Стоматологічний центр Люмі-Дент -
звернення головного лікаря

Стоматологічний центр Київ

Шановні клієнти!

Ласкаво просимо в наш Стоматологічний центр «Люмі-Дент»!

Кажуть, що людина щаслива, коли у нього є велика родина і улюблена робота.

У цьому відношенні можу сказати Вам ствердно, що ми- це колектив щасливих людей, які мають головне покликання в житті - створювати красиві посмішки, робити людей здоровими і щасливими, дарувати їм позитив в житті.

Логотип нашого стоматологічного центру Києва - гарний і здоровий зуб, оточений чудовим сяйвом - яскраво підкреслює наше кредо - бути професіоналами у своїй справі, дарувати людям гарні посмішки з натхненням і оптимізмом.

Кожен клієнт клініки Люмі-Дент в Києві - це VIP - персона, яку ми готові і раді оточити нашим теплом і турботою, в подяку за Ваш правильний вибір.

Ми прагнемо, перш за все, перевершити самих себе. Ми працюємо для досягнення найвищої якості, маємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, несемо відповідальність за кожну зроблену нами роботу.

Наш стоматологічний центр має беззаперечні переваги перед іншими стоматологіями Києва:

1) Консультація у нас завжди безкоштовна.

2) Рентген, панорамний знімок, і комп'ютерна томограма - проводяться у нас, не потрібно нікуди додатково їхати. Більше того, для пацієнтів нашого стоматологічного центру ціна на усі знімки дешевше, ніж звичайна ціна для відвідувачів інших стоматологій. Також томограма для імплантації зубів- проводиться безкоштовно.

3) Більшість прийомів відвідувачів наші стоматологи проводять під контролем трьох стоматологічних мікроскопів, що гарантує найвищу точність і якість усіх етапів лікування.

4) Усі маніпуляції у нас проводяться ТІЛЬКИ (!) під надійною і ультрасучасною комп'ютерною анестезією. У нас не задіяні шприци! Така анестезія безболісна, Ви не відчуваєте ніяких неприємних відчуттів у момент її проведення, а також після її дії.

5) У Люмі-Дент використовуються найновіші інноваційні розробки, комплексом яких у Києві можемо похвалитися тільки ми: лазер, мікроскопи, плазмоліфтинг, використання кістково-пластичного матеріалу для імплантації зубів на основі власної крові пацієнта, комп'ютерна анестезія, комп'ютерне моделювання посмішки, цифровий сканер замість отримання звичайних відтисків, і багато інших технологій, які дозволяють нам бути попереду за рівнем і якістю обслуговування наших клієнтів.

6) На базі нашої клініки працює суперсучасна цифрова зуботехнічна лабораторія з фрезером останнього покоління - Imes Core 350i, внутришньоротовим цифровім сканером 3 Shape, позаротовим цифровим сканером Medit 500, і 3-D принтером Formlabs 2. Це обладнання дозволяє виготовляти будь-які види зубних протезів найкращої якості.

7) Ми не просто рекламуємо себе - на сайті клініки Ви можете побачити фото наших робіт у розділі "Наші роботи", також на сторінці "Відгуки" є можливість побачити текстові і відеовідгуки наших пацієнтів, а також посилання на незалежні спеціалізовані портали, на яких також присутні незалежні і об'єктивні відгуки про діяльність клініки.

Як головний лікар стоматологічного центру Люмі-Дент, я гарантую Вам повний комфорт і позитивні емоції під час Вашого візиту.

Сердечно Ваша, Ципко З.В.

Навігація
Записатися на прийом
Ваше ім'я
Ваш телефон *
Мета візиту

1 голосов, оценка: 5 из 5

Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!