Етапи імплантації зубів

Ціни на послуги та імпланти
Огляд, консультація
безкоштовно
Neobiotech IS
(з установкою)
3199 грн
MegaGen (Южная Корея)
(з установкою)
6499 грн
MIS C1 (Ізраїль)
( з установкою)
7199 грн
STRAUMANN (Штрауман, Швейцарія)
( з установкою)
14199 грн
Цю послугу в нашій кліниці надають:
Стоматолог хирург имплантолог Мастеров Дмитрий Васильевич - Люми-Дент Киев
Мастєров Дмитро Васильович
Стоматолог хірург імплантолог
Стоматолог хирург-имплантолог Павлюченко Евгений Юрьевич - Люми-Дент Киев
Павлюченко Євген Юрійович
Лікар хірург-імплантолог
Стоматолог хирург-имплантолог Кириленко Александр Викторович - Люми-Дент Киев
Кириленко Олександр Вікторович
Лікар хірург-імплантолог
Дивитися відео

імплантація зубів київ, етапи імплантації

    • Консультація та загальне обстеження. Планування і підготовка до операції.

Зубна імплантація являє собою повноцінне оперативне втручання, що складається з декількох етапів. Пацієнту необхідно повідомити про наявні у нього загальні захворювання організму, а також про інші фактори, що мають значення для приживлюваності імплантів - щеплення, прийом ліків, вагітність, шкідливі звички і т.д.

На сьогоднішній день практично не залишилося повних протипоказань до проведення імплантації, проте правильна інформованість фахівців допоможе правильно спланувати медикаментозну підтримку, а також тип зубних імплантатів необхідних для впровадження.

 

Імплантація зубів київ, панорамний знімок

    • Обстеження місця імплантації

Лікар проводить огляд порожнини рота: змикання зубів, стан слизової оболонки, наявність і якість наявних пломб і протезів в порожнині рота.

Далі виготовляється і аналізується панорамний знімок зубів, за яким лікар вивчає стан і товщину кістки в місці проведення імплантації

Після проведення огляду лікар інформує пацієнта про рекомендовану кількість і тип імплантатів, а також про вид зубного протезу, котрий можливо згодом виготовити з опорою на встановлювані імплантати.

Наша клініка має великий асортимент імплантатів, що відрізняються між собою за якістю, країною-виробником, і відповідно вартістю.

Лікар - імплантолог також інформує пацієнта про альтернативну можливість протезування без впровадження імплантатів. Обговорюються питання гарантії, догляду за імплантатами, оплаті за виконану роботу.

Якщо пацієнт погоджується на впровадження імплантатів - всі умови позначаються і фіксуються в спеціальному договорі на стоматологічні послуги.

імплантація зубів київ, планування операції

  • Операція імплантації зубів

Пацієнт повинен прийняти їжу за 1 годину до втручання, виконати всі рекомендації лікаря з прийняття необхідних препаратів (якщо такі були призначені), почистити зуби і прийти в клініку в означений час. Практично завжди операція імплантації виконується під якісним місцевим знеболенням, після проведення якого лікар розсікає слизову, потім робить в кістці спеціальними фрезами ложе для імплантату, і вводить імплантат в кісткове ложе.

Залежно від типу імплантату і місця його впровадження імплантат або вшивається і залишається для приживлення на 4-6 місяців, або відразу є можливість виготовлення на ньому спочатку тимчасового, а згодом і постійного протезу.

Після операції імплантації стоматолог призначає лікарські препарати (при необхідності) та рекомендації, які пацієнт повинен чітко виконувати.

імпланти київ, фотоСам процес імплантації проходить абсолютно безболісно для пацієнта, проте після відходу анестезії протягом декількох днів пацієнт буде відчувати деякі тимчасові симптоми дискомфорту, а саме:

  • незначна болючість в місці імплантації, яка знімається знеболюючими препаратами
  • незначна набряклість в місці втручання, яка проходить протягом 3-5 днів

У післяопераційний період необхідно чітко виконувати всі рекомендації лікаря, в тому числі з гігієни порожнини рота (регулярне чищення зубів і полоскання рота спеціальними розчинами).

імпланти київ, фотоЯкщо зубний імплантат зашивається на довгий час (шви знімаються на 7-10 добу) - через 4-6 місяців необхідне повторне втручання - над імплантатом розкривають ясна, і встановлюють формувач ясен на 5-10 днів.

Згодом на імплантат встановлюється спеціальна головка (аббатмент) і на неї спеціальні ковпачки (трансфери) для отримання відбитка, який буде служити основою для створення майбутнього протезу.

імплантація зубів київ, етапи імплантації імплантація зубів київ, етапи імплантації імплантація зубів київ, етапи імплантації імплантація зубів київ, етапи імплантації

 

Навігація
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту

1 голосов, оценка: 5 из 5

Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!