на здоров'я не робить, до послуг клієнтів зубні гігієністи - лікарі, які знають абсолютно все про те, як повинен виглядати рот зсередини і зовні.

При поставленій профілактичній роботі, це - сама потрібна спеціальність. Два професійних стоматолога щодня встають на сторожі доброго стану зубів: чистять від нальоту, знімають зубний камінь і пігмент.

Вони першими підходять практично для всіх пацієнтів, тому що без попередньої гігієнічної чистки від зубних відкладень лікувальна діяльність не починається, крім випадків гострого болю - коли випробовувати терпіння людини просто не можна.

В Люмідент також можна знайти хороших дитячих стоматологів, у нас працюють 3 лікарі, які мають спеціалізацію з дитячої стоматології.

Наші дитячі стоматологи вміють знайти спільну мову в малюками, не злякати їх, і провести лікування молочних і постійних зубів у дітей безболісно.

Лікарям в допомогу - новітні технології

У нас працюють лікарі зі стажем роботи в 15 років і більш молодші фахівці, блискуче засвоївші передові технології. Але навіть дуже хороший стоматолог не зміг би реалізувати себе повною мірою без повноцінного апаратного забезпечення.

Устаткування - предмет окремої гордості наших клінік. Мало які з стоматологій Києва можуть похвалитися таким рівнем наявністю обладнання. Сучасні крісла-платформи, повноцінна рентгендіагностика (включаючи КТ), інтраоральні камери і звичайно, система місцевої анестезії STA.

Наші клієнти отримують тільки хороші враження від роботи стоматологів. А зважена і продумана логістика, дозволяє по максимуму зменшувати вартість лікування.

Важливо! Наша стоматологія пропонує 2 роки гарантії на всі послуги, всі інші клініки - 1 рік. З нами надійніше!

Як знайти хорошого стоматолога за відгуками? Відео відгуки про хороших стоматологів Люмі-Дент можна побачити за посиланням.

Зведена статистика по деяким послугам та приміщенням стоматологічних клінік Люмі-Дент на Правому та Лівому березі Києва, на масиві Оболонь, стоматологія Позняки, Осокорки, Солом'янка - наданим за 2022 рік:

Проведено комп'ютерних анестезії STA 6954
Процедур під наркозом (уві сні). 165
Просте видалення. 2084
Видалення зубів мудрості. 870
Встановлено пломб. 4585
Професійних відбілюваннь. 453
Комплексних гігієнічних чисток. 2430
Встановлено імплантів. 1834
 
 

Запишіться на безкоштовну консультацію!

Прийом в Києві ведуть
Дата публікації: 05.07.2017
Дата редагування: 10.11.2023
Відгуки про нас
Дивитися більше
Повернутися до списку статей
2 голосів, оцінка: 5 з 5
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію