Етапи імплантації зубів

Ціни на послуги
КТ в.щ. + н.щ. у прикусі 720 грн
Комп'ютерна анестезія STA 350 грн
Лікування зубів уві сні дорослому (1 година) 3200 грн
Хірургічний шаблон для імплантації зубів (за кожен імплант) 670 грн
Ціни на імпланти
Імплантація зубів (з установкою) от 3650 до 21699 грн
Імплант H-Dent Classic SLA (Ізраїль)
Акція! – Тільки до 28 лютого!
(з установкою) 3650 грн
Імплант MegaGen AnyOne (Південна Корея) (з установкою) 8699 грн
Імплант MegaGen AnyRidge (Південна Корея)
Акція! – Тільки до 28 лютого!
(з установкою) 9599 грн
Імплант Straumann BLT, SLA, Ti (Штрауман, Швейцарія)
Акція! – Тільки до 28 лютого!
(з установкою) 13699 грн
Імплант Nobel Biocare Active (Швейцарія) (з установкою) 21699 грн
Інформація, надана в статті, не може бути використана для постановки діагнозу, призначення лікування і не заміняє консультацію лікаря.
Зміст:
  • Скільки коштує імплантація?
  • Важливо по вартості
  • Таблиці розрахунку цін і термінів протезування на імплантатах

Етапи імплантації зубів фото Люмі-Дент

  • Консультація та загальне обстеження. Планування і підготовка до операції

Зубна імплантація являє собою повноцінне оперативне втручання, що складається з декількох етапів. Пацієнту необхідно повідомити про наявні у нього загальні захворювання організму, а також про інші фактори, що мають значення для приживлюваності імплантів: щеплення, прийом ліків, вагітність, шкідливі звички і т.д.

На сьогоднішній день практично не залишилося повних протипоказань до проведення імплантації, проте правильна інформованість фахівців допоможе правильно спланувати медикаментозну підтримку, а також тип зубних імплантатів необхідних для вживлення.

 

Приклад знімку зубів

  • Обстеження місця імплантації

Лікар проводить огляд порожнини рота: змикання зубів, стан слизової оболонки, наявність і якість наявних пломб і протезів в порожнині рота.

Далі виготовляється і аналізується панорамний знімок зубів, за яким лікар вивчає стан і товщину кістки в місці проведення імплантації.

Після проведення огляду лікар інформує пацієнта про рекомендовану кількість і тип імплантатів, а також про вид зубного протезу, котрий можливо згодом виготовити з опорою на встановлювані імплантати.

Наши клініки мають великий асортимент імплантатів, що відрізняються між собою за якістю, країною-виробником, і відповідно вартістю.

Лікар - імплантолог також інформує пацієнта про альтернативну можливість протезування без вживлення імплантатів. Обговорюються питання гарантії, догляду за імплантатами, оплати за виконану роботу.

Якщо пацієнт погоджується на вживлення імплантатів - всі умови позначаються і фіксуються в спеціальному договорі на стоматологічні послуги.

Планування імплантації

  • Операція імплантації зубів

Пацієнт повинен прийняти їжу за 1 годину до втручання, виконати всі рекомендації лікаря з прийняття необхідних препаратів (якщо такі були призначені), почистити зуби і прийти в клініку в призначений час. Практично завжди операція імплантації виконується під якісним місцевим знеболенням, після проведення якого лікар розсікає слизову, потім робить в кістці спеціальними фрезами ложе для імплантату, і вводить імплантат в кісткове ложе.

Залежно від типу імплантату і місця його впровадження імплантат або вшивається і залишається для приживлення на 4-6 місяців, або відразу є можливість виготовлення для нього спочатку тимчасового, а згодом і постійного протезу.

Після операції імплантації стоматолог призначає лікарські препарати (при необхідності) та рекомендації, які пацієнт повинен чітко виконувати.

Імпланти КиївСам процес імплантації проходить абсолютно безболісно для пацієнта, проте після відходу анестезії протягом декількох днів пацієнт буде відчувати деякі тимчасові симптоми дискомфорту, а саме:

  • незначна болючість в місці імплантації, яка знімається знеболюючими препаратами
  • незначна набряклість в місці втручання, яка проходить протягом 3-5 днів

У післяопераційний період необхідно чітко виконувати всі рекомендації лікаря, в тому числі з гігієни порожнини рота (регулярне чищення зубів і полоскання рота спеціальними розчинами).

Зовнішній вигляд імплантуЯкщо зубний імплантат зашивається на довгий час (шви знімаються на 7-10 добу) - через 4-6 місяців необхідне повторне втручання - над імплантатом розкривають ясна, і встановлюють формувач ясен на 5-10 днів.

Згодом на імплантат встановлюється спеціальна головка (аббатмент) і на неї спеціальні ковпачки (трансфери) для отримання відбитка, який буде служити основою для створення майбутнього протезу.

Зведена статистика по встановленим імплантам за 2019 рік у центрах зубної імплантології стоматологічних клінік Люмі-Дент на Правому та Лівому березі Києва, на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна:

MIS C1 96
Megagen 1249
Straumann 740
Nobel Biocare 316

Етапи імплантації зубів фото Люмі-Дент

Скільки коштує імплантація?

Важливо по вартості

Ми продовжуємо наполягати, що наша ціна - одна з найкращих в Києві.

Так як ми є найбільшим установником імплантантів в столиці, і це факт, який підтверджують постачальники всіх імплантаційних систем, що нами використуються.

Проблема полягає в тому, що на всіх без винятку сайтах - представлена тільки ціна за установку, без урахування вартості великої кількості додаткових процедур, які неминуче завжди з'являються і додаються до уваги під час консультації в кріслі стоматолога в клініці.

Наша команда виступає за чесне ставлення до своїх клієнтів.

Тому пропонуємо Вам (нижче) - таблиці розрахунку повних цін за кожен етап робіт, з підрахунком повної суми при використанні кожного з виду імплантів.

Таблиці розрахунку цін і термінів протезування на імплантатах

(при перегляді з мобільного телефону - Ви можете клікнути на кожну таблицю, і пальцями збільшувати їх розмір, також можете зберегти їх як фото на своєму телефоні.

Для спрощення розуміння - в самому низу великим шрифтом наведено таблицю фінальної вартості з урахуванням абсолютно всіх процедур).

Імплантація зубів ціна на зубні імплантати Київ Люмі-Дент

Ціни на зубні імплантати і протезування Київ Люмі-Дент

Протезування зубів на імплантатах ціна Київ Люмі-Дент

Протезування і імплантація зубів Київ Люмі-Дент

Зубні імпланти Київ Люмі-Дент

Імплантаційні системи Загальна ціна на імплантування,
з установкою постійної коронки,
в гривнях
H-Dent Classic поверхня
S.L.A. (Акція)
24 845
Neobiotech IS-II Active
поверхня S.L.A.
27 025
MegaGen AnyOne 33 393
MеgaGen AnyRidge (Акція) 34 288
Mis M4 32 216
Mis С1 34 890
Straumann BLT, SLA, Ti (Акція) 39 361
Straumann BLT, Roxolid SLA, Ti Zr 42 301
Straumann BLT Roxolid SLActive Ti Zr 45 401
Nobel Biocare 49 162

 

Важливо! Наша стоматологія пропонує 2 роки гарантії на всі послуги, усі інші клініки - 1 рік. З нами надійніше!

Обирайте кращих у своїй справі!

Запишіться на безкоштовну консультацію! 

Відгуки про нас

2 голосів, оцінка: 5 з 5

Навігація
×
Час закінчення знижки:
0
днiв
0
годин
0
хвилин
0
секунд
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest