Мастєров Дмитро Васильович

Стоматолог хирург имплантолог Мастеров Дмитрий Васильевич - Люми-Дент Киев

Стоматолог хірург-імплантолог

Дійсний член Ассоціації стоматологів України.

Освіта:

 • Закінчив Київський медичний університет УАНМ.

Коротко про хірурга стоматолога:

 • відсоток успішних операцій по імплантації і кістковій пластиці понад 97%;
 • встановив понад 4200 зубних імплантів, понад 97% з них успішно;
 • проходив практику у відділенні щелепно-лицьової хірургії при кафедрі хірургічної стоматології НМУ ім. Богомольця в КМКЛ №12 і в ряді приватних стоматологічних клінік м. Києва;
 • Тількі позитивні відгуки в інтернеті.

Навички лікаря:

 • видалення зубів будь-якої складності;
 • одно і двоетапна імплантація зубів;
 • усунення ускладнень імплантологічного лікування;
 • робота з навігаційними хірургічними шаблонами;
 • кісткова пластика і м'якотканинна аугментація;
 • пародонтальна хірургія;
 • зубозберігаючі операції.

Працює з найбільш відомими і популярними системами імплантатів: Neobiotech, Megagen, Biohorizons, Straumann. Хірургічні стоматологічні втручання в щелепно-лицьові ділянки під місцевою анестезією.

Стоматолог хірург Мастеров Д.В. постійно бере участь в наукових конференціях, симпозіумах, семінарах в Києві, Україні та за кордоном. Знайомиться з роботами провідних фахівців свого направлення та суміжних спеціальностей.

Дані по доктору Мастєрову за 2016 рік:

Кількість всіх проведених консультацій 859
Кількість операцій імплантацій 208
Кількість встановлених імплантатів, загальна цифра і окремо за видами імплантатів:
- Neobiotech 130
- MIS 36
- MegaGen 244
- STRAUMANN 163
Загальна кількість встановлених імплантатів за 2016 рік 473
Кількість простих вилучень зубів 649
Кількість видалень зубів мудрості 220
Кількість проведених операцій синус ліфтингу 42
Кількість інших операцій (Вестибулопластика і тд), а також кісткових пластик 174

Текстові відгуки та відео-відгуки про спеціаліста Мастєрова Д.В. Ви можете побачити на сторінці.

На сьогоднішній день вкрай важливо розуміти - як вибрати кращого доктора, так як практично в рекламі кожної клініки присутня пропозиція послуги цього фахівця.

На що слід звернути увагу при виборі:

1) Клініка обов'язково повинна мати ліцензію на хірургічну стоматологію. Це підвищені вимоги до ведення практики-необхідні додаткові приміщення, підвищена кратність обміну повітря, спеціальні вимоги до обробки приміщень і т.д.

2) Лікар повинен обов'язково мати спеціалізацію з хірургічної стоматології, так як цей напрям потребує окремої і тривалої підготовки.

3) Стоматологія повинна мати у своєму розпорядженні такими невід'ємними для хорошого рівня послуг атрибутами, як комп'ютерна анестезія, комп'ютерний томограф, пьезотом, обладнання для власної кісткової пластики і багато інших.

4) Зокрема, щодо імплантації зубів - кращі стоматологи хірурги зобов'язані застосовувати навігаційну хірургію в своїй роботі. Це обов'язковий фактор успішної зубної імплантації. До того ж необхідно мати в своєму арсеналі не менше 3-4 різних імплантаційних систем (див. Тут), що дозволяють здійснити введення нових зубів при будь-яких умовах в порожнині рота, а також запропонувати клієнтові оптимальне рішення, в залежності від його фінансових можливостей.

5) Обов'язково необхідно мати фото своїх робіт, їх Ви можете побачити на нашому сайті в розділі "Наші роботи". Як Ви визначите - який результат Ви отримаєте, якщо доводиться вірити тільки на слово лікаря імплантолог клініки?

6) Стоматолог імплантолог обов'язково повинен мати хороші відгуки пацієнтів на незалежних стоматологічних порталах.

7) Дуже бажано, щоб Ви змогли заздалегідь побачити стоматолога імплантолога, його мова, манеру спілкування, щоб зрозуміти - чи симпатична Вам ця людина як особистість? Чи готові Ви будете йому довірити всі свої проблеми? Чи будете отримувати задоволення від простого спілкування з ним? Відео з нашим фахівцем можливо побачити на нашому каналі в Youtube (посилання вгорі сайту), або на сторінках окремих хірургічних послуг на нашому сайті.

Лише в небагатьох клініках кращі стоматологи хірурги в Києві відповідають всім перерахованим вимогам. Запишіться на прийом в Люмі-Дент, і переконайтеся - зуби будуть служити довго! Доведено - Люмі-Дент!

Сертифікати
← Повернутися до списку лікарів
Навігація
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту

0 голосов, оценка: 0 из 5

Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!