8:00 - 21:00
ua
13102
Відгуки Про Стоматологію Люмі-Дент в Києві
Залишити відгук
12.07.2024
Хочу поділитися враженням від візиту в стоматологічну клініку Люмі-Дент у м. Києві (вул. А.Ахматової, 14а). Були з дитиною на прийомі у лікаря Мар'яни Ігорієвни. Робили професійну чистку зубів. Дуже сподобався підхід лікаря до дитини - уважний та професійний. Лікар швидко знайшов спільну мову з дитиною. Зуби чисті. Дитина задоволена. Дякуємо!
12.07.2024
Проходжу лікування в клініці "Люмі - дент" на Позняках у парадонтолога Дашковської Дарії Сергіївни. Послугами клініками користуюсь більше 10 років: ставила брекет систему і вирівняла зуби, робила реставрацію передніх зубів. Наразі звернулась з проблемою запалення ясен та оголення кореневої шийки зуба. Лікар надала більш ніж вичерпну консультацію щодо способів лікування моєї проблеми, розробили план лікування ясен. Атмосфера в клініці комфотна, персонал привітний, душевний❤️ Дуже раджу звертатись в цю клініку, будете задоволені!
12.07.2024
В клініку потрапила з складним випадком. В результаті,з професійним підходом лікарів,стан нормалізується.Проходжу лікування та планую протезування за допомогою імплантів у лікаря Кириленко Юрія Вікторовича.Головне,безболісно,спокійно,та розсудливо.За допомогою рекомендацій,визначилась з вибором та методом імплантації.Все чудово.
12.07.2024
Лікувала канали зубів у Лікаря Бочарова. Лікар дуже компетентний,уважний і якісно полікував зуби. Сподобалась також комп'ютерна анастезія, яка використовувалася під час лікування. Також зверталася до ортопеда Дністранського Вадима,який встановив мені коронки. Він уважно вислухав всі мої побажання, допоміг обрати ідеальний колір коронок, і дуже класно їх встановив. Також допоміг з подальшими рекомендаціями. В цілому атмосферою клініки дуже задоволена! Приємні дівчата на рицепції, чиста клініка, існує система знижок. Цю клініку можна сміло рекомендувати близьким.
Показати ще
Залишити відгук
Ваше ім'я
Ваш телефон
Оцініть нашу роботу
Напишіть свій коментар в межах 500 символів

Відгуки О Стоматології В Києві- Стоматологи Люмі-Дент | Відгуки | Cторінка 61

Показати ще

Дата публікації: 16.11.2021
Дата редагування: 02.05.2024
5 голосів, оцінка: 5 з 5
Відгуки про нас
Дивитися більше
Незалежні рейтинги
Нижче представлені ресурси, на яких пацієнти залишають відгуки про стоматологію Люмі-Дент в Києві.
5
5 з 5 можливих
Перейти
4.9
4.9 з 5 можливих
Перейти
4.9
4.9 з 5 можливих
Перейти
Игорь
Хочу поділитись своїм досвідом видалення зубів. Був записаний на прийом до лікаря Павлюченка Євгена. Я трохи боявся видаляти зуби, тому що знав що це справа не з приємних. але коли час прийшов на видалення - лікар зробив все так швидко і що найголовніше - безболісно! Після видалення нічого не боліло,... Читать далее
Залишити відгук
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію! Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Це обов'язкове поле

Записатися на безкоштовну онлайн консультацію