Базальна імплантація зубів або
класична — яку вибрати?

Ціни на послуги та імпланти
Консультація
безкоштовно
MegaGen AnyRidge (Южная Корея)
(з установкою)
8699 грн
MIS C1 (Ізраїль)
(з установкою)
8699 грн
STRAUMANN (Штрауман, Швейцарія)
( з установкою)
14199 грн
Nobel Biocare Active (Швейцарія)
(з установкою)
19699 грн
Цю послугу надають:
Стоматолог хирург имплантолог Мастеров Дмитрий Васильевич - Люми-Дент Киев
Мастєров Дмитро Васильович
Стоматолог хірург імплантолог
Стоматолог хирург-имплантолог Павлюченко Евгений Юрьевич - Люми-Дент Киев
Павлюченко Євген Юрійович
Лікар хірург-імплантолог
Стоматолог хирург-имплантолог Кириленко Александр Викторович - Люми-Дент Киев
Кириленко Олександр Вікторович
Лікар хірург-імплантолог
Радик Назарій Ярославович
Лікар стоматолог-імплантолог
Дивитися відео

На сьогоднішній день в стоматології Києва використовуються кілька технологій імплантації зубів, які кардинально відрізняються між собою за формою імплантів, а також за принципом їх введення в кісткову тканину щелеп зубів.

Імплантація зубів у Києві на сьогоднішній день пропонує 2 методи, які є найбільш запропонованими:

 • Класична імплантація зубів
 • Базальна імплантація зубів

Фото 1: Класичний імплант

Імплантація Люмі-Дент

Класична імплантація зубів, незважаючи на її назву - постійно розвивається і модернізується, і показує найбільш передбачувані та надійні результати. Саме тому переважна більшість досвідчених і відомих хірургів-імплантологів та стоматологічних клінік використовують саме її в своїй роботі. Класична імплантація зубів має дуже високий відсоток приживлюваності імплантатів ( понад 97% ), довгий термін їх служби ( більше 20 років ), цей метод найбільш щадливий для кісткової тканини, ніж у випадках, коли застосовується базальна імплантація зубів.

Класичну імплантацію зубів не можна назвати простою, так як це складний технологічний процес, з обов'язковим тривимірним плануванням і моделюванням впровадження зубних імплантів, а також з попередньою побудовою в комп'ютері майбутніх зубних протезів, що встановлюються на ці імпланти. Процес розвитку методу класичної імплантації зубів йде дуже стрімко, і вже сьогодні в багатьох випадках є можливість одночасної імплантації відразу після видалення зубів, і одномоментної установки коронок на ці зубні імплантати.

Базальна імплантація зубів - це досить новий метод зубної імплантації, який на сьогоднішній день має набагато більше питань і недоліків, ніж покладених надій і переваг. Цей метод народився з метою надати клієнту при будь-якій ситуації з його кістковою тканиною і при будь-якому розташуванні місця імплантації - можливість відразу одягати коронку на встановлюваний базальний імплантат, щоб клієнт відразу після операції міг використовувати нові, встановлені зуби.

Фото 2: Класичні і базальні імпланти Відмінності зубних імплантів

Класичний імплантат - це гвинтовий стержень, який дуже нагадує за формою рідні корені зубів. Класичний імплантат встановлюється в шахту, зроблену спеціальними фрезами і стоїть в такому ж напрямку, як і рідні корені зубів (див. фото 1). Базальна імплантація зубів використовує імпланти абсолютно іншої форми (див. фото 2), які можуть впроваджуватися на невелику глибину, вони займають значні площі в кості, з цих особливостей випливають невеликі переваги і великі недоліки цього методу.

Переваги базальної імплантації зубів:

 • Базальні імпланти не вимагають додаткового нарощування кісткової тканини
 • Базальна імплантація здатна практично завжди після установки тримати жувальне навантаження з встановленими на них коронками.

Недоліки базальної імплантації зубів:

 • Набагато більш травматичне втручання для пацієнта
 • Довгий період відновлення після операції (післяопераційні болі, набряки)
 • Не застосовуються при установці 1-2 імплантів. Використовуються тільки при відновлення великої групи зубів (більше трьох)
 • Немає ніяких даних про довгострокову перспективу служби таких базальних імплантів, так як цей метод з'явився нещодавно, не більше 2 років тому
 • Високий ступінь відторгнення базальних імплантатів - тільки за перші 2 роки більше 40%
 • Велика травма кісткової тканини після відторгнення базальних імплантів - такі імпланти йдуть з великими шматками кістки, і часто потім вкрай складно або навіть неможливо успішно наростити кісткову тканину для подальшого впровадження вже надійного класичного зубного імпланту. Як підсумок - ці пацієнти практично завжди будуть приречені носити знімні протези після таких відторгнень. У кращому випадку належить серія операцій з нарощування кісткової тканини, тривалістю не один рік.
 • Протезування на базальних імплантатах вкрай обмежене, і не вдається часто досягти хорошої естетики, яка можлива при класичній імплантації зубів.
 • Базальна імплантація не схвалена практично у всіх країнах з високим рівнем медицини - США, Європейському Союзі і багатьох інших.

Зведена статистика встановлених імплантів за 2017 рік:

MIS C1 37
Megagen 1249
Straumann 467
Nobel Biocare 316

Імплантологи клініки Люмі-Дент віддають очевидну перевагу класичному методу, як найбільш передбачуваному, нетравматичному, і естетичному методу відновлення зубних рядів. На цей метод зубної імплантації ми з упевненістю надаємо усі необхідні гарантії. Більше інформації про класичну імплантацію зубів Ви можете прочитати тут

Навігація
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту

2 голосов, оценка: 5 из 5

Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!