2291

Стоматологічні центри естетичної стоматології Люмі-Дент

 

Стоматологічні центри естетичної стоматології в Києві - Люмі-Дент

Стоматологічний центр Київ Одна з найбільших в нашому місті мереж Стоматологічних центрів естетичної стоматології Люмі-Дент в Києві на масивах Оболонь, Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна - запрошує в гості!

Люди задоволені життям, коли вони мають велику сім'ю і улюблену роботу.

Ми стверджуємо, що наш колектив - нас більше 200 співробітників - команда задоволених життям людей, які мають прекрасну життєву мету – робити наших клієнтів впевненими в собі, щасливими, здоровими, створювати гарний настрій.

Логотип наших по рейтингу перших стоматологічних центрів – здоровий і красивий зуб, який оточений прекрасною аурою і сяйвом – точно підтверджує наші життєві завдання – бути кращими в своєму напрямку, бути професіоналами, дарувати людям красиві посмішки з оптимізмом і натхненням.

У наших великих стоматологічніих клініках працюють 15 лікарських кабінетів зі стоматологічним обладнанням, в тому числі 4 окремих хірургічних блока. Ми найбільші представники приватної професійної стоматології в столиці України.

ЦЕНТРИ ЕСТЕТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ

Всі відвідувачі центрів естетичної стоматології Люмі-Дент в Києві є VIP - клієнтами, яких ми оточуємо теплом і турботою, як подяку за справедливий і об'єктивний вибір наших переваг. Ми намагаємося насамперед давати максимальний результат - в спілкуванні з пацієнтами, в якості фінального результату. Відгуки задоволених клієнтів можливо побачити на нашому сайті, і відомих медичних порталах.

Наша команда працює для виконання найвищої якості послуг, має особистий підхід до кожної людини, відповідає репутацією за будь-яку виконану роботу.

ПЕРШІ СТОМАТОЛОГІЧНІ ЦЕНТРИ В КИЄВІ

Стоматологія Люмі-Дент має незаперечні переваги перед іншими клініками:

1) Консультація завжди безкоштовна.

2) Рентген, панорамний знімок, і томограма - робиться прямо у нас, не треба нікуди додатково їхати. Також томограма для імплантації зубів - проводиться безкоштовно.

3) Більшість прийомів відвідувачів наші стоматологи проводять під контролем трьох дентальних мікроскопів, що гарантує високу точність і якість всіх етапів лікування, що проводиться.

4) Всі маніпуляції проводяться ТІЛЬКИ (!) під надійною і ультрасучасною комп'ютерною анестезією. У нас не використовуються шприци! Така анестезія безболісна, Ви не відчуєте неприємних відчуттів в момент її проведення, і після її настання.

5) У центрах естетичної стоматології Люмі-Дент використовуються новітні інноваційні розробки, комплексом яких можемо похвалитися тільки ми: лазер, мікроскопи, плазмоліфтінг, використання кістковопластичнного матеріалу для імплантації зубів на основі власної крові пацієнта, комп'ютерна анестезія, попереднє моделювання посмішки на комп'ютері, цифровий сканер замість отримання звичайних відбитків, і багато інших технології, що дозволяють колективу бути попереду за рівнем і якістю обслуговування клієнтів.

Центр естетичної стоматології

6) На базі наших центрів естетичної стоматології працює суперсучасна цифрова зуботехнічна лабораторія з новітнім обладнанням:

  • фрезером останнього покоління Imes Icore 350i.
  • внутрішньоротовим цифровим сканером 3 Shape.
  • позаротовим цифровим сканером Medit 500.
  • 3-D принтером Formlabs 2.  

Це обладнання дозволяє виготовляти будь-які види зубних протезів кращої якості.

7) Ми не просто рекламуємо себе - на сайті наших перших стоматологічних центрів в Києві - Ви можете побачити фото наших робіт в розділі "Наші роботи", також на сторінці "Відгуки" присутні текстові та відео коментарі пацієнтів, а також посилання на спеціалізовані каталоги, на яких знаходяться незалежні і об'єктивні оцінки нашої стоматології.

8) Ціни на всі послуги, в порівнянні з іншими стоматологічними центрами Києва подібного рівня - поза конкуренцією, можете самі переконатися, заглянувши на сторінку "Ціни".

9) Важливо! Наша стоматологія пропонує 2 роки гарантії на всі послуги, усі інші клініки - 1 рік. З нами надійніше!

Я, головний лікар за рівнем технологій і сервісу перших стоматологічних центрів Люмі-Дент, гарантую для Вас абсолютний комфорт і тільки відмінні емоції під час Ваших візитів.

З повагою, Дудко Т.В.

Обирайте кращих у своїй справі!
Запишіться на безкоштовну консультацію!

 

Перший стоматологічний центр Стоматологічний центр

 


2 голосов, оценка: 5 из 5

Навігація
×
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Поки не піднялися ціни - запишіться на безкоштовну консультацію!
Ваш телефон *
Сподобалася сторінка? - Розкажи друзям!
Поделиться pinterest