718

Базальна імплантація зубів або
класична — яку вибрати?

Ціни на послуги
Огляд, консультація
безкоштовно
Комп'ютерна анестезія STA
350 грн
Лікування зубів уві сні (1 година)
2640 грн
Ціни на імпланти
Імплант Straumann BLT, SLA, Ti (Штрауман, Швейцарія)
Акція! – Тільки до 31 січня!
(з установкою)
13699 грн
Імплант MegaGen AnyOne (Південна Корея)
Акція! – Тільки до 31 січня!
(з установкою)
7400 грн
Імплант Neobiotech IS поверхня R.B.M. (Південна Корея)
Акція! – Тільки до 31 січня!
(з установкою)
3650 грн
Імплант Nobel Biocare Active (Швейцарія)
(з установкою)
21699 грн
Дивитися відео
Вам буде цікаво:

 

Ви можете завантажити таблицю розрахунку цін та термінів установки імплантантів та протезування на них за посиланням 

На сьогоднішній день в стоматології Києва використовуються кілька технологій імплантації зубів, які кардинально відрізняються між собою за формою імплантів, а також за принципом їх введення в кісткову тканину щелеп зубів.

Імплантація зубів у Києві на сьогоднішній день пропонує 2 методи, які є найбільш запропонованими:

 • Класична імплантація зубів
 • Базальна імплантація зубів

Фото 1: Класичний імплант

Імплантація Люмі-Дент

Класична імплантація зубів, незважаючи на її назву - постійно розвивається і модернізується, і показує найбільш передбачувані та надійні результати. Саме тому переважна більшість досвідчених і відомих хірургів-імплантологів та стоматологічних клінік використовують саме її в своїй роботі. Класична імплантація зубів має дуже високий відсоток приживлюваності імплантатів ( понад 97% ), довгий термін їх служби ( більше 20 років ), цей метод найбільш щадливий для кісткової тканини, ніж у випадках, коли застосовується базальна імплантація зубів.

Класичну імплантацію зубів не можна назвати простою, так як це складний технологічний процес, з обов'язковим тривимірним плануванням і моделюванням впровадження зубних імплантів, а також з попередньою побудовою в комп'ютері майбутніх зубних протезів, що встановлюються на ці імпланти. Процес розвитку методу класичної імплантації зубів йде дуже стрімко, і вже сьогодні в багатьох випадках є можливість одночасної імплантації відразу після видалення зубів, і одномоментної установки коронок на ці зубні імплантати.

Базальна імплантація зубів - це досить новий метод зубної імплантації, який на сьогоднішній день має набагато більше питань і недоліків, ніж покладених надій і переваг. Цей метод народився з метою надати клієнту при будь-якій ситуації з його кістковою тканиною і при будь-якому розташуванні місця імплантації - можливість відразу одягати коронку на встановлюваний базальний імплантат, щоб клієнт після операції міг використовувати нові, встановлені зуби.

Фото 2: Класичні і базальні імпланти Відмінності зубних імплантів

Класичний імплантат - це гвинтовий стержень, який дуже нагадує за формою рідні корені зубів. Класичний імплантат встановлюється в шахту, зроблену спеціальними фрезами і стоїть в такому ж напрямку, як і рідні корені зубів (див. фото 1). Базальна імплантація зубів використовує імпланти абсолютно іншої форми (див. фото 2), які можуть впроваджуватися на невелику глибину, вони займають значні площі в кості, з цих особливостей випливають невеликі переваги і великі недоліки цього методу.

Переваги базальної імплантації зубів:

 • Базальні імпланти не вимагають додаткового нарощування кісткової тканини
 • Базальна імплантація здатна практично завжди після установки тримати жувальне навантаження з встановленими на них коронками.

Недоліки базальної імплантації зубів:

 • Набагато більш травматичне втручання для пацієнта
 • Довгий період відновлення після операції (післяопераційні болі, набряки)
 • Не застосовуються при установці 1-2 імплантів. Використовуються тільки при відновлення великої групи зубів (більше трьох)
 • Немає ніяких даних про довгострокову перспективу служби таких базальних імплантів, так як цей метод з'явився нещодавно, не більше 2 років тому
 • Високий ступінь відторгнення базальних імплантатів - тільки за перші 2 роки більше 40%
 • Велика травма кісткової тканини після відторгнення базальних імплантів - такі імпланти йдуть з великими шматками кістки, і часто потім вкрай складно або навіть неможливо успішно наростити кісткову тканину для подальшого впровадження вже надійного класичного зубного імпланту. Як підсумок - ці пацієнти практично завжди будуть приречені носити знімні протези після таких відторгнень. У кращому випадку належить серія операцій з нарощування кісткової тканини, тривалістю не один рік.
 • Протезування на базальних імплантатах вкрай обмежене, і не вдається часто досягти хорошої естетики, яка можлива при класичній імплантації зубів.
 • Базальна імплантація не схвалена практично у всіх країнах з високим рівнем медицини - США, Європейському Союзі і багатьох інших.

Зведена статистика по встановленим імплантам за 2017 - 2018 рік у центрах зубної імплантології Люмі-Дент на Правому та Лівому березі Києва, на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна:

MIS C1 96
Megagen 1249
Straumann 740
Nobel Biocare 316

Імплантологи клінік Люмі-Дент віддають очевидну перевагу класичному методу, як найбільш передбачуваному, нетравматичному, і естетичному методу відновлення зубних рядів. На цей метод зубної імплантації ми з упевненістю надаємо усі необхідні гарантії. Більше інформації про класичну імплантацію зубів Ви можете прочитати у Вікіпедії.


2 голосов, оценка: 5 из 5

Навігація
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!